+421 907 744 331

Toto Je Jednorazová Ponuka Pre Teba
Získaj prístup do Online kurzu AngličtinaRýchlo so zľavou 219,80€

(platí len 4 hodiny)

 

Ahoj, tu znovu Martin Hlinka. Ďakujem ti, že si sa rozhodol investovať do 7 kľúčov k odomknutiu tvojho talentu na jazyky.

Ak si sa rozhodol investovať prostredníctvom okamžitej online platby, tak ti prídu prihlasovacie údaje na mail behom niekoľkých minút.

Ak si sa rozhodol investovať pomocou platby cez internet banking, tak ti na mail prídu inštrukcie, ako pokračovať ďalej.

Zatiaľ, čo na toto čakáš, ti chcem ako môjmu klientovi ešte raz poďakovať za prejavenú dôveru a popriať ti veľa šťastia a úspechov s tvojou angličtinou.

 

Tiež ti chcem v tomto videu, ako môjmu novému klientovi, dať jednu špeciálnu, jednorazovú ponuku, vďaka ktorej ušetríš na tvojom učení angličtiny a ktorú môžeš využiť behom najbližších 4 hodín.

 

Investoval si do 7 kľúčov k odomknutiu tvojho talentu na jazyky.

Investoval si do seba. Vybral si si týchto 7 kľúčov, vďaka ktorým spoznáš tvoju unikátnu kombináciu 7 učebných štýlov. Zistíš tiež, ktorý z nich je tvoj dominantný a vďaka tomu budeš vedieť, ako sa angličtinu učiť ľahšie.

V tomto videu ti teda chcem dať rýchlu, jednorazovú ponuku, ako ušetriť na tvojom učení angličtiny ďalej.

Je to veľmi jednoduché.

Ako môj nový klient máš v tejto chvíli možnosť získať časť môjho Online kurzu AngličtinaRýchlo za výrazne znížené členské.

 

Ako som spomenul, vybral si si 7 kľúčov, vďaka ktorým odomkneš tvoj skrytý talent na jazyky a angličtina spolu s ďalšími jazykmi sa ti tak budú učiť ľahšie a jednoduchšie. Taktiež dostaneš odporúčania, čo robiť, aby si sa učil angličtinu ľahšie a jednoduchšie.

Keď tieto odporúčania spoznáš, tak ich budeš chcieť s vysokou pravdepodobnosťou začať robiť.

V tom ti vie pomôcť môj Online kurz AngličtinaRýchlo, ktorý obsahuje 3 dôležité časti efektívneho učenia angličtiny a ktorý dnes môžeš ako môj nový klient získať v tejto výhodnej, jednorazovej ponuke.

Ako už iste vieš, moji klienti dosahujú úžasné úspechy s učením angličtiny, ako napríklad

 • rozprávanie s cudzincami len po dvoch mesiacoch učenia angličtiny
 • prednášanie v angličtine na nadnárodnom kole rečníckej organizácie Toastmasters len po 14 mesiacoch učenia
 • a to bez ohľadu na ich vek, skúsenosti, či povolanie

Je to možné vďaka tomu, že na ich talente na jazyky stavajú učenie angličtiny ďalej. Využívajú princípy efektívneho učenia angličtiny, pamäťové techniky a návody na tzv. Naberanie a Aktiváciu angličtiny. Toto všetko učím v Online kurze AngličtinaRýchlo, ktorý dnes môžeš získať za nižšiu investíciu, než bežne od mojich klientov požadujem.

Ako je to možné a ako konkrétne toto efektívne učenie angličtiny funguje?

Ako toto učenie, ktoré stojí na tvojom oslobodenom talente na jazyky, môžeš využiť, aby si sa naučil angličtinu tak rýchlo a ľahko, ako moji klienti?

Pozri…

V Online kurzu AngličtinaRýchlo všetci klienti začínajú tým, že si prechádzajú Princípy efektívneho učenia.

Potom sa všetci klienti musia rozhodnúť, ktorým smerom sa v ich angličtine vydajú. Rozhodujú sa, či idú naberať, alebo aktivovať angličtinu. Čo to znamená? A čo to znamená pre teba?

Keď si naši klienti prejdú princípmi efektívneho učenia, tak sa zamyslia nad tým, kde sa v ich angličtine nachádzajú.

 1. Ak sa v minulosti angličtinu neučili…
 2. Ak sa v minulosti dostali len po úroveň A1…
 3. Ak im v minulosti angličtina nešla…
 4. Ak pozerajú filmy so slovenskými titulkami…
 5. Ak jednoducho nemajú základy…
 6. Alebo ak v angličtine vedia rozprávať, ale iba základné frázy a chcú ich slovnú zásobu rozšíriť, aby mohli komunikovať o nových témach…

… Tak idú a naberajú novú slovnú zásobu. Používajú pamäťové techniky, tvoria si vlastné učebnice a spoznávajú nové slovíčka a frázy, spoznávajú novú gramatiku a tiež sa učia pomocou memes, čo je to zábavné a smiešne učenie, o ktorom som rozprával vo viacerých videách.

Na druhej strane…

 1. Ak sa v minulosti angličtinu učili na základnej, alebo strednej škole…
 2. Ak v minulosti angličtinu pochytili, ale nevedia rozprávať…
 3. Ak sú na úrovni, kde pozerajú filmy s anglickými titulkami…
 4. Ak majú strach z rozprávania…
 5. Ak si musia pri rozprávaní v duchu prekladať…

… Tak idú a aktivujú slovnú zásobu, ktorej už rozumejú. Prejdú si intenzívnym tréningom rozprávania a rozmýšľania v angličtine.

Blue box 4 úrovní získavania nových schopností

Aká je za tým teória, pýtaš sa???

Jedná sa o 4 univerzálne úrovne získavania nových schopností podľa Noela Burcha.

Jedná sa o to, že schopnosť rozprávať v angličtine je schopnosť.

Nie je to vedomosť. Na prvý pohľad malý rozdiel, ale s veľkým dôsledkom.

Čo to znamená?

??

Vedomosť je niečo, čo si vybavíš, keď to potrebuješ.

Alebo to nájdeš na internete.

Nejaký fakt.

„Angličtina“ sa povie po anglicky „English.“

„How are you“ znamená „Ako sa máš.“

Schopnosť je niečo, čo robíš pravidelne a ktorú potrebuješ zautomatizovať.

Hranie na hudobný nástroj je takáto schopnosť.

Šoférovanie auta je takáto schopnosť.

Rozprávanie na neurčité témy, pri ktorých musíš premýšľať… je tiež takáto schopnosť.

Skladá sa z množstva vedomostí, ktoré ale potrebuješ vedieť používať a potrebuješ to robiť automaticky, podvedome.

 

Existujú 4 úrovne získavania nových schopností (aj angličtiny):

1 – Nevedomá neschopnosť. Je to úroveň, kde ani nevieš, že niečo nevieš. V prípade angličtiny je to napríklad fakt, že ako začiatočník nevieš, ktoré všetky slovíčka nevieš. Nevieš, ktoré veci sa vôbec potrebuješ naučiť. Ak si na tejto úrovni, tak sa ti hodí naberanie angličtiny, pretože

 • zistíš, čo všetko potrebuješ v angličtine vedieť
 • naučíš sa to pamäťovými technikami, zapamätáš si to do dlhodobej pamäte bez bifľovania, s využitím tvojho prirodzeného štýlu učenia

2 – Vedomá neschopnosť. Je to úroveň, kde vieš, že niečo nevieš. V prípade angličtiny je to úroveň, kde vidíš, čo všetko sa potrebuješ naučiť, ale ešte to nevieš.

 • je v poriadku byť na tejto úrovni nejakú chvíľu, kedy si prechádzaš zoznamy najčastejšie používaných slovíčok a fráz, aby si sa ich naučil…
 • ale je problém, keď sa nové frázy naučíš, vieš si to vybaviť… a potom ich zabudneš… a bolestivo sa ti pripomína… že si to v minulosti vedel… ale teraz to nevieš…
  • čo sa deje hlavne, keď sa učíš bez techník efektívneho učenia, keď sa učíš na základnej/strednej škole, alebo v neefektívnych jazykových školách, kde s tebou prejdú nové slovíčka a v ďalších lekciách sa im vôbec nevenujú a nepodporujú tvoje základy
  • Je to ako keby sa v škole učilo jazdiť na bicykli. Dali by ti bicykel, jazdil by si na ňom dva týždne a potom by si bol oznámkovaný. Že ti nejde flekovať a brzdiť predným kolesom. A že v ďalšej lekcii sa naučíš jazdiť na monocykli. Áno, to je to na jednom kolese.
 • Na tejto úrovni sa nachádzajú ľudia, ktorí sa charakterizujú ako veční začiatočníci.
 • Ako sa z nej dostať? Potrebuješ mať kvalitný základ toho, čo si sa v minulosti učil… potrebuješ tento základ prehĺbiť a potrebuješ všetku novú slovnú zásobu dostať na ďalšie úrovne, čo urobíš pamäťovými technikami a aktiváciou angličtiny. Na to sa ti môže hodiť naberanie angličtiny, ale aj aktivácia angličtiny, podľa toho, či už máš nejaké základy anglickej slovnej zásoby, alebo ešte nie

3 – Vedomá schopnosť. Je to úroveň, kde si vieš vybaviť to, čo si sa učil. Vieš, čo už v angličtine vieš. Vieš si pri rozprávaní vybaviť slovíčka, ale musíš si v hlave prekladať. Nenapadne ti to automaticky.

Iný príklad môžu byť… keď si sa učil šoférovať a musel si sa sústrediť na spojku, plyn a riadiacu páku. Robil si to ale tak dlho, až si to zautomatizoval.

Byť na tejto úrovni je frustrujúce, lebo si musíš zakaždým v hlave prekladať a všetci na to musia čakať a človek má z toho potom nepríjemný pocit…

Preto je potrebné sa dostať na 4. úroveň:

4 – úroveň nevedomej (podvedomej) schopnosti. Je to úroveň, kde ani nevieš, čo všetko vieš. Je to úroveň, kde si vieš automaticky vybaviť celé frázy a vety v angličtine a kde si už viac nepotrebuješ v hlave prekladať. Je to úroveň, kde máš rozprávanie tak zaužívané, že

 • vieš automaticky povedať to, čo chceš povedať
 • ak si nespomenieš na nejaké slovíčko, okamžite ho opisuješ inými spôsobmi, vieš sa vždy vynájsť
 • popritom dokážeš sledovať reakcie cudzincov, s ktorými sa rozprávaš a prispôsobovať tvoju komunikáciu tomu, ako reagujú

 

To je teória, na ktorej naberanie a aktivácia stojí.

S naberaním, aj aktiváciou angličtiny ťa chcem dostať na úroveň, kde si vieš všetku anglickú slovnú zásobu vybaviť automaticky a môžeš tak plynulo rozprávať s cudzincami.

Ak si sa v minulosti angličtinu učil, tak máš veľkú časť slovnej zásoby

 • na úrovni vedomej neschopnosti, kde vieš, že si to vedel… ale si to zabudol…
 • …a druhú veľkú časť máš na úrovni vedomej schopnosti, kde ju síce vieš používať, ale nie je to automatické a potrebuješ toto rozprávanie a rozmýšľanie v angličtine natrénovať

 

Na to slúži sekcia Online kurzu AngličtinaRýchloAktivácia angličtiny,“ kde dostaneš lekcie a úlohy zamerané na rozrozprávanie sa. A tiež úlohy, v rámci ktorých budeš komunikovať s cudzincami (naživo, alebo cez internet), aby si si zažil, o čom skutočná komunikácia s cudzincami je.

(Tip – nie je to o vybavení si správnej gramatickej poučky, je to o zábave, o spoznávaní nových vecí, o vzájomnej trpezlivosti a priateľstve)

To je tá tajná prísada, vďaka ktorej majú naši klienti fenomenálne úspechy s angličtinou a vďaka čomu budeš v angličtine rozprávať už behom prvých týždňov, až mesiacov:

Na druhej strane… v prípade,

 • že si sa v minulosti angličtinu neučil…
 • alebo si sa ju učil a nikam si nepokročil…
 • alebo vieš v angličtine rozprávať, ale potrebuješ nabrať novú slovnú zásobu, aby si vedel rozprávať na nové témy…

Tak sa nachádzaš na úrovni nevedomej neschopnosti, kde ani nevieš, aké všetky frázy a slovíčka nevieš. Potrebuješ ich spoznať a zapamätať si ich do dlhodobej pamäte, aby si s nimi vedel neskôr pracovať.

 • Na to slúži sekcia Online kurzu AngličtinaRýchlo „Naberanie angličtiny“, kde dostaneš lekcie a úlohy
 • zamerané na dlhodobé zapamätanie anglickej slovnej zásoby
 • vďaka ktorým sa naučíš rozoznávať jednotlivé slová v rýchlej hovorenej reči
 • vďaka ktorým sa naučíš anglickú gramatiku bez biflenia, prirodzeným spôsobom s využitím tvojho dominantného štýlu učenia

Toto sú lekcie a úlohy, vďaka ktorým sa naši klienti vedia naučiť angličtinu, aj keď im nikdy v minulosti nešla a vďaka čomu sa naši klienti vedia angličtinu naučiť bez ohľadu na ich vek, či povolanie:

A toto je len zlomok z úspešných príbehov, ktoré mali študenti v Online kurze AngličtinaRýchlo:

 

Vierka Bútorová rozprávala po anglicky s cudzincami v zahraničí len behom 3 mesiacov učenia… a po 14 mesiacoch v angličtine prednášala na národnom kole prednesov v rečníckej organizácii Toastmasters International

Miroslav Sýkora bol 22 rokov večný začiatočník, ale v Online kurze AngličtinaRýchlo sa naučil angličtinu len behom 10 mesiacov tak dobre, že sám cestoval po Číne, vynašiel sa, aj keď zmeškal let a začal sa učiť aj thajčinu

Michal G. len po 5 mesiacoch učenia hovoril s cudzincami co zahraničia, hoci sa predtým bál, že nezmaturuje

Erik Danko spravil IELTS test, prijímačky na univerzitu v Dánsku a na Slovensku prednášal v angličtine pred desiatkami ľudí

Marek Bučenec bol behom 4 mesiacov najlepší v triede, hoci na začiatku ho chcela učiteľka preradiť na nemčinu

Jaroslav Kopčan prekladal na dovolenke s cudzincami, hoci mal predtým problém vyskladať vetu

Michal Baláška vie po použití techník efektívneho učenia bez problémov komunikovať s ľuďmi zo zahraničia.

Andrej Tóth vie v práci komunikovať s cudzincami tak, že porozumie ich potrebám a potom im presne poradí, hoci predtým sa s tradičnými spôsobmi nevedel naučiť angličtinu 15 rokov.

Tomáš Bugáň zlepšil biznis angličtinu a vie rozprávať plynulejšie a rýchlejšie

Lukáš Juhász dennodenne používa angličtinu, hoci kedysi neveril, že sa bude vedieť naučiť cudzí jazyk

Upozornenie:

Táto akcia je platná len pre mojich nových klientov. Ty, ako môj nový klient ju môžeš využiť len behom nasledujúcich 48 hodín. Potom sa požadovaná investícia vráti na pôvodnú hodnotu.

Aby si túto unikátnu ponuku mohol využiť, rozhodni sa teraz.

 

Toto sú lekcie, ktoré v Online kurze AngličtinaRýchlo získaš:

Poďme sa pozrieť na to, ako bude vyzerať tvoj postup a ako konkrétne sa v kurze Angličtina Rýchlo naučíš rozprávať anglicky gramaticky správne v súlade s princípmi efektívneho učenia.

Najprv prejdeme, ako bude vyzerať tvoj postup v kurze Angličtina Rýchlo z nadhľadu a potom podrobne.

Z nadhľadu to bude vyzerať takto:

Kurz

1 – Zistíš, kde sa nachádzaš

Hneď po prihlásení do kurzu si v prvom inštruktážnom videu určíš, kde sa pri učení angličtiny nachádzaš. Či úplne začínaš, alebo máš základy, na ktorých už môžeš stavať.

Následne prejdeme 12 princípov efektívneho učenia, na ktorých kurz stojí a ktoré ti umožnia učiť sa rýchlo, intenzívne a efektívne.

 

2 – Vyberieš si, ktorý spôsob učenia je pre teba najvhodnejší

Potom, podľa toho na akej úrovni si, sa vyberieš jednou z dvoch ciest.

 

3 – Naučíš sa slovnú zásobu v rekordne krátkom čase

Prvá cesta je naberanie slovnej zásoby. Je to učenie sa fráz a slov – reálnej angličtiny tak ako ju rozprávajú Angličania a Američania a cudzinci v zahraničí. Je to učenie z reálnych materiálov z reálnych videí a z webových stránok. Žiadne umelo vymyslené texty v učebniciach.

Vďaka tomu sa naučíš rozumieť bežne hovorenej angličtine, budeš vedieť angličtinu čítať a anglicky písať.

Keď budeš mať dostatočnú slovnú zásobu, aby si bol pripravený ju aktivovať a používať, alebo ak už máš základy na ktorých ideš stavať, tak prejdeš na druhú cestu.

 

4 – Naučíš sa anglicky premýšľať bez toho, aby si si v duchu musel prekladať

Budeš premýšľať po anglicky. Pomocou Základného a Pokročilého tréningového plánu aktivuješ tvoju slovnú zásobu a naučíš sa rozprávať tak dobre, že budeš s ľahkosťou komunikovať s cudzincami z USA, z Anglicka a z celého sveta. Môžeš tak získať lepšiu prácu, cestovať a zarábať viac peňazí, môžeš sa dohovoriť tam, kde iní nie.

 

5 – Podporím ťa

V priebehu kurzu, hocikedy ti niečo nebude jasné, mi napíšeš a ja ti vysvetlím, pomôžem, podporím, ukážem a navediem, čo máš a ako máš robiť.

Keď sa budeš chcieť neskôr naučiť ďalší jazyk, môžeš celý tento postup zopakovať.

Toľko nadhľad.

 

 

 

A teraz sa pozrieme na to, ako konkrétne ťa kurz Angličtina Rýchlo naučí rozprávať a rozumieť anglicky.

 

ÚVOD:

Hneď po prihlásení zistíš, kde sa v učení angličtiny nachádzaš a tým pádom budeš vedieť, ako sa máš učiť v priebehu kurzu. To ti umožní sústrediť sa pri zlepšovaní v angličtine iba na tie veci, ktoré sú skutočne dôležité – žiadne strácanie času ako v jazykových školách.

 

Kurz ťa stále posúva vpred:

Videá v kurze sú rozdelené na 10 minútové úseky, aby si sa mohol učiť a postupovať v kurze aj vtedy, keď máš čas, ale aj v tie dni, keď máš času menej. Vďaka tomu sa vieš učiť každý deň a kurz dokončíš v rekordne krátkom čase.

 

Kurz zabezpečí, že porozumieš technikám efektívneho učenia

Všetky videá som natáčal tak, že som prechádzal myšlienkovú mapu a zároveň na videu vidíš aj mňa. Týmto spôsobom je zaručené to, že každému videu porozumieš a budeš ho vedieť použiť v praxi. Angličtinu sa tak budeš učiť najefektívnejším spôsobom, porozumieš jej a budeš ňou vedieť plynulo rozprávať.

kuzr-nahled

 

Kurz ťa naučí 12 princípov efektívneho učenia

V prvom videu princípov sa dozvieš, čo je to krivka zabúdania, ako sa zabúdaniu angličtiny vyhneš chytrým opakovaním a ako chytré opakovanie urobíš tým, že sa angličtinu nebudeš učiť aktívne, iba pasívne. Toto ti umožní skrátiť čas aktívneho učenia na minimum. Tam, kde iní strácajú čas s opakovaním, tvoje opakovanie za teba preberie tvoje podvedomie.

 

Vydržíš sa učiť dlhšie než iní

Následne si ujasníš, aká je tvoja motivácia vedieť anglicky. Keďže aj rýchle učenie angličtiny trvá mesiace, je potrebné udržať si koncentráciu v priebehu celého štúdia. Preto je tvoja prvá úloha vyplnenie nášho dotazníka, kde si ujasníš svoju motiváciu. Vďaka tomu budeš mať vyššiu úroveň sústredenia a vďaka tomu sa budeš môcť učiť intenzívnejšie počas celej doby trvania kurzu. Naučíš sa skôr, než inde a začneš rozprávať skôr, než inde.

 

Zistíš, aký je tvoj preferovaný spôsob učenia.

Niektorí ľudia sa učia zrakovou cestou, iní skôr sluchovou, iní do učenia zapájajú pohyb. Je dôležité aby si sa učil tým spôsobom, ktorý najviac vyhovuje tebe a preto si na začiatku kurzu spravíš test, ktorým toto odhalíš. Toto takmer všetci učitelia angličtiny prehliadajú, ale ja si bez tohoto neviem učenie angličtiny predstaviť.

 

Učíš sa vo vlastnom tempe

Návody na efektívne učenie dostaneš prostredníctvom online videí. Môžeš ich sledovať v počítači, alebo na mobile. Ak chceš, môžeš si ich stiahnuť do počítača a sledovať offline. V kurze však tiež prejdeme jednoduchý trik, vďaka ktorému ich môžeš sledovať 1,5x – 2x rýchlejšie a prejsť tak kurzom rýchlejšie, než inde.

 

Väčšinu učenia angličtiny za teba spraví tvoje podvedomie

Potom sa dozvieš, ako sa v tvojej obývačke či práci obklopíš angličtinou rovnako dobre, ako keby si vycestoval do zahraničia. Dozvieš sa, ako väčšinu učenia spraví tvoje podvedomie a ako porozumieš anglickej gramatike bez toho, aby si sa učil gramatické poučky.

 

Dozvieš sa, ako sa naučíš angličtinu, aj keď si zaneprázdnený.

Ako využiješ na učenie angličtiny tvoj mŕtvy čas – čas, kedy robíš niečo iné. Existuje 15 rôznych druhov aktivít, ktoré každý deň robíme a ktoré ti dajú minimálne hodinu denne na ďalšie učenie angličtiny. Je to skrytý čas, ktorý keď využiješ, vieš v angličtine napredovať rýchlejšie, než iní a naučíš sa tak rozprávať a rozumieť omnoho skôr.

 

Dozvieš sa o princípe Paretovho pravidla,

Dozvieš sa, ktorých 20% tvojich aktivít ti prinesie až 80% tvojich výsledkov. Budeš tak vždy vedieť, ktoré veci pri učení angličtiny robiť nemáš a ktoré áno a vďaka tomu ťa učenie bude viac baviť.

 

 

„Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia – a to buď v trvaní niekoľkých dní až týždňov, alebo v určitých časových blokoch počas jednotlivých dní v týždni.“

doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.

 

„Ahoj Martin, postupujem síce pomalšie ako kolegovia, ale ak nájdem čas, tak otváram notebook, alebo zošit zo slovíčkami. Včera som začala preklad prednášok – skvelé, zábavné a poučné. Tak len vďaka za všetko, aspoň mne to pripadá zatiaľ ako najlepší systém výučby a vyskúšala som ich už dosť.“

Ľudmila Golianová

 

 

 

Ako teda pomocou týchto princípov nadobudneš slovnú zásobu potrebnú pre plynulé rozprávanie a porozumenie angličtiny? Ako porozumieš angličtine a naučíš sa angličtinu gramaticky správne?

Poďme sa na to pozrieť:

 

Zapamätáš si slovnú zásobu zábavným spôsobom

Najprv sa naučíš pamäťovú techniku Madera. Toto je pamäťová technika, ktorá ti umožní ukladať do dlhodobej pamäte desiatky slovíčok za hodinu zábavným – až – smiešnym spôsobom a ktorá ti zlepší tvoju predstavivosť a pamäť. Začneš tu trénovať tvoju schopnosť zapamätávať si nové slovíčka.

Dostaneš tiež zoznamy najčastejšie používaných podstatných mien, prídavných mien a slovies a hneď tu sa začneš učiť prvé frázy a vety. Vďaka pamäťovým predstavám bude tvoje učenie zábavné, zaujímavé a rýchlejšie, než inde.

petronela-sanis

Vytvoríš svoju vlastnú učebnicu

Keď sa naučíš tvoriť pamäťové techniky a prvých niekoľko desiatok slovíčok, tak si vytvoríš tvoju vlastnú učebnicu. Tu sa naučíš dve veci zároveň. Po prvé, naučíš sa angličtinu na reálnych materiáloch zo zahraničia. Po druhé – naučíš sa tu tri nové pamäťové techniky pre rýchlejšie zapamätanie a natrénuješ ich používanie. Vďaka tomu, že sa budeš učiť na reálnych materiáloch, budeš lepšie pripravený na reálnu konverzáciu a budeš lepšie rozumieť anglickým textom. Tým pádom sa môžeš skôr začať učiť z anglických zdrojov a môžeš začať rozprávať anglicky skôr.

Ak by si iba tu prestal v sledovaní kurzu a používal to, čo si sa doteraz v kurze naučil, tak by ti to stačilo na ovládnutie angličtiny.

 

Vždy si budeš vedieť vybaviť slovíčka a frázy a vety, ktoré si sa učil

Ale aby si mal učenie angličtiny stále zábavné a zaujímavé, tak sa v kurze naučíš pamäťovú techniku Bulletproof. To je nepriestrelný spôsob, ktorým si zaistíš, že si vždy pri rozhovore vybavíš frázu, alebo vetu, ktorú si sa naučil. Nikdy sa ti tak nestane, že by si sa pri rozhovore zasekol, alebo si nevedel vybaviť slovíčko, ktoré si sa učil. Budeš znieť sebavedomo a ľudia v tvojom okolí budú prekvapení, že vieš anglicky tak dobre.

 

Gramatike porozumieš správnym používaním jazyka

Potom si vytvoríš tvoju druhú vlastnú učebnicu z pesničky a z filmu. Vďaka tomu zabezpečíš, že sa väčšinu gramatiky naučíš používaním angličtiny a správnym použitím metódy doslovných prekladov. Naučíš sa tak angličtinu gramaticky správne bez klasického drvenia gramatických poučiek.

V kurze prejdeme presne, ako si máš vybrať film, kedy pozerať so slovenskými, kedy s anglickými titulkami, ako nájsť titulky, ako z nich spraviť učebnicu. Celým týmto procesom ťa prevediem od A do Z.

 

Natrénuješ 6 ďalších pamäťových techník,

vďaka čomu si budeš vedieť zapamätať nové slová a frázy po ich prvom, či druhom počutí, či videní a prekvapíš tak všetkých rýchlosťou, ktorou sa budeš angličtinu učiť. Pri učení pamäťovými predstavami sa budeš smiať, zabávať a vďaka tomu bude pre teba učenie slovnej zásoby zaujímavé počas celej doby štúdia. Oproti iným metódam tak rapídne zvýšiš šancu, že učenie angličtiny dokončíš a že sa naozaj zdokonalíš na takú úroveň na akú chceš.

jaro-buška-ref

 

Študentka z mojich predchádzajúcich kurzov sa o technikách efektívneho učenia vyjadrila:

 

„Potrebovala som si zlepšiť angličtinu kvôli blížiacej sa maturite. Bolo to niečo úplne iné ako doposiaľ, keď som sa učila angličtinu. Moje učenie angličtiny bývalo veľmi neefektívne a nebavilo ma sa ju učiť. Stále to boli len gramatické poučky a biflenie sa slovíčok.

Moja angličtina sa zlepšila o 100% určite. Navyše keď mi rodičia nadávajú že nemám stále pozerať ten seriál tak im poviem, že sa učím anglicky 🙂

Pomaly sa prestávam báť rozprávať nahlas v triede, zlepšila som si výslovnosť a dokonca občas mi napadne skôr slovíčko anglické ako slovenské 🙂

Tento kurz mi vyhovoval tým, že si ho môžem kedykoľvek pustiť.“

Martina Zajacová, Bratislava, Študentka

 

a Peter Hrabčák z Košíc napísal:

 

„Hľadal som ho preto, lebo túžim vedieť po anglicky myslieť, hovoriť, písať a čítať. Konkrétne, tak začínam pracovať v oblasti vedy a začínam aj PhD. štúdium (meteorológia a klimatológia), kde je slabá znalosť Aj pre mňa prekážkou a výrazne ma to brzdí pri práci, výskume a štúdiu.

Kurz ma prilákal svojou víziou rýchleho, zábavného a ľahkého učenia Aj.
Hlavne, už mám z nej menší strach ako pre vstupom do kurzu.
Veľká motivácia do učenia a výborné rady ako na to.
Dokonca pred pár dňami som mal myslím prvý sen v živote, v ktorom som rozprával po anglicky.

Počúvam rádio BBC a aj iné audio, učím sa slovíčka, používam princíp priameho prekladu, sem tam aj myslím v Aj, už som sa taktiež nahrával pri rozprávaní.“

Peter Hrabčák, Košice, meteorológ a klimatológ

 

 

Vybavený týmito všetkými návodmi pôjdeš a ovládneš všetku slovnú zásobu, ktorú potrebuješ, aby si angličtine rozumel.

Už nikdy ti nebude musieť niekto prekladať.

Všetkému budeš rozumieť ty sám.

A budeš to ty, za kým budú ľudia chodiť, aby si im angličtinu preložil, alebo im poradil ako sa učiť ďalej.

Budeš vedieť čítať všetky anglické texty, tým pádom sa môžeš vzdelávať z anglických materiálov.

Lepšie vzdelanie znamená viac možností a toto je presne spôsob, ktorým ti angličtina vie priniesť lepšiu prácu, lepšiu kariéru a viac peňazí.

 

 

Poďme sa pozrieť na to, ako aktivuješ tvoju anglickú slovnú zásobu a ako sa naučíš anglicky rozprávať tak dobre, že sa dorozumieš po celom svete.

 

Naučíš sa anglicky premýšľať bez toho, aby si si prekladal

Keď budeš vedieť dostatočný počet slov a fráz, tak sa pustíš do aktivácie tvojej slovnej zásoby. Vytvoríš, prehĺbiš a zosilníš mozgové spojenia medzi anglickými slovíčkami, ktoré si sa učil a spevníš základy angličtiny. Vďaka tomu, že budeš mať takýto základ, sa ti bude angličtina učiť ľahšie a jednoduchšie. Začneš formulovať tvoje prvé vety a myšlienky a tvoriť prvé mozgové spojenia v angličtine.

 

Budeš si istý tým, že vieš po anglicky

Budeš môcť trénovať plynulé rozprávanie v angličtine v bezpečnom prostredí – bez toho, aby ťa niekto posudzoval. Tak natrénuješ tvoje rozprávanie na vynikajúcu úroveň ešte predtým, než budeš musieť angličtinu použiť v praxi.

Keď následne budeš rozprávať s cudzincami, alebo pred tvojimi kolegami, budeš si istý tým, že vieš po anglicky, pretože si to natrénoval.

 

Zdokonalíš sa v rozprávaní za minimum času

Úlohy na rozvoj tvojej aktívnej slovnej zásoby a rozvoj premýšľania v angličtine ti zaberú iba 20 minút denne, čo znamená, že za absolútne minimálnu investíciu času sa zdokonalíš v tvojom anglickom rozprávaní viac, ako hocikde inde.

 

Vyladíš tvoj anglický prízvuk

Pretože budeš trénovať nahlas v bezpečnom prostredí, zvykneš si na tvoj hlas a budeš vedieť, ako tvoja angličtina skutočne znie. Zlepšíš tvoju výslovnosť, tvoje chybičky si opravíš ty sám a vďaka tomu ti stúpne sebadôvera pri rozprávaní s cudzincami, s priateľmi, alebo s kolegami.

Už nikdy sa nebudeš cítiť trápne pretože nemáš čo povedať, pretože, jednoducho, vždy budeš vedieť čo povedať. Už nikdy nebudeš musieť riešiť tvoj prízvuk, pretože ho vycibríš k tvojej spokojnosti.

 

Zlepšíš sa na každej úrovni

Keďže dostaneš kompletný návod, ako s Pokročilým tréningovým plánom – Ako sa stať rečníkom v angličtine pracovať, vždy budeš vedieť, ktoré cvičenie máš použiť a ktoré naopak môžeš vynechať.

Takto ti tréningový plán umožní zlepšiť sa v angličtine aj keď si začiatočník, aj keď si stredne pokročilý a aj keď už vieš po anglicky plynulo rozprávať, a chceš sa ešte zdokonaliť.

 

Zlepšíš sa na každej úrovni

Prekonáš strach z rozprávania. Ak máš dnes strach z rozprávania v angličtine, v kurze dostaneš 6 rôznych techník na prekonanie strachu z rozprávania.

 

Ľahšie sa naučíš gramatiku

Pretože budeš angličtinu používať v praxi, gramatika sa ti bude učiť omnoho ľahšie, keďže si budeš mať k čomu abstraktné gramatické pravidlá priradiť.

Ak by si sa snažil učiť gramatiku bez aktívneho používania angličtiny, zbytočne by sa ti plietla a angličtina by ťa zbytočne frustrovala. Naopak, pokiaľ angličtinu trénuješ a používaš v praxi, naučíš sa rozprávať gramaticky správne omnoho rýchlejšie.

 

Budeš pripravený rozprávať s cudzincami bez toho, aby si vycestoval

Existujú stránky, kde môžeš cez internet zdarma komunikovať s cudzincami z celého sveta. Kurz Angličtina Rýchlo ti ukáže, ktoré stránky to sú, ako sa v nich orientovať a pripraví ťa na to, aby si mohol ísť a rozprávať sa s cudzincami sebavedomo a s ľahkosťou.

 

Vďaka lepšej angličtine zarobíš viac peňazí

A keďže sa budeš vedieť plynulo anglicky dohovoriť, otvoria sa ti nové, lepšie pracovné možnosti tu na Slovensku a v zahraničí. Vďaka tomu budeš, jednoducho povedané, zarábať viac peňazí.

 

Ján Španko, ktorý použil techniky efektívneho učenia v praxi, napísal:

„Zdravim Ťa,
Nevedel som po anglicky. Napriek tomu, že som z nej maturoval. Asi 8 rokov dozadu.

Nič. Vyskusal som si kupiť tvojich 7 pamatovych lievikov. Povedal som si nemam co stratit. Zacal som ich uplatnovat v praxi. Neviem kolko tomu je presne. Par mesiacov urcite. Posledné 4 dni som mal skolenie v anglictine. Samozrejme aj s prekladom.Ale ja som si uvedomil. Že tomu rozumiem. Rozumel som 8o% toho čo sa povedalo anglicky. Dokonca som s ním komunikoval po anglicky.Este je sice na com pracovat. Ale bol som prekvapeny. Zaroven som dostal pochvalu priamo od neho. Že mi anglictina ide velmi dobre. Aj od par kolegov zo seminara…

Našiel som si anglickú stránku na dopisovanie.Dopisujem si denne s 3 zahraničnými ľuďmi.Samozrejme tie vtipy v angličtine ma bavili. A moja angličtina napreduje. Nevravím, že je úplne dokonalá. Ale je to obrovský skok. Keď si zoberiem. Že som anglicky nechápal nič. Teraz si v kľude pozriem film v angličtine. Chápem o čom sa tam baví.

Dakujem Ti…“
S pozdravom,
Ján Španko

 

A Silvia Margentinová sa vyjadrila:

Do kurzu som sa prihlásila, lebo ani po učení sa angličtiny mnoho rokov ju neviem používať v praxi. Lebo by som sa rada v angličtine NAOZAJ zdokonalila a našla si lepšiu prácu. Už začínam viac rozumieť pravej angličtine – v rádiu, vo filmoch…
Otvoril mi oči, čo sa týka ozajstného učenia sa cudzieho jazyka a pri pohľade na moju zbierku rôznych gramatických učebníc angličtiny v poličke mi prišlo nevoľno… 🙂
Druhým odporúčam, aby ho určite vyskúšali, má dosť veľký zmysel 🙂
Silvia Margentínová

 

Čo sa ešte bude diať v priebehu toho, ako sa budeš učiť angličtinu v kurze Angličtina Rýchlo?

 

KOMUNITA

Staneš sa členom komunity ľudí, ktorí sa učia angličtinu rýchlo a efektívne. Budeš môcť komunikovať s druhými, vďaka čomu ťa bude učenie angličtiny motivovať a baviť. Budeš môcť zdieľať tvoje vlastné príbehy, tipy a nápady a pomáhať tak druhým – a druhí takto pomôžu v učení tebe.

Ja a môj team ti budeme kedykoľvek k dispozícii. Niečo ti nie je jasné? Napíšeš nám a odpovieme. Niečo budeš potrebovať poradiť ohľadom angličtiny? Napíšeš nám a poradíme.

Budeš chcieť viac vysvetliť nejakú oblasť efektívneho učenia? Napíšeš mi a nahrám na túto tému video.

 

Čo ti umožní takáto znalosť angličtiny?

Takáto znalosť ti umožní získať povýšenie, alebo lepšiu prácu, pretože budeš vedieť o jeden cudzí jazyk na viac.

Taktiež ti zdvihne sebadôveru, pretože sa staneš samostatným. Už ti nikto nebude musieť prekladať slovíčka, či vety. Umožní ti cestovať po svete a dohovoriť sa všade, kde pôjdeš.

A v neposlednom rade, sa ti otvoria možnosti, pretože získaš prístup k lepšiemu vzdelaniu, ktoré ti anglický internet ponúka. Know-how z anglického internetu je možno vec, na ktorú dnes nemyslíš, ale ktorá v mojom živote spôsobila najväčší profesijný a osobný rast a ktorú ti maximálne odporúčam

 

Za ako rýchlo uvidíš výsledky?

Nepoužívame A1, A2, B1, B2 klasifikáciu, pretože to nevypovedá o tvojich schopnostiach premýšľať v angličtine. Zmaturoval som na úrovni B2, ale taktiež aj ľudia, ktorí anglicky takmer vôbec nevedeli rozprávať.

Miesto toho ti poviem toto:

Prvé zlepšenie pocítiš po niekoľkých dňoch aktívneho učenia. Po niekoľkých týždňoch zažiješ ďalšiu úroveň zlepšenia. A následne sa budeš zlepšovať v tvojom vlastnom tempe.

Väčšina ľudí sa aktívne učí pol roka a to im stačí na to, aby boli spokojní. A učili sa ďalej praxou a používaním jazyka.

Tí, čo sa učia pasívne, s minimom aktívneho úsilia, tak mi píšu príbehy o zlepšení približne po roku pasívneho učenia.

Je to na tebe, ale poviem ti jedno: Keď budeš robiť úlohy z kurzu, behom niekoľkých mesiacov sa zlepšíš lepšie, než hocikde inde.

 

Odkiaľ a ako a ako dlho sa budeš učiť?

K inštruktážnym videám a úlohám máš prístup cez internet z počítača, z tabletu a zo smartfónu hocikde, kde je internet. Ale môžeš si ich stiahnuť do počítača, aby si sa mohol učiť, hocikedy, keď budeš offline.

Samotné učenie angličtiny potom budeš robiť od počítača online, alebo offline tak, ako to bude vyhovovať tebe. Môžeš sa učiť po práci, môžeš sa učiť pred prácou. Môžeš sa učiť cez víkendy.

K návodom máš prístup stále. Nie 6 mesiacov, ani rok, ale stále. Ak budeš mať v učení pauzu, k angličtine sa vrátiš o niekoľko dní, či týždňov. Budeš pokračovať, kde si prestal, až budeš rozprávať a rozumieť gramaticky správne na takej úrovni, na akej chceš ty.

 

Koľko teda Online kurz Angličtina Rýchlo stojí?

Ak je rýchlejší, než jazykové školy a ak je rýchlejší, než online kurzy, ak ťa naučí rozprávať a rozumieť anglicky gramaticky správne a ak sa vďaka tomu naučíš v budúcnosti aj ďalšie cudzie jazyky, tak… koľko to stojí?

 

Poďme si zrekapitulovať, čo vlastne v kurze dostaneš a spravíš:

 1. Naučíš sa rozprávať reálnou angličtinou tak ako ňou hovoria Angličania, či Američania
 2. Naučíš sa angličtinu spôsobmi, pri ktorých sa budeš doslova smiať a učenie ťa tak bude baviť
 3. Naučíš sa najnovšími pamäťovými technikami, čo zabezpečí, že angličtinu si naleješ do hlavy rýchlejšie, než hocikde inde
 4. Prekonáš strach z rozprávania v angličtine
 5. Vďaka správnemu využitiu tvojej pamäte za teba spraví väčšinu učenia tvoje podvedomie
 6. Budeš členom komunity ľudí, ktorí sa učia angličtinu rýchlo a efektívne
 7. Nemusíš nikam dochádzať a naučíš sa angličtinu v tom čase, kedy to vyhovuje tebe
 8. Kedykoľvek budeš potrebovať, si vieš dať v kurze pauzu a potom budeš pokračovať tam, kde si prestal
 9. Kedykoľvek budeš potrebovať, tak ti poradím
 10. Dostaneš doživotné vylepšenia v podobe aplikácii a v podobe návodov, ktoré budeš ako účastník kurzu odo mňa chcieť, pretože kurz stále vylepšujem
 11. Tieto postupy využiješ neskôr na učenie akéhokoľvek ďalšieho jazyka

 

V online kurze Angličtina Rýchlo sa naučíš rozumieť a rozprávať anglicky gramaticky správne. Naučíš sa to rýchlo, zábavnými, zaujímavými a novými spôsobmi. Vďaka tomu získaš lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, môžeš cestovať. Akú má toto pre teba hodnotu?

 

Akú má toto pre teba hodnotu?

Za 12 úrovní Callanovej metódy zaplatíš v niektorých nudných jazykových školách vyše 1000,00€ a stratíš s tým niekoľko rokov neefektívneho učenia. Ešte k tomu tam musíš na každú jednu hodinu dochádzať a nevyužiješ princípy efektívneho učenia. Chápem však, že si to ľudia kupujú, lebo angličtina má ďaleko vyššiu hodnotu, než len 1000,00€.

S angličtinou ľahšie získaš tvoju vytúženú prácu a zarobíš viac peňazí, čím sa ti investícia do angličtiny vráti naspäť. S angličtinou tiež získaš prístup ku vzdelaniu, ktoré na Slovensku nie je. A s angličtinou sa budeš cítiť sebavedomejšie, keď vycestuješ do zahraničia a budeš sa rozprávať s cudzincami.

Ja však od teba nechcem, aby si investoval 1000,00 €, aj keď sa v online kurze Angličtina Rýchlo naučíš angličtinu skôr, než v nudnej jazykovej škole. Angličtina má väčšiu hodnotu, než 1000,00 €, ale som presvedčený, že musí byť dostupná pre každého, kto sa chce učiť.

Nechcem od teba ani investíciu 750,00 €. Na splátky by som si ich mohol pýtať, pretože kurz vyvíjam vyše 5 rokov. Každú pamäťovú techniku som otestoval ja, otestovali ju členovia môjho teamu a otestovali ju moji klienti. Kurz je postavený a vylepšovaný na základe úspešných príbehov a spätnej väzby od vyše 4101 mojich zákazníkov a klientov.

Strávil som tisícky hodín vývojom týchto návodov a kurz stále spolu so svojím teamom vyvíjame a vylepšujeme, aby bol efektívnejší a ľahší na používanie a som si istý, že má vyššiu hodnotu než 750,00€. Možno neskôr v budúcnosti si ich budem pýtať, keď kurz doplním o aplikácie a ďalšie metódy efektívneho učenia. Ale dnes nechcem od teba týchto 750,00€.

Bežne stojí členské do Online kurzu AngličtinaRýchlo 318,80€.

Ty ho môžeš získať behom nasledujúcich 4 hodín s 219,80€ zľavou. Iba za 99€.

 

Garancia Vrátenia Peňazí

Aby som ti vyjasnil možné detaily.

Ak si ešte nikdy nemal odo mňa žiaden kurz, tak keď sa prihlásiš do hociktorého z troch balíkov Online kurzu Angličtina Rýchlo, tak ti automaticky platí 44-dňová garancia vrátenia peňazí.

garancia vratenia penazi | kurz Anglictina RychloGarancia ti platí 44 dní a je to 100% garancia vrátenia peňazí. Funguje to tak, že pôjdeš a prihlásiš sa do Online kurzu Angličtina Rýchlo. Budeš robiť úlohy a zlepšíš sa v angličtine.

Ak by si hocikedy v priebehu tohto procesu náhodou zistil, že ti tento spôsob učenia sa angličtiny nevyhovuje, tak ti vrátim plnú sumu, ktorú si do neho investoval.

Takúto záruku si dovoľujem dať preto, lebo som si na základe tisícok klientov absolútne istý, že keď pôjdeš a keď použiješ kurz Angličtina Rýchlo, tak sa angličtinu naučíš.

V prípade, že ti náhodou nesadne, v prípade, že ho nebudeš chcieť použiť, nevadí – máš 44 dní na to, aby si kurz otestoval a pokiaľ v ňom nebudeš chcieť pokračovať, vrátim ti tvoju investíciu.

 

Takže, aby si sa prihlásil do Online kurzu Angličtina Rýchlo, ktorý obsahuje videá, audio verziu, prezentácie a ďalšie bonusy, klikni na tlačidlo:

 

button-chcem-vediet-anglicky

Na objednávkovej stránke zadaj svoje informácie a stlač zlaté tlačidlo „PRIHLÁSIŤ SA“.

Ihneď po prihlásení dostaneš prístup k prvým videám a môžeš sa učiť angličtinu už o malú chvíľu.

 

Upozornenie:

Táto akcia je platná len pre mojich nových klientov. Ty, ako môj nový klient ju môžeš využiť len behom nasledujúcich 48 hodín. Potom sa požadovaná investícia vráti na pôvodnú hodnotu.

Aby si túto unikátnu ponuku mohol využiť, rozhodni sa teraz.

 

Prihlás sa do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz

Prihlás sa do Online kurzu, vďaka ktorému skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace a ktorý ťa prevedie procesom učenia angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Nauč sa anglicky rozumieť a rozprávať, aby si si splnil svoj sen vedieť po anglicky. Získaj vďaka angličtine nové možnosti, či už na lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, či cestovanie po svete. Splň si svoj sen vedieť po anglicky. Prihlás sa do Online kurzu Angličtina Rýchlo len za (318,80€) 99€ teraz.

button-chcem-vediet-anglicky

Ďakujem, nechcem teraz využiť túto ponuku

(Upozornenie: Ak si zvolíš túto možnosť, nebudeš mať už príležitosť využiť túto jednorazovú ponuku
na získanie prístupu do kurzu za zľavnenú cenu)