+421 907 744 331
Áno!  Chcem odomknúť svoj talent na jazyky s nástrojom 7 Kľúčov k Talentu na Jazyky. Zistím tak, ktorou z 240 kombinácií učebných štýlov sa JA učím najrýchlejšie, vďaka čomu raketovo urýchlim ovládnutie svojej angličtiny.

.

Chcem prístup k rozšírenému testu učebných štýlov, ktorý mi pomôže:

 • zistiť, ktorou formou si môj mozog zapamätáva informácie najlepšie
 • spoznať moje prirodzené silné stránky a moje prirodzené štýly učenia
 • pochopiť, prečo mi angličtina v minulosti nešla tak, ako by som chcel
 • naučiť sa angličtinu bez ohľadu na to, či mi v minulosti išla, alebo nešla
 • ľahšie sa učiť anglickú slovnú zásobu, gramatiku a komunikovať v angličtine
 • skôr rozumieť cudzincom, anglickým médiám a vedieť sebavedomo a plynule rozprávať po anglicky

.

7 klucov k odomknutiu tvojho talentu na jazyky.

.

Po zakúpení nástroja 7 Kľúčov k Odomknutiu Tvojho Talentu na Jazyky získam:

 • okamžitý prístup k VALKMII testu 7 účebných štýlov angličtiny
 • rýchly online test, ktorý mi nezaberie viac než 10 minút
 • individuálne výsledky a odporúčania k mojej kombinácii učebných štýlov
 • 41stranový PDF dokument, v ktorom mi na mieru odporučia učebné spôsoby, ktoré najviac vyhovujú mne
 • 100% 40-dňovú garancia vrátenia peňazí

Získam tiež Bonusy:

 • NZT48 – Cvičenie na odomknutie mojej motivácie v hodnote 9,99 € – zdarma
 • 7 x MP3 odporúčania učebných štýlov v hodnote 19,99 € – zdarma

.

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

.

78,98 €
.
49 €
.

.

Ako si zabezpečíš 7 Kľúčov k Odomknutiu Tvojho Talentu na Jazyky?

 1. Vypíšeš objednávkový formulár nižšie
 2. Vyberieš si, akou formou chceš uhradiť investíciu
  • Platobnou kartou
  • Online bankovým prevodom
  • Bežným bankovým prevodom na náš účet
  • alebo cez PayPal
 3. Akonáhle príde úhrada tvojej investície, zašlem ti na e-mail prihlasovacie údaje do chránenej členskej sekcie, ktorá obsahuje kompletný nástroj 7 Kľúčov k Odomknutiu Tvojho Talentu na Jazyky

 

.

POZOR: odoslanie a spracovanie objednávkového formulára môže trvať až 30 sekúnd! Buď prosím trpezlivý a počkaj. Stránka sa automaticky načíta. Stačí stlačiť tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA len 1-krát.

Vyplnením tohto formulára súhlasíš s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie prístupu. Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: info@anglictinarychlo.sk

.

40 DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

40-dňová garancia

Čo napísali:

Topka je že ste sa presne strafili pri popise ako sa učiť efektívne pre môj typ, popis techník, ktoré môžem používať pri učení a priradili ste super super zvieratko PANDU. Určite neváhajte a vyskúšajte, je to super. Ďakujem Martin, test mi veľmi pomohol.
Ľuboslava Sedláčeková
Najviac sa mi páčilo to, že test nebol dlhý, je viacej učebných štýlov a podrobný popis v priloženom PDF dokumente. Test je vhodná pomôcka na učenie sa, skráti to čas, lebo človek už vie, akým spôsobom sa lepšie naučí.
Beáta Škvarková
(študentka)
Neváhajte si urobiť tento test. Pomôže Vám odhaliť Váš najefektívnejší spôsob učenia a nebudete strácať čas učením sa, ktoré nie je pre Vás úplne vhodné. Váš spôsob učenia je najlepší. Je dôležité ho poznať a hlavne používať vlastný štýl učenia vo svoj prospech.
Iveta Bendulová
(socioterapeutka)
Test je zrozumiteľný, nezaberá veľa času a predsa mi dal veľa. Neváhajte, spravte si test, určite vám pomôže tak ako aj mne
Denisa Ganoczyova
Páčilo sa mi, že v teste sa hovorí aj o práci s drevom, remeselných a umeleckých prácach. Nemáte nad čím váhať, je to cesta na lepšie spoznanie sa.
Samuel Láska
Jednoduche otázky. Čas strávený robením testu veľmi krátky. Tiež rýchla odpoved s výsledkom testu. Určite stojí za to test si spraviť. Nezaberie veľa času. A po uprimných odpovediach a vyhodnoteni testu je veľmi dobré spoznať svoj učebný štýl, ktorý pomôže pri učení sa rýchlejšie,efektívnejšie a hlavne keď človek vie,načo sa má najviac zamerať. :-)
Marcela Baková
Páčila sa mi obšírnejšia diagnostikácia, konkretizácia výuky, zahrnutie postupu. Každý kto sa púšťa do výučby cudzieho jazyka by chcel aby nad samotným učením strávil čo najmenej času, mal z toho dobrý pocit so želaným výsledkom, zábavnou a nenásilnou formou. Preto je dobre zistiť, ako na to ísť a čo by mi pomohlo v učení sa cudzieho jazyka. Test môže pomôcť človeku konkretizovať alebo dať návod ako najjednoduchšie, najefektívnejšie a hravo zvládnuť učivo.
Stefan Suchodolinsky
Bolo to rýchle, jasné a prehľadne urobené. Plus rýchla odpoveď. Je to asi najdôležitejšia vec, ako sa učiť. Bol som večný začiatočník (vždy som vydržal asi 2 mesiace, potom som to vzdal). Teraz sa učím už skoro rok a stále ma to baví. Komunikoval som úplne sám v cudzom jazyku. S chybami, ale sám. Ďakujem. Začal som sa učiť aj ďalší jazyk. Baví ma to.

Miroslav Sýkora

Miroslav Sýkora
(obchodník)
gopay logo visa