+421 949 545 308

 

Áno! Chcem balík online kurzov, vďaka ktorému sa naučím anglicky, stanem sa kompetentným manažérom svojho času, zlepším svoju pamäť a svoje plánovacie a rozhodovacie schopnosti

.

Chcem tieto návody a postupy, ktoré mi umožnia o sebe povedať, že…

 • rozumiem a rozprávam anglicky
 • viem anglicky myslieť bez toho, aby som si musel prekladať
 • viem dokončiť viac vecí skôr
 • získal som viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom mi najviac záleží
 • mám lepšiu pamäť a viem sa ľahko naučiť všetko, čo potrebujem, k profesnému rastu
 • viem efektívne plánovať, rozhodovať sa a riešiť problémy od ich koreňovej príčiny

.

box mockup.

Tu je rýchle zhrnutie kurzov, ktoré dostanem: 

 • Online kurz AngličtinaRýchlo v hodnote 318,80€
 • Online kurz TiME – Time Management Efektívne v hodnote 199,00€
 • Systém Efektívneho Učenia v hodnote 279,00€
 • Systém Strategického Premýšľania v hodnote 499,00€

 

A tu je rýchle zhrnutie toho, čo v kurzoch dostanem: 

 • kompletné online videá, ktoré môžem pozerať vtedy, kedy mi to vyhovuje
 • časovo neobmedzený prístup do všetkých lekcií všetkých online kurzov, takže sa môžem vzdelávať v mojom vlastnom tempe
 • úlohy, ktoré keď spravím, naučím sa anglickú slovnú zásobu a naučím sa v angličtine premýšľať a rozprávať, získam viac času, energie a pozornosti pre to, čo je pre mňa naozaj dôležité, naučím sa akékoľvek poznatky zábavnými spôsobmi a naučím sa efektívne plánovať, odhaľovať a odpáliť moje obmedzenia a vyriešiť každú dilemu
 • prémiové knihy a kurzy v hodnote 374,00 € zdarma
 • praktické príklady a príbehy, aby som vždy vedel, čo môžem očakávať
 • 44-dňovú garanciu vrátenia peňazí
 • … a omnoho, omnoho viac!

 

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

1295,80 €

dvanástich mesačných investícií po

33,25 €

 

Ako si zabezpečíš tento balík online kurzov formou mesačných splátok?

 1. Vyplníš prihlasovací formulár a zaeviduješ svoju platobnú kartu, z ktorej sa ti ešte dnes strhne prvá investícia v hodnote 33,25 €
 2. Akonáhle bude uhradená prvá investícia, zašlem ti na e-mail prihlasovacie údaje do chránenej členskej sekcie, ktorá obsahuje kompletný balík kurzov s angličtinou
 3.  Po 30-tich dňoch od realizácie prvej investície sa z tvojej platobnej karty stiahne druhá investícia v hodnote 33,25 €, po 60-ich dňoch tretia, po 90-tich dňoch štvrtá, po 120-ich dňoch piata, po 150-ich dňoch šiesta, po 180-ich dňoch siedma, po 210-ich dňoch ôsma, po 240-ich dňoch deviata, po 270-ich dňoch desiata, po 300 dňoch jedenásta a po 330 dňoch dvanásta (posledná) investícia

 

 
Podrobné informácie o nákupe kurzu formou dvanástich mesačných investícii:

 • Prvá investícia v sume 33,25 € bude zrealizovaná okamžite po potvrdení objednávky
 • Dôležité: Druhá investícia bude automaticky strhnutá z účtu tvojej platobnej karty na 30. deň po vstupe do kurzu, rovnako budú strhnuté aj nasledujúce mesačné investície na 60., 90., 120., 150., 180., 210., 240., 270., 300. a 330. deň po vstupe do kurzu.
 • Hodnota každej investície je fixne stanovená na 33,25 € a jej výška sa nebude meniť
 • Dvanásta investícia je zároveň poslednou investíciou do kurzu
 • Ak chceš do tvojej angličtiny, time managementu, efektívneho učenia a plánovania a riešenia problémov investovať na dvanásť splátok a niečo ti nie je jasné, môžeš s nami komunikovať prostredníctvom emailu na info@anglictinarychlo.sk alebo telefonicky na +421 949 545 308

.
Takto sa prihlásiš do kurzu:

 1. Klikneš nižšie na žlté tlačidlo “Vstúpiť do kurzu teraz
 2. Vyberieš si, či chceš platiť pomocou platobnej karty alebo cez svoj účet PayPal
 3. Vyplníš objednávkový formulár a zadáš údaje platobnej karty, alebo sa jednoducho prihlásiš do svojho PayPal účtu
 4. A klikneš na tlačidlo “Súhlasím, zaplatiť

Odoslaním objednávkového formulára potvrdzuješ, že si sa oboznámil s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie prihlasovacích údajov do online kurzov.

 

Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: info@anglictinarychlo.sk

.

44-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Po troch mesiacoch som pružnejšia v rozprávaní, nemám dlhé pomlky. Keď neviem slovo, obratom ho opisujem. Návod na učenie je zrozumiteľný, čo však najviac oceňujem je, že tu nie je človek sám pri učení. Viacerí ľudia počas mojej návštevy Holandska sa vyjadrili k mojej angličtine, že som sa predovšetkým zrýchlila. A ja som si uvedomila, že hovoria na mňa oveľa rýchlejšie ako predtým. Ja som váhala so vstupom do kurzu rok, teraz to ľutujem...kde som už za ten čas mohla byť.

Vierka Bútorová

Vierka Bútorová
(víťazka rečníckej súťaže v angličtine – len po 14 mesiacoch učenia)
Po dokončení Online kurzu TiME – Time Management Efektívne môžem povedať, že som maximálne spokojný a že je to jeden z najlepších kurzov, respektíve najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil. Takže som naozaj veľmi spokojný.
Tiež mi prišlo veľmi vhod, že som si tento kurz absolvoval behom maturitného týždňa. Bolo to stresujúce obdobie a vďaka tomuto kurzu som si to vedel rozčleniť, zariadiť a naplánovať, aby som v podstate bez stresu a v časových blokoch vedel učivo absorbovať a spätne nejakým spôsobom vybavovať, čo bolo naozaj super. Vedel som popri tom oddychovať a ešte sa popri tom pripravovať na IELTS, test z angličtiny na vysokú školu, ktorý bol ťažší než maturita.
Čo sa celého Online kurzu týka, tak som šiel v podstate na istotu. Keďže kurz pochádza od Martina, tak som vedel, že bude stáť za to. Keď som videl štruktúru, čo všetko je v kurze zahnuté a spomenuté, tak som si povedal, že to určite vyskúšam a kurz prekonal moje očakávania a dal mi oveľa, oveľa viac, než som čakal predtým, než som do neho vstúpil.
Kurz TiME by som určite odporučil druhým, už som ho aj odporučil veľa ľuďom. Je to naozaj super, keď si človek uvedomí ako môže fungovať, že v podstate veci, ktoré potrebuje spraviť, môže spraviť za oveľa kratší čas a môže ten čas venovať niečomu inému, alebo oddychu, že nemusí toľko toho času venovať zbytočnostiam, čo si myslím, že je dôležité nielen pre podnikateľa, ale pre hocijakého človeka.


Erik Danko

Erik Danko
(študent)
Techniky, ktoré Martin učí, denne využívam v praxi a dnes už sa viem učiť rýchlejšie a kvalitnejšie, napríklad čítam 1 – 2 knihy týždenne. Učím sa to, čo ma baví a tak, že ma to baví. Martin má pre vás vo svojom kurze prichystanú samú kvalitku a informácie, ktoré vám nepovie žiaden profesor. Doba sa rýchlo zmenila. Denne prijímate kvantá informácií, ktoré vaši rodičia, či starí rodičia nemuseli nikdy riešiť. Ako ich spracovať čo najrýchlejšie? Ako sa ich naučiť a dostať nielen dobré známky? Ale si aj tieto informácie dlhodobo zapamätať a neskôr ich využiť v reálnom živote? Na toto všetko vám ponúkne odpoveď Martin Hlinka.

Adam Debnár

Adam Debnár
(známy slovenský blogger, podnikateľ a marketér)
Mal som nejakú základnú predstavu, čo chcem robiť, avšak ono sa to neustále utriasa nejak, ktorým smerom sa mám vybrať alebo na ktorú oblasť sa mám ďalej zamerať. V tomto mi tiež Strategický Vzdelávací Systém pomohol, pretože som si spravil tie Stromy prítomnej reality, budúcej reality a potom sa mi to ešte viac utriaslo. Keďže som vždy chcel mať vlastnú firmu, Strategický Vzdelávací Systém mi pomohol takisto v produktivite a projektovom manažmente. Rozhodne odporúčam strategický vzdelávací systém a vyzdvihol by som interaktivitu, to znamená, formu videí, taktiež MP3-iek, ktoré som počúval napríklad, keď som cestoval niekam, a pri každom cvičení sú ďalšie cvičenia v tvare PDF, ktoré sú výborné a keď si ich človek spraví, tak má ďaleko-ďaleko viac z toho kurzu a lepšie si to aj zapamätá. Taktiež to, že pokiaľ máte nejakú otázku, hocikedy sa môžete spýtať, napísať na support a dočkáte sa kvalitnej odpovede na vašu otázku.

Tomáš Bugáň

Tomáš Bugáň
(majiteľ firmy Bugesweb, s.r.o.)
gopay logo visa