+421 907 744 331

Tvoja objednávka bola úspešne dokončená.

Behom pár minút Ti príde email s detailami tvojej objednávky, sleduj tvoju e-mailovú schránku!

– Martin

  • Ak si uhradil pomocou služby Paypal, pomocou platobnej karty, alebo pomocou okamžitého prevodu, na Tvoj e-mail boli zaslané prihlasovacie údaje do Rýchlokurzu 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny!
  • Ak si vyplnil objednávku a ešte neuhradil, na Tvoj e-mail boli zaslané údaje, s ktorými stačí spraviť úhradu a po jej príchode Ti automaticky prídu prihlasovacie údaje. Prosím, pozri sa aj do spamového koša, či tento dôležitý e-mail s údajmi neskončil náhodou stratený.

 

Ak si neuhradil členské, a nechce sa ti čakať na e-mail, nižšie sa nachádzajú údaje pre úhradu.

Stačí ju spraviť a po jej príchode Ti automaticky prídu prihlasovacie údaje do Rýchlokurzu 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny.

Ak sa Ti nechce sledovať e-mail, údaje pre úhradu sú nasledujúce:
Suma: 14€
Variabilný symbol: 7001400
Poznámka: Tvoje meno a priezvisko
Číslo účtu: 2600290100/8330

Ak používaš IBAN, alebo chceš uhradiť zo zahraničia, tak:
Suma: 14€
Variabilný symbol: 7001400
Poznámka: Tvoje meno a priezvisko
IBAN: SK1983300000002600290100
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Adresa banky: Fio banka, a. s., pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, Bratislava, SLOVAKIA

 

Stačí ju spraviť a po jej príchode Ti automaticky prídu prihlasovacie údaje do Rýchlokurzu 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny.

 

Ak máš minútku, tak sa Ti chcem poďakovať…

… a zároveň Ti zablahoželať k tomu, že si sa rozhodol vstúpiť do Rýchlokurzu 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny.

Blahoželám Ti. Prečo?

Dnes je stále ťažšie a ťažšie sa vo svete presadiť. Je problém byť úspešný, ak sa človek nevie odlíšiť. Na Slovensku stúpa v posledných rokoch nezamestnanosť. Je potrebné na sebe pracovať, aby človek vedel vyniknúť.

A ja Ti blahoželám, pretože práve týmto rozhodnutím si vystúpil z davu. Začal si na sebe pracovať. Spravil si prvý krok k tomu, aby si sa naučil anglicky. Lenže pri angličtine to nekončí! V skutočnosti si spravil prvý krok k tvojej lepšej budúcnosti!

Práve teraz si k nej otváraš dvere. Angličtinou získavaš lepšie pracovné možnosti. Možnosť vycestovať. Možnosť získať lepšie vzdelanie, aké tu na Slovensku nie je k dispozícii… no na anglickom internete je…

Vítam ťa na začiatku tejto cesty. Cesty, ktorá Ťa privedie k Tvojej lepšej budúcnosti.

A chcem sa Ti poďakovať.

Poďakovať, za prejavenú dôveru. Poďakovať, že si si vybral práve môj Rýchlokurz – 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny. Zároveň Ťa chcem uistiť, že spravím všetko preto, aby bol tento kurz pre Teba prínosný a aby prekonal Tvoje očakávania.

Ak by si mal hocikedy pripomienku k fungovaniu 7 pamäťových lievikov… nápad na vylepšenie rýchlokurzu… nápad na vylepšenie tvojho zážitku s rýchlokurzom… Napíš mi prosím na info@anglictinarychlo.sk. Chcem pre Teba spraviť ten najlepší možný Rýchlokurz a nesmierne uvítam Tvoju spätnú väzbu.

Ak by si hocikedy, niekedy, potreboval s niečím pomôcť. S hocičím ohľadom angličtiny, ohľadom vzdelávania, ohľadom osobného, či profesijného rastu… Napíš mi na info@anglictinarychlo.sk že chceš poradiť.

Veľmi rád Ti spolu s mojím teamom poradíme, najlepšie, ako budeme vedieť.

anglictina_martin_hlinka

S pozdravom,

Martin Hlinka,

Zakladateľ a autor,

www.anglictinarychlo.sk