+421 907 744 331

Headline - doplniť

Viem, že keď sleduješ toto video, máš sen vedieť konečne anglicky a s angličtinou sa vedieť dorozumieť s cudzincami, posunúť sa kariérne, alebo rozumieť filmom, pesničkám a videám v angličtine.

Či už chceš mať prácu, ktorá ti prináša lepší plat, viac istoty pre teba a tvoju rodinu, uznanie kolegov a známych, že čo si všetko vďaka angličtine dosiahol…

Či už chceš cestovať, zažiť slobodu a nezávislosť a byť hrdý na seba, že si vieš všetko vybaviť na letisku, v hoteli, u doktora, alebo sa skrátka dohovoriť s cudzincami v angličtine…

Či chceš konečne zažiť ten pocit, keď vieš, čo sa spieva v tvojej obľúbenej anglickej pesničke a rozumieť filmom v angličtine bez titulkov a bez slovenského dabingu…

Alebo si chceš skrátka splniť svoj sen vedieť anglicky a mať zo seba pocit, že si to konečne dokázal…

V tomto videu sa dozvieš, prečo Online kurz AngličtinaRýchlo funguje na učenie angličtiny ako švajčiarske hodinky – spoľahlivo a za každých okolností, bez ohľadu na to, či si sa angličtinu nikdy neučil, alebo si mal v minulosti s učením problémy.

Zistíš, ako funguje jeho účastníkom a čo potrebuješ urobiť, aby si doňho mohol vstúpiť.

Ako som spomenul na konci predchádzajúceho videa, od roku 2011 som tvoril články, knihy a potom neskôr online kurzy, ktoré pomáhali ľuďom zlepšiť pamäť, učiť sa ľahšie a učiť sa rýchlejšie cudzie jazyky.

V roku 2014 som sa rozhodol zamerať sa na pomoc ľuďom, ktorí chcú vedieť anglicky a v roku 2015 som vytvoril prvú verziu Online kurzu AngličtinaRýchlo.

(takto som na kurze pracoval v lete 2015)
(takto som na kurze pracoval na jeseň / zimu 2015)

 

Až som vytvoril kompletný systém na ovládnutie angličtiny, ktorý funguje presne na základe princípov efektívneho učenia a ktorý ťa naučí angličtinu rýchlo.

Existuje príslovie, ktoré hovorí: “Ak dáš človeku rybu, zasýtiš ho na jeden deň. Ak naučíš človeka ryby chytať, zasýtiš ho na celý život.”

O čo mi ide, je zasýtiť tvoju túžbu vedieť anglicky. Na celý život.

Tento systém je Online kurz Angličtina Rýchlo a je to prvý kurz, ktorý dá kontrolu nad učením angličtiny do rúk tebe. Naučí ťa, ako sa efektívne učiť. A práve vďaka tomu ťa konečne naučí angličtinu rýchlo, bez bifľovania a dostane ťa na úroveň, kde budeš sebavedomo komunikovať s cudzincami.

Tento kurz ťa naučí angličtinu. Naučí ťa reálnu angličtinu, akou rozprávajú Angličania, Američania, alebo ľudia zo zahraničia – podľa toho, čo chceš ty.

Naučí ťa angličtinu rýchlejšie, než v jazykovej škole, rýchlejšie než v inom online kurze, pretože sa budeš učiť angličtinu v súlade s princípmi pamäte a mozgu.

Toto hovoria jeho účastníci:

Vierka Bútorová rozprávala po anglicky s cudzincami v zahraničí len behom 3 mesiacov učenia… a po 14 mesiacoch v angličtine prednášala na národnom kole prednesov v rečníckej organizácii Toastmasters International

Miroslav Sýkora bol 22 rokov večný začiatočník, ale v Online kurze AngličtinaRýchlo sa naučil angličtinu len behom 10 mesiacov tak dobre, že sám cestoval po Číne, vynašiel sa, aj keď zmeškal let a začal sa učiť aj thajčinu

Michal G. len po 5 mesiacoch učenia hovoril s cudzincami co zahraničia, hoci sa predtým bál, že nezmaturuje

Erik Danko spravil IELTS test, prijímačky na univerzitu v Dánsku a na Slovensku prednášal v angličtine pred desiatkami ľudí

Marek Bučenec bol behom 4 mesiacov najlepší v triede, hoci na začiatku ho chcela učiteľka preradiť na nemčinu

Jaroslav Kopčan prekladal na dovolenke s cudzincami, hoci mal predtým problém vyskladať vetu

Michal Baláška vie po použití techník efektívneho učenia bez problémov komunikovať s ľuďmi zo zahraničia.

Andrej Tóth vie v práci komunikovať s cudzincami tak, že porozumie ich potrebám a potom im presne poradí, hoci predtým sa s tradičnými spôsobmi nevedel naučiť angličtinu 15 rokov.

Tomáš Bugáň zlepšil biznis angličtinu a vie rozprávať plynulejšie a rýchlejšie

Lukáš Juhász dennodenne používa angličtinu, hoci kedysi neveril, že sa bude vedieť naučiť cudzí jazyk

Toto hovoria jeho ďalší účastníci

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

Slide

Poďme sa pozrieť na to, ako bude vyzerať tvoj postup a ako konkrétne sa v kurze AngličtinaRýchlo naučíš rozprávať anglicky gramaticky správne v súlade s princípmi efektívneho učenia.

Najprv prejdeme, ako bude vyzerať tvoj postup v kurze Angličtina Rýchlo z nadhľadu a potom podrobne.

Z nadhľadu to bude vyzerať takto:

1 – Zistíš, kde sa nachádzaš

Hneď po prihlásení do kurzu si v prvom inštruktážnom videu určíš, kde sa pri učení angličtiny nachádzaš. Či úplne začínaš, alebo máš základy, na ktorých už môžeš stavať.

Následne prejdeme 12 princípov efektívneho učenia, na ktorých kurz stojí a ktoré ti umožnia učiť sa rýchlo, intenzívne a efektívne.

2 – Vyberieš si, ktorý spôsob učenia je pre teba najvhodnejší

Potom, podľa toho na akej úrovni si, sa vyberieš jednou z dvoch ciest.

3 – Naučíš sa slovnú zásobu v rekordne krátkom čase

Prvá cesta je naberanie slovnej zásoby. Je to učenie sa fráz a slov – reálnej angličtiny tak ako ju rozprávajú Angličania a Američania a cudzinci v zahraničí. Je to učenie z reálnych materiálov z reálnych videí a z webových stránok. Žiadne umelo vymyslené texty v učebniciach.

Vďaka tomu sa naučíš rozumieť bežne hovorenej angličtine, budeš vedieť angličtinu čítať a anglicky písať.

Keď budeš mať dostatočnú slovnú zásobu, aby si bol pripravený ju aktivovať a používať, alebo ak už máš základy na ktorých ideš stavať, tak prejdeš na druhú cestu.

4 – Naučíš sa anglicky premýšľať bez toho, aby si si v duchu musel prekladať

Budeš premýšľať po anglicky. Pomocou Základného a Pokročilého tréningového plánu aktivuješ tvoju slovnú zásobu a naučíš sa rozprávať tak dobre, že budeš s ľahkosťou komunikovať s cudzincami z USA, z Anglicka a z celého sveta. Môžeš tak získať lepšiu prácu, cestovať a zarábať viac peňazí, môžeš sa dohovoriť tam, kde iní nie.

5 – Podporím ťa

V priebehu kurzu, hocikedy ti niečo nebude jasné, mi napíšeš a ja ti vysvetlím, pomôžem, podporím, ukážem a navediem, čo máš a ako máš robiť.

Keď sa budeš chcieť neskôr naučiť ďalší jazyk, môžeš celý tento postup zopakovať.

Toľko nadhľad.

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

Slide

A teraz sa pozrieme na to, ako konkrétne ťa kurz AngličtinaRýchlo naučí rozprávať a rozumieť anglicky.

ÚVOD:

Hneď po prihlásení zistíš, kde sa v učení angličtiny nachádzaš a tým pádom budeš vedieť, ako sa máš učiť v priebehu kurzu. To ti umožní sústrediť sa pri zlepšovaní v angličtine iba na tie veci, ktoré sú skutočne dôležité – žiadne strácanie času ako v jazykových školách.

Kurz ťa stále posúva vpred:

Videá v kurze sú rozdelené na 10 minútové úseky, aby si sa mohol učiť a postupovať v kurze aj vtedy, keď máš čas, ale aj v tie dni, keď máš času menej. Vďaka tomu sa vieš učiť každý deň a kurz dokončíš v rekordne krátkom čase.

Kurz zabezpečí, že porozumieš technikám efektívneho učenia

Všetky videá som natáčal tak, že som prechádzal myšlienkovú mapu a zároveň na videu vidíš aj mňa. Týmto spôsobom je zaručené to, že každému videu porozumieš a budeš ho vedieť použiť v praxi. Angličtinu sa tak budeš učiť najefektívnejším spôsobom, porozumieš jej a budeš ňou vedieť plynulo rozprávať.

Kurz ťa naučí 12 princípov efektívneho učenia

V prvom videu princípov sa dozvieš, čo je to krivka zabúdania, ako sa zabúdaniu angličtiny vyhneš chytrým opakovaním a ako chytré opakovanie urobíš tým, že sa angličtinu nebudeš učiť aktívne, iba pasívne. Toto ti umožní skrátiť čas aktívneho učenia na minimum. Tam, kde iní strácajú čas s opakovaním, tvoje opakovanie za teba preberie tvoje podvedomie.

Vydržíš sa učiť dlhšie než iní

Následne si ujasníš, aká je tvoja motivácia vedieť anglicky. Keďže aj rýchle učenie angličtiny trvá mesiace, je potrebné udržať si koncentráciu v priebehu celého štúdia. Preto je tvoja prvá úloha vyplnenie nášho dotazníka, kde si ujasníš svoju motiváciu. Vďaka tomu budeš mať vyššiu úroveň sústredenia a vďaka tomu sa budeš môcť učiť intenzívnejšie počas celej doby trvania kurzu. Naučíš sa skôr, než inde a začneš rozprávať skôr, než inde.

Zistíš, aký je tvoj preferovaný spôsob učenia.

Niektorí ľudia sa učia zrakovou cestou, iní skôr sluchovou, iní do učenia zapájajú pohyb. Je dôležité aby si sa učil tým spôsobom, ktorý najviac vyhovuje tebe a preto si na začiatku kurzu spravíš test, ktorým toto odhalíš. Toto takmer všetci učitelia angličtiny prehliadajú, ale ja si bez tohoto neviem učenie angličtiny predstaviť.

Učíš sa vo vlastnom tempe

Návody na efektívne učenie dostaneš prostredníctvom online videí. Môžeš ich sledovať v počítači, alebo na mobile. Ak chceš, môžeš si ich stiahnuť do počítača a sledovať offline. V kurze však tiež prejdeme jednoduchý trik, vďaka ktorému ich môžeš sledovať 1,5x – 2x rýchlejšie a prejsť tak kurzom rýchlejšie, než inde.

Väčšinu učenia angličtiny za teba spraví tvoje podvedomie

Potom sa dozvieš, ako sa v tvojej obývačke či práci obklopíš angličtinou rovnako dobre, ako keby si vycestoval do zahraničia. Dozvieš sa, ako väčšinu učenia spraví tvoje podvedomie a ako porozumieš anglickej gramatike bez toho, aby si sa učil gramatické poučky.

Dozvieš sa, ako sa naučíš angličtinu, aj keď si zaneprázdnený.

Ako využiješ na učenie angličtiny tvoj mŕtvy čas – čas, kedy robíš niečo iné. Existuje 15 rôznych druhov aktivít, ktoré každý deň robíme a ktoré ti dajú minimálne hodinu denne na ďalšie učenie angličtiny. Je to skrytý čas, ktorý keď využiješ, vieš v angličtine napredovať rýchlejšie, než iní a naučíš sa tak rozprávať a rozumieť omnoho skôr.

Dozvieš sa o princípe Paretovho pravidla.

Dozvieš sa, ktorých 20% tvojich aktivít ti prinesie až 80% tvojich výsledkov. Budeš tak vždy vedieť, ktoré veci pri učení angličtiny robiť nemáš a ktoré áno a vďaka tomu ťa učenie bude viac baviť.

“Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia – a to buď v trvaní niekoľkých dní až týždňov, alebo v určitých časových blokoch počas jednotlivých dní v týždni.”

doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.

 

“Ahoj Martin, postupujem síce pomalšie ako kolegovia, ale ak nájdem čas, tak otváram notebook, alebo zošit zo slovíčkami. Včera som začala preklad prednášok – skvelé, zábavné a poučné. Tak len vďaka za všetko, aspoň mne to pripadá zatiaľ ako najlepší systém výučby a vyskúšala som ich už dosť.”

Ľudmila Golianová

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

Slide

Ako teda pomocou týchto princípov nadobudneš slovnú zásobu potrebnú pre plynulé rozprávanie a porozumenie angličtiny? Ako porozumieš angličtine a naučíš sa angličtinu gramaticky správne?

Poďme sa na to pozrieť:

Zapamätáš si slovnú zásobu zábavným spôsobom

Najprv sa naučíš pamäťovú techniku Madera. Toto je pamäťová technika, ktorá ti umožní ukladať do dlhodobej pamäte desiatky slovíčok za hodinu zábavným – až – smiešnym spôsobom a ktorá ti zlepší tvoju predstavivosť a pamäť. Začneš tu trénovať tvoju schopnosť zapamätávať si nové slovíčka.

Dostaneš tiež zoznamy najčastejšie používaných podstatných mien, prídavných mien a slovies a hneď tu sa začneš učiť prvé frázy a vety. Vďaka pamäťovým predstavám bude tvoje učenie zábavné, zaujímavé a rýchlejšie, než inde.

Vytvoríš svoju vlastnú učebnicu

Keď sa naučíš tvoriť pamäťové techniky a prvých niekoľko desiatok slovíčok, tak si vytvoríš tvoju vlastnú učebnicu. Tu sa naučíš dve veci zároveň. Po prvé, naučíš sa angličtinu na reálnych materiáloch zo zahraničia. Po druhé – naučíš sa tu tri nové pamäťové techniky pre rýchlejšie zapamätanie a natrénuješ ich používanie. Vďaka tomu, že sa budeš učiť na reálnych materiáloch, budeš lepšie pripravený na reálnu konverzáciu a budeš lepšie rozumieť anglickým textom. Tým pádom sa môžeš skôr začať učiť z anglických zdrojov a môžeš začať rozprávať anglicky skôr.

Ak by si iba tu prestal v sledovaní kurzu a používal to, čo si sa doteraz v kurze naučil, tak by ti to stačilo na ovládnutie angličtiny.

Vždy si budeš vedieť vybaviť slovíčka a frázy a vety, ktoré si sa učil

Ale aby si mal učenie angličtiny stále zábavné a zaujímavé, tak sa v kurze naučíš pamäťovú techniku Bulletproof. To je nepriestrelný spôsob, ktorým si zaistíš, že si vždy pri rozhovore vybavíš frázu, alebo vetu, ktorú si sa naučil. Nikdy sa ti tak nestane, že by si sa pri rozhovore zasekol, alebo si nevedel vybaviť slovíčko, ktoré si sa učil. Budeš znieť sebavedomo a ľudia v tvojom okolí budú prekvapení, že vieš anglicky tak dobre.

Gramatike porozumieš správnym používaním jazyka

Potom si vytvoríš tvoju druhú vlastnú učebnicu z pesničky a z filmu. Vďaka tomu zabezpečíš, že sa väčšinu gramatiky naučíš používaním angličtiny a správnym použitím metódy doslovných prekladov. Naučíš sa tak angličtinu gramaticky správne bez klasického drvenia gramatických poučiek.

V kurze prejdeme presne, ako si máš vybrať film, kedy pozerať so slovenskými, kedy s anglickými titulkami, ako nájsť titulky, ako z nich spraviť učebnicu. Celým týmto procesom ťa prevediem od A do Z.

Natrénuješ 6 ďalších pamäťových techník,

vďaka čomu si budeš vedieť zapamätať nové slová a frázy po ich prvom, či druhom počutí, či videní a prekvapíš tak všetkých rýchlosťou, ktorou sa budeš angličtinu učiť. Pri učení pamäťovými predstavami sa budeš smiať, zabávať a vďaka tomu bude pre teba učenie slovnej zásoby zaujímavé počas celej doby štúdia. Oproti iným metódam tak rapídne zvýšiš šancu, že učenie angličtiny dokončíš a že sa naozaj zdokonalíš na takú úroveň na akú chceš.

Študentka z mojich predchádzajúcich kurzov sa o technikách efektívneho učenia vyjadrila:

 

“Potrebovala som si zlepšiť angličtinu kvôli blížiacej sa maturite. Bolo to niečo úplne iné ako doposiaľ, keď som sa učila angličtinu. Moje učenie angličtiny bývalo veľmi neefektívne a nebavilo ma sa ju učiť. Stále to boli len gramatické poučky a biflenie sa slovíčok.

Moja angličtina sa zlepšila o 100% určite. Navyše keď mi rodičia nadávajú že nemám stále pozerať ten seriál tak im poviem, že sa učím anglicky 🙂

Pomaly sa prestávam báť rozprávať nahlas v triede, zlepšila som si výslovnosť a dokonca občas mi napadne skôr slovíčko anglické ako slovenské 🙂

Tento kurz mi vyhovoval tým, že si ho môžem kedykoľvek pustiť.”

Martina Zajacová, Bratislava, Študentka

 

a Peter Hrabčák z Košíc napísal:

 

“Hľadal som ho preto, lebo túžim vedieť po anglicky myslieť, hovoriť, písať a čítať. Konkrétne, tak začínam pracovať v oblasti vedy a začínam aj PhD. štúdium (meteorológia a klimatológia), kde je slabá znalosť Aj pre mňa prekážkou a výrazne ma to brzdí pri práci, výskume a štúdiu.

Kurz ma prilákal svojou víziou rýchleho, zábavného a ľahkého učenia Aj.
Hlavne, už mám z nej menší strach ako pre vstupom do kurzu.
Veľká motivácia do učenia a výborné rady ako na to.
Dokonca pred pár dňami som mal myslím prvý sen v živote, v ktorom som rozprával po anglicky.

Počúvam rádio BBC a aj iné audio, učím sa slovíčka, používam princíp priameho prekladu, sem tam aj myslím v Aj, už som sa taktiež nahrával pri rozprávaní.”

Peter Hrabčák, Košice, meteorológ a klimatológ

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

Vybavený týmito všetkými návodmi pôjdeš a ovládneš všetku slovnú zásobu, ktorú potrebuješ, aby si angličtine rozumel.

Už nikdy ti nebude musieť niekto prekladať.

Všetkému budeš rozumieť ty sám.

A budeš to ty, za kým budú ľudia chodiť, aby si im angličtinu preložil, alebo im poradil ako sa učiť ďalej.

Budeš vedieť čítať všetky anglické texty, tým pádom sa môžeš vzdelávať z anglických materiálov.

Lepšie vzdelanie znamená viac možností a toto je presne spôsob, ktorým ti angličtina vie priniesť lepšiu prácu, lepšiu kariéru a viac peňazí.

Slide

Poďme sa pozrieť na to, ako aktivuješ tvoju anglickú slovnú zásobu a ako sa naučíš anglicky rozprávať tak dobre, že sa dorozumieš po celom svete.

Naučíš sa anglicky premýšľať bez toho, aby si si prekladal

Keď budeš vedieť dostatočný počet slov a fráz, tak sa pustíš do aktivácie tvojej slovnej zásoby. Vytvoríš, prehĺbiš a zosilníš mozgové spojenia medzi anglickými slovíčkami, ktoré si sa učil a spevníš základy angličtiny. Vďaka tomu, že budeš mať takýto základ, sa ti bude angličtina učiť ľahšie a jednoduchšie. Začneš formulovať tvoje prvé vety a myšlienky a tvoriť prvé mozgové spojenia v angličtine.

Budeš si istý tým, že vieš po anglicky

Budeš môcť trénovať plynulé rozprávanie v angličtine v bezpečnom prostredí – bez toho, aby ťa niekto posudzoval. Tak natrénuješ tvoje rozprávanie na vynikajúcu úroveň ešte predtým, než budeš musieť angličtinu použiť v praxi.

Keď následne budeš rozprávať s cudzincami, alebo pred tvojimi kolegami, budeš si istý tým, že vieš po anglicky, pretože si to natrénoval.

Zdokonalíš sa v rozprávaní za minimum času

Úlohy na rozvoj tvojej aktívnej slovnej zásoby a rozvoj premýšľania v angličtine ti zaberú iba 20 minút denne, čo znamená, že za absolútne minimálnu investíciu času sa zdokonalíš v tvojom anglickom rozprávaní viac, ako hocikde inde.

Vyladíš tvoj anglický prízvuk

Pretože budeš trénovať nahlas v bezpečnom prostredí, zvykneš si na tvoj hlas a budeš vedieť, ako tvoja angličtina skutočne znie. Zlepšíš tvoju výslovnosť, tvoje chybičky si opravíš ty sám a vďaka tomu ti stúpne sebadôvera pri rozprávaní s cudzincami, s priateľmi, alebo s kolegami.

Už nikdy sa nebudeš cítiť trápne pretože nemáš čo povedať, pretože, jednoducho, vždy budeš vedieť čo povedať. Už nikdy nebudeš musieť riešiť tvoj prízvuk, pretože ho vycibríš k tvojej spokojnosti.

Zlepšíš sa na každej úrovni

Keďže dostaneš kompletný návod, ako s Pokročilým tréningovým plánom – Ako sa stať rečníkom v angličtine pracovať, vždy budeš vedieť, ktoré cvičenie máš použiť a ktoré naopak môžeš vynechať.

Takto ti tréningový plán umožní zlepšiť sa v angličtine aj keď si začiatočník, aj keď si stredne pokročilý a aj keď už vieš po anglicky plynulo rozprávať, a chceš sa ešte zdokonaliť.

Zlepšíš sa na každej úrovni

Prekonáš strach z rozprávania. Ak máš dnes strach z rozprávania v angličtine, v kurze dostaneš 6 rôznych techník na prekonanie strachu z rozprávania.

Ľahšie sa naučíš gramatiku

Pretože budeš angličtinu používať v praxi, gramatika sa ti bude učiť omnoho ľahšie, keďže si budeš mať k čomu abstraktné gramatické pravidlá priradiť.

Ak by si sa snažil učiť gramatiku bez aktívneho používania angličtiny, zbytočne by sa ti plietla a angličtina by ťa zbytočne frustrovala. Naopak, pokiaľ angličtinu trénuješ a používaš v praxi, naučíš sa rozprávať gramaticky správne omnoho rýchlejšie.

Budeš pripravený rozprávať s cudzincami bez toho, aby si vycestoval

Existujú stránky, kde môžeš cez internet zdarma komunikovať s cudzincami z celého sveta. Kurz Angličtina Rýchlo ti ukáže, ktoré stránky to sú, ako sa v nich orientovať a pripraví ťa na to, aby si mohol ísť a rozprávať sa s cudzincami sebavedomo a s ľahkosťou.

Vďaka lepšej angličtine zarobíš viac peňazí

A keďže sa budeš vedieť plynulo anglicky dohovoriť, otvoria sa ti nové, lepšie pracovné možnosti tu na Slovensku a v zahraničí. Vďaka tomu budeš, jednoducho povedané, zarábať viac peňazí.

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

Ján Španko, ktorý použil techniky efektívneho učenia v praxi, napísal:

“Zdravim Ťa,
Nevedel som po anglicky. Napriek tomu, že som z nej maturoval. Asi 8 rokov dozadu.

Nič. Vyskusal som si kupiť tvojich 7 pamatovych lievikov. Povedal som si nemam co stratit. Zacal som ich uplatnovat v praxi. Neviem kolko tomu je presne. Par mesiacov urcite. Posledné 4 dni som mal skolenie v anglictine. Samozrejme aj s prekladom.Ale ja som si uvedomil. Že tomu rozumiem. Rozumel som 8o% toho čo sa povedalo anglicky. Dokonca som s ním komunikoval po anglicky.Este je sice na com pracovat. Ale bol som prekvapeny. Zaroven som dostal pochvalu priamo od neho. Že mi anglictina ide velmi dobre. Aj od par kolegov zo seminara…

Našiel som si anglickú stránku na dopisovanie.Dopisujem si denne s 3 zahraničnými ľuďmi.Samozrejme tie vtipy v angličtine ma bavili. A moja angličtina napreduje. Nevravím, že je úplne dokonalá. Ale je to obrovský skok. Keď si zoberiem. Že som anglicky nechápal nič. Teraz si v kľude pozriem film v angličtine. Chápem o čom sa tam baví.

Dakujem Ti…”
S pozdravom,
Ján Španko

 

A Silvia Margentinová sa vyjadrila:

Do kurzu som sa prihlásila, lebo ani po učení sa angličtiny mnoho rokov ju neviem používať v praxi. Lebo by som sa rada v angličtine NAOZAJ zdokonalila a našla si lepšiu prácu. Už začínam viac rozumieť pravej angličtine – v rádiu, vo filmoch…
Otvoril mi oči, čo sa týka ozajstného učenia sa cudzieho jazyka a pri pohľade na moju zbierku rôznych gramatických učebníc angličtiny v poličke mi prišlo nevoľno… 🙂
Druhým odporúčam, aby ho určite vyskúšali, má dosť veľký zmysel 🙂
Silvia Margentínová

 

Čo sa ešte bude diať v priebehu toho, ako sa budeš učiť angličtinu v kurze Angličtina Rýchlo?

Slide

KOMUNITA

Staneš sa členom komunity ľudí, ktorí sa učia angličtinu rýchlo a efektívne. Budeš môcť komunikovať s druhými, vďaka čomu ťa bude učenie angličtiny motivovať a baviť. Budeš môcť zdieľať tvoje vlastné príbehy, tipy a nápady a pomáhať tak druhým – a druhí takto pomôžu v učení tebe.

Ja a môj team ti budeme kedykoľvek k dispozícii. Niečo ti nie je jasné? Napíšeš nám a odpovieme. Niečo budeš potrebovať poradiť ohľadom angličtiny? Napíšeš nám a poradíme.

Budeš chcieť viac vysvetliť nejakú oblasť efektívneho učenia? Napíšeš mi a nahrám na túto tému video.

Slide

Čo ti umožní takáto znalosť angličtiny?

Takáto znalosť ti umožní získať povýšenie, alebo lepšiu prácu, pretože budeš vedieť o jeden cudzí jazyk na viac.

Taktiež ti zdvihne sebadôveru, pretože sa staneš samostatným. Už ti nikto nebude musieť prekladať slovíčka, či vety. Umožní ti cestovať po svete a dohovoriť sa všade, kde pôjdeš.

A v neposlednom rade, sa ti otvoria možnosti, pretože získaš prístup k lepšiemu vzdelaniu, ktoré ti anglický internet ponúka. Know-how z anglického internetu je možno vec, na ktorú dnes nemyslíš, ale ktorá v mojom živote spôsobila najväčší profesijný a osobný rast a ktorú ti maximálne odporúčam

Slide

Za ako rýchlo uvidíš výsledky?

Nepoužívame A1, A2, B1, B2 klasifikáciu, pretože to nevypovedá o tvojich schopnostiach premýšľať v angličtine. Zmaturoval som na úrovni B2, ale taktiež aj ľudia, ktorí anglicky takmer vôbec nevedeli rozprávať.

Miesto toho ti poviem toto:

Prvé zlepšenie pocítiš po niekoľkých dňoch aktívneho učenia. Po niekoľkých týždňoch zažiješ ďalšiu úroveň zlepšenia. A následne sa budeš zlepšovať v tvojom vlastnom tempe.

Väčšina ľudí sa aktívne učí pol roka a to im stačí na to, aby boli spokojní. A učili sa ďalej praxou a používaním jazyka.

Tí, čo sa učia pasívne, s minimom aktívneho úsilia, tak mi píšu príbehy o zlepšení približne po roku pasívneho učenia.

Je to na tebe, ale poviem ti jedno: Keď budeš robiť úlohy z kurzu, behom niekoľkých mesiacov sa zlepšíš lepšie, než hocikde inde.

Slide

Odkiaľ a ako a ako dlho sa budeš učiť?

K inštruktážnym videám a úlohám máš prístup cez internet z počítača, z tabletu a zo smartfónu hocikde, kde je internet. Ale môžeš si ich stiahnuť do počítača, aby si sa mohol učiť, hocikedy, keď budeš offline.

Samotné učenie angličtiny potom budeš robiť od počítača online, alebo offline tak, ako to bude vyhovovať tebe. Môžeš sa učiť po práci, môžeš sa učiť pred prácou. Môžeš sa učiť cez víkendy.

K návodom máš prístup stále. Nie 6 mesiacov, ani rok, ale stále. Ak budeš mať v učení pauzu, k angličtine sa vrátiš o niekoľko dní, či týždňov. Budeš pokračovať, kde si prestal, až budeš rozprávať a rozumieť gramaticky správne na takej úrovni, na akej chceš ty.

Slide

Koľko teda Online kurz AngličtinaRýchlo stojí?

Ak je rýchlejší, než jazykové školy a ak je rýchlejší, než online kurzy, ak ťa naučí rozprávať a rozumieť anglicky gramaticky správne a ak sa vďaka tomu naučíš v budúcnosti aj ďalšie cudzie jazyky, tak… koľko to stojí?

 

Poďme si zrekapitulovať, čo vlastne v kurze dostaneš a spravíš:

1. Naučíš sa rozprávať reálnou angličtinou tak ako ňou hovoria Angličania, či Američania
2. Naučíš sa angličtinu spôsobmi, pri ktorých sa budeš doslova smiať a učenie ťa tak bude baviť
3. Naučíš sa najnovšími pamäťovými technikami, čo zabezpečí, že angličtinu si naleješ do hlavy rýchlejšie, než hocikde inde
4. Prekonáš strach z rozprávania v angličtine
5. Vďaka správnemu využitiu tvojej pamäte za teba spraví väčšinu učenia tvoje podvedomie
6. Budeš členom komunity ľudí, ktorí sa učia angličtinu rýchlo a efektívne
7. Nemusíš nikam dochádzať a naučíš sa angličtinu v tom čase, kedy to vyhovuje tebe
8. Kedykoľvek budeš potrebovať, si vieš dať v kurze pauzu a potom budeš pokračovať tam, kde si prestal
9. Kedykoľvek budeš potrebovať, tak ti poradím
10. Dostaneš doživotné vylepšenia v podobe aplikácii a v podobe návodov, ktoré budeš ako účastník kurzu odo mňa chcieť, pretože kurz stále vylepšujem
11. Tieto postupy využiješ neskôr na učenie akéhokoľvek ďalšieho jazyka

 

V online kurze AngličtinaRýchlo sa naučíš rozumieť a rozprávať anglicky gramaticky správne. Naučíš sa to rýchlo, zábavnými, zaujímavými a novými spôsobmi. Vďaka tomu získaš lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, môžeš cestovať. Akú má toto pre teba hodnotu?

Akú má toto pre teba hodnotu?

Za 12 úrovní Callanovej metódy zaplatíš v niektorých nudných jazykových školách vyše 1000,00€ a stratíš s tým niekoľko rokov neefektívneho učenia. Ešte k tomu tam musíš na každú jednu hodinu dochádzať a nevyužiješ princípy efektívneho učenia. Chápem však, že si to ľudia kupujú, lebo angličtina má ďaleko vyššiu hodnotu, než len 1000,00€.

S angličtinou ľahšie získaš tvoju vytúženú prácu a zarobíš viac peňazí, čím sa ti investícia do angličtiny vráti naspäť. S angličtinou tiež získaš prístup ku vzdelaniu, ktoré na Slovensku nie je. A s angličtinou sa budeš cítiť sebavedomejšie, keď vycestuješ do zahraničia a budeš sa rozprávať s cudzincami.

Ja však od teba nechcem, aby si investoval 1000,00 €, aj keď sa v online kurze Angličtina Rýchlo naučíš angličtinu skôr, než v nudnej jazykovej škole. Angličtina má väčšiu hodnotu, než 1000,00 €, ale som presvedčený, že musí byť dostupná pre každého, kto sa chce učiť.

Nechcem od teba ani investíciu 750,00 €. Na splátky by som si ich mohol pýtať, pretože kurz vyvíjam vyše 5 rokov. Každú pamäťovú techniku som otestoval ja, otestovali ju členovia môjho teamu a otestovali ju moji klienti. Kurz je postavený a vylepšovaný na základe úspešných príbehov a spätnej väzby od vyše 4101 mojich zákazníkov a klientov.

Strávil som tisícky hodín vývojom týchto návodov a kurz stále spolu so svojím teamom vyvíjame a vylepšujeme, aby bol efektívnejší a ľahší na používanie a som si istý, že má vyššiu hodnotu než 750,00€. Možno neskôr v budúcnosti si ich budem pýtať, keď kurz doplním o aplikácie a ďalšie metódy efektívneho učenia. Ale dnes nechcem od teba týchto 750,00€.

Poďme sa pozrieť na tri formy spolupráce, ktorými ti viem spolu so svojím teamom pomôcť.

Slide

1)

Môžeš si vybrať možnosť Online kurz AngličtinaRýchlo, ktorý za normálnych okolností môžeš získať za jednorazovú investíciu 318,80€ (s DPH).

Online kurz AngličtinaRýchlo obsahuje 37 hodín inštruktážnych videí, ktoré ťa prevedú učením angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Tieto videá sú rozdelené do jednoduchých 10-minútových blokov, ktoré môžeš robiť postupne, vždy, keď si na angličtinu nájdeš čas.
K dispozícii máš aj audio a textovú podobu lekcií na stiahnutie.

Keďže je to online kurz, tak sa budeš učiť v tvojom vlastnom tempe z pohodlia tvojho domova, alebo odkiaľkoľvek, kde máš práve na učenie chuť a čas. Chceš sa učiť z domu? Môžeš. Chceš sa na jar učiť z parku? Môžeš. Chceš sa cez leto učiť z pláže? Môžeš. Kurz šetrí tvoj čas a energiu, pretože nemusíš nikam dochádzať – angličtina príde za tebou.

Online kurz AngličtinaRýchlo prebieha vo svojej podstate veľmi jednoducho:

1. Najprv spoznáš základné princípy efektívneho učenia
2. Následne zistíš, kde sa v učení angličtiny nachádzaš podľa tvojich doterajších skúseností a podľa tvojho profilu 7 základných učebných štýlov.
3. Vytvoríš si stabilný systém učenia angličtiny, ktorý ťa prevedie učením angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Keďže je kurz postavený na mojom výskume a skúsenostiach s prácou s vyše 3500 klientmi, študentami a zákazníkmi a rieši problémy s učením angličtiny od ich koreňovej príčiny, vyhneš sa všetkým nástrahám, do ktorých bežne padajú veční začiatočníci.

Keďže je v kurze celá časť zameraná na tzv. aktiváciu angličtiny, naučíš sa v angličtine rozprávať tak, že sa budeš vedieť dorozumieť nielen s Angličanmi a Američanmi, ale tiež s cudzincami z iných krajín, ktorí môžu mať v angličtine rôzne prízvuky.

Vďaka kombinácii základných pamäťových techník sa naučíš v angličtine myslieť bez toho, aby si si musel v hlave prekladať.
A vďaka pokročilým pamäťovým technikám skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov na mesiace.

Keďže si behom niekoľkých nasledujúcich mesiacov zažiješ proces, ktorým sa naučíš angličtinu ty sám, budeš sa neskôr vedieť s technikami efektívneho učenia naučiť aj ďalší cudzí jazyk, ako množstvo mojich klientov.

To však nie je všetko.

V Online kurze AngličtinaRýchlo je tiež zahrnutý doživotný prístup k učebným materiálom. Toto je veľmi dôležité – prístup k materiálom v kurze ti zostáva navždy.

Môžeš sa tak učiť v tvojom vlastnom tempe, bez obáv z toho, že by ti nejaké členské vypršalo, bez obáv z toho, že by si nejakú lekciu zmeškal. Jednoducho, ak angličtinu na čas odložíš, tak to vôbec nevadí – kurz tu pre teba bude k dispozícii vždy, keď sa k nemu budeš chcieť vrátiť.

Online kurz AngličtinaRýchlo tiež obsahuje nasledujúce bonusy v hodnote až 374,00€, ktoré ti budú ďalej pomáhať s tvojou angličtinou:

1 – Rýchlokurz 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny v hodnote 14,00 €

2 – E-book Stroj na jazyky v hodnote 21,00 €

Stroj Na Jazyky - AngličtinaRýchlo - MindLearn

3 – Základný tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine v hodnote 25,00 €

4 – Pokročilý tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine, v hodnote 25,00 €

Ako sa stať rečníkom v angličtine - Angličtina Rýchlo - MindLearn

5 – Záznam Pokročilý tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine, v hodnote 25,00 €

kde naživo prechádzam cvičenia na rozvoj rozprávania v angličtine a dávam konkrétne tipy ako prekonať strach z rozprávania v angličtine. Prevediem ťa začiatkami rozprávania.

Záznam - Ako sa stať rečníkom v angličtine - AngličtinaRýchlo - MindLearn

6 – Online kurz Hackol som jazyky v hodnote 167,00 €

kde získaš prístup k pokročilým pamäťovým technikám na učenie slovnej zásoby

7 – Online Kurz Stornuj Svoje Strachy Skutočným Sebavedomím v hodnote 97,00 €

ktorý sa bude hodiť každému, kto je trochu hanblivý a na to, aby sa mohol v angličtine plne prejaviť, potrebuje zvýšiť svoju sebadôveru.

Tieto všetky bonusy majú spolu hodnotu až 374,00€ a keď sa prihlásiš do Online kurzu AngličtinaRýchlo, dostaneš ich odo mňa ako darček a budeš k nim mať doživotný prístup zdarma.

 

Online kurz AngličtinaRýchlo spolu so všetkými bonusmi je teda bežne k dispozícií za jednorazovú investíciu iba 318,80€.

Čo je, povedzme si na rovinu, veľmi výhodná investícia, pretože

1. Vďaka technikám efektívneho učenia skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace
2. Nakoľko naši klienti v priemere strávia s angličtinou iba 12 mesiacov, tak to vychádza na menej, než 0,88€ na deň učenia angličtiny. V žiadnej jazykovej škole nedostaneš ponuku iba 0,88€ na deň učenia angličtiny.
3. K tomu si pánom tvojho učebného procesu. Učíš sa angličtinu z pohodlia tvojej izby a učíš sa vtedy, kedy to vyhovuje tebe, vďaka čomu máš tvoje učenie angličtiny pod kontrolou tak, ako nikdy predtým. Môžeš sa do kurzu pripojiť online z akéhokoľvek zariadenia, z mobilu, z tabletu, alebo z počítača.
4. Kurz šetrí tvoj čas, pretože nemusíš nikam kvôli angličtine dochádzať, nemusíš trčať v zápche na ceste do jazykovky, nemusíš hľadať parkovacie miesto, skrátka – kurz príde za tebou
5. A hlavne – učenie prebieha technikami efektívneho učenia, čím ťa samotné učenie angličtiny baví a dobíja energiou.

Doživotné vylepšenia a vývoj kurzu sú zahrnuté v jednorazovej investícii. Prístup k materiálom máš navždy. Čiže, tých 318,80€ je bežná výška požadovanej investície do tvojej angličtiny v Online kurze AngličtinaRýchlo.

Avšak, ako som hovoril na začiatku videa, dnes máš možnosť získať Online kurz AngličtinaRýchlo s 80,00€ zľavou iba za 238,80€ a k nemu ešte môžeš získať +1 jeden prístup do Online kurzu AngličtinaRýchlo pre niekoho z tvojich blízkych, alebo známych.

Objednávka Online Kurz Angličtina Rýchlo

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

O tom ti o chvíľu poviem viac, ale predtým ti chcem ukázať druhú možnosť, ako ti viem spolu s mojím teamom pomôcť v angličtine.

Slide

2)

Môžeš si vybrať možnosť AngličtinaRýchlo Coaching, kde získaš všetko, čo je v Online kurze AngličtinaRýchlo a okrem toho získaš Rozšírený Jazykový Coaching.

Rozšírený Jazykový Coaching je nadštandardná klientska podpora, kde klientov prostredníctvom e-mailu sprevádzame celým procesom učenia angličtiny.

Nie je ti jasné niečo ohľadom gramatiky? Nemusíš to hľadať – napíšeš nám a poradíme ti.
Nie je ti jasné niečo ohľadom techník efektívneho učenia? Nemusíš si znovu pozerať lekcie – napíšeš nám a poradíme ti.
Nie je ti jasné niečo ohľadom učebného procesu a toho, čo nasleduje ďalej? Nemusíš si prechádzať všetky lekcie – napíšeš nám a poradíme ti, ktoré lekcie v kurze sú vhodné práve pre teba.

Rozšírený Jazykový Coaching je vhodný pre ľudí, ktorí chcú mať niekoho, kto ich bude procesom učenia angličtiny sprevádzať, avšak chcú mať sami kontrolu nad ich učebným procesom.

Prístup k Rozšírenému Jazykovému Coachingu získaš v balíku AngličtinaRýchlo Coaching dovtedy, dokým ho budeš potrebovať – tento prístup je znovu časovo neobmedzený.

Nemáš ho tak iba na 2 mesiace, ako to robia inde. Nemáš ho len na 6 mesiacov, či na 12 mesiacov, ako to robia inde. Prístup k nadštandardnej klientskej podpore máš na tak dlho, na koľko ho budeš potrebovať, aby si sa v angličtine dostal od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Balík AngličtinaRýchlo Coaching, ktorý zahŕňa všetko, čo sa nachádza v Online kurze AngličtinaRýchlo a k tomu Rozšírený Jazykový Coaching, môžeš štandardne získať za jednu investíciu iba 379€ (s DPH). To je bežne.

Avšak, ako som vravel na začiatku tohto videa, dnes môžeš balík AngličtinaRýchlo Coaching získať s 80,00€ zľavou iba za 299€. A k nemu môžeš dokonca získať ešte +1 jeden prístup do Online kurzu AngličtinaRýchlo pre niekoho z tvojich blízkych, alebo známych.

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

O tom ti o chvíľu poviem viac, ale predtým ti musím ukázať tretiu možnosť, ktorou ti viem spolu s mojím teamom pomôcť naučiť sa angličtinu.

Slide

3)

Tretia možnosť je AngličtinaRýchlo VIP, kde získaš
všetko, čo sa nachádza v Online kurz AngličtinaRýchlo…
Rozšírený Jazykový Coaching, až dokým sa nedostaneš od začiatočníka cez stredne pokročilého až po pokročilého…

… A k tomu 12 hodín online konzultácii s mojimi VIP konzultantmi techník efektívneho učenia angličtiny, ktorí ti budú k dispozícii, aby ti šlo učenie angličtiny a ďalších cudzích jazykov ešte ľahšie a rýchlejšie.

Je vhodný pre ľudí, ktorí chcú mať pri učení angličtiny niekoho, kto ich vedie a s kým sa môžu o učení angličtiny rozprávať – pre ľudí, ktorým nestačí e-mailový coaching, ale chcú ho mať online. Tak, že sa chcú s človekom, ktorý ich vedie, aj vidieť.

Balík AngličtinaRýchlo VIP je vhodný pre ľudí, ktorí nechcú mať kontrolu nad ich učením angličtiny a miesto toho chcú nechať všetku organizáciu na špecialistu, ktorý im iba povie, čo majú robiť.

Je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú v angličtine rozrozprávať ešte predtým, než začnú komunikovať s cudzincami.

Je tiež vhodný pre ľudí, ktorí chcú to najlepšie, čo si vedia pre ich učenie angličtiny na Slovensku dopriať.

Učenie pomocou AngličtinaRýchlo VIP prebieha v podstate ešte jednoduchšie, než v Online kurze AngličtinaRýchlo:

Každé dva týždne si dáš online konzultáciu, alebo telefonát s VIP lektorom z môjho teamu a on ti povie, čo máš nasledujúce dva týždne robiť. Po dvoch týždňoch sa znovu skontaktujete, prejdete to, na čom si dva týždne pracoval, získaš spätnú väzbu a odporúčania na vylepšenie tvojho procesu učenia a dostaneš ďalšie úlohy.

Nemusíš tak mať pod kontrolou tvoj proces učenia, všetko to prenecháš na špecialistu z môjho teamu.

Ako náš klient máš možnosť si tieto konzultácie prispôsobiť a využiť ich tak, aby si z nich vyťažil maximum. To znamená, že

– na nich môžeš rozprávať po anglicky
– môžeš získať spätnú väzbu na to, ako ti idú techniky efektívneho učenia a ako ti ide angličtina
– môžeš na nich korigovať tvoje zlepšovanie sa v angličtine a prechod Online kurzom AngličtinaRýchlo
– môžeš ich využiť na zlepšenie sa v iných cudzích jazykoch

Keďže VIP lektori z môjho teamu hovoria nemecky a španielsky, s týmto VIP balíkom ti vieme prispôsobiť Online kurz AngličtinaRýchlo tak, aby si sa s ním učil rýchlo nielen angličtinu, ale aj nemčinu, alebo španielčinu a aj v nich sa dostal zo začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Balík AngličtinaRýchlo VIP síce obsahuje 12 hodín konzultácii, avšak ty ich nemusíš využiť všetky behom prvých 12 mesiacov. Keď angličtinu na čas odložíš, nevadí – môžeš sa k nej vrátiť neskôr. Možnosť využiť tieto konzultácie ti zostáva nastálo – dokým ich nevyčerpáš.

Nie si tak časovo obmedzený a znovu – učíš sa tvojím vlastným tempom. A máš pod kontrolou tvoje učenie sa angličtiny.

Takže…

Aby sme to zhrnuli, celý balík AngličtinaRýchlo VIP, ktorý zahŕňa všetko z Online kurzu AngličtinaRýchlo spolu s Rozšíreným Jazykovým Coachingom a 12 hodinami VIP konzultácii, ktoré vieš využiť na rýchlejšie učenie angličtiny či iných jazykov, môžeš štandardne získať za jedinú investíciu iba 579€ (s DPH).

Avšak, ako som hovoril na začiatku tohto videa, dnes máš možnosť získať tento VIP balík s 80,00€ zľavou iba za 499€ a k nemu získaš ešte +1 jeden prístup do Online kurzu AngličtinaRýchlo pre niekoho z tvojich blízkych, alebo známych.

Poďme si o tom povedať viac.

Ako som spomenul, bežné členské v troch možnostiach AngličtinaRýchlo je
318,80€ pre Online kurz AngličtinaRýchlo
379,00€ pre AngličtinaRýchlo Coaching
a
579,00€ pre AngličtinaRýchlo VIP

Keďže však sleduješ toto video prvýkrát, máš unikátnu príležitosť získať každú z týchto možností až o 80,00€ lacnejšie behom nasledujúcich 10 dní… a keď si behom nasledujúcich 10 dní vyberieš hociktorú z týchto troch možností, nielen, že ju získaš až o 80,00€ lacnejšie, ale ku každému z týchto balíkov dostaneš ešte jeden vstup do Online kurzu AngličtinaRýchlo v hodnote 318,80€ eur ako bonus.

 

Túto unikátnu ponuku ti dávam z niekoľkých dôvodov:

1 – Prvý dôvod je ten, že môžem. Baví ma robiť veci inak, než druhí a dávať ľuďom šibnuto výhodné ponuky ma vážne baví.
2 – Chcem rozšíriť učenie angličtiny technikami efektívneho učenia medzi ľudí. Keď podaruješ extra jeden prístup do Online kurzu AngličtinaRýchlo niekomu z tvojich blízkych, on ušetrí, ty sa budeš dobre cítiť a ja rozšírim techniky efektívneho učenia…
3 – Keď budeš ty a tvoj priateľ spokojný, budeš šíriť moje dobré meno a moju značku ďalej, čím sa znovu techniky efektívneho učenia angličtiny rozšíria ďalej medzi ľudí…
4 – Sám som si nakúpil množstvo vzdelávacích kurzov. Vždy, keď som dostal viac, než som očakával, som bol spokojný a podľa pravidla „rob druhým ľuďom to, čo chceš, aby druhí robili tebe“, sa chcem podobne zachovať voči tebe.

 

Preto choď a využi túto ponuku. Prihlás sa do kurzu AngličtinaRýchlo len za jednu investíciu už od 238,80€.

Prihlás sa do Online kurzu, vďaka ktorému skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace. Do kurzu, ktorý ťa prevedie procesom učenia angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Nauč sa anglicky rozumieť a rozprávať, aby si si splnil svoje sny, pre ktoré sa učíš angličtinu. Získaj vďaka angličtine nové možnosti, či už na lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, či cestovanie po svete. Prihlás sa do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz a získaj k nemu ešte jeden prístup pre niekoho z tvojich blízkych, zdarma.

!Tabuľka sem!

Vyvinuté na skúsenostiach od vyše 4101 zákazníkov a klientov.

 

Garancia Vrátenia Peňazí

garancia vratenia penazi | kurz Anglictina Rychlo

Aby som ti vyjasnil možné detaily.

Ak si ešte nikdy nemal odo mňa žiaden kurz, tak keď sa prihlásiš do hociktorého z troch balíkov Online kurzu AngličtinaRýchlo, tak ti automaticky platí 44-dňová garancia vrátenia peňazí.

Garancia ti platí 44 dní a je to 100% garancia vrátenia peňazí. Funguje to tak, že pôjdeš a prihlásiš sa do Online kurzu AngličtinaRýchlo. Budeš robiť úlohy a zlepšíš sa v angličtine.

Ak by si hocikedy v priebehu tohto procesu náhodou zistil, že ti tento spôsob učenia sa angličtiny nevyhovuje, tak ti vrátim plnú sumu, ktorú si do neho investoval.

Takúto záruku si dovoľujem dať preto, lebo som si na základe tisícok klientov absolútne istý, že keď pôjdeš a keď použiješ kurz AngličtinaRýchlo, tak sa angličtinu naučíš.

V prípade, že ti náhodou nesadne, v prípade, že ho nebudeš chcieť použiť, nevadí – máš 44 dní na to, aby si kurz otestoval a pokiaľ v ňom nebudeš chcieť pokračovať, vrátim ti tvoju investíciu.

 

Takže, aby si sa prihlásil do Online kurzu AngličtinaRýchlo, ktorý obsahuje videá, audio verziu, prezentácie a ďalšie bonusy, klikni na tlačidlo:

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.

Vyber si, či chceš balík Online kurz AngličtinaRýchlo, AngličtinaRýchlo Coaching, alebo AngličtinaRýchlo VIP a klikni na tlačidlo „OBJEDNAŤ“.

Na objednávkovej stránke zadaj tvoje informácie a stlač zlaté tlačidlo „PRIHLÁSIŤ SA“.

Ihneď po prihlásení dostaneš prístup k prvým videám a môžeš sa učiť angličtinu už o malú chvíľu.

UPOZORNENIE:

Keďže každým dňom naberám nových klientov a Online kurz AngličtinaRýchlo prešiel mnohými vylepšeniami a keďže ho plánujem vylepšovať ďalej, jeho členské môže ísť hore. Už som členské zvyšoval zo 75€ na 97€, potom na 107€, potom na 147€, na 197€ a teraz na 318,80€ až 579€ Je možné, že v priebehu najbližších mesiacov pôjde členské kurzu hore. Nemusí sa tak stať. Ale ak pôjde, tak sa to môže stať bez upozornenia.

UPOZORNENIE č. 2:

Keď sleduješ toto video prvýkrát, máš unikátnu príležitosť získať každý z balíkov Online kurzu AngličtinaRýchlo až o 80,00€ lacnejšie a k tomu môžeš získať ešte jeden extra vstup do Online kurzu AngličtinaRýchlo v hodnote 318,80€ eur pre niekoho z tvojich blízkych ako bonus.

Táto príležitosť je však iba jednorazová. Po 10 dňoch zmizne a už sa viac nebude opakovať.

Preto choď a využi túto ponuku, kým tu je. Prihlás sa do kurzu AngličtinaRýchlo len za jednu investíciu už od 238,80€.

Prihlás sa do Online kurzu, vďaka ktorému skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace a ktorý ťa prevedie procesom učenia angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Nauč sa anglicky rozumieť a rozprávať, aby si si splnil svoj sen vedieť po anglicky. Získaj vďaka angličtine nové možnosti, či už na lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, či cestovanie po svete. Splň si svoj sen vedieť po anglicky. Prihlás sa do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz.

Vstúp do Online kurzu AngličtinaRýchlo teraz aj s možnosťou splátok.