+421 907 744 331
Áno! Chcem program Epic English Speaker, vďaka ktorému zažijem prvý rozhovor s cudzincom a potom si absolvujem 30 ďalších rozhovorov s cudzincami

.

Chcem tieto návody a postupy, ktoré mi umožnia o sebe povedať, že…

 • mám za sebou prvý rozhovor so skutočným cudzincom
 • mám za sebou 30 ďalších rozhovorov so skutočnými cudzincami
 • mám zautomatizované používanie angličtiny ako nič iné
 • angličtinu mám konečne zmáknutú a dohovorím sa vždy a všade

.

Tu je rýchle zhrnutie toho, čo dostanem
v programe
Epic English Speaker:

 • Na mieru učebný plán, úlohy a materiály na učenie podľa toho, kedy mám cez deň čas a priestor pracovať s angličtinou
 • Osobnú podporu v učení angličtiny
 • Krok-za-krokom prípravu na prvý rozhovor s cudzincom, pod vedením teamu AngličtinaRýchlo
 • Proces, ktorý používajú tlačoví hovorcovia pre plynulé rozprávanie, upravený na angličtinu
 • Vyše 153 hodín rozprávania v angličtine ako prípravu na prvý rozhovor s cudzincom
 • Osobný jazykový coach – poradenstvo po telefóne, cez sms, cez e-mail, cez Zoom, behom celej doby môjho učenia angličtiny
 • Vedenie, coaching, poradenstvo pre zlepšovanie angličtiny behom 30 ďalších rozhovorov s cudzincami
 • Návod na prednášanie v angličtine pred publikom a pred kamerou v hodnote 1499,00€ zdarma
 • Návod na získanie lepšej práce vďaka angličtine v hodnote 2499€ zdarma
 • Návod na vyjednávanie v angličtine v hodnote 2999€ zdarma
 • … a omnoho, omnoho viac!

 

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

8280,00 €

18 x 138€ / mesačne, 12 x 186€ mesačne, alebo 1995€ naraz

 

Vyber si formu, akou chceš investíciu zrealizovať:

 

.

.

.

.

Ako sa prihlásiš do programu Epic English Speaker?

 1. Vypíšeš objednávkový formulár nižšie
 2. Vyberieš si, akou formou chceš uhradiť investíciu do tvojej angličtiny
  • Platobnou kartou
  • Online bankovým prevodom
  • Bežným bankovým prevodom na náš účet
  • alebo cez PayPal
 3. Akonáhle príde úhrada tvojho členského, zašlem ti prvý e-mail s úlohami

.

POZOR: odoslanie a spracovanie objednávkového formulára môže trvať až 30 sekúnd! Počkaj na to, prosím ťa – stránka sa automaticky načíta. Tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA stačí stlačiť len 1-krát.

Vyplnením tohto formulára súhlasíš s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie Online kurzu. Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: info@anglictinarychlo.sk

.

30-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Po troch mesiacoch som pružnejšia v rozprávaní, nemám dlhé pomlky. Keď neviem slovo, obratom ho opisujem. Návod na učenie je zrozumiteľný, čo však najviac oceňujem je, že tu nie je človek sám pri učení. Viacerí ľudia počas mojej návštevy Holandska sa vyjadrili k mojej angličtine, že som sa predovšetkým zrýchlila. A ja som si uvedomila, že hovoria na mňa oveľa rýchlejšie ako predtým. Ja som váhala so vstupom do kurzu rok, teraz to ľutujem...kde som už za ten čas mohla byť.

Vierka Bútorová

Vierka Bútorová
(víťazka rečníckej súťaže v angličtine – len po 14 mesiacoch učenia)
Ahoj Martin, ďakujem za skvelý kurz AngličtinaRýchlo a tiež sa všetky podnetné rady zasielané emailom. S učením anglického jazyka začínam od začiatku. Vytáram si podľa kurzu vlastnú učebnicu a farebne si ju zvýrazňujem. Táto zábavná forma mi prináša radosť aj chuť učiť sa ďalej. Bývam v Bratislave a v centre máme veľmi veľa turistov hovoriacich anglicky. Často sa chcú na niečo informovať a ja som mala veľkú radosť z toho, že keď ma zastavili, po dvoch mesiacoch učenia angličtiny som im rozumela, vedela zareagovať a dať im odpoveď.
Mária Kolenová
(komunikácia s cudzincami v angličtine už po 2 mesiacoch učenia)
Boli sme v Lurdoch a Fatime a ja som tam zistila, ze dokážem plynulo komunikovať v angličtine. Viem sa dorozumieť, rozumiem druhej strane a viem jej aktívne odpovedať. To bol pre mňa doslova pozitívny šok. Vďaka vášmu kurzu som sa za posledný rok posunula neskutočne dopredu, viac ako za posledných 5 rokov vôbec...a to aj napriek tomu, že sa angličtinu neučím úplne tak, ako by som mohla podľa vašich odporúčaní. A ďakujem za povzbudenie – to ma tiež dosť naštartovalo a upokojilo. Som šťastná, že som si kurz zažila.
Mária Ďurčová
Ahoj, vrámci jazykového prostredia sa snažím počúvať v angličtine BBC, či dokumenty v TV. Čo sa týka tých 2000 najpoužívanejších slov, tak som si nespomenula len na 330-340 z nich. Takže som so sebou spokojná. Čakala som, že to budú rozhodne ťažšie slová. Ale ako vidím, z tých najpoužívanejších 2000 už fakt veľa poznám :) Mám pocit, že už aj tvorba viet mi ide ľahšie – akosi prirodzenejšie, čo ma tiež nakopáva a motivuje ísť stále ďalej :) Veľmi ma teší a baví takéto učenie. Takže zatiaľ toľko k mojej angličtine a verím, že sa budem aj naďalej len a len zdokonaľovať :) A je to aj vďaka Tebe a Tvojej podpore :)

Júlia Trnovszká

Júlia Trnovszká
(mamička na materskej, ktorá sa zlepšila v angličtine, až jej druhí závideli)
Nikdy by som to o sebe nepovedal. Ja som bol ten typ, čo si povedal: "ty nie si typ na jazyky, ty to nedáš". A v konečnom dôsledku sa teraz učím dva jazyky a naozaj ma to baví (angličtina, thajčina). Táto forma výučby je úplne perfektná. Za najväčšiu výhodu pokladám to, že tempo učenia si určujem ja.

Miroslav Sýkora

Miroslav Sýkora
(6-krát sa prihlásil do rôznych kurzov v jazykovkách, no neúspešne. Potom sa s kurzom AngličtinaRýchlo naučil anglicky a učí sa s ním thajčinu.)
gopay logo visa