Ako sa naučiť anglicky rýchlo, ľahko a bez bifľovania gramatiky

Martin Hlinka od roku 2011 prináša na Slovensko pamäťové techniky a techniky rýchleho učenia. Od 2014 sa špecializuje na zrýchľovanie a uľahčovanie učenia angličtiny. Jeho kurzami prešlo vyše 5.000 ľudí a vyše 70.000 ľudí prešlo návodmi, ktoré poskytuje zdarma.

V 21 rokoch prednášal na Fakulte Manažmentu Univerzity Komenského. Keď mal 23 rokov, Nadácia Pontis ho zaradila medzi 1.000 sociálnych inovátorov Slovenska. Prezidentská kancelária ho dvakrat pozvala diskutovať o vzdelávaní a budúcnosti Slovenska s prezidentom Slovenskej republiky. O tom, čo robí, rozprával v televízii na Markíze a v TV Joj. Založil vlastnú vzdelávaciu spoločnosť MindLearn.

★★★★★
"Veľmi sa mi páči Martinova práca - ako ju jednoduchým spôsobom dokáže priblížiť ľuďom a dokáže ju hlavne naučiť."
Andy Winson
www.andywinson.sk
★★★★★
"Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia – a to buď v trvaní niekoľkých dní až týždňov, alebo v určitých časových blokoch počas jednotlivých dní v týždni."
Doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD. mim. prof.
★★★★★
"Ja som bol ten typ, čo vždy som si o sebe povedal: ty nie si na jazyky, ty to nedáš, hej. Ja som ešte z tej generácie, čo na škole mali ruštinu. Teraz sa v konečnom dôsledku sa učím 2 jazyky, angličtinu a thajčinu a naozaj ma to baví, naozaj ma to baví. Táto forma je úplne perfektná."
Miroslav Sýkora
★★★★★
"Absolvoval som také ročné individuálne vzdelávanie, to mi ponúkol kamarát a celé to vzdelávanie bolo v angličtine, pretože to know-how, tie všetky veci, nie sú dostupné v slovenčine."
Erik Danko
★★★★★
"S cudzinkou z Kórey sme prežili 45 minút dialógu, hľadali sme iba tri slová v slovníku... rozhovor bol o jej deťoch, jej manželovi, varení, mojej dcére + zať a vnučka... nasmiali sme sa."
Vierka Bútorová
po 3 mesiacoch učenia
★★★★★
"Viac vnímam, že angličtine začínam rozumieť aj pri rýchlejších pesničkách. Keď nahlas opakujem frázy, tak mi môj muž už neraz povedal, že mi až "závidí," ako výborne to znie."
Júlia Trnovszká
mamička na materskej

© 2021 MindLearn, AngličinaRýcholo, Martin Hlinka | Ochrana osobných údajov