+421 907 744 331
Áno! Chcem Online kurz TiME Manažment Efektívne – Audio, vďaka ktorému sa stanem kompetentným manažérom svojho času, energie a mentálneho priestoru.

.

Chcem tieto návody a postupy, ktoré mi umožnia o sebe povedať, že…

 • dokážem prinášať viac výsledkov práce za kratší čas
 • získal som viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom mi najviac záleží
 • naučil som sa rýchle techniky, ktoré mi umožňujú efektívne zorganizovať každý môj deň a kvalitnejšie oddychovať
 • oslobodil som sa od svojho perfekcionizmu a dokážem sa plne sústrediť na to, čo je naozaj dôležité
 • dokážem sa rýchlejšie rozhodovať a robiť viac správnych rozhodnutí vo svojej kariére, biznise a osobnom živote
 • a naučil som sa hovoriť iným ľuďom „NIE“

.

.

.

Tu je rýchle zhrnutie toho, čo dostanem
v
Online kurze TiME Audio:

 • kompletné online tréningové audio inštrukcie, ktoré ma naučia priorizovať úlohy, plánovať čas, dokončovať viac vecí a skôr a robiť kvalitnejšie rozhodnutia častejšie
 • časovo neobmedzený prístup do všetkých lekcií online kurzu TiME
 • audio, prezentácie, PDF prepisy lekcií, manuály s úlohami na stiahnutie
 • úlohy, ktoré keď spravím, získam viac času, energie a pozornosti pre to, čo je pre mňa naozaj dôležité
 • plnú klientsku podporu (kontrolu každého jedného vypracovaného manuálu a spätnú väzbu na tvoje úlohy) a záverečnú konzultáciu
 • certifikát po absolvovaní kurzu
 • možnosť si celý kurz zopakovať znovu 
 • prémiové lekcie a kurzy v hodnote až 217,00 € zdarma
 • praktické príklady a príbehy, aby som vždy vedel, čo môžem očakávať
 • 40-dňovú garanciu vrátenia peňazí
 • … a omnoho, omnoho viac!

 

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

396,00 €

129 €

 

Ako sa prihlásiš do Online kurzu TiME Audio?

 1. Vypíšeš objednávkový formulár nižšie
 2. Vyberieš si, akou formou chceš uhradiť členské
  • Platobnou kartou
  • Online bankovým prevodom
  • Bežným bankovým prevodom na náš účet
  • alebo cez PayPal
 3. Akonáhle príde úhrada tvojej investície, zašlem ti na e-mail prihlasovacie údaje do chránenej členskej sekcie, ktorá obsahuje kompletný TiME Audio

.

POZOR: odoslanie a spracovanie objednávkového formulára môže trvať až 30 sekúnd! Buď prosím trpezlivý a počkaj. Stránka sa automaticky načíta. Tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA stačí stlačiť len 1-krát.

Vyplnením tohto formulára súhlasíš s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie Online kurzu. Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: info@strategickevzdelavanie.sk

.

40-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Po dokončení Online kurzu TiME – Time Management Efektívne môžem povedať, že som maximálne spokojný a že je to najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil. Takže som naozaj veľmi spokojný.
Vďaka kurzu mám jasnejšie v tom, aké sú moje priority a takmer každý večer sa viem kriticky pozrieť na svoj deň a zamyslieť sa nad tým, či som bližšie k mojim cieľom, alebo nie a uvedomiť si, čo je ďalší krok k tomu, aby som sa mohol k môjmu cieľu posunúť.
Tento kurz som si absolvoval v podstate behom maturitného týždňa. Bolo to stresujúce obdobie a vďaka tomuto kurzu som si to vedel rozčleniť, zariadiť a naplánovať. A bolo to v podstate bez nejakého väčšieho stresu, čo bolo naozaj super. Vedel som popri tom oddychovať a ešte sa popri tom pripravovať na IELTS, test z angličtiny na vysokú školu, ktorý bol ťažší, než maturita.
Čo sa celého Online kurzu týka, tak som šiel v podstate na istotu. Keďže kurz pochádza od Martina, tak som vedel, že bude stáť za to. Kurz prekonal moje očakávania a dal mi oveľa, oveľa viac, než som čakal predtým, než som do neho vstúpil.
Kurz TiME by som určite odporučil druhým, už som ho aj odporučil veľa ľuďom. Ako hovorím, je to najlepší kurz, ktorý som absolvoval a práve preto ho chcem zdieľať aj s druhými ľuďmi.

Erik Danko

Erik Danko
(študent)
Toto nie je len kurz o time managemente... toto je kurz na lepší život. Tí ľudia ani netušia, čo všetko sa vďaka nemu o sebe dozvedia a ako ich to reálne zmení v dennom živote.

Martin Galaba

Martin Galaba
(Marketingový riaditeľ, OLIVIA SHOES)
Určite sa moje očakávania naplnili, zobral som si z toho kurzu dosť, bolo tam strašne veľa cenných informácií, ktoré, podľa môjho názoru, by sa mali ľudia učiť, aby dokázali efektívnejšie pracovať s tým svojím časom a na základe toho sa nejako zdokonalili a neostali v bubline, kde si myslia, že to, čo robili doteraz, im stačí a nemusia robiť nič naviac.
Najväčším prínosom z tohto kurzu pre mňa bolo najmä týždenné plánovanie a to, ako funguje metóda amerického prezidenta. To bolo veľmi zaujímavé a prínosné. Také tie úspechy sú pre mňa už len to, že vďaka tomu, že som si prešiel ten kurz a vďaka ešte aj klientskej podpore, kde mi to doplnili, teraz sa efektívnejšie budím, dokážem vstávať na čas. A druhá taká výhra pre mňa bolo to, že som ten týždenný time manažment úspešne dotiahol. Vždy som mal problém s tým, že som to preložil, potom mi to vypadlo, zabudol som na to a potom som zistil, že mi už horí pod zadkom. Vďaka tomu, že som si spravil ten kurz, robím veci načas a nie som pod takým stresom, robím veci úspešnejšie, po tom kurze ako predtým.
Určite by som dodal ešte, že ak nad tým niekto váha, tak ja mu to reálne odporúčam ako spokojný zákazník. A bude skvelé, ak si to skúsi, ak si kurzom prejde a následne sa jeho predsudky alebo jeho zlé očakávania stratia, pretože s tým bude naozaj spokojný.


Ján Erdziak
(študent, Štrba)
gopay
paypal