+421 907 744 331

Toto Je Jednorazová Ponuka Pre Teba
Získaj prístup do Online kurzu AngličtinaRýchlo so zľavou 120,80€ – 219,80€

(platí len 48 hodín)

 

Chcem vedieť a rozprávať Anglicky >>

Ahoj, tu znovu Martin Hlinka. Ďakujem ti, že si sa rozhodol investovať do 7 kľúčov k odomknutiu tvojho talentu na jazyky.

Ak si sa rozhodol investovať prostredníctvom okamžitej online platby, tak ti prídu prihlasovacie údaje na mail behom niekoľkých minút.

Ak si sa rozhodol investovať pomocou platby cez internet banking, tak ti na mail prídu inštrukcie, ako pokračovať ďalej.

Zatiaľ, čo na toto čakáš, ti chcem ako môjmu klientovi ešte raz poďakovať za prejavenú dôveru a popriať ti veľa šťastia a úspechov s tvojou angličtinou.

 

Tiež ti chcem v tomto videu, ako môjmu novému klientovi, dať jednu špeciálnu, jednorazovú ponuku, vďaka ktorej ušetríš na tvojom učení angličtiny a ktorú môžeš využiť iba najbližších 48 hodín.

Investoval si do 7 kľúčov k odomknutiu tvojho talentu na jazyky. Investoval si do seba. Vybral si si týchto 7 kľúčov, vďaka ktorým spoznáš tvoju unikátnu kombináciu 7 učebných štýlov. Zistíš tiež, ktorý z nich je tvoj dominantný a vďaka tomu budeš vedieť, ako sa angličtinu učiť ľahšie.

V tomto videu ti teda chcem dať rýchlu, jednorazovú ponuku, ako ušetriť na tvojom učení angličtiny ďalej.

Je to veľmi jednoduché.

Ako môj nový klient máš v tejto chvíli možnosť získať časť môjho Online kurzu AngličtinaRýchlo za výrazne zníženú investíciu.

Ako som spomenul, vybral si si 7 kľúčov, vďaka ktorým odomkneš tvoj skrytý talent na jazyky a angličtina spolu s ďalšími jazykmi sa ti tak budú učiť ľahšie a jednoduchšie. Taktiež dostaneš odporúčania, čo robiť, aby si sa učil angličtinu ľahšie a jednoduchšie.

Keď tieto odporúčania spoznáš, tak ich budeš chcieť s vysokou pravdepodobnosťou začať robiť.

V tom ti vie pomôcť môj Online kurz AngličtinaRýchlo, ktorý obsahuje 3 dôležité časti efektívneho učenia angličtiny a ktorý dnes môžeš ako môj nový klient získať v tejto výhodnej, jednorazovej ponuke.

Ako už iste vieš, moji klienti dosahujú úžasné úspechy s učením angličtiny, ako napríklad

 • rozprávanie s cudzincami len po dvoch mesiacoch učenia angličtiny
 • prednášanie v angličtine na nadnárodnom kole rečníckej organizácie Toastmasters len po 14 mesiacoch učenia
 • a to bez ohľadu na ich vek, skúsenosti, či povolanie

Je to možné vďaka tomu, že na ich talente na jazyky stavajú učenie angličtiny ďalej. Využívajú princípy efektívneho učenia angličtiny, pamäťové techniky a návody na tzv. Naberanie a Aktiváciu angličtiny. Toto všetko učím v Online kurze AngličtinaRýchlo, ktorý dnes môžeš získať za nižšiu investíciu, než bežne od mojich klientov požadujem.

Ako je to možné a ako konkrétne toto efektívne učenie angličtiny funguje?

Ako toto učenie, ktoré stojí na tvojom oslobodenom talente na jazyky, môžeš využiť, aby si sa naučil angličtinu tak rýchlo a ľahko, ako moji klienti?

Pozri…

V Online kurzu AngličtinaRýchlo všetci klienti začínajú tým, že si prechádzajú Princípy efektívneho učenia.

Potom sa všetci klienti musia rozhodnúť, ktorým smerom sa v ich angličtine vydajú. Rozhodujú sa, či idú naberať, alebo aktivovať angličtinu. Čo to znamená? A čo to znamená pre teba?

Keď si naši klienti prejdú princípmi efektívneho učenia, tak sa zamyslia nad tým, kde sa v ich angličtine nachádzajú.

 1. Ak sa v minulosti angličtinu neučili…
 2. Ak sa v minulosti dostali len po úroveň A1…
 3. Ak im v minulosti angličtina nešla…
 4. Ak pozerajú filmy so slovenskými titulkami…
 5. Ak jednoducho nemajú základy…
 6. Alebo ak v angličtine vedia rozprávať, ale iba základné frázy a chcú ich slovnú zásobu rozšíriť, aby mohli komunikovať o nových témach…

… Tak idú a naberajú novú slovnú zásobu. Používajú pamäťové techniky, tvoria si vlastné učebnice a spoznávajú nové slovíčka a frázy, spoznávajú novú gramatiku a tiež sa učia pomocou memes, čo je to zábavné a smiešne učenie, o ktorom som rozprával vo viacerých videách.

Na druhej strane…

 1. Ak sa v minulosti angličtinu učili na základnej, alebo strednej škole…
 2. Ak v minulosti angličtinu pochytili, ale nevedia rozprávať…
 3. Ak sú na úrovni, kde pozerajú filmy s anglickými titulkami…
 4. Ak majú strach z rozprávania…
 5. Ak si musia pri rozprávaní v duchu prekladať…

… Tak idú a aktivujú slovnú zásobu, ktorej už rozumejú. Prejdú si intenzívnym tréningom rozprávania a rozmýšľania v angličtine.

Blue box 4 úrovní získavania nových schopností

Aká je za tým teória, pýtaš sa???

Jedná sa o 4 univerzálne úrovne získavania nových schopností podľa Noela Burcha.

Jedná sa o to, že schopnosť rozprávať v angličtine je schopnosť.

Nie je to vedomosť. Na prvý pohľad malý rozdiel, ale s veľkým dôsledkom.

Čo to znamená?

??

Vedomosť je niečo, čo si vybavíš, keď to potrebuješ.

Alebo to nájdeš na internete.

Nejaký fakt.

„Angličtina“ sa povie po anglicky „English.“

„How are you“ znamená „Ako sa máš.“

Schopnosť je niečo, čo robíš pravidelne a ktorú potrebuješ zautomatizovať.

Hranie na hudobný nástroj je takáto schopnosť.

Šoférovanie auta je takáto schopnosť.

Rozprávanie na neurčité témy, pri ktorých musíš premýšľať… je tiež takáto schopnosť.

Skladá sa z množstva vedomostí, ktoré ale potrebuješ vedieť používať a potrebuješ to robiť automaticky, podvedome.

 

Existujú 4 úrovne získavania nových schopností (aj angličtiny):

1 – Nevedomá neschopnosť. Je to úroveň, kde ani nevieš, že niečo nevieš. V prípade angličtiny je to napríklad fakt, že ako začiatočník nevieš, ktoré všetky slovíčka nevieš. Nevieš, ktoré veci sa vôbec potrebuješ naučiť. Ak si na tejto úrovni, tak sa ti hodí naberanie angličtiny, pretože

 • zistíš, čo všetko potrebuješ v angličtine vedieť
 • naučíš sa to pamäťovými technikami, zapamätáš si to do dlhodobej pamäte bez bifľovania, s využitím tvojho prirodzeného štýlu učenia

2 – Vedomá neschopnosť. Je to úroveň, kde vieš, že niečo nevieš. V prípade angličtiny je to úroveň, kde vidíš, čo všetko sa potrebuješ naučiť, ale ešte to nevieš.

 • je v poriadku byť na tejto úrovni nejakú chvíľu, kedy si prechádzaš zoznamy najčastejšie používaných slovíčok a fráz, aby si sa ich naučil…
 • ale je problém, keď sa nové frázy naučíš, vieš si to vybaviť… a potom ich zabudneš… a bolestivo sa ti pripomína… že si to v minulosti vedel… ale teraz to nevieš…
  • čo sa deje hlavne, keď sa učíš bez techník efektívneho učenia, keď sa učíš na základnej/strednej škole, alebo v neefektívnych jazykových školách, kde s tebou prejdú nové slovíčka a v ďalších lekciách sa im vôbec nevenujú a nepodporujú tvoje základy
  • Je to ako keby sa v škole učilo jazdiť na bicykli. Dali by ti bicykel, jazdil by si na ňom dva týždne a potom by si bol oznámkovaný. Že ti nejde flekovať a brzdiť predným kolesom. A že v ďalšej lekcii sa naučíš jazdiť na monocykli. Áno, to je to na jednom kolese.
 • Na tejto úrovni sa nachádzajú ľudia, ktorí sa charakterizujú ako veční začiatočníci.
 • Ako sa z nej dostať? Potrebuješ mať kvalitný základ toho, čo si sa v minulosti učil… potrebuješ tento základ prehĺbiť a potrebuješ všetku novú slovnú zásobu dostať na ďalšie úrovne, čo urobíš pamäťovými technikami a aktiváciou angličtiny. Na to sa ti môže hodiť naberanie angličtiny, ale aj aktivácia angličtiny, podľa toho, či už máš nejaké základy anglickej slovnej zásoby, alebo ešte nie

3 – Vedomá schopnosť. Je to úroveň, kde si vieš vybaviť to, čo si sa učil. Vieš, čo už v angličtine vieš. Vieš si pri rozprávaní vybaviť slovíčka, ale musíš si v hlave prekladať. Nenapadne ti to automaticky.

Iný príklad môžu byť… keď si sa učil šoférovať a musel si sa sústrediť na spojku, plyn a riadiacu páku. Robil si to ale tak dlho, až si to zautomatizoval.

Byť na tejto úrovni je frustrujúce, lebo si musíš zakaždým v hlave prekladať a všetci na to musia čakať a človek má z toho potom nepríjemný pocit…

Preto je potrebné sa dostať na 4. úroveň:

4 – úroveň nevedomej (podvedomej) schopnosti. Je to úroveň, kde ani nevieš, čo všetko vieš. Je to úroveň, kde si vieš automaticky vybaviť celé frázy a vety v angličtine a kde si už viac nepotrebuješ v hlave prekladať. Je to úroveň, kde máš rozprávanie tak zaužívané, že

 • vieš automaticky povedať to, čo chceš povedať
 • ak si nespomenieš na nejaké slovíčko, okamžite ho opisuješ inými spôsobmi, vieš sa vždy vynájsť
 • popritom dokážeš sledovať reakcie cudzincov, s ktorými sa rozprávaš a prispôsobovať tvoju komunikáciu tomu, ako reagujú

To je teória, na ktorej naberanie a aktivácia stojí.

S naberaním, aj aktiváciou angličtiny ťa chceme dostať na úroveň, kde si vieš všetku anglickú slovnú zásobu vybaviť automaticky a môžeš tak plynulo rozprávať s cudzincami.

Ak si sa v minulosti angličtinu učil, tak máš veľkú časť slovnej zásoby

 • na úrovni vedomej neschopnosti, kde vieš, že si to vedel… ale si to zabudol…
 • …a druhú veľkú časť máš na úrovni vedomej schopnosti, kde ju síce vieš používať, ale nie je to automatické a potrebuješ toto rozprávanie a rozmýšľanie v angličtine natrénovať

Na to slúži sekcia Online kurzu AngličtinaRýchloAktivácia angličtiny,“ kde dostaneš lekcie a úlohy zamerané na rozkecanie sa. Krajším slovom na rozrozprávanie sa. A tiež úlohy, v rámci ktorých budeš komunikovať s cudzincami (naživo, alebo cez internet), aby si si zažil, o čom skutočná komunikácia s cudzincami je.

(Tip – nie je to o vybavení si správnej gramatickej poučky, je to o zábave, o spoznávaní nových vecí, o vzájomnej trpezlivosti a priateľstve)

To je tá tajná prísada, vďaka ktorej majú naši klienti fenomenálne úspechy s angličtinou a vďaka čomu budeš v angličtine rozprávať už behom prvých týždňov, až mesiacov:

Na druhej strane… v prípade,

 • že si sa v minulosti angličtinu neučil…
 • alebo si sa ju učil a nikam si nepokročil…
 • alebo vieš v angličtine rozprávať, ale potrebuješ nabrať novú slovnú zásobu, aby si vedel rozprávať na nové témy…

Tak sa nachádzaš na úrovni nevedomej neschopnosti, kde ani nevieš, aké všetky frázy a slovíčka nevieš. Potrebuješ ich spoznať a zapamätať si ich do dlhodobej pamäte, aby si s nimi vedel neskôr pracovať.

 • Na to slúži sekcia Online kurzu AngličtinaRýchlo „Naberanie angličtiny“, kde dostaneš lekcie a úlohy
 • zamerané na dlhodobé zapamätanie anglickej slovnej zásoby
 • vďaka ktorým sa naučíš rozoznávať jednotlivé slová v rýchlej hovorenej reči
 • vďaka ktorým sa naučíš anglickú gramatiku bez biflenia, prirodzeným spôsobom s využitím tvojho dominantného štýlu učenia

Toto sú lekcie a úlohy, vďaka ktorým sa naši klienti vedia naučiť angličtinu, aj keď im nikdy v minulosti nešla a vďaka čomu sa naši klienti vedia angličtinu naučiť bez ohľadu na ich vek, či povolanie:

Bežne sme tieto lekcie o naberaní a aktivácii angličtiny predávali v jednom balíku, spolu

Je to kvôli našej skúsenosti, že je pre klientov optimálne, keď zaktivujú slovnú zásobu, ktorú majú a potom sa idú učiť novú slovnú zásobu… ktorú môžu zapojiť do ich existujúcej aktívnej slovnej zásoby… a tým sa im ľahšie učí a ľahšie pokračujú ďalej.

Taktiež, keď sa naučia niekoľko stoviek nových slov a fráz, tak je dobré, keď sa v nich naučia komunikovať. Nech si vyskúšajú komunikáciu s cudzincami a nech túto slovnú zásobu dostanú na úroveň nevedomej schopnosti. Potom sa im všetko ďalšie (najmä gramatika) bude učiť ľahšie, lebo budú mať konkrétny základ, na ktorom môžu stavať.

Dnes však môžeš Naberanie a Aktiváciu angličtiny získať jednotlivo

Keďže nám písalo viacero ľudí, že by mali záujem o angličtinu, ale nemajú plných 379€, ktoré by mohli do angličtiny investovať, tak som sa rozhodol sprístupniť každý z týchto spôsobov učenia angličtiny zvlášť.

Keďže si náš nový klient a keďže som ti vďačný za prejavenú dôveru, máš možnosť získať každý z týchto spôsobov učenia angličtiny o 30,00€ lacnejšie, než naši bežní klienti.

Naberanie angličtiny

 • Si večný začiatočník?
 • Nikdy si sa angličtinu neučil?
 • Vieš rozprávať, ale len základy?
 • Potrebuješ novú slovnú zásobu?
 • Potrebuješ spoznať princípy?

Potom je pre teba vhodné naberanie angličtiny, ku ktorému môžeš získať prístup za investíciu iba


Chcem vedieť Anglicky >>

318,80€
99€

Aktivácia angličtiny

 • učil si sa angličtinu v štátnej škole?
 • rozumieš filmom s anglickými titulkami?
 • už máš slovnú zásobu, ktorú môžeš aktivovať?
 • chceš v angličtine premýšľať bez toho,
  aby si si v hlave musel prekladať?

Potom je pre teba vhodná aktivácia angličtiny, ku ktorej môžeš získať prístup za investíciu iba


Chcem Aktivovať
Moju Slovnú Zásobu >>

318,80€
99€

Takéto rozdelenie je vhodné pre ľudí,

 • ktorí sa chcú angličtinu učiť a naučiť s využitím ich prirodzeného talentu na jazyky,
 • ktorí chcú na začiatok niečo menšie
 • a ktorí chcú na ich učení angličtiny ušetriť

Na každý z týchto balíkov platí 40 dňová, 100% garancia vrátenia tvojej investície a kedykoľvek si môžeš dokúpiť druhý balík.

Keď tak urobíš, tak dostaneš všetky bonusy, ktoré k Online kurzu AngličtinaRýchlo dávame.

Upozornenie:

Táto akcia je platná len pre našich nových klientov. Ty, ako môj nový klient ju môžeš využiť len behom nasledujúcich 48 hodín. Potom sa požadovaná investícia vráti na pôvodnú hodnotu.

Aby si túto unikátnu ponuku mohol využiť, rozhodni sa teraz.

Na začiatok si vyber balík, ktorý je pre teba vhodný:

Prejdi si zoznam lekcií, ktoré v tomto balíku získaš:

 • Úvod
 • Princípy efektívneho učenia angličtiny
 • Naberanie angličtiny
 • Rozšírený Jazykový Coaching pre naberanie angličtiny

Nižšie sa nachádza prehľad lekcií, ktoré s balíkom Naberanie angličtiny získaš:

Prihlás sa do Online kurzu AngličtinaRýchlo – Naberanie angličtiny

Teraz, keď máš vybraný balík, ktorý je pre teba vhodný, klikni na tlačidlo Chcem Vedieť Anglicky a nasleduj inštrukcie na objednávkovej stránke, vďaka čomu ihneď po pripísaní tvojej investície na náš účet dostaneš prístup ku všetkým lekciám z Naberania angličtiny a vďaka čomu sa zlepšíš v angličtine už behom nasledujúcich týždňov a mesiacov.

Chcem vedieť Anglicky >>

Prejdi si zoznam lekcií, ktoré v tomto balíku získaš:

 • Úvod
 • Princípy efektívneho učenia angličtiny
 • Aktivácia angličtiny
 • Rozšírený Jazykový Coaching pre aktiváciu angličtiny

Nižšie sa nachádza prehľad lekcií, ktoré s balíkom Aktivácia angličtiny získaš:

Prihlás sa do Online kurzu AngličtinaRýchlo – Aktivácia angličtiny

Teraz, keď máš vybraný balík, ktorý je pre teba vhodný, klikni na tlačidlo Chcem Rozprávať Anglicky a nasleduj inštrukcie na objednávkovej stránke, vďaka čomu ihneď po pripísaní tvojej investície na náš účet dostaneš prístup ku všetkým lekciám z Aktivácie angličtiny a vďaka čomu sa zlepšíš v angličtine už behom nasledujúcich týždňov a mesiacov.

Chcem Aktivovať Moju Slovnú Zásobu >>

 

Ďakujem, nechcem teraz využiť túto ponuku

(Upozornenie: Ak si zvolíš túto možnosť, nebudeš mať už príležitosť využiť túto jednorazovú ponuku
na získanie prístupu do kurzu za zľavnenú cenu)