VIDEONÁVOD ZDARMA

Ako sa naučiť anglicky z domu rýchlo a ľahko, aj bez talentu na jazyky


Exkluzívny videonávod so špecialistom na efektívne učenie Martinom Hlinkom

     Pozrieť teraz     

Zisti, ako uspieť s angličtinou, podrobiť si anglické slovíčka, ovládnuť anglickú gramatiku bez bifľovania a nauč sa plynulo a sebavedomo rozprávať anglicky. Z domu, z pláže, odkiaľkoľvek, bez talentu na jazyky.

Zistíš skryté problémy s učením angličtiny, kvôli ktorým aj usilovní študenti robia chyby v angličtine

Dozvieš sa, ako sa učiť anglické slovíčka a frázy, aby si ich naozaj vedel používať v praxi

Naučíš sa, ako vybudovať zvyk učiť sa anglicky

Objavíš, ako si podrobiť anglickú gramatiku bez bifľovania

Ako uspieť v učení angličtiny bez talentu na jazyky

Tajomstvá efektívneho učenia od pamäťových majstrov sveta


Zobraziť videonávod

“Prečo tento videonávod?”

Tradičný spôsob učenia angličtiny (gramatické testy, drilovanie, memorovanie) má svoj pôvod ešte v 16. storočí, kedy sa cez gramatiku vyučovala latinčina a antická gréčtina. To síce mohlo stačiť vyše 400 rokov dozadu akademikom, dnes to však nespĺňa kritériá modernej doby - rýchlo, ľahko a efektívne.

Bohužiaľ, väčšina učiteľov je tak zaneprázdnená skúšaním študentov v zastaralom spôsobe učenia, že si neuvedomili, že ich spôsob je vyše 400 rokov starý a v 21. storočí úplne neadekvátny.

A čo je ešte horšie, mnohé appky a online kurzy sa iba pretekajú v tom, kto zabalí pod rúškom moderného dizajnu viac vyučovania cez gramatiku a slovíčok bez kontextu.

Za posledných 50 rokov však máme moderné poznatky zo 7 rôznych oblastí o mozgu, pamäti a efektívnom učení, ktoré pomáhajú študentom z celého sveta učiť sa anglicky efektívne.

V tomto videonávode sa dozvieš, ktoré to sú a ako ti umožnia naučiť sa angličtinu rýchlo a ľahko, z domu, aj bez talentu na jazyky.

Videonávod: Ako sa naučiť anglicky

O videonávode

Tento intenzívny návod v sebe kombinuje tisícky hodiny praktického výskumu a roky skúseností z oblastí efektívneho učenia, pamäte, mozgu, moderných zahraničných pedagogických postupov a prenosu porozumenia v jednom krátkom, 80 minútovom, informáciami nabitom videu.

Ak si sa niekedy chcel naučiť anglicky, ale nechcel si dochádzať, alebo ti nesadlo učenie cez gramatiku, tu zistíš ako na to.

Dozvieš sa dôležité, jednoduché a efektívne metódy učenia, ktoré vedú k úspechom v angličtine, k rozprávaniu a porozumeniu.

Dozvieš sa tiež, aké sú nesprávne spôsoby učenia, ktorým sa musíš pri učení angličtiny vyhnúť.

50 rokov inovácií v efektívnom učení zrhnutých do jedného ľahko stráviteľného celku.


Tento informáciami nabitý videonávod je zdarma a je vhodný pre...

  • Pre ľudí, ktorí sa v minulosti angličtinu učili, ale nešla im
  • Pre ľudí, ktorí chcú vedieť anglicky z pohodlia domova a chcú sa učiť vo vlastnom tempe
  • Pre ľudí, ktorí nechcú tradičné učenie angličtiny cez gramatiku
  • Pre začiatočníkov a večných začiatočníkov
  • Pre ľudí, ktorí sa v minulosti angličtine venovali, ale prestali s ňou a chcú sa ku nej vrátiť
  • Pre ľudí, ktorí sa angličtinu v minulosti učili a chcú konečne zažiť, že vedia anglicky rozprávať

Prednášajúci

Martin Hlinka

Martin Hlinka vyše 10 rokov prináša na Slovensko techniky efektívneho učenia.

Hovorí anglicky, španielsky a má základy v taliančine, nemčine, franzúzštine, portugalčine, poľštine a ruštine. Nezameriava sa však na majstrovstvo v mnohých jazykoch. Miesto toho tvorí spôsoby učenia, ktoré môžu ľudia použiť, aby sa naučili jeden jazyk rýchlo, ľahko, zábavne, pohodlne a jednoducho.

Je autorom viacerých e-bookov a online kurzov, ktorými si prešli desiatky tisíc ľudí na Slovensku a v zahraničí.

Už v jeho 21 rokoch prednášal na Fakulte Manažmentu Univerzity Komenského. Keď mal 23 rokov, Nadácia Pontis ho zaradila medzi 1000 sociálnych inovátorov Slovenska. Prezidentská kancelária ho 2x pozvala diskutovať o vzdelávaní a budúcnosti Slovenska s prezidentom Slovenskej republiky. O tom, čo robí, rozprával v televízii na Markíze a v TV Joj. 

Dnes zdarma prináša Videonávod - Ako sa naučiť anglicky, aby umožnil naučiť sa angličtinu ľuďom, ktorým nikdy nešla a ľuďom, ktorým nevyhovujú tradičné spôsoby učenia jazykov.

"Veľmi sa mi páči Martinova práca - ako ju jednoduchým spôsobom dokáže priblížiť ľuďom a dokáže ju hlavne naučiť."

Andy Winson, www.andywinson.sk

"Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť, aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozdeliť moju pozornosť. A učím sa tak efektívne, že nové veci viem uviesť hneď do praxe. Po chvíli ich ovládam rovnako dobre, ako tí od ktorých som sa učil."

Michal Kopecký, www.chlap20.sk

"Doba sa rýchlo zmenila. Denne prijímate kvantá informácií, ktoré vaši rodičia, či starí rodičia nemuseli nikdy riešiť. Ako si tieto informácie dlhodobo zapamätať a neskôr ich využiť v reálnom živote? Na toto všetko vám ponúkne odpoveď Martin Hlinka, môj dobrý priateľ"

Adam Debnár, www.pancasu.sk