+421 907 744 331

Získaj Online kurz AngličtinaRýchlo s mega Black Friday zľavou až 41% a k tomu Online kurzy TiME a Superpamäť spolu v hodnote 398,00€ zdarma!

Iba do pondelka 30. novembra 2020 do 23:59:00 môžeš k svojej angličtine s Black Friday zľavou získať online kurzy TiME – Time Management Efektívne a Superpamäť – Systém Efektívneho Učenia v hodnote 398,00€ úplne zdarma. Spolu môžeš ušetriť až do 636,00€.  Zisti, ako túto akciu využiť.

 

Ak si chcel niekedy vedieť anglicky…

Ak si chcel niekedy dokončovať veci skôr…

Ak si chcel niekedy vedieť, ako sa efektívne učiť…

 

Tak potom práve pre teba je tu táto unikátna Black Friday ponuka, v ktorej môžeš získať moje online kurzy až so 41% zľavou a ušetriť od 528,8€ do 636€.


Chcem Využiť Túto Ponuku

 

Čo všetko získaš?

Online kurz AngličtinaRýchlo s mimoriadnou Black Friday zľavou až 41% a k tomu online kurzy Time a Superpamäť zdarma.

 

Ak ma zatiaľ nepoznáš…

Kto je Martin Hlinka

Martin Hlinka je špecialista na rýchle a efektívne učenie a učenie cudzích jazykov.

Jeho klienti majú s angličtinou fascinujúce úspechy a majú ich v dobe, kedy sa bežne ľudia nevedia na učenie angličtiny takmer vôbec sústrediť.

Vytvoril firmu, ktorá mu priniesla prestížne ocenenia:

 • prezident ho pozval na diskusiu o vzdelávaní a budúcnosti Slovenska. 2-krát.
 • Nadácia Pontis ho zaradila medzi 1000 sociálnych inovátorov Slovenska
 • už ako 21 ročný prednášal na seminároch a na Univerzite Komenského
 • bol opakovane v televízii

mapa-soc
Martin Hlinka v médiach a v TV

 

Dnes spolu so svojím teamom pomáha študentom, zákazníkom a klientom urýchliť ich učenie angličtiny technikami efektívneho učenia.

K akým úspechom vedie takéto učenie?

 

Jeho študenti rozprávajú s cudzincami už len po 8 týždňoch učenia angličtiny… 

 

Prednášajú v angličtine len po jednom roku učenia (aj v dôchodkovom veku)…

 

A učia sa angličtinu bez ohľadu na ich vek, či povolanie…

 

Dokážu to vďaka tomu, že Martin Hlinka posledných 8 rokov hľadal, vymýšľal a vylepšoval techniky efektívneho učenia angličtiny, aby sa druhí mohli učiť ľahšie a rýchlejšie. 

 

Existuje príslovie, ktoré hovorí: „Ak dáš človeku rybu, zasýtiš ho na jeden deň. Ak naučíš človeka ryby chytať, zasýtiš ho na celý život.“

O čo mi ide, je zasýtiť tvoju túžbu vedieť anglicky. Na celý život.

 

Online kurz AngličtinaRýchlo

Online kurz Angličtina Rýchlo je prvý kurz, ktorý dá kontrolu nad učením angličtiny do rúk tebe. Naučí ťa, ako sa efektívne učiť. A práve vďaka tomu ťa konečne naučí angličtinu rýchlo, bez bifľovania a dostane ťa na úroveň, kde budeš sebavedomo komunikovať s cudzincami.

Tento kurz ťa naučí angličtinu. Naučí ťa reálnu angličtinu, akou rozprávajú Angličania, Američania, alebo ľudia zo zahraničia – podľa toho, čo chceš ty.

Naučí ťa angličtinu rýchlejšie, než v jazykovej škole, rýchlejšie než v inom online kurze, pretože sa budeš učiť angličtinu v súlade s princípmi pamäte a mozgu.

Toto hovoria jeho účastníci:

Vierka Bútorová rozprávala po anglicky s cudzincami v zahraničí len behom 3 mesiacov učenia… a po 14 mesiacoch v angličtine prednášala na národnom kole prednesov v rečníckej organizácii Toastmasters International

Miroslav Sýkora bol 22 rokov večný začiatočník, ale v Online kurze AngličtinaRýchlo sa naučil angličtinu len behom 10 mesiacov tak dobre, že sám cestoval po Číne, vynašiel sa, aj keď zmeškal let a začal sa učiť aj thajčinu

Michal G. len po 5 mesiacoch učenia hovoril s cudzincami co zahraničia, hoci sa predtým bál, že nezmaturuje

Erik Danko spravil IELTS test, prijímačky na univerzitu v Dánsku a na Slovensku prednášal v angličtine pred desiatkami ľudí

Marek Bučenec bol behom 4 mesiacov najlepší v triede, hoci na začiatku ho chcela učiteľka preradiť na nemčinu

Jaroslav Kopčan prekladal na dovolenke s cudzincami, hoci mal predtým problém vyskladať vetu

Michal Baláška vie po použití techník efektívneho učenia bez problémov komunikovať s ľuďmi zo zahraničia.

Andrej Tóth vie v práci komunikovať s cudzincami tak, že porozumie ich potrebám a potom im presne poradí, hoci predtým sa s tradičnými spôsobmi nevedel naučiť angličtinu 15 rokov.

Tomáš Bugáň zlepšil biznis angličtinu a vie rozprávať plynulejšie a rýchlejšie

Lukáš Juhász dennodenne používa angličtinu, hoci kedysi neveril, že sa bude vedieť naučiť cudzí jazyk

Toto hovoria jeho ďalší účastníci

button-chcem-vediet-anglicky

Len do pondelka 30.11.2020 máš jedinečnú príležitosť
získať Online kurz AngličtinaRýchlo s
Black Friday zľavou až 41% a online kurzy TiME + Superpamäť zdarma.

Čo získaš v Online kurze AngličtinaRýchlo

Online kurz AngličtinaRýchlo obsahuje 37 hodín techník efektívneho učenia, tipov a trikov a metód, ktoré som využil na učenie angličtiny, španielčiny, základov francúzštiny a ktoré tisícky mojich študentov využili na ich zlepšenie v angličtine (a viacerí aj na zlepšenie v iných cudzích jazykoch).

Tieto metódy ťa prevedú učením angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Videá sú rozdelené do jednoduchých 10-minútových blokov, ktoré môžeš robiť postupne, vždy, keď si na angličtinu nájdeš čas.

K dispozícii máš aj audio a textovú podobu lekcií na stiahnutie.

 

Nemusíš nikam dochádzať. Ani teraz, ani po skončení mimoriadnej situácie s koronavírusom

Keďže je to online kurz, tak sa budeš učiť vo svojom vlastnom tempe z pohodlia svojho domova, alebo odkiaľkoľvek, kde máš práve na učenie chuť a čas – a kam môžeš v tomto korona-období ísť.

Chceš sa učiť z domu?

Môžeš.

Chceš sa učiť v záhrade?

Môžeš.

Chceš sa učiť v prírode?

Ak to v tomto korona-období nezakážu, tak môžeš.

Máš nejaké iné obľúbené miesto, kde máš pokoj a kľud, ktoré teraz nie je zatvorené?

Môžeš sa učiť aj odtiaľ.

 

Aj po skončení tejto mimoriadnej situácie s koronavírusom bude Online kurz AngličtinaRýchlo šetriť tvoj čas a energiu, pretože nebudeš nikam dochádzať – všetka angličtina príde za tebou.

 

Online kurz AngličtinaRýchlo prebieha vo svojej podstate veľmi jednoducho:

 1. Najprv spoznáš základné princípy efektívneho učenia
 2. Následne zistíš, kde sa v učení angličtiny nachádzaš podľa svojich doterajších skúseností a podľa svojho profilu 7 základných učebných štýlov.
 3. Vytvoríš si stabilný systém učenia angličtiny, ktorý ťa prevedie učením angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Keďže je kurz postavený na mojom výskume a skúsenostiach s prácou s vyše 4101 klientmi, študentmi a zákazníkmi a rieši problémy s učením angličtiny od ich koreňovej príčiny, vyhneš sa všetkým nástrahám, do ktorých bežne padajú veční začiatočníci.

 

Keďže je v kurze celá časť zameraná na tzv. aktiváciu angličtiny, naučíš sa v angličtine rozprávať tak, že sa budeš vedieť dorozumieť nielen s Angličanmi a Američanmi, ale tiež s cudzincami z iných krajín, ktorí môžu mať v angličtine rôzne prízvuky.

 

Vďaka kombinácii základných pamäťových techník sa naučíš v angličtine myslieť bez toho, aby si si musel v hlave prekladať.
A vďaka pokročilým pamäťovým technikám skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov na mesiace.

 

Keďže si behom niekoľkých nasledujúcich mesiacov zažiješ proces, ktorým sa naučíš angličtinu ty sám, budeš sa neskôr vedieť s technikami efektívneho učenia naučiť aj ďalší cudzí jazyk, ako množstvo mojich klientov.

 

To však nie je všetko.

 

V Online kurze AngličtinaRýchlo je tiež zahrnutý doživotný prístup k učebným materiálom. Toto je veľmi dôležité – prístup k materiálom v kurze ti zostáva navždy.

 

Môžeš sa tak učiť vo svojom vlastnom tempe, bez obáv z toho, že by ti nejaké členské vypršalo, bez obáv z toho, že by si nejakú lekciu zmeškal. Jednoducho, ak angličtinu na čas odložíš, tak to vôbec nevadí – kurz tu pre teba bude k dispozícii vždy, keď sa k nemu budeš chcieť vrátiť.

 

Poďme si zrekapitulovať, čo vlastne v kurze dostaneš a spravíš:

 1. Naučíš sa rozprávať reálnou angličtinou tak ako ňou hovoria Angličania, či Američania
 2. Naučíš sa angličtinu spôsobmi, pri ktorých sa budeš doslova smiať a učenie ťa tak bude baviť
 3. Naučíš sa najnovšími pamäťovými technikami, čo zabezpečí, že angličtinu si naleješ do hlavy rýchlejšie, než hocikde inde
 4. Prekonáš strach z rozprávania v angličtine
 5. Vďaka správnemu využitiu tvojej pamäte za teba spraví väčšinu učenia tvoje podvedomie
 6. Budeš členom komunity ľudí, ktorí sa učia angličtinu rýchlo a efektívne
 7. Nemusíš nikam dochádzať a naučíš sa angličtinu v tom čase, kedy to vyhovuje tebe
 8. Kedykoľvek budeš potrebovať, si vieš dať v kurze pauzu a potom budeš pokračovať tam, kde si prestal
 9. Kedykoľvek budeš potrebovať, tak ti poradím
 10. Dostaneš doživotné vylepšenia v podobe aplikácii a v podobe návodov, ktoré budeš ako účastník kurzu odo mňa chcieť, pretože kurz stále vylepšujem
 11. Tieto postupy využiješ neskôr na učenie akéhokoľvek ďalšieho jazyka

 

V online kurze Angličtina Rýchlo sa naučíš rozumieť a rozprávať anglicky gramaticky správne. Naučíš sa to rýchlo, zábavnými, zaujímavými a novými spôsobmi. Vďaka tomu získaš lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, môžeš cestovať. Akú má toto pre teba hodnotu?

 

Akú má toto pre teba hodnotu?

 

Za 12 úrovní Callanovej metódy zaplatíš v niektorých nudných jazykových školách vyše 1000,00€ a stratíš s tým niekoľko rokov neefektívneho učenia. Ešte k tomu tam musíš na každú jednu hodinu dochádzať a nevyužiješ princípy efektívneho učenia. Chápem však, že si to ľudia kupujú, lebo angličtina má ďaleko vyššiu hodnotu, než len 1000,00€.

S angličtinou ľahšie získaš tvoju vytúženú prácu a zarobíš viac peňazí, čím sa ti investícia do angličtiny vráti naspäť. S angličtinou tiež získaš prístup ku vzdelaniu, ktoré na Slovensku nie je. A s angličtinou sa budeš cítiť sebavedomejšie, keď vycestuješ do zahraničia a budeš sa rozprávať s cudzincami.

Ja však od teba nechcem, aby si investoval 1000,00 €, aj keď sa v online kurze Angličtina Rýchlo naučíš angličtinu skôr, než v nudnej jazykovej škole. Angličtina má väčšiu hodnotu, než 1000,00 €, ale som presvedčený, že musí byť dostupná pre každého, kto sa chce učiť.

Nechcem od teba ani investíciu 750,00 €. Na splátky by som si ich mohol pýtať, pretože kurz vyvíjam vyše 5 rokov. Každú pamäťovú techniku som otestoval ja, otestovali ju členovia môjho teamu a otestovali ju moji klienti. Kurz je postavený a vylepšovaný na základe úspešných príbehov a spätnej väzby od vyše 4101 mojich zákazníkov a klientov.

Strávil som tisícky hodín vývojom týchto návodov a kurz stále spolu so svojím teamom vyvíjame a vylepšujeme, aby bol efektívnejší a ľahší na používanie a som si istý, že má vyššiu hodnotu než 750,00€. Možno neskôr v budúcnosti si ich budem pýtať, keď kurz doplním o aplikácie a ďalšie metódy efektívneho učenia. Ale dnes nechcem od teba týchto 750,00€.

Poďme sa pozrieť na tri formy spolupráce, ktorými ti viem spolu so svojím teamom pomôcť.

 

1)

Môžeš si vybrať možnosť Online kurz Angličtina Rýchlo, ktorý bežne môžeš získať za jednorazovú investíciu 318,80€ (s DPH).

Čo je, povedzme si na rovinu, veľmi výhodná investícia, pretože

 1. Vďaka technikám efektívneho učenia skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace
 2. Nakoľko naši klienti v priemere strávia s angličtinou iba 12 mesiacov, tak to vychádza na menej, než 0,88€ na deň učenia angličtiny. V žiadnej jazykovej škole nedostaneš ponuku iba 0,88€ na deň učenia angličtiny.
 3. K tomu si pánom tvojho učebného procesu. Učíš sa angličtinu z pohodlia tvojej izby a učíš sa vtedy, kedy to vyhovuje tebe, vďaka čomu máš tvoje učenie angličtiny pod kontrolou tak, ako nikdy predtým. Môžeš sa do kurzu pripojiť online z akéhokoľvek zariadenia, z mobilu, z tabletu, alebo z počítača.
 4. Kurz šetrí tvoj čas, pretože nemusíš nikam kvôli angličtine dochádzať, nemusíš trčať v zápche na ceste do jazykovky, nemusíš hľadať parkovacie miesto, skrátka – kurz príde za tebou
 5. A hlavne – učenie prebieha technikami efektívneho učenia, čím ťa samotné učenie angličtiny baví a dobíja energiou.

Doživotné vylepšenia a vývoj kurzu sú zahrnuté v jednorazovej investícii. Prístup k materiálom máš navždy. Čiže, bežne môžeš získať Online kurz Angličtina Rýchlo iba za 318,80€.

Keďže však máme Black Friday akciu, môžeš ho získať so zľavou len za 188€.


Online kurz Angličtina Rýchlo obsahuje 37 hodín inštruktážnych videí, ktoré ťa prevedú učením angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Tieto videá sú rozdelené do jednoduchých 10-minútových blokov, ktoré môžeš robiť postupne, vždy, keď si na angličtinu nájdeš čas.
K dispozícii máš aj audio a textovú podobu lekcií na stiahnutie.

Keďže je to online kurz, tak sa budeš učiť vo svojom vlastnom tempe z pohodlia svojho domova, alebo odkiaľkoľvek, kde máš práve na učenie chuť a čas. Chceš sa učiť z domu? Môžeš. Chceš sa na jar učiť z parku? Môžeš. Chceš sa cez leto učiť z pláže? Môžeš. Kurz šetrí tvoj čas a energiu, pretože nemusíš nikam dochádzať – angličtina príde za tebou.

Online kurz Angličtina Rýchlo prebieha vo svojej podstate veľmi jednoducho:

 1. Najprv spoznáš základné princípy efektívneho učenia
 2. Následne zistíš, kde sa v učení angličtiny nachádzaš podľa tvojich doterajších skúseností a podľa tvojho profilu 7 základných učebných štýlov.
 3. Vytvoríš si stabilný systém učenia angličtiny, ktorý ťa prevedie učením angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Keďže je kurz postavený na mojom výskume a skúsenostiach s prácou s vyše 4101 klientmi, študentami a zákazníkmi a rieši problémy s učením angličtiny od ich koreňovej príčiny, vyhneš sa všetkým nástrahám, do ktorých bežne padajú veční začiatočníci.

Keďže je v kurze celá časť zameraná na tzv. aktiváciu angličtiny, naučíš sa v angličtine rozprávať tak, že sa budeš vedieť dorozumieť nielen s Angličanmi a Američanmi, ale tiež s cudzincami z iných krajín, ktorí môžu mať v angličtine rôzne prízvuky.

Vďaka kombinácii základných pamäťových techník sa naučíš v angličtine myslieť bez toho, aby si si musel v hlave prekladať.
A vďaka pokročilým pamäťovým technikám skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov na mesiace.

Keďže si behom niekoľkých nasledujúcich mesiacov zažiješ proces, ktorým sa naučíš angličtinu ty sám, budeš sa neskôr vedieť s technikami efektívneho učenia naučiť aj ďalší cudzí jazyk, ako množstvo mojich klientov.

To však nie je všetko.

V Online kurze Angličtina Rýchlo je tiež zahrnutý doživotný prístup k učebným materiálom. Toto je veľmi dôležité – prístup k materiálom v kurze ti zostáva navždy.

Môžeš sa tak učiť v tvojom vlastnom tempe, bez obáv z toho, že by ti nejaké členské vypršalo, bez obáv z toho, že by si nejakú lekciu zmeškal. Jednoducho, ak angličtinu na čas odložíš, tak to vôbec nevadí – kurz tu pre teba bude k dispozícii vždy, keď sa k nemu budeš chcieť vrátiť.

To však nie je všetko.

Online kurz Angličtina Rýchlo tiež obsahuje nasledujúce bonusy v hodnote až 374,00€, ktoré ti budú ďalej pomáhať s tvojou angličtinou:

 

1 – Rýchlokurz 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny v hodnote 14,00 €

7 pamäťových lievikov - Angličtina Rýchlo - MindLearn

 

2 – E-book Stroj na jazyky v hodnote 21,00 €

Stroj Na Jazyky - Angličtina Rýchlo - MindLearn

 

3 – Základný tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine v hodnote 25,00 €

4 – Pokročilý tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine, v hodnote 25,00 €

Ako sa stať rečníkom v angličtine - Angličtina Rýchlo - MindLearn

 

5 – Záznam Pokročilý tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine, v hodnote 25,00 €

kde naživo prechádzam cvičenia na rozvoj rozprávania v angličtine a dávam konkrétne tipy ako prekonať strach z rozprávania v angličtine. Prevediem ťa začiatkami rozprávania.

Záznam - Ako sa stať rečníkom v angličtine - Angličtina Rýchlo - MindLearn

 

6 – Online kurz Hackol som jazyky v hodnote 167,00 €

kde získaš prístup k pokročilým pamäťovým technikám na učenie slovnej zásoby

Hackol som jazyky - Angličtina Rýchlo - MindLearn

 

7 – Online Kurz Stornuj Svoje Strachy Skutočným Sebavedomím v hodnote 97,00 €

ktorý sa bude hodiť každému, kto je trochu hanblivý a na to, aby sa mohol v angličtine plne prejaviť, potrebuje zvýšiť svoju sebadôveru.

Stornuj Svoje Strachy Skutočným Sebavedomím - Angličtina Rýchlo - MindLearn

 

Tieto všetky bonusy majú spolu hodnotu až 374,00€ a keď sa prihlásiš do Online kurzu Angličtina Rýchlo, dostaneš ich odo mňa ako darček a budeš k nim mať doživotný prístup zdarma.

To však nie je všetko. Získaš totiž extra…

 

Online kurz TiME – Time Management Efektívne

Množstvo študentov v kurze AngličtinaRýchlo spomínalo, že by chceli mať viac času.

Šiel som a porovnával som výhody kurzov na organizáciu času, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii, avšak žiaden z nich nesplnil kritériá, ktoré sú podľa mňa dôležité:

 • cenovo dostupný
 • nemusíš nikam chodiť
 • šetríš čas už pri vzdelávaní
 • prechádzaš si kurzom v tvojom vlastnom tempe
 • zautomatizuješ schopnosť time managementu
 • zautomatizuješ schopnosť managementu tvojej energie
 • získaš mentálny priestor – plnohodnotnú a sústredenú pozornosť na to, čo je pre teba skutočne dôležité
 • zautomatizuješ schopnosť získavania mentálneho priestoru

Preto som sa rozhodol vytvoriť vlastný kurz, ktorý by tieto kritériá spĺňal – vytvoril som Online kurz TiME – Time Management Efektívne.

Online kurz TiME – Time Management Efektívne ti umožní:

 • dokončovať veci skôr
 • za rovnaký čas urobiť viac
 • prebrať v práci viac zodpovednosti
 • mať v práci a v živote poriadok

 

A k tomu ti umožní:

 • mať viac času na rodinu, blízkych a tvoje záľuby
 • mať viac energie na tvoju rodinu, blízkych a tvoje záľuby
 • mať viac priestoru na tvoju rodinu, blízkych a tvoje záľuby

 

TiME je perfektný kurz pre všetkých, ktorí nemajú čas, ktorí sa nevedia zorganizovať a pre všetkých, ktorí majú v živote taký chaos, že nevedia, čo skôr. Je skvelý pre každého, kto sa chce venovať viac času samému sebe, avšak doteraz si na seba nevedel nájsť dostatok priestoru.

Je to tiež jeden z najjednoduchších kurzov, aké vieš na organizáciu tvojho času, energie a mentálneho priestoru použiť. Keďže každý deň dostaneš iba jedno video a jednu úlohu, máš priestor všetky poznatky aplikovať do praxe. Na ďalší deň je ti tak jasné v tom, ako pokračovať ďalej.

 

TiME ťa naučí nielen to, ako získať viac času, ale aj viac energie a viac mentálneho priestoru – prítomnej, sústredenej pozornosti, ktorú môžeš skutočne venovať tomu, na čom ti záleží a o ktorú dnes bojujú reklamy, médiá a sociálne siete.

Po urobení úloh v kurze budeš mať viac kontroly nad tvojím životom a budeš vedieť, ako robiť lepšie rozhodnutia.

TiME je vhodný aj pre ľudí, ktorí si nikdy čas neorganizovali, pretože začína od jednoduchých, avšak okamžite použiteľných konceptov. Toto je dôležité. V Online kurze TiME získavaš viac času a viac energie už hneď na začiatku.

 

Je postavený na tom, že ťa každý deň naučí jeden jednoduchý koncept, na ktorom stavia ďalšie, pokročilé techniky.

Ak náhodou nebudeš mať na kurz niektorý deň čas… čo sa pokojne môže stať, ak toho riešiš veľmi veľa… tak to vôbec nevadí.

Ku všetkým videám sa môžeš vrátiť neskôr.

Kurz si môžeš prechádzať v tvojom vlastnom tempe.

Prístup do kurzu ti zostáva po jeho skončení navždy.

 

Ako Online kurz TiME pomáha ľuďom v praxi?

 

 

„Je to jeden z najlepších kurzov, respektíve najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil.“ – Erik Danko

 

„Zrazu človek príde na to, že skutočne môže mať viac času. Aj keď sa nedá čas kúpiť a každý má 24h, tak to ide.“ – Ivan Panák

 

„Vďaka tomu, že som si spravil tento kurz, robím veci načas, robím veci úspešnejšie a nie som pod takým stresom, ako som bol predtým.“ – Ján Erdziak

 

„Predtým som mala strašne veľa úloh a ani som nevedela ktoré (mám robiť). Teraz to už viem a v pondelok sú už väčšinou všetky hotové, vďaka čomu mám väčší pocit kontroly.“ – Barbora Fabianova

 

„Toto je kurz na lepší život“

 

Online kurz TiME, ktorý je bežne k dispozíciíí za 199,00€, získavaš v Black Friday akcii zdarma.

To však stále nie je všetko. Získaš totiž extra…

 

Online kurz Superpamäť – Systém efektívneho učenia a zlepšovania pamäte pre skvelé výsledky v učení s minimom úsilia

Online kurz Superpamäť – Systém efektívneho učenia a zlepšovania pamäte pre skvelé výsledky v učení s minimom úsilia

 • ti pomôže rýchlo sa naučiť všetko, čo potrebuješ vedieť pre profesijné vzdelávanie
 • ti pomôže rýchlo sa naučiť všetko, čo potrebuješ do školy na skúšky
 • ti umožní zlepšiť tvoju pamäť na úroveň, kde si budeš vedieť zapamätať a za pár minút vybaviť celý balíček kariet
 • pomôže tvojim deťom behom tejto pandémie mať lepšie výsledky a to aj napriek neefektívnemu dištančnému vzdelávaniu

 

Superpamäť pre kariérny rast, vyšší plat a zabezpečené pracovné miesto

Svetoznámy motivačný speaker a autor Earl Nightingale slávne povedal, že jedna hodina učenia denne z teba spraví experta, špecialistu a autoritu v oblasti, v ktorej pôsobíš. Tvrdil, že

 1. Len vďaka jednej hodine štúdia denne sa dostaneš medzi najlepších ľudí behom troch rokov.
 2. Behom piatich rokov budeš celonárodná autorita.
 3. Behom siedmych rokov budeš jeden z najlepších ľudí na svete v oblasti, v ktorej pôsobíš.

 

Online kurz Superpamäť – Systém efektívneho učenia a zlepšovania pamäte pre skvelé výsledky v učení s minimom úsilia ti umožní natrénovať tie najdôležitejšie techniky efektívneho učenia na úroveň automatickej schopnosti, aby si ich vedel správne použiť pre úspech v práci, v biznise a behom celej tvojej kariéry.

Sú to techniky, ktoré sám používam pre rýchle a ľahké naučenie sa všetkého, čo potrebujem v mojej firme vedieť pre zvládanie výziev v rýchlo sa meniacom svete.

 

Superpamäť pre rýchle, ľahké a efektívne učenie všetkého, čo je treba vedieť do školy

Online kurz Superpamäť – Systém efektívneho učenia a zlepšovania pamäte pre skvelé výsledky v učení s minimom úsilia som vytvoril na základe metód, ktoré mi pomáhali na mojom gympli dosahovať super polročný priemer (1,5 – 1,6).

Výsledky, s ktorými som bol spokojný, som dosahoval aj napriek tomu, že som každý polrok chýbal niekoľko týždňov (boli aj polroky, kde som chýbal viac, než 4 týždne).

A keď som aj chodil do školy, tak som sa učil minimum času, pretože som mal milión iných záujmov (Travian, fitko, mma, kamoši, pivo, víno, rum, počítačové hry, priateľka, rozbiehanie vlastného biznisu).

Tieto techniky mi umožnili

 • Odpovedať z celého polroka bez toho, že by som sa za polrok čo i len pozrel do zošita. Teda. Pozrel som sa do zošita. Ako som kráčal z poslednej lavice pred tabuľu. Toto jediné mi stačilo na opakovanie, aby som vedel odpovedať na všetky otázky a spokojne odkráčať naspäť.
 • Opravovať zlé známky odpovedaním z učiva, pri ktorom som ale chýbal a musel sa to doučiť sám
 • Odpovedať z učiva, ktoré som predtým nevidel a musel sa to naučiť cez krátku prestávku pred hodinou

 

Online kurz Superpamäť – Systém efektívneho učenia a zlepšovania pamäte pre skvelé výsledky v učení s minimom úsilia obsahuje všetky návody, ktoré som o efektívnom učení vytvoril

47 techník efektívneho sústredenia

4 základné lekcie efektívneho učenia

Online kurz Hackol som učenie

Online kurz Ako zvládneš každú skúšku ľavou zadnou

E-book Poraz školu!2.0

E-book Rýchlokurz Pamäťových Palácov

Extra lekciu o tom, Ako sa učiť v hladine alfa a ako sa do nej dostať vďaka jednoduchému, 40 sekundovému cvičeniu

 

Ako funguje ľuďom, ktorí tieto techniky efektívneho učenia používajú?

 

„Vysokú školu som dokončil oveľa, oveľa ľahšie, ako som si pôvodne myslel, hoci som to chcel niekde v polovici vzdať.“ – Tomáš Bugáň

 

Lukáš Zelko vedel prejsť a naučiť sa učivo vďaka plnej koncentrácií

 

„Za 6 minút som sa naučila názvy dokumentov a stále si ich pamätám.“ – Kamila Haddenová


Online kurz Superpamäť, ktorý je bežne k dispozícii za 199,00€, získavaš taktiež v Black Friday akcii zdarma.

Spolu tak získaš online kurzy v hodnote 716,80€ len za 188€.

 

 

button-chcem-vediet-anglicky

Len do pondelka 30.11.2020 máš jedinečnú príležitosť
získať Online kurz AngličtinaRýchlo s
Black Friday zľavou až 41% a online kurzy TiME + Superpamäť zdarma.

 

2)

Môžeš si vybrať možnosť Angličtina Rýchlo Coaching, kde získaš všetko, čo je v Online kurze Angličtina Rýchlo a okrem toho získaš Rozšírený Jazykový Coaching.

 

Rozšírený Jazykový Coaching je nadštandardná klientska podpora, kde klientov prostredníctvom e-mailu sprevádzame celým procesom učenia angličtiny.

Nie je ti jasné niečo ohľadom gramatiky? Nemusíš to hľadať – napíšeš nám a poradíme ti.
Nie je ti jasné niečo ohľadom techník efektívneho učenia? Nemusíš si znovu pozerať lekcie – napíšeš nám a poradíme ti.
Nie je ti jasné niečo ohľadom učebného procesu a toho, čo nasleduje ďalej? Nemusíš si prechádzať všetky lekcie – napíšeš nám a poradíme ti, ktoré lekcie v kurze sú vhodné práve pre teba.

Rozšírený Jazykový Coaching je vhodný pre ľudí, ktorí chcú mať niekoho, kto ich bude procesom učenia angličtiny sprevádzať, avšak chcú mať sami kontrolu nad ich učebným procesom.

Prístup k Rozšírenému Jazykovému Coachingu získaš v balíku Angličtina Rýchlo Coaching dovtedy, dokým ho budeš potrebovať – tento prístup je znovu časovo neobmedzený.

Nemáš ho tak iba na 2 mesiace, ako to robia inde. Nemáš ho len na 6 mesiacov, či na 12 mesiacov, ako to robia inde. Prístup k nadštandardnej klientskej podpore máš na tak dlho, na koľko ho budeš potrebovať, aby si sa v angličtine dostal od začiatočníka, cez stredne pokročilého až po pokročilého.

Balík Angličtina Rýchlo Coaching, ktorý zahŕňa všetko, čo sa nachádza v Online kurze Angličtina Rýchlo a k tomu Rozšírený Jazykový Coaching, môžeš bežne získať za jednu investíciu 379,00€ (s DPH).

Keďže však máme Black Friday akciu, môžeš ho získať so zľavou len za 223€.

 

3)

Tretia možnosť je Angličtina Rýchlo VIP, kde získaš
všetko, čo sa nachádza v Online kurz Angličtina Rýchlo…
Rozšírený Jazykový Coaching, až dokým sa nedostaneš od začiatočníka cez stredne pokročilého až po pokročilého…

… A k tomu 12 hodín online konzultácii s mojimi VIP konzultantmi techník efektívneho učenia angličtiny, ktorí ti budú k dispozícii, aby ti šlo učenie angličtiny a ďalších cudzích jazykov ešte ľahšie a rýchlejšie.


Je vhodný pre ľudí, ktorí chcú mať pri učení angličtiny niekoho, kto ich vedie a s kým sa môžu o učení angličtiny rozprávať – pre ľudí, ktorým nestačí e-mailový coaching, ale chcú ho mať online. Tak, že sa chcú s človekom, ktorý ich vedie, aj vidieť.

Balík Angličtina Rýchlo VIP je vhodný pre ľudí, ktorí nechcú mať kontrolu nad ich učením angličtiny a miesto toho chcú nechať všetku organizáciu na špecialistu, ktorý im iba povie, čo majú robiť.

Je vhodný pre ľudí, ktorí sa chcú v angličtine rozrozprávať ešte predtým, než začnú komunikovať s cudzincami.

Je tiež vhodný pre ľudí, ktorí chcú to najlepšie, čo si vedia pre ich učenie angličtiny na Slovensku dopriať.

Učenie pomocou Angličtina Rýchlo VIP prebieha v podstate ešte jednoduchšie, než v Online kurze Angličtina Rýchlo:

Každé dva týždne si dáš online konzultáciu, alebo telefonát s VIP lektorom z môjho teamu a on ti povie, čo máš nasledujúce dva týždne robiť. Po dvoch týždňoch sa znovu skontaktujete, prejdete to, na čom si dva týždne pracoval, získaš spätnú väzbu a odporúčania na vylepšenie tvojho procesu učenia a dostaneš ďalšie úlohy.

Nemusíš tak mať pod kontrolou tvoj proces učenia, všetko to prenecháš na špecialistu z môjho teamu.

Ako náš klient máš možnosť si tieto konzultácie prispôsobiť a využiť ich tak, aby si z nich vyťažil maximum. To znamená, že

 • na nich môžeš rozprávať po anglicky
 • môžeš získať spätnú väzbu na to, ako ti idú techniky efektívneho učenia a ako ti ide angličtina
 • môžeš na nich korigovať tvoje zlepšovanie sa v angličtine a prechod Online kurzom Angličtina Rýchlo
 • môžeš ich využiť na zlepšenie sa v iných cudzích jazykoch

Keďže VIP lektori z môjho teamu hovoria nemecky a španielsky, s týmto VIP balíkom ti vieme prispôsobiť Online kurz Angličtina Rýchlo tak, aby si sa s ním učil rýchlo nielen angličtinu, ale aj nemčinu, alebo španielčinu a aj v nich sa dostal zo začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Balík Angličtina Rýchlo VIP síce obsahuje 12 hodín konzultácii, avšak ty ich nemusíš využiť všetky behom prvých 12 mesiacov. Keď angličtinu na čas odložíš, nevadí – môžeš sa k nej vrátiť neskôr. Možnosť využiť tieto konzultácie ti zostáva nastálo – dokým ich nevyčerpáš.

Nie si tak časovo obmedzený a znovu – učíš sa tvojím vlastným tempom. A máš pod kontrolou tvoje učenie sa angličtiny.

Takže…

Aby sme to zhrnuli, celý balík Angličtina Rýchlo VIP, ktorý zahŕňa všetko z balíka Online kurz Angličtina Rýchlo spolu s Rozšíreným Jazykovým Coachingom a 12 hodinami VIP konzultácii, ktoré vieš využiť na rýchlejšie učenie angličtiny či iných jazykov, môžeš bežne získať za jedinú investíciu 579,00€(s DPH).

Keďže však máme Black Friday akciu, môžeš ho získať so zľavou len za 341€.

button-chcem-vediet-anglicky

Len do pondelka 30.11.2020 máš jedinečnú príležitosť
získať Online kurz AngličtinaRýchlo s
Black Friday zľavou až 41% a online kurzy TiME + Superpamäť zdarma.

 

Prihlás sa do Online kurzu, vďaka ktorému skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace. Do kurzu, ktorý ťa prevedie procesom učenia angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Nauč sa anglicky rozumieť a rozprávať, aby si si splnil svoje sny, pre ktoré sa učíš angličtinu. Získaj vďaka angličtine nové možnosti, či už na lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, či cestovanie po svete neskôr, keď budú otvorené hranice. Prihlás sa do Online kurzu Angličtina Rýchlo teraz.

 

Čo
získaš?
Online kurz
Angličtina Rýchlo
Angličtina Rýchlo
COACHING
Angličtina Rýchlo
VIP
VSTÚPIŤ
DO KURZU
VSTÚPIŤ
DO KURZU
VSTÚPIŤ
DO KURZU
Okamžitý a časovo neobmedzený prístup do kurzu
Kompletné online tréningové videá s technikami efektívneho učenia
Prémiové knihy a kurzy v hodnote až 374,00 € zdarma
Online kurz TiME v hodnote 199,00€ zdarma
Online kurz Superpamäť v hodnote 199,00€ zdarma
Rozšírený Jazykový Coaching pre ešte rýchlejšie učenie sa angličtiny
Konzultácie s VIP lektorom šité na mieru pre bezstarostné učenie sa angličtiny, nemčiny, či španielčiny 12 hodín
1090,80 €
iba 188 €
1151,00 €
iba 223€
1351,00 €
iba 341€
VSTÚPIŤ
DO KURZU
VSTÚPIŤ
DO KURZU
VSTÚPIŤ
DO KURZU

Vyvinuté na skúsenostiach od vyše 4101 zákazníkov a klientov.

 

Garancia Vrátenia Peňazí

Aby som ti vyjasnil možné detaily.

Ak si ešte nikdy nemal odo mňa žiaden kurz, tak keď sa prihlásiš do hociktorého z troch balíkov Online kurzu Angličtina Rýchlo, tak ti automaticky platí 44-dňová garancia vrátenia peňazí.

garancia vratenia penazi | kurz Anglictina RychloGarancia ti platí 44 dní a je to 100% garancia vrátenia peňazí. Funguje to tak, že pôjdeš a prihlásiš sa do Online kurzu Angličtina Rýchlo. Budeš robiť úlohy a zlepšíš sa v angličtine.

Ak by si hocikedy v priebehu tohto procesu náhodou zistil, že ti tento spôsob učenia sa angličtiny nevyhovuje, tak ti vrátim plnú sumu, ktorú si do neho investoval.

Takúto záruku si dovoľujem dať preto, lebo som si na základe tisícok klientov absolútne istý, že keď pôjdeš a keď použiješ kurz Angličtina Rýchlo, tak sa angličtinu naučíš.

V prípade, že ti náhodou nesadne, v prípade, že ho nebudeš chcieť použiť, nevadí – máš 44 dní na to, aby si kurz otestoval a pokiaľ v ňom nebudeš chcieť pokračovať, vrátim ti tvoju investíciu.

 

Takže, aby si sa prihlásil do Online kurzu Angličtina Rýchlo, ktorý obsahuje videá, audio verziu, prezentácie a ďalšie bonusy, klikni na tlačidlo:

 

button-chcem-vediet-anglicky

Len do pondelka 30.11.2020 máš jedinečnú príležitosť
získať Online kurz AngličtinaRýchlo s
Black Friday zľavou až 41% a online kurzy TiME + Superpamäť zdarma.

 

Vyber si, či chceš balík Online kurz Angličtina Rýchlo, Angličtina Rýchlo Coaching, alebo Angličtina Rýchlo VIP a klikni na tlačidlo „OBJEDNAŤ“.

Na objednávkovej stránke zadaj svoje informácie a stlač zlaté tlačidlo „PRIHLÁSIŤ SA“.

Ihneď po prihlásení dostaneš prístup k prvým videám a môžeš sa učiť angličtinu už o malú chvíľu.

 

UPOZORNENIE:

Táto Black Friday zľava je časovo obmedzená. Poď a využi túto výhodnú ponuku. Prihlás sa do Online kurzu Angličtina Rýchlo len za jednu investíciu už od 188€.

 

Prihlás sa do Online kurzu, vďaka ktorému skrátiš dobu učenia angličtiny z rokov iba na mesiace a ktorý ťa prevedie procesom učenia angličtiny od začiatočníka, cez stredne pokročilého, až po pokročilého.

Nauč sa anglicky rozumieť a rozprávať, aby si si splnil svoj sen vedieť po anglicky. Získaj vďaka angličtine nové možnosti, či už na lepšiu prácu, lepšie vzdelanie, či cestovanie po svete. Splň si svoj sen vedieť po anglicky. Prihlás sa do Online kurzu Angličtina Rýchlo teraz.

button-chcem-vediet-anglicky

Len do pondelka 30.11.2020 máš jedinečnú príležitosť
získať Online kurz AngličtinaRýchlo s
Black Friday zľavou až 41% a online kurzy TiME + Superpamäť zdarma.

44-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Po troch mesiacoch som pružnejšia v rozprávaní, nemám dlhé pomlky. Keď neviem slovo, obratom ho opisujem. Návod na učenie je zrozumiteľný, čo však najviac oceňujem je, že tu nie je človek sám pri učení. Viacerí ľudia počas mojej návštevy Holandska sa vyjadrili k mojej angličtine, že som sa predovšetkým zrýchlila. A ja som si uvedomila, že hovoria na mňa oveľa rýchlejšie ako predtým. Ja som váhala so vstupom do kurzu rok, teraz to ľutujem...kde som už za ten čas mohla byť.

Vierka Bútorová

Vierka Bútorová
(víťazka rečníckej súťaže v angličtine – len po 14 mesiacoch učenia)
Ahoj Martin, ďakujem za skvelý kurz Angličtina Rýchlo a tiež sa všetky podnetné rady zasielané emailom. S učením anglického jazyka začínam od začiatku. Vytáram si podľa kurzu vlastnú učebnicu a farebne si ju zvýrazňujem. Táto zábavná forma mi prináša radosť aj chuť učiť sa ďalej. Bývam v Bratislave a v centre máme veľmi veľa turistov hovoriacich anglicky. Často sa chcú na niečo informovať a ja som mala veľkú radosť z toho, že keď ma zastavili, po dvoch mesiacoch učenia angličtiny som im rozumela, vedela zareagovať a dať im odpoveď.
Mária Kolenová
(komunikácia s cudzincami v angličtine už po 2 mesiacoch učenia)
Boli sme v Lurdoch a Fatime a ja som tam zistila, ze dokážem plynulo komunikovať v angličtine. Viem sa dorozumieť, rozumiem druhej strane a viem jej aktívne odpovedať. To bol pre mňa doslova pozitívny šok. Vďaka vášmu kurzu som sa za posledný rok posunula neskutočne dopredu, viac ako za posledných 5 rokov vôbec...a to aj napriek tomu, že sa angličtinu neučím úplne tak, ako by som mohla podľa vašich odporúčaní. A ďakujem za povzbudenie – to ma tiež dosť naštartovalo a upokojilo. Som šťastná, že som si kurz zažila.
Mária Ďurčová
Ahoj, vrámci jazykového prostredia sa snažím počúvať v angličtine BBC, či dokumenty v TV. Čo sa týka tých 2000 najpoužívanejších slov, tak som si nespomenula len na 330-340 z nich. Takže som so sebou spokojná. Čakala som, že to budú rozhodne ťažšie slová. Ale ako vidím, z tých najpoužívanejších 2000 už fakt veľa poznám :) Mám pocit, že už aj tvorba viet mi ide ľahšie – akosi prirodzenejšie, čo ma tiež nakopáva a motivuje ísť stále ďalej :) Veľmi ma teší a baví takéto učenie. Takže zatiaľ toľko k mojej angličtine a verím, že sa budem aj naďalej len a len zdokonaľovať :) A je to aj vďaka Tebe a Tvojej podpore :)

Júlia Trnovszká

Júlia Trnovszká
(mamička na materskej, ktorá sa zlepšila v angličtine, až jej druhí závideli)
„Nikdy som nemal tak jasno v učení angličtiny.“
Marián Nedved
„Mne osobne to všetko do seba zapadá a zdá sa mi to jasné. Iná cesta efektívneho učenia sa cudzieho jazyka ani neexistuje. Nemám ku tomu čo povedať.“
Radka Sčítna
„Zdravím Martin, od vtedy ako som ta zacal sledovat uz rozpravam plynule po anglicky :) tento tyzden som bol na obchodnom jednani v dusseldofre kde som kominikoval po anglicky :) dakujem aj vdaka tebe to tak je... som tvojim zakaznikom. Rozpravam plynuje an nemecky a momentalne sa ucim rustinu...“
Michla Balaska
„Martin, chcem Ti poďakovať za všetku doterajšiu starostlivosť a musím Ti povedať, že ma nikdy predtým učenie cudzieho jazyka tak nezaujalo ako teraz s Tvojou pomocou s Tvojimi maximálne inšpiratívnymi videokurzami. Naozaj ma to začalo baviť a sedím pri angličtine v každej voľnej chvíli. Vďaka za všetko“
Jaro Buška
„Ďakujem ti veľmi pekne za všetky rady, moje vyjadrovanie v angličtine sa zlepšilo. Dokonca, keď osm prezentovala v angličtine, som od kolegov počula len samú chválu :)“
MSc Petronela Žižková, Institute of Experimental Pharmacology & Toxicology, Bratislava
„Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia – a to buď v trvaní niekoľkých dní až týždňov, alebo v určitých časových blokoch počas jednotlivých dní v týždni.“
doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.
„Ahoj Martin, postupujem síce pomalšie ako kolegovia, ale ak nájdem čas, tak otváram notebook, alebo zošit zo slovíčkami. Včera som začala preklad prednášok - skvelé, zábavné a poučné. Tak len vďaka za všetko, aspoň mne to pripadá zatiaľ ako najlepší systém výučby a vyskúšala som ich už dosť.“
Ľudmila Golianová
„Dakujem Ti za tvoje rady a sposoby, kt. sa naozaj daju pouzit v beznom zivote. Su velmi uzitocne, efektivne a hlavne setria cas.“
Monika, Stara lubovna
Moje vyjadrovanie v angličtine sa zlepšilo, len som najprv musela prekonať strach z rozprávania. Vykašľala som sa na gramatiku a šlo to oveľa ľahšie. Dokonca som od kolegov počula len samú chválu, keď som prezentovala v angličtine :)“
MSc Petronela Žižková
„Ľudia, ktorí sú zúfalí a ktorí by sa radi naučili jazyk, no nikdy im to nejako dobre nešlo, dostanú ucelený návod na to, ako sa učiť inak ako doteraz. Bonusom je, že Martinovými metódami sa dá celkom pekne učiť aj niekoľko jazykov naraz.“
Martin Hrkut, blogger
„Pozrela som si všetky videa okrem ,,paretovo pravidlo,,. Mne osobne to všetko do seba zapadá a zdá sa mi to jasné. Iná cesta efektívneho učenia sa cudzieho jazyka ani neexistuje. Nemám ku tomu čo povedať.“
Radka Sčítna
„Ahoj Martin, postupujem síce pomalšie ako kolegovia, ale ak nájdem čas, tak otváram notebook, alebo zošit zo slovíčkami. Včera som začala preklad prednášok - skvelé, zábavné a poučné. Tak len vďaka za všetko, aspoň mne to pripadá zatiaľ ako najlepší systém výučby a vyskúšala som ich už dosť. Ak dnes bude webinár, tak sa konečne pokúsim prihlásiť.“
Ľudmila Golianová
„Mám dnes jasno v tom, ako vyzerá správne učenie angličtiny?
Nikdy som v tom tak jasno nemal :) aj keď mám pár otázok napr. cv na tréningový plán(viď. dole)
Vyjasnilo mi toto video nejaké nezrovnalosti, ktoré som o efektívnom učení mal?
-niekedy som mával problém, že keď som si nezapamätal všetko čo som chcel v daný čas tak som nemal zo seba dobrý pocit, ale teraz viem že to netreba hrotiť. -tiež sa chytila za srdce vec, že musím sa učiť postupne čím ďalej viac a vytrvalo.. a nie hneď za prvé dva mesiace „minúť “ chuť do učenia po intenzivnom učení sa každý deň (nemyslel som, že by sa to mohlo stať, ale určite chcem tomu predísť).
Pomocou madery som sa z prvých 500 najčastejších naučil asi 170 NOVÝCH slov cca za týždeň.
Na čo sa teším v kurze?
Na pamäťové mesto a ďalšie techniky, na to ako sa budem učiť z mojej učebnice, na techniky NLP na prekonavanie strachu z rozprávania, teším sa na veci ako sa dostanem z vedomej schopnosti na nevedomú.“
Marián Nedvěd, účastník kurzu
„Musim sa Martinovi podakovat za vsetko co robi,ako ma pobada pokracovat dalej a dalej ....priznam sa,ze az po jeho navodoch na ucenie som sa zacala studiu jazyka skutocne venovat .Srdecna vdaka.“
Taja, Piestany farmaceuticky laborant
„Za nezaplatiteľné považujem návody autora na vytvorenie si osobného intenzívneho jazykového prostredia – a to buď v trvaní niekoľkých dní až týždňov, alebo v určitých časových blokoch počas jednotlivých dní v týždni.
doc. PhDr. Stanislav Matulay, PhD.
„Martin, chcem Ti poďakovať za všetku doterajšiu starostlivosť a musím Ti povedať, že ma nikdy predtým učenie cudzieho jazyka tak nezaujalo ako teraz s Tvojou pomocou s Tvojimi maximálne inšpiratívnymi videokurzami. Naozaj ma to začalo baviť a sedím pri angličtine v každej voľnej chvíli. Vďaka za všetko
Jaro Buška
„Poviem to len v krátkosti. Na začiatku roka som nevedel dať dokopy pomaly jednu súvislú vetu z angličtiny ale po prečítaní knihy stroj na jazyky som nemal problém sa na maturite vyjadriť a dostal som 2. Profesorka nechápala čo sa stalo a nazvala ma najväčším prekvapením triedy a za to som vďačný :)“
Ján Janoušek
„Nudi a odradza ma klasicke ucenie jazykov, zda sa mi velmi zdlhave a frustrujuce,jazykovky stoja vela penazi a nemam pocit efektivnosti

páči sa mi tvoj kurz, je to prirodzenejsie a strategicke. hlavne som to chcela vyuzit na nemcinu ktoru velmi potrebuje. a anglictinu sa chcem ucit do buducna rada by som zmenila svoj zivot mam pocit ze bez jazyka je ako dychat vzduch bez kyslika

Anglictina sa zlepsila omnoho viac, hlavne ma Martin tvoje videa velmi motivuju a povzbudzuju. preto sa mi do jazyka chce velmi pozitivnejsie:-)))))))a s vacsim nasadenim

prinos je urcite nielen v mojom zivote je v zivote aj mojej rodiny pretoze viem ako mam postupovat uceniu aj mojej dcery. najvacsi bol ze mi ukazal krajsiu a prirodzenejsiu stranku ucenia sa jazyka

nad tym netreba premyslat do toho treba ist, prečo k svojmu cielu treba utekať 2 km ked to mozem zabehnut za 500m? urcite je to najprirodzenejsia a najefektivnejsia metoda ktorou to ide bez toho aby sme museli zatinať zuby a mať zly pohľad na jazyky ze sa to nikdy nenaucime”
Miriam Kročková
„Celkom schopná sa mi zdá byť tvoja rada, aby sme si slovíčka, ktoré sa učíme, zvukovo prirovnávali k niečomu, čo už poznáme. Nevedome som toto vlastne vždy využíval. Veľmi mi pomáha prekladanie si pesničiek, lebo slová, ktoré sa v nich naučím, si viem dať rýchlo do súvislostí, stačí, že si v mysli vybavím danú pesničku. A pospevovanie si tej pesničky je veľmi dobrý spôsob, ako trénovať prízvuk.“
Andrej, Liptovaký Hrádok, oceliar
„Je priam neuveriteľné ako dokážu návody autora zlepšiť vašu istotu v komunikácii. Prekonanie strachu z robenia chýb je veľmi užitočné, pretože je to asi najhoršia vec, ktorá vám bráni v rozvíjaní svojich jazykových znalostí.“
Tomáš, Malacky (študent)
Zbavila som sa strachu rozprávať po anglicky
Lenka Zemekova, Hereford, Packer
„Do kurzu som sa prihlasil, lebo poznam tvoje produkty a investoval som do istoty.
Anglictina sa vyrazne zlepsila ale mam este nejaku cestu aby bola skvela”
Jakub Babčaník, Žilina, študent
„Potrebovala som si zlepšiť angličtinu kvôli blížiacej sa maturite. Bolo to niečo úplne iné ako som doposiaľ sa učila angličtinu. Moje učenie angličtiny bolo veľmi neefektívne a nebavilo ma sa ju učiť. Furt to boli len gramatické poučky a biflenie sa slovíčok.

Moja angličtina sa zlepšila o 100% určite. Navyše keď mi rodičia nadávajú že nemám stále pozerať ten seriál tak im poviem, že sa učím anglicky :)

Pomaly sa prestávam báť rozprávať nahlas v triede, zlepšila som si výslovnosť a dokonca občas mi napadne skôr slovíčko anglické ako slovenské :)

Tento kurz mi vyhovoval tým, že si ho môžem kedykoľvek pustiť.”
Martina Zajacová, Bratislava, Študentka
„Príde mi to zaujímave a nenútene, a úplne jednoduché. Priam až v úvodzovkách primitívne.
Začínam vidieť pokrok, ale hlavne ma to baví. Začal som pozerať filmy po anglicky ale aj filmy s anglickými titulkami. Spojením eng. dabingu a tituliek ma to neskutočne baví a konečne neplytvám časom.”
Boris, Spišská Nová Ves, Sochár
„Začal som mať angličtinu viac v ušiach a teraz rozprávam pravdupovediac celkom dobre :)
Počúval som angličtinu asi 6 hodín denne plus som si čítal a prekladal anglické články.
Naučil som sa hovoriť plynulejšie”
Matej Ševčík, Levice, študent
„Rýchlokurz bol prístupný peniazmi a hlavne je podaný ľudsky, čiže dávaný zo srdca.
Počúvam anglické prostredie, bola som v Londýne a nebála som sa komunikovať aj s chybami:-)
Poďte do toho, je to nový štýl učenia sa.”
Janka Mihaliková, Topoľčany, projektantka
„Už mam po krk platenia veľa peňazí za malo muziky a nebaví ma keď vsetci naokolo rozumejú cudzím jazykom a ja nie.
Páčia sa mi tvoje knihy, tvoje články a ako ich píšeš aké máš ohlasy a proste som chcel vyskúšať niečo nové doteraz nezvyčajné pre mňa.
ukázal si mi ako sa učiť angličtinu ... ukázal si mi typy a triky. Proste, tie staré zaužívané hodnoty ktoré sa z učenia vytratili si dal opäť do popredia a tak je to správne.”
Roman Bulko, Veľké Bierovce, doktorand na Žilinskej Univerzite
„Lepšie rozumiem angličtine. Neváhaj a skús, nič stým nestratíš.”
Mária Velická
„Jednoduchý a praktický návod bez poučiek. Dokážem lepšie porozumieť vetám, dialógom. Najväčší prínos je širšia slovná zásoba a lepšie porozumenia hovorovej reči. Použil som lieviky, a hlavne som začal čítať krátke cudzojazyčné knihy. Rozhodne chodte do toho, možno nepoužijete lieviky presne takým spôsobom ako sú opísané ale nájdete si v nich svoj spôsob ktorí Vám pomôže.”
Roman Diviak
„Mám slušnú pasívnu slovnú zásobu, potrebovala som ju previesť do praxe, taktiež ma sprevádzal strach z rozprávania, na to som potrebovala lepší pohľad.

Kurz ponúka návod ako sa naučiť jazyk aj od kompletného začiatku, čiže tento návod viem použiť aj na iné jazyky. čo je úžasné. baví ma učiť sa veci

Tiež som stretla autora už predtým (prednáška v jednej fakulte univerzity komenského) prečítala som si pár ebookov od neho a tie veci mi dávaju zmysel. páči sa mi jeho myšlienka a spôsob akým ju napĺňa.

Myslím si, že poriadny prínos ešte len príde, znásobí. Ale tak podarilo sa mi vyriešiť si predmet, jednu oblasť, ktorá ma frustrovala. dala mi nové možnosti, zážitky a veci ktoré považujem za hodnotné. Dakujem :)

celé zhrnutie kurzu a kurz sám fungoval pre mňa ako nakopnutie. aj za to Vďaka.
zintenzívnila som prostredie, začala sa rozprávať s kamarátmi po anglicky a už len to stačilo”
Paulína Gajdošová, Bratislava, študentka
„Hľadal som ho preto, lebo túžim vedieť po anglicky myslieť, hovoriť, písať a čítať. Konkrétne, tak začínam pracovať v oblasti vedy a začínam aj PhD. štúdium (meteorológia a klimatológia), kde je slabá znalosť Aj pre mňa prekážkou a výrazne ma to brzdí pri práci, výskume a štúdiu.

Lebo ma prilákal svojou víziou rýchleho, zábavného a ľahkého učenia Aj.
A aj jeho výhodná cena zohrala svoju úlohu.
Hlavne, už mám z nej menší strach ako pre vstupom do kurzu.
Veľká motivácia do učenia a výborné rady ako na to.
Dokonca pred pár dňami som mal myslím prvý sen v živote, v ktorom som rozprával po anglicky.

Počúvam rádio BBC a aj iné audio, učím sa slovíčka, používam princíp priameho prekladu, sem tam aj myslím v Aj, už som sa taktiež nahrával pri rozprávaní”
Peter Hrabčák, Košice, mteorológ a klimatológ
„Do kurzu som sa prihlásila, lebo ani po učení sa angličtiny mnoho rokov ju neviem používať v praxi. Lebo by som sa rada v angličtine NAOZAJ zdokonalila a našla si lepšiu prácu. Už začínam viac rozumieť pravej angličtine - v rádiu, vo filmoch...
Otvoril mi oči, čo sa týka ozajstného učenia sa cudzieho jazyka a pri pohľade na moju zbierku rôznych gramatických učebníc angličtiny v poličke mi prišlo nevoľno... :)
Druhým odporúčam, aby ho určite vyskúšali, má dosť veľký zmysel :)”
Silvia Margentínová
„Začalo ma štvať, že väčšina ľudí okolo mňa po rokoch učenia sa anj aj niečo vedela, ale mne to nikdy nejak nešlo, nezapadali mi do seba tie gramatické pravidlá v praxi atď.

Keď som sa rozhodla, že s tým niečo spravím, tak som už o tebe vedela, a akurát si začal s reklamou na tento rýchlokurz, pozrela som si informačné video a rozhodla som sa že to skúsim.

Zlepšila sa natoľko, že viem zatiaľ aspoň cca používať aspoň 70% toho, čo som sa doteraz naučila, oveľa lepšie rozumiem napr. pesničkám, keď počúvam anglické rádio/TV atď... Tiež mi začali dávať zmysel všetky tie gramatické pravidlá pri tvorbe viet.
Celkom veľký skok už za jeden mesiac.

Nikdy som neskúšala nijaký iný podobný kurz, takže to neviem porovnať a ani nemám predstavu, ale tento mi vyhovoval.”
Anonym
„Tento rýchlokurz určite odporučim páči sa mi Váš spôsob učenia cudzieho jazyka”
Zlatka, Michalovce
„Tvoj (Martinov) postup je podľa mňa najrýchlejší spôsob na ovládnutie angličtiny.
Trochu som hackol prízvuk a vylepšil trocha rozprávanie.
lepšie sebadôvera v rozprávaní, možno o chvíľu lepšie známky v škole v (jazykovej) škole sa cudzí jazyk učíme pomaly a neefektívne”
Peter Koprda, Trnava
„Chcel som sa naučiť Anglicky, všetko. Zaujal ma hlavne jeho zložením. nemám problém plinnule komunikovať a predtým som zo seba dostal ledva 1 vetu. pomáha my to v škole.
dokopi nič som nespravil len som dva krát pohol ukazovákom a to keď zapnem jazykové prostredie a keď ho vypnem
jednoznačne odporúčam”
Peter Šulek, študent
Som Erik Danko, študujem, akurát teraz som v maturitnom ročníku, na Hotelovej akadémii Ľudovíta Wintera v Piešťanoch. Dnes som čerstvo zmaturoval z praktickej maturity, na jednotku, takže sa extrémne teším, je to už za mnou.
Po škole plánujem ísť do Dánska, tu som absolvoval IELTS test, to je vlastne také oficiálne testovanie angličtiny, tak chcem ísť do Dánska, tam chcem študovať kognitívnu vedu. To je tiež niečo v podstate so vzdelávaním, je tam programovanie, psychológia, takže asi tak nejak o mne.
S angličtinou som bol na tom tak, mal som celkom intenzívny kontakt s angličtinou, pretože som hrával hry, ale boli to stále len také nejaké slangové výrazy, bolo tam veľa pasívnej, málo aktívnej angličtiny. No a vlastne ja som sa dostal do kontaktu s vašim kurzom, keď som bol na praxi v zahraničí a potreboval som sa niečo, teda len tak som si zo srandy dal do Google, že ako sa naučiť rýchlo a vyhodilo mi tam Martinov prvý e-book. A neviem, tá angličtina nebola asi na tom až tak dobre, aj keď som vedel rozprávať, ale vidím rozhodne zlepšenie po kurze, po nejakých tých hodinách. A hlavne sa mi učí oveľa lepšie, je to oveľa zaujímavejšie.
To si človek asi až tak neuvedomuje, o čo prichádza. Pretože vedieť po anglicky alebo teda reálne po anglicky, keď som si dajme tomu prečítal prvú knižku o káve po anglicky, som dostal na Vianoce, tak to bolo také že wau, že viem niečo oveľa iné, tá angličtina, inak sa v tom vyjadruje, človek má prístup k inakším veciam. Ale toto som vôbec nevedel predtým, než som po anglicky vedel, to človek až tak nejako zistí, že k čomu dostane vlastne prístup.
Vlastne ja som absolvoval také ročné individuálne vzdelávanie, to mi ponúkol kamarát a celé to vzdelávanie bolo v angličtine, pretože to know-how, tie všetky veci, nie sú dostupné v slovenčine. Ako my si ich reálne vieme preložiť, lenže takisto v praxi to funguje tak, že používajú sa tie internacionálne výrazy, všetci vlastne rátajú s tým, že človek po anglicky vie, pretože niektoré veci vôbec nemá význam prekladať do slovenčiny, napríklad také slovíčko, čo mi hodne používame, v našom obore, ja „flavour“. V podstate sa to ani do slovenčiny preložiť nedá, pretože je to kombinácia vnemu čuchového a chuťového a my s týmto musíme vedieť veľmi pracovať. Pretože keď vyjadríme niečo, že to má flavour, tak znamená to ten komplexný vnem. Ako je to možno zvláštne, ale nemôžeme sa orientovať podľa chuti, pretože chutí je len päť, ale flavours, tých nejakých aróm, je tisíce, takže podľa toho.
V podstate som sa aj zlepšil v škole. Ale teda ja som sa najskôr dostal do kontaktu s knihami. V knihách bolo veľa všeobecne o vzdelávaní, nebolo tam len o angličtine. A s angličtinou som sa, teda s tým kurzom Angličtina Rýchlo, som sa dostal do kontaktu až po nejakom čase, keď som si na neho našetril. A dovtedy som fungoval na tých knižkách, aj celkovo ten kurz sa dá potom aplikovať do školy alebo do nejakého svojho vzdelávania. Veľa sa tam hovorí o efektívnom učení, o tých technikách. Myslím si, že vďaka tomu kurzu som sa aj rozhodol práve pre tú kognitívnu vedu, pretože je to asi aj také inakšie odvetvie a ono to asi aj chce odvahu do niečoho takého vstúpiť. A práve, keď som vstúpil do tohto kurzu, vlastne nerozumel som vôbec ako to celé funguje, tak som v podstate aj nabral odvahu do toho vstúpiť, tak už som taký aj trochu odvážnejší. Lebo aj rozumiem tej angličtine, zažil som už aj trošku zahraničie a tá angličtina je taká potom v tom opora.
Dali sme sa tento rok s kamarátmi nahovoriť na Národné majstrovstvá v baristike a to je asi taká najvyššia súťaž, kam sa človek v tomto odbore môže dostať. Potom vlastne, keď človek vyhrá takéto niečo, vyhrá iba jeden a ten sa dostane do svetových. No a práve táto súťaž, išli sme do toho s tým, že bude naša prezentácia v angličtine. No a ono vlastne ide o to, že vyberieš si nejakú kávu, čo musí spĺňať tú kategóriu výberová káva a musíš v podstate vedieť opísať, odkiaľ je, ako bola spracovaná, ako chutí, ako s ňou chceš pracovať, s čím je prepojená s tou krajinou. Musíš nejako opísať ten recept, tú svoju všeobecnú činnosť, tá prezentácia má mať 15 minút, ale človek tam naozaj využije alebo teda ja som tam naozaj využil tú svoju angličtinu, ktorú som nadobudol, veľmi dlho. Akože bol to úsek 15 minút, lenže tie slovíčka, s ktorými sa tam musí vyjadrovať, veľa som si musel prekladať, musel som sa kontrolovať, opravovať, to bola asi zatiaľ najťažšia skúška a možno že aj úspech. I keď som nevyhral, nepostúpil som nejak ďalej, ale pre mňa to bol taký osobný úspech, lebo som to zvládol.
Do Dánska chcem ísť a tam, pochopiteľne, už musím študovať v angličtine. Oni tam nemajú nejaké prijímacie konania ako u nás, museli sme tam zaslať motivačný list, vlastne nejaký výkaz hodín a tak. No a ten motivačný list som písal, to bola zase ďalšia skúška z angličtiny a iná skúsenosť, pretože tam som v podstate musel zhrnúť svoj život v nejakých osemsto slovách, do osemsto slov. Museli sme tam používať kvetnatú angličtinu, zároveň to nemohlo byť nudné, nemohlo to byť dlhé, museli sme skracovať, musela tam byť pekná angličtina. Akože bola to dosť výzva, ale motivačný som zvládol napísať, či ma príjmu, uvidím až v júli. No a ešte aj taká skúška bol ten test IELTS test, čo už som spomínal, to bolo naozaj veľmi náročné. To si mal písanie rozdelené na dve časti, prvá bola 150 slov a druhá bola 250 a dokopy hodina, takže je to naozaj veľa na tvorbu. Takže takýto problém vysvetliť v angličtine, to by mi dalo zabrať asi aj v slovenčine, takže zaujímavé.
Hovoril som, že som taký zvedavý človek. Takže keď ma niečo zaujme, tak si o tom zisťujem. No a veľa čítam po anglicky a dostanem sa naozaj ku contentu, ktorý nie je vôbec dostupný v slovenčine, wau, že keby že ja neviem, tak neviem, neviem ani o tom, vieš. Že je to taká sranda. A ešte som aj hrával napríklad hry v angličtine, to bolo veľmi také spríjemnenie času a hlavne, keď už som videl, že naozaj tomu rozumiem, viem sa nejakým spôsobom rozhodnúť v hre na základe angličtiny, človek to vie využiť. No a ešte, tuším aj minule som spomínal, že s kamarátom, ten, čo teraz vlastne súťaží, tak sme trochu zabŕdli aj do investícií, do kryptomien a do týchto sránd, takže vďaka tomu aj poznáme nejaké takéto informácie, ale len vďaka angličtine, inak by sme to nevedeli, pretože skupiny nie sú dostupné. Tá angličtina je taký medzinárodný jazyk, kde sa dorozumievajú naozaj všetci z celého sveta, takže to bolo naše také vodítko, pre obidvoch.
I had the opportunity to express myself in really... in opposite way than in Slovak because I can express myself in really other meaning. You know, you don´t speak in Slovak the same way like in English. It´s really strange and fascinating. I guess.
(Znamená to pre mňa... Mal som príležitosť vyjadriť sa skutočne... iným spôsobom než v slovenčine, pretože viem vyjadriť iný význam. Vieš, nehovoríš po slovensky rovnako ako po anglicky. Je to zvláštne a fascinujúce. Tak si myslím.)
I am coffee geek. I told this during my English test that I am a coffee geek and he asked me to say something about the facility that has improved my surroundings. So I told him about roastery which created my boss in my work. Anything at all didn´t come to my mind so I just had to think about anything about roastery, how did we really improve people around, it was really funny.
(Áno, som kávový nadšenec. Hovoril som o tom počas môjho testu z angličtiny, že som kávový nadšenec a on (skúšajúci) ma požiadal, aby som povedal niečo o zariadení, ktoré zlepšilo moje okolie. Takže som mu povedal o pražiarni, ktorú vytvoril šéf v mojej práci. Nič iné mi neprišlo mi na um, takže som musel hovoriť o čomkoľvek, čo sa týka pražiarne, ako to zlepšilo ľudí okolo mňa. To bola naozaj sranda :-) )
I am a barista, I work with coffee. I know how to prepare it. A roaster has to know or in speciality coffee industry, roaster has to know about fundamental physics, fundamental chemistry, because there are plenty of complicated processes such as Maillard reactions or stages, when coffee flavours are developing. So it´s like baristics and... when you are a roaster and the barista, there are two different universes. And they connect in some way. As you can tell to your roaster for example what´s your water content, how would you like to prepare coffee and he can thereafter roast coffee for your conditions. So that´s interesting.
(Nuž, ja som barista, pracujem s kávou. Viem, ako ju pripraviť. Pražiar v odbore výberovej kávy musí poznať základy fyziky a chémie, pretože tam je množstvo komplikovaných procesov ako Maillardove reakcie alebo fáz, v ktorých sa tvoria arómy kávy. Keď si pražiar a barista, sú to dva rozdielne svety. A tie sa nejakým spôsobom spájajú. Napríklad, môžeš pražiarovi povedať, aký je tvoj podiel vody, ako by si chcel mať kávu pripravenú a on môže potom upražiť kávu podľa tvojich podmienok. Takže, to je zaujímavé.)
Najväčší prínos kurzu Angličtina Rýchlo... No rozhodne samotná angličtina, o to presne ide, že tá angličtina je... ono sa to nezdá, človek o tom nevie, keď ju nevie, vie až vtedy, keď ju vie, teda vie aspoň časť z nej, vieš, chápeš, čo myslím. Že keď vieš aspoň nejakú časť, pre mňa je to aspoň zaujímavé. No a takisto kurz je super v tom, že sa dá aplikovať aj do inakšieho jazyka. Napríklad ja som to aplikoval do nemčiny, vlastne presne, no teraz ma to napadá po anglicky povedať, počkaj, presne v takom istom štýle som sa učil nemčinu, ako angličtinu. No a vlastne, myslím si, že aj vďaka tomu, som minulý týždeň spravil Sprachdiplom, resp. ústnu časť. takže naozaj vidím v tom toto, že dá sa to aj do inakších odvetví. Učil som sa aj španielčinu, ale to už len tak, že som zabŕdol do niečoho iného, do čoho som chcel, ale dá sa to, ten prínos je naozaj veľký.
Prvé, na čo som narazil, boli tie e-booky. No a v e-bookoch bolo naozaj veľa o tom, ako sa učiť rýchlo, bolo tam kurz pamäťových palácov, ktoré ja dosť využívam v škole, pretože nebavia má teoretické predmety, lebo fakt naozaj kvantum teórie a reálne z toho človek nevie nič použiť, to je ako keby sa učil iba slovíčka v angličtine, ale reálne ich nevedel poskladať do jednej vety, úplne mi to tak príde. A na to vlastne, no, oni jednoducho vyžadujú, aby človek vymemoroval veľa, no tak ja si učivá spracujem do myšlienkových máp a tie následne... ja mám teraz osobne taký problém, že pamätám si nejakú vec ako celok, len detaily mi vedia často ujsť. Tak si to proste spracujem do myšlienkovej mapy, tie hlavné vety si uložím do pamäťového paláca a potom na písomke alebo na odpovedi si to len tak nejak vynáram a dá sa mi o tom rozprávať.
Ako pasívne, ak rátame hry, tak občas som si akože len pozeral, kde som strávil nejaké hodiny, boli to stovky hodiny, čo som bol s angličtinou v kontakte. Ako reálne, to sa nejak asi budovala pasívna angličtina a potom dajme tomu v škole som nejak rozprával. Lebo zase, ja som sa vždy tak nejak snažil, mňa to bavilo, jednoducho, učiť sa jazyky, aj nemčinu, aj angličtinu, aj keď som zabŕdol do španielčiny, bavilo ma to. Tak jednoducho som sa potom snažil rozprávať a tak nejak som to aj aktivoval, aj tie hry niektoré, rád som hrával vlastne napríklad Zaklínača 3, Witchera 3, že bavilo ma hrať s príbehom a vlastne musel si sa rozhodovať a to som tiež nad tým nejak rozmýšľal, že asi je to aj nejakým spôsobom tá aktivácia toho jazyka, pretože musíš vybrať to rozhodnutie a tomu rozhodnutiu, samozrejme, rozumieť, takže asi tak. Ako učieval som sa na základke napríklad, že som sa snažil si slovíčka nejako zapamätať, ale to už teraz moc nerobím, skôr keď vidím nejaké slovíčko, tak používam techniku z kurzu, ale tá zásoba sa potom už tvorí tak nejak, keď niečo potrebujem vedieť a nerozumiem tomu, tak si to proste preložím. A už keď som v kontakte s tým slovíčkom, tak už ho viem znovu používať.
Očakávania? Úprimne, naozaj verím človeku, keď si povie, aha, ale že toto je veľmi zvláštne. Lebo všeobecne, ten kurz, keď som aj niečo videl, že učíš sa sám doma, učíš sa kedy chceš, máš celoživotný prístup k tomu, že človek naozaj niekedy tomu veriť nemusí. Lenže naozaj to tak je, že ty si to otvoríš, teraz som napríklad na intráku a môžem si tu otvoriť kurz, proste byť tu štyri hodiny a venovať sa tej angličtine. Že človek si možno povie, tak ja radšej pôjdem do jazykovky, že tam si reálne strávim hodinku, dve, ale toto mi príde naozaj veľmi veľká výhoda, že človek to môže robiť, kedy sa mu zachce, kedy chce, aj v škole že si to môže napríklad otvoriť a pozrie si na to. Takže očakávania sa mi fakt naplnili.
Odporučil by si kurz Angličtina Rýchlo iným ľuďom? Ak áno, prečo?
Určite. Určite kvôli tomu, že ľudia dostanú naozaj spôsob učenia, aký im vyhovuje. Napríklad skrz to, že je tam tá možnosť zistiť ako človeku funguje pamäť, to pre mňa bol obrovský prínos, pretože som vynechal v podstate nejaké techniky a nejaké spôsoby, ktoré som sa ja učil a robil som len tie, ktoré na mne fungujú, Paretov princíp. A odporúčal by som aj preto, že je to na základe videí, človek si to môže prehrať v pohodlí domova. Síce potrebuje internet, ale tak to už dnes nie je problém. A takisto si myslím, že... teda ja som teda, nie že zastihol, ale tá cena oproti tomu, čo človek naozaj dostane, to je wau, wau. Takže aj z tohto pohľadu, že človek to vlastne zaplatí jednorazovo, neplatí niekoho od hodiny, závisí od učiteľa, ja si myslím, že vy ste super učitelia, takisto Martin, naozaj veľmi berie ohľad na to, ako to ten človek zoberie, rozoberá do detailov naozaj ako človek môže to učivo pochopiť, danú látku. Učitelia ste super a nech sa na mňa nikto nehnevá, ale keď je niekto platený od hodiny, tak si to môže veľmi tak nejak... Ale keď si človek zaplatí za kurz, ja to u seba vidím, zaplatil som si za neho, tak s ním chcem pracovať, pretože som dal za to peniaze, tak je to tiež taký zaujímavý psychologický efekt na tom. Ako teraz myslím tak, že človek si niečo kúpi a už keď si to kúpil, tak do toho ten čas naozaj dá, to som tým chcel povedať.
Ďakujem za rozhovor, ďakujem za kurz a určite, rozhodne robte to, čo robíte, lebo to robíte proste super, najlepšie, wau.

erik-danko
Erik Danko, absolvent hotelovej akadémie
„Zdravím Vás, moje meno je Tomáš Bugáň a som majiteľom digitálnej agentúry.
S Martinom som spolupracoval viac ako tri roky a za ten čas som mal možnosť porovnať množstvo systémov na učenie sa angličtiny a iných jazykov.
Systém Angličtina Rýchlo sa odlišuje hlavne tým, že perfektne poslúži nielen začiatočníkom, ale aj skúseným angličtinárom. Nie sú to klasické rady, biflenie ani nič podobné. Naopak, vychádza z najnovších poznakov o fungovaní mozgu, vďak ktorým uvidíte výsledky veľmi rýchlo.
Vďaka tomuto systému som zlepšil svoju biznis angličtinu vo veľmi krátkom čase a dokážem rozprávať oveľa plynujejšie a rýchlejšie. AngličtinRýchlo odporúčam každému, kto začína s angličtinou, alebo sa potrebuje zlepšiť v jej špecifickej oblasti.”

bugan-tomas
Mgr. Tomáš Bugáň www.bugesweb.sk
BugesWeb s.r.o.
bugan@bugesweb.sk
„Mé jméno je Lukáš Juhász a jsme podnikatel, hudebník, sportovec, táta od rodiny, normální člověk a taky student. Za 12 let ve školních lavicích, ať už šlo o základní, střední, vyšší nebo vysokou školu… tak jsem nebyl schopný naučit se německý jazyk a nabyl jsem dojmu, že jsem hloupý na jazyky, že nejsem schopný… že se mi nikdy nepodaří naučit se nějaký cizí jazyk. Už během studií a hlavně po nich jsem si uvědomil, že člověk se musí celý život vzdělávat a pracovat na sobě a začal jsem hledat jiné způsoby, jak s naučit cizí jazyk a zajímala mne angličtina, protože jsem věděl, že angličtina je důležitá a budu jí v životě potřebovat. Ale nevěřil jsem tomu úplně, že jsem schopný se ji naučit.

Z těchto pohledů se mi hodně líbí kurz Angličtina Rýchlo Martina Hlinky, protože vás provede motivací, proč se vlastně chcete anglicky naučit… která je důležitá, abyste vytrvali. Ukáže vám paměťové techniky a metody, ne jednu nebo dvě, ale několik technik, které zabezpečují to, abyste si angličtinu vybavili, abyste si ji opravdu pamatovali. Nejenže se ji naučíte a pak vám vypadne z hlavy, ale že si ji dokonce budete pamatovat.

Hodně se mi líbí, že Martin využívá kombinaci videí a myšlenkové mapy, což zabezpečuje to, že člověk pochopí ty principy a látku.

Za klíčový přínos kurzu Angličtina Rýchlo považuji hlavně to, že buduje aktivní slovní zásobu, nejen pasivní… slovíčka, která jsem možná někdy viděl, ale už nevím, co znamenají. A že aktivní slovní zásobu rozšiřuje tak, jak člověk v jazyce roste. A díky tomu je schopný jazyk využívat v reálném životě, v konverzaci… a postupně ztrácí strach, ztrácí zábrany v komunikaci v angličtině.

Sám jsem kdysi vůbec nevěřil tomu, že se cizí jazyk dokáži naučit, myslel jsem si, že nejsem vyvolený, že se mi to nepodaří, že nejsem dost dobrý. A proto považuji za důležité to, že Martin Hlinka i na toto myslí a že vás dokáže dostat ze strany věčného začátečníka za hranici, kdy už uvěříte tomu, že to je možné i pro vás, nebo pro mě, nebo pro kohokoliv z rodiny… že to je reálné se jazyk naučit.

V tomto kurzu je velká řada věcí, které se člověk jednoduše ve škole nedozví.

Jedna z těch věcí je právě využití podvědomí. A tuto pasáž má Martin velice dobře zpracovanou a má několik technik, jak pracovat se svým podvědomím, vstřebávat angličtinu i pasivním způsobem během vykonávání jakékoliv jiné činnosti, a díky tomu získat čas na učení se angličtiny.

Za hodně důležité považuji u tohoto kurzu jeho komplexnost. Že nabízí ne jednu techniku, nebo dvě, ale celou škálu a paletu technik, které můžete využít. Jakmile jednou člověk ty principy jednou pochopí a ví o nich, tak je potom může předat dál své rodině a to je pro mě důležité.

Z všech těchto pohledů a z mnoha dalších považuji kurz Angličtina Rýchlo za opravdu přínosný a hodnotný vzdělávací program, který vás provede angličtinou od A do Z a jsem si jistý, že díky němu uvidíte své výsledky.”

lukas
Lukáš Juhász
www.BeeDesign.cz
webmaster a on-line podnikatel
Nikdy by som to o sebe nepovedal. Ja som bol ten typ, čo si povedal: "ty nie si typ na jazyky, ty to nedáš". A v konečnom dôsledku sa teraz učím dva jazyky a naozaj ma to baví (angličtina, thajčina). Táto forma výučby je úplne perfektná. Za najväčšiu výhodu pokladám to, že tempo učenia si určujem ja.

Miroslav Sýkora

Miroslav Sýkora
(6-krát sa prihlásil do rôznych kurzov v jazykovkách, no neúspešne. Potom sa s kurzom Angličtina Rýchlo naučil anglicky a učí sa s ním thajčinu.)
Po dokončení Online kurzu TiME – Time Management Efektívne môžem povedať, že som maximálne spokojný a že je to jeden z najlepších kurzov, respektíve najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil. Takže som naozaj veľmi spokojný.
Keď som videl, že bol tento kurz vydaný práve od Martina a od vás, od jeho teamu, tak ma to hneď zaujalo, lebo knižky a kurzy, čo som od vás čítal... mám Online kurz AngličtinaRýchlo, mám 7 Kľúčov k Jazykom... so všetkým som proste spokojný a keď som videl toto video, tak som si ho hneď pozrel a veľmi ma to zaujalo.
Tiež mi prišlo veľmi vhod, že som si tento kurz absolvoval už počas maturít a v podstate behom maturitného týždňa. Bolo to stresujúce obdobie a vďaka tomuto kurzu som si to vedel rozčleniť, zariadiť a naplánovať, aby som v podstate bez stresu a v takých časových blokoch vedel učivo absorbovať, spätne nejakým spôsobom vybavovať. A to bolo v podstate bez nejakého väčšieho stresu, čo bolo naozaj super. Vedel som popri tom oddychovať a ešte sa popri tom pripravovať na IELTS, test z angličtiny na vysokú školu, ktorý bol ťažší, než maturita.
Hoci to bolo také ťažšie obdobie, myslím si, že aj vďaka tomuto kurzu som celkom dobre zmaturoval, pretože som mal čas prebrať aj nemčinu, aj angličtinu a ešte aj ten IELTS. Naozaj som za to veľmi rád.
Kurz TiME, teda lekcia o kritickom myslení, mi umožnila prísť na to, kde som v minulosti pri tomto IELTS teste robil chyby a spolu s kamarátkou sme to našli a na to sme sa zamerali. Potom sa mi podarilo test spraviť na 7.0, pričom minule som ho dal na 6.0.
Čo sa celého Online kurzu týka, tak som šiel v podstate na istotu. Keďže kurz pochádza od Martina, tak som vedel, že bude stáť za to. Keď som videl štruktúru, čo všetko je v kurze zahnuté a spomenuté, tak som si povedal, že to určite vyskúšam a kurz prekonal moje očakávania a dal mi oveľa, oveľa viac, než som čakal predtým, než som do neho vstúpil.
Vďaka kurzu sa viem naozaj oveľa lepšie sústrediť a mám to už aj ja sám overené, že keď pracujem so správne nastavenými deadlinami, naozaj sa snažím dať všetky vyrušovače bokom a vtedy viem naozaj vec dokončiť oveľa, oveľa skôr, ako by som čakal a to je fakt super.
Ďalšia dôležitá kapitola, ktorú som si poznačil, je asertivita. Pracujem v gastronómii a asertivita je vec, ktorá je v mojom odbore veľmi dôležitá. Zvlášť, keď pracujem s výberovou kávou, ktorá môže byť pre zákazníka niečo nové – je veľmi dôležité vedieť so zákazníkom komunikovať a normálne to vysvetliť – podať to zákazníkovi a neodplašiť ho. Taktiež, myslím, že každý z náš zažil, alebo zažije nejakú manipuláciu a vďaka tomuto sa dá veľmi dobre natrénovať rozlišovať rôzne druhy manipulácie a vedieť sa im potom vyhnúť.
Kurz TiME by som určite odporučil druhým a ako hovorím, je to najlepší kurz, ktorý som absolvoval a práve preto ho chcem zdieľať aj s druhými ľuďmi.
Je to naozaj super, keď si človek uvedomí ako môže fungovať, že v podstate veci, ktoré potrebuje spraviť, môže spraviť za oveľa kratší čas a môže ten čas venovať niečomu inému, alebo oddychu, že nemusí toľko toho času venovať zbytočnostiam, čo si myslím, že je dôležité nielen pre podnikateľa, ale pre hocijakého človeka.
A na záver by som sa ešte chcel poďakovať, pretože naozaj hovorím, že najlepší kurz, už teraz mi dal veľmi veľa a to budem určite na time managemente ďalej pracovať.

Erik Danko

Erik Danko
(študent)
Toto nie je len kurz o time managemente... toto je kurz na lepší život. Tí ľudia ani netušia, čo všetko sa vďaka nemu o sebe dozvedia a ako ich to reálne zmení v dennom živote.

Martin Galaba

Martin Galaba
(Marketingový riaditeľ, OLIVIA SHOES)
Mám 55 rokov a chcem zlepšovať stav mojej pamäti. Okrem toho mi to dáva možnosť naučiť sa omnoho viac a so zábavou. Teším sa z vecí, ktoré sa učím, baví ma vymýšľať nové pamäťové paláce. Stále si overujem, či som si zapamätala veci, čo sa chcem naučiť a viem to! aj mená, aj technické veci, čo som si vždy hovorila, že sa nikdy nebudem vedieť naučiť. Hlavne som zmenila svoj postoj k mojim možnostiam naučiť sa. Verím, že môžem. Veľmi som ocenila konkrétne príklady, konečne som mala predstavu ako na to. Texty sú jasné zrozumiteľné, dobre sa to číta, je to fajn. Stále mám taký naštartovaný pocit. Nebojím sa budúcich vedomostí. Viem že je to na mne ako si to vymyslím a to je pre mňa výzva Odporučila by som ju každému. Je to dobrá cesta ako sa učiť v každom veku nielen pre študentov ale aj pre seniorov by to mohla byť dobrodružná cesta k novým poznatkom...
Patrícia Garajová-Jarjabková
(dramaturg)
Dôvod pre prihlásenie do kurzu boli problémy s prospechom môjho syna (prechod zo základnej školy na gymnázium - kým na ZŠ šlo "učenie" akosi samé, bez akéhokoľvek zásahu rodičov - na gymnáziu prvý rok takmer prepadol) A prišli sme na to, že sa vlastne nevie učiť (resp. prestal sa učiť) a nezvládnuté učivo sa začalo hromadiť... Kurz bol prínosom nielen pre Adama, ale aj pre mňa. Tvoj kurz nás oboch "naštartoval"- mne pomohol v tom ako pomáhať Adamovi s manažovaním, plánovaním svojho učenia (potvrdili sa niektoré len "tušiace" pravdy), Adam začal pracovať s pojmovými mapami, začína sa učiť pomocou pamäťových palácov. Potvrdila som si a patrične prehĺbila poznatky o pojmových mapách (vedela som ich tvoriť, používala som ich v škole na vyučovaní, ale vďaka kurzu viem ako s nimi dá ""učiť sa"") Zažila som si, že ""hravé učenie sa"" nepatrí len do najnižších ročníkov ZŠ, ale aj ""ťažkí dospeláci"" sa hrou učia ľahšie. Uvedomila som si ako ""prekabátiť"" proces zabúdania :-)" """osadenstvo"" - bola som nadšená z mladých ľudí - členov kurzu (tým, že som sa doteraz pohybovala viac menej v učiteľských kruhoch- odvšadiaľ som počúvala ako si ""deti"", žiaci, študenti nevedia vybrať, nechcú sa učiť...) Tento kurz to nádherne vyvracal, práve tu sa objavila komunita skvelých mladých ľudí, ktorí majú jednoznačný cieľ (skôr im chýba nástroj, ako tento cieľ dosiahnuť)
Paťa Bečková
(učiteľka)
Ahoj, musím sa ti poďakovať. Tvoj kurz mi skutočne pomohol celý zimný semester zvládnuť výborne. Jedna vec, čo ale naozaj funguje z tých myšlienkových máp je rýchle vybavovanie súvislostí – to ma pri skúškach zachraňovalo. Takže vďaka. Myslím, že som ťa videl ako prednášajúceho na Inner-Winner, tak sa tam možno stretneme.
Tomáš Paluška
Na naučenie učiva z 8mich rokov zo slovenčiny na maturity (ešte po starom, čiže viac diel ako teraz :) ) mi stačil akademický týždeň bez víkendu a pritom som sa denne učil maximálne 2-3 hodiny. Nieje totiž dobré to s učením moc preháňat, lebo kontraproduktivita sa môže rýchlo dostaviť. Dosť bolo mojich pocitov, treba to vyskúšať a zistiť, že najúžasnejšia vec natom je, že je to celkom zábava, keď potom zisíte ako sa Vám to všetko zrazu vybavuje. Veľa štastia a Ďakujem.
Peter Mezei
(študent architektúry)
Čau Martin. Píšem trochu neskôr, kedže som zmaturoval pred týždňom, ale chcel som sa ti poďakovať za rady, ktoré si mi dal a ktoré mi pomohli počas akademického. K slovenčine som si spravil len zopár myšlienkových máp, ale inak som dokázal všetko prejsť a dajme tomu aj naučiť sa vďaka plnej koncentrácií a cielom, ktoré som si určil len tým že som si to čítal a tým som sa to v pohode naučil. ;-) Aby som nezabudol, veľa veľa odpočinku a žiadne prebdené noci. :) Takže ešte raz za pomoc. Takých ako ty by malo byť iste viacej ;-)
Lukáš Zelko
Techniky, ktoré Martin učí, denne využívam v praxi a dnes už sa viem učiť rýchlejšie a kvalitnejšie, napríklad čítam 1 – 2 knihy týždenne. Učím sa to, čo ma baví a tak, že ma to baví. Martin má pre vás vo svojom kurze prichystanú samú kvalitku a informácie, ktoré vám nepovie žiaden profesor. Doba sa rýchlo zmenila. Denne prijímate kvantá informácií, ktoré vaši rodičia, či starí rodičia nemuseli nikdy riešiť. Ako ich spracovať čo najrýchlejšie? Ako sa ich naučiť a dostať nielen dobré známky? Ale si aj tieto informácie dlhodobo zapamätať a neskôr ich využiť v reálnom živote? Na toto všetko vám ponúkne odpoveď Martin Hlinka.

Adam Debnár

Adam Debnár
(známy slovenský blogger, podnikateľ a marketér)
Učím sa tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil...Dnes, keď sa učím, tak začínam učenie od toho, čo mi ide najlepšie. Až potom prechádzam k tomu zložitejšiemu a využívam pri tom postupy a techniky, ktoré učí Martin vo svojom kurze. Na učenie sa viem úplne perfektne sústrediť aj napriek všetkým veciam, ktoré sa snažia rozptýliť moju pozornosť. A učím tak efektívne, že nové veci viem hneď uviesť do praxe a po chvíli ich ovládam rovnako dobre ako tí, od ktorých som sa učil. Určite každému, kto to myslí so sebarozvojom vážne, odporúčam Martinove materiály a kurzy, pretože tieto techniky vás dokážu posunúť o niekoľko úrovní vyššie, keď príde na efektívne učenie sa.

Michal Kopecký

Michal Kopecký
(blogger a podnikateľ z Nitry)
Na kurz som sa prihlásila preto, že mi chýbal systém v učení. Učenie mi nešlo a liezlo mi to hore krkom. Kurz splnil všetky moje očakávania. Teraz viem, že učenie nie je za trest a nemusím pri ňom trpieť. Učenie som odmietala, lebo mi to nešlo, lebo ma to nebavilo, no teraz viem, že keď sa budem učiť, bude to pre mňa zábava a konečne sa aj niečo naučím, lebo budem vedieť, ako na to. A tým pádom ma to bude aj baviť. Jednoznačne sa mi na kurze páčili obraznosť a príklady, návrhy na zlepšenia. Rady, typy, rôzne zlepšováky, ďakujem. Dozvedela som sa, ako používať pamäťové mapy, metaforizáciu, school management. Tvoj kurz budem horlivo odporúčať ďalej. Do dnešného dňa som totiž mala obrovský strach, že nezmaturujme z nemčiny. Dnes to cítim inak, lebo už viem, že to s tvojimi radami dokážem.
Erika Ukropcová
(Golianove gymnázium v Nitre)
Kľudne to zdieľajte, nedala by som peniaze za mačku vo vreci. V e-knihe Poraz školu bolo síce veľa kritiky na dnešné školstvo, ale žiaľ musím povedať, že kritiky opodstatnenej. Bola to spätná väzba pre nás učiteľov ako nás študenti vidia (táto kniha nie je vhodná pre ješitných a urážlivých učiteľov :-) Sú v nej veľmi dobré námety. Vaše techniky som si trošku prispôsobila a moji žiaci z inojazyčného prostredia vedia vybrané slová takmer perfektne a čo ma teší najviac, slušne ich vedia aj používať v praxi. Nehovorím, že ešte nerobia chyby, ale je to slušný výsledok. Vidím v tom budúcnosť školstva :-) !!! Preto som sa rozhodla dokúpiť ešte pamäťové paláce a vyskúšala som sa naučiť zoznam strašných dokumentov. Okamžite je to v dlhodobej pamäti, stále si to pamätám. Vďaka!
Kamila Haddenová
(učiteľka rómskych detí)
Zmaturoval som úspešne, dokonca nad moje očakávania. Úprimne však môžem povedať, že mi v tom veľmi pomohol ebook Pamäťové paláce. Preto sa chcem poďakovať autorovi ebooku Martinovi Hlinkovi, vďaka ktorému som mal tú možnosť vybudovať si svoj pamäťový palác. Podobnú techniku používajú aj majstri pamäte, ktorí si dokážu zapamätať aj niekoľko balíčkov kariet. Mne sa to oplatilo. Ostatné ebooky som si zatil nekúpil, ale akonáhle nastúpim na VŠ tak investícia je jasná.
Dušan Mišjak
Martin, zachranil si ma pred statnicami, ked som myslela, ze je nemozne dostat do hlavy tolko uciva :-) Vdaka tvojmu navodu sa mi podarilo precitat kvantum textu vo velmi kratkej dobe :-)
Jana
(Banská Bystrica)
gopay logo visa