+421 907 744 331
Áno! Chcem balík Systém Efektívneho Učenia, vďaka ktorému sa naučím všetko pre moju prácu, povolanie, vysokú, alebo strednú školu

.

Chcem tieto návody a postupy, ktoré mi umožnia o sebe povedať, že…

 • som zvládol každú skúšku ľavou zadnou
 • som pri strednej a vysokej škole oddychoval ako pán
 • som sa stal expertom, odborníkom, či špecialistom v oblasti, ktorá je mňa teba dôležitá (a zabezpečil som si tak skvelú kariéru na roky dopredu)
 • som zažil intelektuálny úspech
 • som získal novú úroveň slobodynezávislosti

 

system-efektivneho-ucenia.

..

Tu je rýchle zhrnutie toho, čo dostanem
v balíku Systém Efektívneho Učenia
:

 • kompletné online tréningové videá, ktoré ma naučia vzdelávať sa rýchlo a ľahko
 • 47 techník efektívneho sústredenia, vďaka ktorým si vytvorím základ pre akékoľvek učenie
 • 4 základné lekcie efektívneho učenia
 • časovo neobmedzený prístup do všetkých lekcií online kurzov Hackol som učenie a Ako zvládneš každú skúšku ľavou zadnou
 • E-booky Rýchlokurz Pamäťových Palácov a Poraz školu 2.0
 • Rozšírenú klientsku podporu
 • úlohy, ktoré keď spravím, zlepším si pamäť, naučím sa akékoľvek poznatky zábavnými spôsobmi
 • praktické príklady a príbehy, aby som vždy vedel, čo môžem očakávať
 • … a omnoho, omnoho viac!

.

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

199 € alebo 2 splátky po 99,90 €

<spanstyle=“color: #000000;“>Vyber si formu, akou chceš investíciu zrealizovať:

.

.

Ako sa prihlásiš do Systému Efektívneho Učenia?

 1. Vypíšeš objednávkový formulár nižšie
 2. Vyberieš si, akou formou chceš uhradiť členské
  • Platobnou kartou
  • Online bankovým prevodom
  • Bežným bankovým prevodom na náš účet
  • alebo cez PayPal
 3. Akonáhle príde úhrada tvojej investície, zašlem ti na e-mail prihlasovacie údaje do chránenej členskej sekcie, ktorá obsahuje kompletný Systém Efektívneho Učenia

.

Na začiatok vyplň objednávku a vyber si,
akou formou chceš uhradiť členské:

POZOR: odoslanie a spracovanie objednávkového formulára môže trvať až 30 sekúnd! Buď prosím trpezlivý a počkaj. Stránka sa automaticky načíta. Tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA stačí stlačiť len 1-krát.

Vyplnením tohto formulára potvrdzuješ, že si sa oboznámil s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie prihlasovacím údajov do členskej sekcie. Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: akosanaucit@gmail.com

40 DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Techniky, ktoré Martin učí, denne využívam v praxi a dnes už sa viem učiť rýchlejšie a kvalitnejšie, napríklad čítam 1 – 2 knihy týždenne. Učím sa to, čo ma baví a tak, že ma to baví. Martin má pre vás vo svojom kurze prichystanú samú kvalitku a informácie, ktoré vám nepovie žiaden profesor. Doba sa rýchlo zmenila. Denne prijímate kvantá informácií, ktoré vaši rodičia, či starí rodičia nemuseli nikdy riešiť. Ako ich spracovať čo najrýchlejšie? Ako sa ich naučiť a dostať nielen dobré známky? Ale si aj tieto informácie dlhodobo zapamätať a neskôr ich využiť v reálnom živote? Na toto všetko vám ponúkne odpoveď Martin Hlinka.

Adam Debnár

Adam Debnár
(známy slovenský blogger, podnikateľ a marketér)
Maťo veľmi ti ďakujem, že si ma naučil robiť si poznámky. Predtým som si ich robila na celú stranu boli neprehľadné a nevedela som sa z nich učiť. Od kedy si do nich kreslím, čmáram, vyfarbujem. Hneď to ide ľahšie. :)
Veronika
(Banská Štiavnica, študentka)
Zmaturoval som úspešne, dokonca nad moje očakávania. Úprimne však môžem povedať, že mi v tom veľmi pomohol ebook Pamäťové paláce. Preto sa chcem poďakovať autorovi ebooku Martinovi Hlinkovi, vďaka ktorému som mal tú možnosť vybudovať si svoj pamäťový palác. Podobnú techniku používajú aj majstri pamäte, ktorí si dokážu zapamätať aj niekoľko balíčkov kariet. Dá sa dopracovať k takým informáciam aj zadarmo, ale v ebooku, ktorý pre nás vypracoval Martin, je to napísane po lopate a navyše formou návodu a tiež sa nemusíte trápiť z angličtinou, pretože takýto super návod v slovenčine asi nenájdete. Je to naozaj výborna investícia. Určite ak sa zaujímate o kvalitnejšie učenie či zlepšenie pamäti v bežnom živote, neváhajte a investujte tých pár eur.
Dušan Mišjak
Učím sa tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil...Dnes, keď sa učím, tak začínam učenie od toho, čo mi ide najlepšie. Až potom prechádzam k tomu zložitejšiemu a využívam pri tom postupy a techniky, ktoré učí Martin vo svojom kurze. Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozptýliť moju pozornosť. A učím tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil. Určite každému, kto to myslí so sebarozvojom vážne, odporúčam Martinove materiály a kurzy, pretože tieto techniky vás dokážu posunúť o niekoľko úrovní vyššie, keď príde na efektívne učenie sa.

Michal Kopecký

Michal Kopecký
(blogger a podnikateľ z Nitry)
Kurz mi dal možnosť zefektívniť učenie spôsobom, ktorý nie je namáhavý, a dá sa skvelo aplikovať na všetkých predmetoch. Na tvoj kurz som sa prihlásila, aby som našla nové typy ako si skrátiť čas na učenie, správne sa koncentrovať. Kurz mi dal možnosť zefektívniť učenie spôsobom, ktorý nie je namáhavý, a dá sa skvelo aplikovať na všetkých predmetoch. Myslím, že po tomto tréningu som zmenila postoj, čo sa týka môjho presvedčenia, už nepoznám: TO SA NEDÁ. A týmito preberanými technikami si to budem ďalej osvojovať. Najviac sa mi páčila Pomodoro metóda, pri ktorej sa dokopem konečne k učeniu a budem mať pri tom čas aj na oddych. Ďalej mi kurz dal rýchlejšie zapamätávanie si informácii, zlepšil mi celkovú organizáciu učenia a dal mi možnosť uloženia informácii v hlave na dlhý čas.
Dominika Šarlajová
(stredná škola v Trnave, kde Dominika je farmaceutická laborantka)
visa