+421 907 744 331

 

Áno! Totálne chcem tento balík online kurzov v tejto mega-výhodnej ponuke, kde ich môžem získať len za zlomok ceny, za ktorú sú bežne dostupné!

 

.

Chcem tieto návody a postupy v hodnote 398,00€, ktoré mi umožnia 

 • učiť sa efektívne aj iné veci, než cudzie jazyky
 • mať viac možností vďaka tomu, že sa budem vedieť efektívne vzdelávať
 • byť produktívnejším vo svojej práci
 • mať viac času na všetko, čo je pre mňa dôležité

..

Tu je rýchle zhrnutie toho, čo dostanem
v balíku online kurzov
:

 • Systém Efektívneho Učenia v hodnote 199,00 €
  • 47 techník efektívneho sústredenia
  • 4 základné lekcie efektívneho učenia
  • Online kurz Hackol som učenie
  • Online kurz Ako zvládneš každú skúšku ľavou zadnou
  • E-book Poraz školu!2.0
  • E-book Rýchlokurz Pamäťových Palácov
  • Rozšírenú klientsku podporu

   

 • Online kurz TiME – Time Management Efektívne v hodnote 199,00 €
  • Online kurz TiME Video
  • Návod Ultra produktivita – Ako sa prespať k produktivite
  • Návod Ultra produktivita – Maximalizuj tvoj mentálny výkon počas tvojej práce
  • Návod Ultra produktivita – Produktivita na druhú

.

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

398,00 €

99 €

 

Ako získaš tento balík online kurzov?

 1. Vyberieš si, akou formou chceš uhradiť členské
  • Platobnou kartou
  • Online bankovým prevodom
  • Prostredníctvom služby PayPal
  • Bežným bankovým prevodom na náš účet
 2. Vypíšeš objednávkový formulár nižšie
 3. Akonáhle príde úhrada tvojej investície, prídu ti na e-mail prihlasovacie údaje do chránenej členskej sekcie, ktorá obsahuje kompletný balík online kurzov Martina Hlinku

.

Na začiatok vyplň objednávku a vyber si,
akou formou chceš uhradiť členské:

POZOR: odoslanie a spracovanie objednávkového formulára môže trvať až 30 sekúnd! Buď prosím trpezlivý a počkaj. Stránka sa automaticky načíta. Tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA stačí stlačiť len 1-krát.

Vyplnením tohto formulára súhlasíš s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie prihlasovacím údajov do členskej sekcie. Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: akosanaucit@gmail.com

40 DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Zmaturoval som úspešne, dokonca nad moje očakávania. Úprimne však môžem povedať, že mi v tom veľmi pomohol ebook Pamäťové paláce. Preto sa chcem poďakovať autorovi ebooku Martinovi Hlinkovi, vďaka ktorému som mal tú možnosť vybudovať si svoj pamäťový palác. Podobnú techniku používajú aj majstri pamäte, ktorí si dokážu zapamätať aj niekoľko balíčkov kariet. Dá sa dopracovať k takým informáciam aj zadarmo, ale v ebooku, ktorý pre nás vypracoval Martin, je to napísane po lopate a navyše formou návodu a tiež sa nemusíte trápiť z angličtinou, pretože takýto super návod v slovenčine asi nenájdete. Je to naozaj výborna investícia. Určite ak sa zaujímate o kvalitnejšie učenie či zlepšenie pamäti v bežnom živote, neváhajte a investujte tých pár eur.
Dušan Mišjak
Učím sa tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil...Dnes, keď sa učím, tak začínam učenie od toho, čo mi ide najlepšie. Až potom prechádzam k tomu zložitejšiemu a využívam pri tom postupy a techniky, ktoré učí Martin vo svojom kurze. Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozptýliť moju pozornosť. A učím tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil. Určite každému, kto to myslí so sebarozvojom vážne, odporúčam Martinove materiály a kurzy, pretože tieto techniky vás dokážu posunúť o niekoľko úrovní vyššie, keď príde na efektívne učenie sa.

Michal Kopecký

Michal Kopecký
(blogger a podnikateľ z Nitry)
Po dokončení Online kurzu TiME – Time Management Efektívne môžem povedať, že som maximálne spokojný a že je to najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil. Takže som naozaj veľmi spokojný.
Tiež mi prišlo veľmi vhod, že som si tento kurz absolvoval už počas maturít a v podstate behom maturitného týždňa. Bolo to stresujúce obdobie a vďaka tomuto kurzu som si to vedel rozčleniť, zariadiť a naplánovať, aby som v podstate bez stresu a v časových blokoch vedel učivo absorbovať a spätne vybavovať. A bolo to v podstate bez nejakého väčšieho stresu, čo bolo naozaj super. Vedel som popri tom oddychovať a ešte sa popri tom pripravovať na IELTS, test z angličtiny na vysokú školu, ktorý bol ťažší, než maturita.
Čo sa celého Online kurzu týka, tak som šiel v podstate na istotu. Keďže kurz pochádza od Martina, tak som vedel, že bude stáť za to. Keď som videl štruktúru, tak som si povedal, že to určite vyskúšam a kurz prekonal moje očakávania a dal mi oveľa, oveľa viac, než som čakal.
Kurz TiME by som určite odporučil druhým, už som ho aj odporučil veľa ľuďom, lebo ako som hovoril, ja som ani nevedel, že som nevedel, ako veľmi je time management dôležitý. Odporúčal som ho podnikateľom, o ktorých si myslím, že by ho potrebovali a ako hovorím, je to najlepší kurz, ktorý som absolvoval a práve preto ho chcem zdieľať aj s druhými ľuďmi.
A na záver by som sa ešte chcel poďakovať, pretože naozaj hovorím, že najlepší kurz, už teraz mi dal veľmi veľa a to budem určite na time managemente ďalej pracovať.

Erik Danko

Erik Danko
(študent)
gopay
visa