+421 907 744 331

Online kurz TiME – Time management efektívne

Jediný systém, ktorým získaš viac času, viac energie a viac mentálneho priestoru – prítomnej a sústredenej pozornosti pre to, čo je pre teba v živote skutočne dôležité


Chcem mať viac času a energie >>
kurz Time Management Efektívne - bezpečná objednávka
 

 

Keď si chcel mať niekedy viac času, viac energie, viac kontroly nad tvojím životom a viac priestoru na to, čo je pre teba v živote dôležité, tu si našiel riešenie, s ktorým to konečne dokážeš.

 

V rýchlosti ti poviem pár informácií o mne, aby si mal kontext toho, čo ti neskôr ukážem:

Volám Martin Hlinka, som špecialista na rýchle a efektívne učenie a učenie cudzích jazykov.

Moji klienti majú s angličtinou fascinujúce úspechy a majú ich v dobe, kedy sa bežní ľudia nevedia na učenie angličtiny takmer vôbec sústrediť.

Možno vieš, že som vytvoril firmu, ktorá mi priniesla prestížne ocenenia, ako

 • to, že ma prezident Andrej Kiska pozval na diskusiu o vzdelávaní. Dokonca 2-krát.
 • to, že ma Nadácia Pontis zaradila medzi sociálnych inovátorov Slovenska
 • to, že som prednášal na seminároch a na Univerzite Komenského
 • a to, že som bol dvakrát v televízii

mapa-soc
Martin Hlinka v médiach a v TV

Čo však pravdepodobne nevieš, je to, ako som toto urobil a to, ako som si organizoval môj čas tak, aby som nielen budoval firmu, ale aby som mal čas nielen na prácu, ale hlavne na môj osobný život.

Techniky na organizáciu môjho času som používal už na strednej škole, kedy som sa začal zaujímať o samovzdelávanie a podnikanie.

Organizoval som si môj čas, vytváral som si vlastné diáre, aby som mal celý týždeň ako na dlani, manažoval som si svoj voľný čas a využíval som ho na to, aby som na sebe pracoval a aby som oddychoval.

Už na strednej škole som napísal e-booky Poraz školu!, Poraz školu 2.0, Stroj na jazyky a Rýchlokurz pamäťových palácov, ktoré spolu čítalo cez 50 000 ľudí.

Keď som po strednej založil firmu, tak už v 2012 som niektoré techniky time managementu – organizácie a organizácie času učil v mojom Online kurze Hackol som učenie a jazyky.

Ako som následne budoval moju firmu, tak som hľadal ďalšie spôsoby, ako byť produktívnejší a dokončovať viac vecí skôr.

Prešiel som si knihy a kurzy o time managemente, prešiel som si knihy o tom, ako maximalizovať oddych a regeneráciu, prešiel som si knihy o vyjednávaní a o tom, ako hovoriť „nie“ tzv. časovým upírom, ktorí ľudí oberajú o čas… a prešiel som si tiež kurzy o psychológii a o lepšom rozhodovaní.

knihy1
knihy2
knihy3
kurzy

Mnohé z týchto poznatkov som zdieľal s členmi môjho teamu, takže viem, čo funguje nielen podnikateľovi – mne, ale viem, čo funguje rôznym druhom ľudí, ktorí pracujú hlavou.

S organizáciou môjho času mám za sebou úspechy, pri ktorých sa cítim možno trochu nesvoj, keď mám o nich takto hovoriť, ale postupom času sa stali legendárne – v priemere som za uplynulých 6 rokov na mojom biznise pracoval iba 12:45:00 týždenne.

Dokonca, aj keď som mal plne nabité pracovné mesiace, tak som pracoval maximálne 120 hodín mesačne, tj 05:27:00 denne, pri bežných pracovných mesiacoch som všetko postíhal za 80 hodín mesačne, tj 03:38:00 denne. Zvyšok času som tak mal k dispozícii pre môj osobný život.

Pôvodne som moje tipy na organizáciu času nechcel s nikým zdieľať, reálne mi to ani nenapadlo

Keď sme však v mojej firme s angličtinou minulý rok komunikovali s našimi klientmi ohladne toho ako sa im darí s kurzom, tak nám vraveli, že sú s ním spokojní, avšak veľa z nich malo problém s tým, aby si na učenie angličtiny našli čas.

Napadlo mi, že by som mohol pre nich urobiť jednoduchý kurz o time managemente, avšak potom som si spomenul na niekoľko vecí, ktoré som v priebehu mojej biznisovej kariéry zistil.

 1. Jednoduchý kurz na time management takmer nikdy nestačí na to, aby sa človek stal kompetentným manažérom svojho času – na to je potrebné niečo iné a v tomto videu sa dozvieš, čo to je
 2. Nestačí si manažovať len čas, je potrebné si manažovať aj energiu a ešte jednu dôležitú vec – zdroj – komoditu, o ktorej sa takmer nikde nehovorí
 3. Nestačí iba vedieť, ako si manažovať svoj čas, pretože o tvoj čas bojujú druhí ľudia – je potrebné vedieť, ako im povedať nie a to aj keď sú schopní manipulátori

Uvedomil som si, že viem vytvoriť riešenie, vďaka ktorému by si ľudia vedeli manažovať nielen čas, ale aj energiu, tiež najdôležitejšiu komoditu modernej doby a tiež by sa vedeli postaviť za seba tak, aby si vedeli svoj čas strážiť pred tzv. časovými upírmi.

Avšak ešte predtým, než ti poviem o tomto riešení, ti musím povedať jednu dôležitú vec:

Hoci chceš mať viac času, mať viac času v dnešnej dobe nestačí.

Čas už nie je to najvzácnejšie, čo môžeš získať.

Najvzácnejšou komoditou, ktorú si potrebuješ strážiť je tzv. mentálny priestor

Nakoľko žijeme v dobe vyrušovačov a informačného pretlaku, najvzácnejším zdrojom už nie je tvoj času, je to mentálny priestor – tvoja prítomná a sústredená pozornosť, ktorú dokážeš plne venovať

 • tvojej práci
 • tvojim blízkym
 • tvojim koníčkom
 • sebe samému a tvojim vlastným emočným potrebám

Keďže najdôležitejšou ingredienciou ľudských vzťahov je vzájomná emočná vnímavosť a schopnosť reagovať na emócie toho druhého… To znamená, že…

Potrebuješ mať nielen čas, ale potrebuješ mať energiu a odbúraný negatívny stres. Iba tak im dokážeš venovať tvoj mentálny priestor – tvoju plnú a sústredenú pozornosť.

Čas + Prítomná, sústredená pozornosť + Energia = tvoj úspech v tom, do čoho sa pustíš

Potrebuješ mať viac správneho druhu energie, aby si zároveň dokončoval viac vecí skôr a mal zároveň mentálny priestor pre tvojich blízkych. To znamená, že:

Potrebuješ mať nielen energiu

 • z kávy
 • zo zeleného čaju
 • z energeťákov
 • či z iných stimulantov…

Potrebuješ mať systém, ktorým zabezpečíš, že budeš mať dlhodobo dostatok energie a mentálneho priestoru na všetko, čo je pre teba dôležité. Čo dokážeš iba vtedy, keď tvoju únavu skutočne dospíš a zregeneruješ a keď spracuješ, alebo odbúraš tvoj negatívny stres (tzv. distress).

Otázka, ktorá z toho vyplýva, je nasledovná:

Ako si vytvoriť systém, ktorým si zmanažuješ nielen tvoj čas, nielen tvoje vyrušovače, ale získaš viac energie a odbúraš tvoj stres?

Pozri…

Time management je schopnosť.

Priebežné manažovanie tvojich vyrušovačov je schopnosť.

Odbúravanie tvojho stresu je schopnosť.

Prečo na to kladiem taký dôraz?

Pretože to nie je vedomosť, ani informácia. Nie je to niečo, o čom by ti stačilo pozrieť si článok na internete. Potrebuješ na tom pracovať istým spôsobom, pretože inak tvoje vzdelávanie vyústi iba v informačný pretlak.

Keďže je organizácia času, energie a mentálneho priestoru schopnosť, potrebuješ ju mať zautomatiovanú tak, ako máš zautomatizované šoférovanie:

 Aby si ju vedel správne použiť automaticky a to aj vtedy, keď nastane kríza, alebo keď objavíš nové príležitosti.

Online kurz TiME je jediný kurz, ktorý ti umožní vytvoriť takýto systém (nikto iný toto neposkytuje)

Hľadal som a porovnával som výhody kurzov, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii, avšak žiaden z nich nesplnil kritériá, ktoré sú podľa mňa dôležité:

 • cenovo dostupný
 • nemusíš nikam chodiť
 • šetríš čas už pri vzdelávaní
 • prechádzaš si kurzom v tvojom vlastnom tempe
 • zautomatizuješ schopnosť time managementu
 • zautomatizuješ schopnosť managementu tvojej energie
 • získaš mentálny priestor
 • zautomatizuješ schopnosť získavania mentálneho priestoru

Preto som sa rozhodol vytvoriť vlastný kurz, ktorý by tieto kritériá spĺňal – vytvoril som Online kurz TiME – Time Management Efektívne.

Poďme sa pozrieť na to, ako prebieha:

 

Online kurz TiME – Time management efektívne

online kurz time

Kurz prebieha online a základ trvá 28 dní. Každý deň dostaneš jedno krátke video s jednou jednoduchou úlohou.

Chcem mať viac času a energie >>

 

Ako prebiehajú tieto dni a čo sa v nich dozvieš?

Deň 1:

Prioritizácia – Ako sa dostať z chaosu a urobiť to najdôležitejšie – a to, aj keď si uviazol na mŕtvom bode a nevieš sa rozhýbať.

V tejto lekcii sa dozvieš:

 • Ako rýchlo určiť to najdôležitejšie, čo potrebuješ mať dokončené
 • 4 dôvody, prečo dokončiť to najdôležitejšie ako prvé
 • Čo je pre tvoju produktivitu oveľa dôležitejšie, než sila vôle (potrebuješ na tom pracovať)

Naučíš sa základnú schopnosť time managementu: ako správne prioritizovať – a to aj vtedy, keď máš v tvojom pracovnom živote, či vo firme, totálny chaos.

Začneme s touto lekciou, aby si si usporiadal možný chaos, pretože iba tak budeš mať priestor na použitie ďalších techník.

 

Deň 2:

Návod, ako získať viac energie na prácu a ako dokončiť viac úloh vďaka dvom dvojminútovým task management cvičeniam (a to, aj keď máš pocit, že sa ti nič nechce)

V tejto lekcii sa dozvieš, ako sa lepšie sústrediť na to, čo ťa čaká, vďaka dvom jednoduchým dvojminútovým cvičeniam.

Urobíš to vďaka tomu, že

 • Vytvoríš „mozog pre tvoj mozog“, kam môžeš odložiť informácie a dáta, aby sa tvoj mozog mohol naplno sústrediť na veci, ktoré potrebuješ dokončiť
 • Využiješ časť tvojho ja, ktorá chce robiť na zmysluplných veciach a dokáže produktívne pracovať mnoho hodín, iba potrebuje, aby jej niekto (ty) vysvetlil, prečo sú tvoje projekty a úlohy zmysluplné.
 • Zameriaš sa na cieľ a výsledok spôsobom, vďaka ktorému budeš mať viac jasno, na čom máš pracovať

Vďaka správnemu použitiu týchto 2x2min cvičení získaš viac energie na prácu, bude sa ti pracovať jednoduchšie a vydržíš pracovať dlhšie, čím dokončíš viac vecí.

 

Deň 3:

Ako mať pod kontrolou celý týždeň tým, že budeš mať všetky informácie ako na dlani

V tejto lekcii sa dozvieš jednoduchý spôsob plánovania tvojho času, ktorý ti dá totálny prehľad nad celým týždňom. Vďaka tomu získaš viac kontroly a viac istoty, že pracuješ v správnom čase na správnych veciach.

Zabezpečí ti tiež viac času, pretože vďaka nemu budeš vedieť lepšie povedať druhým ľuďom „nie“, a sústrediť sa na to, čo je dôležité pre teba a pre tvoju firmu.

Pomôže ti tiež prestať odkladať veci na neskôr a dokončiť ich skôr. Umožní ti to vďaka tomu, že budeš mať jednoduchý prehľad v tom, kde máš „vybookovaný“ – obsadený čas a nebudeš mať priestor tvoje úlohy odložiť.

Dozvieš sa tiež, ako zdvojnásobiť tvoju efektivitu (a tým zvýšiť tvoj príjem), keď si obchodník a keď ťa čakajú obchodné stretnutia.

Či už si v time-managemente začiatočník, alebo pokročilý, správne použité úlohy z tejto lekcie ti uvoľnia mentálny priestor na to, aby si sa mohol lepšie sústrediť na tvoju prácu – či už na obchodných stretnutiach, alebo pri počítači. 

 

Deň 4:

Ako urobiť viac dôležitých vecí vďaka metóde amerického prezidenta

V dnešnej lekcii sa dozvieš, ako používať tzv. Metódu amerického prezidenta, ktorá ti umožní správne sa rozhodnúť, ktoré veci sú

 1. urgentné a dôležité
 2. dôležité a môžu počkať
 3. málo dôležité, ale urgentné
 4. málo dôležité a môžu počkať

Vďaka tejto schopnosti zlepšíš tvoju organizáciu, získaš nový nástroj na správnu prioritizáciu a dokončíš viac dôležitých vecí skôr.

Po správnom použití tejto techniky budeš mať lepšie zorganizovaný tvoj pracovný deň, čím nielenže dokončíš viac vecí, ale budeš mať viac mentálneho priestoru.

 

Deň 5:

Ako urobiť viac dôležitých vecí vďaka vylepšeniu Metódy amerického prezidenta

Metóda amerického prezidenta je super technika, avšak vieš ju posunúť ešte o úroveň ďalej.

 Dozvieš sa tiež:

 1. Extrémny príklad efektívneho time managementu
 2. Prečo je lepšie riskovať ráznosť, než obetovať tvoj čas na nedôležité veci
 3. Čo urobiť ako prvé pre tvoj dlhodobý kariérny a podnikateľský úspech
 4. Ako znížiť počet vecí, ktorými ťa vyrušujú druhí ľudia

Vďaka správnemu urobeniu úloh z tejto lekcie prekabátiš tvoju tendenciu odkladať veci na neskôr tak, že dokončíš aj veci, ku ktorým si sa nevedel v minulosti dokopať celé týždne, mesiace, či roky.

 

Deň 6:

Ako dokončiť úlohy o 25-50% rýchlejšie správnym nastavením časových limitov

Parkinsonov zákon hovorí, že práca sa natiahne, aby zaplnila čas, ktorý je k dispozícii. Keď nemáš deadline, tak môžeš teoreticky na práci robiť nekonečne veľa času. Preto potrebuješ deadliny.

Bežne si však ľudia dávajú príliš dlhé deadliny, aby zvýšili pravdepodobnosť toho, že veci skutočne dotiahnu dokonca.

Vďaka správne použitej metóde z tzv. „Critical Chain Project Management nastavenia časových limitov“ zredukuješ čas, ktorý tráviš s tvojimi úlohami len na 50-75% tvojho bežného času. Za rovnaký čas tak dokončíš oveľa viac a ešte budeš mať priestor na oddych cez efektívne prestávky.

 Budeš tak môcť dokončiť za jeden deň 1,5-2x toľko vecí, alebo získať viac času na tvoj oddych.

 

Deň 7:

Ako urobiť 20% vecí, ktoré ti prinesú 80% výsledkov

Stávalo sa mi, že som bol na správnej ceste, avšak nedokončoval som tie najdôležitejšie veci. Takžiež, mnohí ľudia vedia dokončovať dôležité veci, avšak sú to veci, ktoré sú dôležité pre niekoho iného.

Je potrebné, aby si robil tie najdôležitejšie veci a aby si bol zároveň na správnej ceste – na ceste za tvojimi cieľmi. Nestačí len jedno, alebo druhé.

V dnešnej lekcii sa dozvieš

 1. Ako skutočne robiť 20% vecí, ktoré ti prinášajú 80% výsledkov vďaka správne nastavenej a pravidelnej týždennej revízii
 2. Ako sa zmeniť, aj keď sa ti zdá, že sa dlhú dobu nevieš pohnúť z miesta
 3. Ako zistíš, či robíš na správnych veciach
 4. Čo spraviť, keď nerobíš na správnych veciach

Po správnom dokončení úloh z dnešnej lekcie budeš mať jasno v tom, ako na tom si a čo môžeš urobiť pre zlepšenie. Nájdeš čas na robenie tých najdôležitejších úloh, vďaka čomu sa budeš rýchlejšie kariérne posúvať, alebo dokončovať viac tvojich podnikateľských projektov.

Správne urobenie úloh z dnešnej lekcie ti tiež zabezpečí mentálny priestor jedným nevšedným spôsobom, ktorý som zatiaľ nikde inde nevidel vyriešený:

V priebehu dňa som zvykol vzadu v hlave premýšľať nad tým, že či idem správnym smerom, čo by som ešte mohol urobiť a naopak, čo som mal urobiť miesto toho, čo som urobil. Ono totiž, keď máš 20 rôznych možností, ako máš v dnešnom možnosťami preplnenom svete…  tak si síce vyberieš tú najlepšiu…

Človek však potom môže začať premýšľať nad tým, že kokso, aj tých 19 zvyšných možností by možno bolo dobré urobiť… Takéto premýšľanie ma zbytočne zneisťovalo.

Keď som si urobil túto revíziu, tak som eliminoval takéto myšlienky z mojej hlavy a naplnilo ma to istotou a pokojom, ktorý mi dobre slúžil pri oddychu a pri robení na ďalších veciach.

Keď urobíš úlohy z prvého týždňa, budeš vedieť

 • prioritizovať
 • lepšie organizovať tvoje úlohy
 • dokončovať veci 1,5x – 2x skôr

Zároveň tiež zlepšíš tvoj mentálny priestor, odbúraš časť pracovného stresu a získaš viac energie. Vďaka tomu budeš vedieť venovať tvoju prítomnú, plnohodnotnú pozornosť aj veciam a ľuďom mimo tvojej práce.

 

Deň 8:

Ako mať viac energie tým, že si budeš správnym spôsobom manažovať tvoj oddych a regeneráciu

Premýšľanie je práca. Existujú rôzne druhy premýšľania

 • pozorovanie
 • zapamätávanie
 • vizualizácia
 • skúmanie
 • interpretácia
 • porovnávanie
 • posudzovanie
 • predpokladanie
 • skladanie
 • analyzovanie
 • počítanie
 • plánovanie
 • a mnohé ďalšie…

Bez ohľadu na to, ktoré z týchto druhov premýšľania robíš… keď premýšľaš, zapájaš tvoj mozog viac, než bežní ľudia.

Tvoj mozog len v pokoji spotrebuje okolo 20% energie tvojho tela, čo je obrovský nepomer vzhľadom na to, že obsahuje len 0,5-1,5% hmotnosti tvojho tela.

Keď začneš premýšľať, tak je normálne, že si po skutočne odrobenom pracovnom dni unavenejší, než bežní ľudia.

Na to, aby si mohol byť dlhodobo produktívny, potrebuješ vytvoriť systém, ktorý ti zabezpečí plnohodnotnú regeneráciu – zmysluplný oddych, vďaka ktorému budeš oddýchnutý, aj keď podávaš oveľa vyšší výkon.

Taktiež… Ak sa ti niekedy stalo, že si mal príliš veľkú únavu na to, aby si vedel pracovať, ale zároveň si mal príliš veľký stres na to, aby si vedel zaspať, táto lekcia je tu pre teba.

V tejto lekcií sa dozvieš:

 1. kedy je tvoja práca pozitívny stres a kedy je negatívny stres
 2. ako sa zbaviť úzkosti, keď si prepracovaný a k tomu workoholik
 3. ako zvýšiš tvoju produktivitu na ďalšie dva týždne tým, že na jeden deň prestaneš pracovať
 4. dve otázky, ktoré ti pomôžu zregenerovať aj tie najťažšie pracovné dni

 

Deň 9:

Ako byť dlhodobo produktívny a mať každý deň viac energie tým, že si budeš správne manažovať tvoj oddych – časť druhá

 Za rovnaký čas dokončíš oveľa viac, než si zvyknutý, avšak dokážeš to iba vtedy, keď máš na to dôvod.

Väčšina ľudí však pri plánovaní robí jednu obrovskú chybu. Najprv si naplánujú úlohy, potom sa ich práca natiahne, aby zaplnila čas, ktorý je k dispozícii… a potom nemajú čas na zmysluplný oddych.

Nielenže tak idú spať unavení a budia sa unavení, ale tiež majú pocit, že cez deň nevyužili ich potenciál, pretože neboli dostatočne produktívni…

Preto je dôležité k tvojmu oddychu pristupovať inak, než si bol doteraz zvyknutý.

V tejto lekcii sa dozvieš

 1. Aké aktivity sú ten najlepší oddych
 2. Dôležité pravidlo pre hry, aby si pri nich skutočne zregeneroval tvoje telo a tvoju myseľ
 3. 26 rôznych aktivít, pri ktorých si oddýchneš ty sám
 4. 31 rôznych aktivít, pri ktorých si oddýchneš s druhými ľuďmi
 5. Ako vyzerá plánovanie tvojho oddychu v praxi s využitím techník, ktoré si sa doteraz dozvedel
 6. Môj tip organizácie času pre podnikateľov, freelancerov a obchodníkov

Keď správne použiješ úlohy z tejto lekcie, nielenže každý deň dokončíš o trochu viac, ale budeš mať každý deň o trochu viac energie. Tú následne môžeš využiť na ďalšie veci, ktoré sú pre teba dôležité.

 

Deň 10:

Ako odpovedať na e-maily až o 50% rýchlejšie a zároveň zvýšiť kvalitu tvojich odpovedí

Väčšina ľudí musí dennodenne komunikovať cez e-mail. Podľa toho, aký je tvoj druh práce, môžeš s e-mailami stráviť aj niekoľko hodín denne.

V tejto lekcií sa dozvieš moje tri tipy, ktorými skrátiš čas strávený s vybavovaním e-mailov o 25% – 50% a taktiež skvalitníš komunikáciu, ktorú vedieš s tvojimi zákazníkmi, kolegami, nadriadenými, dodávateľmi, či odberateľmi.

 

Deň 11:

Ako byť produktívnejší ráno po prebudení vďaka správnej večernej príprave

Množstvo ľudí má problém sa ráno rozhýbať. Ja som mával tento problém a každé ráno som stratil 30 (a niekedy aj viac) minút, ktoré som mohol venovať niečomu produktívnemu. Pomohol mi tip, ktorý ťa naučím v tejto lekcií.

Vďaka správnemu využitiu tohoto tipu sa budeš budiť pripravenejší do práce a každý pracovný deň sa ti bude začínať ľahšie.

 

Deň 12:

Ako mať produktívne ráno – 2 tipy od človeka, ktorému rána nikdy nešli

V dnešnej lekcií pokračujeme v tom, ako mať produktívne rána. Nadviažeme na predchádzajúcu lekciu tým, že

 1. využiješ jednoduchý tip, ktorý ti ráno zaberie iba 30 sekúnd
 2. využiješ druhý jednoduchý tip, ktorý ti ráno zaberie iba pár minút času

Prvý tip ti umožní mať ráno čistejšiu myseľ.

Druhý tip ti umožní prepnúť sa z reaktívneho (a rozospatého) módu do proaktívneho a produktívneho módu, v ktorom dokážeš tvoriť a riešiť problémy.

Po správnom použití úloh z dnešnej lekcie budeš vedieť tvoje rána začať s čistou mysľou, hneď ráno zabezpečíš prvé víťazstvá a vďaka tomu bude celý tvoj deň úspešnejší.

 

Deň 13:

Ako sa naučiť hovoriť druhým ľuďom NIE tým, že si správnym spôsobom ujasníš tvoje hlavné kariérne / biznisové ciele

Je plno spôsobov, ako si stanovovať tvoje osobné a kariérne ciele, sám som ich niekoľko vyskúšal, keď som si stanovoval moje ciele od roku 2010.

Stretol som sa však iba s jedným spôsobom, ktorý zabezpečí nasledovné:

Na to, aby si mohol skutočne robiť dôležité veci, potrebuješ sa zbaviť časových upírov. To sú ľudia, ktorí ťa oberajú o čas a o energiu a neštítia sa manipulácii, či zneužívania morálnych argumentov, aby ťa presvedčili, oklamali a zneužili.

Keď správne použiješ úlohy, ktoré sa v dnešnej lekcií nachádzajú, tak budeš mať solídny štít proti týmto časovým upírom.

Keď som použil túto techniku stanovovania cieľov, tak som mal zároveň jasno v tom, čo mám pre moje ciele začať robiť a čo naopak musím pre moje ciele prestať robiť, čo som nikdy dovtedy na takejto úrovni nezažil.

Po správnom urobení úloh z dnešnej lekcie zažiješ dva druhy prínosov:

 • Budeš vedieť ráznejšie odmietnuť žiadosti od druhých ľudí, ktoré ťa oberajú o tvoj čas a energiu
 • Budeš si vedieť lepšie vybrať, na čom pracovať, aby si sa posunul bližšie k tvojim kariérnym a osobným cieľom

 

Deň 14:

Revízia posledných 7 dní

Na to, aby si konštantne robil tých 20% vecí, ktoré ťa najrýchlejšie posúvajú k tvojim cieľom, je potrebné, aby si robil takéto pravidelné revízie. Tvoj mozog nemá mozog, ktorý by ťa skontroloval – musíš to jednoducho urobiť ty sám.

Po ďalších siedmych dňoch sa znovu zamyslíš nad tým, či si robil na 20% najdôležitejších vecí, ktoré ti prinášajú 80% výsledkov, ktoré očakávaš. Vďaka lepšie ujasneným cieľom budeš vedieť nájsť lepšie odpovede.

Vďaka správne urobeným úlohám z tejto lekcie budeš mať znovu viac času, viac istoty a viac mentálneho priestoru na ďalšie veci, ktoré sú pre teba dôležité.

 

Po prvých dvoch týždňoch nasleduje týždeň lepších rozhodnutí:

 

Deň 15:

Ako robiť viac správnych rozhodnutí

Pozrieme sa na to, ako tvoje rozhodnutia na seba navzájom nadväzujú a ukážeme si, prečo je dôležité začať robiť správne rozhodnutia čo najskôr. Dozvieš sa základ toho, ako robiť viac správnych rozhodnutí.

 

Deň 16:

4 kroky k lepším rozhodnutiam

 • Ktorú vlastnosť potrebuješ rozvíjať, aby si robil stále lepšie a lepšie rozhodnutia a návod ako túto vlastnosť rozvíjať
 • čo je tá najlepšia možnosť, keď nevieš urobiť správne rozhodnutie
 • z čoho vychádzajú dobré rozhodnutia
 • dôležitý dôvod, kvôli ktorému by si mal robiť rozhodnutia, aj keď nie sú perfektné

 

Deň 17:

Ako sa lepšie rozhodovať v kontexte dlhodobých následkov

V tejto lekcii sa dozvieš, ako sa lepšie rozhodovať vďaka konceptu druhého, tretieho a štvrtého radu následkov. Pozrieme sa na to, čo robí Homer Simpson nesprávne a prečo by si nemal obetovať tvoju budúcnosť za šošovicovú polievku.

Ukážem ti, ako som tento koncept použil na prekonanie samého seba, aj keď sa mi vôbec nechcelo a vďaka tomu som dokončil dôležité veci skôr.

Dnešná lekcia nadväzuje na predchádzajúce dve a znovu ti pomôže robiť lepšie rozhodnutia.

 

Deň 18:

Ako urobiť viac správnych rozhodnutí tým, že budeš správnym spôsobom a bez pocitu viny reprezentovať tvoje vlastné záujmy

Pre efektívny time management potrebuješ uprednostniť tvoje potreby pred potrebami druhých. Keďže však tvoje potreby nikto neháji a druhí ľudia za tebou chodia s ich záujmami, je potrebné vytvoriť systém, ktorý ti pripomína, že potrebuješ uprednostniť seba.

V tejto lekcii sa dozvieš overený návod na to, ako robiť správne rozhodnutia vďaka tomu, že sa naučíš reprezentovať záujmy tvojho vnútorného dieťaťa.

Dovolím si tvrdiť, že toto je jedna z najdôležitejších lekcii v celom kurze a ak by si použil iba túto techniku, tak ti umožní robiť lepšie rozhodnutia a zlepší tvoj dennodenný život.

 

Deň 19:

Ako si urobiť miesto pre správne rozhodnutia

Je síce možné, že chceš robiť viac vecí pre zlepšenie tvojho života, avšak každý máme len obmedzenú kapacitu – obmedzené množstvo vecí, ktoré reálne dokážeš v priebehu dňa urobiť.

Na to, aby si mohol začať robiť viac nových, efektívnych vecí, potrebuješ robiť menej neefektívnych vecí.

V tejto lekcií sa dozvieš jednoduchý spôsob, ako prestať robiť to, čo reálne môžeš prestať robiť.

 

Deň 20:

Ako zautomatizovať tvoje rozhodnutia

Každý deň máš k dispozícii isté množstvo mentálnej energie. V tejto lekcií sa dozvieš, ako si šetriť energiu na tie dôležité rozhodnutia vďaka tomu, že zautomatizuješ tie malé.

 

Deň 21:

Revízia posledných 7 dní:

Po ďalších siedmych dňoch sa znovu zamyslíš nad tým, či si robil na 20% najdôležitejších vecí, ktoré ti prinášajú 80% výsledkov, ktoré očakávaš. Vďaka lekciám z tretieho týždňa budeš vedieť nájsť lepšie odpovede.

Vďaka správne urobeným úlohám z tejto lekcií budeš mať znovu viac času, viac istoty a viac mentálneho priestoru na ďalšie veci, ktoré sú pre teba dôležité.

 

Deň 22 a 23:

Ako sa definitívne zbaviť časových upírov tým, že sa naučíš hovoriť druhým ľuďom „NIE“ (aj keď si z Fekišoviec)

Keďže nemám Facebook, tak sa ku mne slovenské memes dostávajú postupne. Keby však ľudia z mestského zastupiteľstva vo Fekišovciach poznali veci z dnešnej lekcie, nikdy by sa nenechali zdeptať ako malí školáci.

Veci z dnešnej lekcie ti umožnia presadiť tvoje záujmy a umožnia ti povedať druhým ľuďom nie a to aj v prípade, že jednáš s harpyami a manipulatívnymi hyenami.

Lekcia je rozdelená do dvoch dní.

 1. deň sa dozvieš
 • Správnu definíciu asertivity
 • 10 práv asertivity
 • 2 bonusové práva asertivity
 1. deň dostaneš dve videá.

V prvom sa dozvieš praktické príklady, ako robiť asertívne jiu-jitsu – ako využiť energiu tvojho nie-priateľa (toho človeka, ktorý ti nechce dobre a chce ťa manipulovať) proti nemu. Dozvieš sa čo robiť s ľuďmi, ktorí si nedajú povedať a ako reagovať protiotázkami na manipulatívne otázky.

Spoznáš morálny základ pre tvoje asertívne správanie. Keď sa s ním stotožníš, už ťa nikto nebude vedieť zmanipulovať do robenia vecí, ktoré sú proti tvojej srsti tým, že by apeloval na morálku, alebo náboženstvo.

V druhom videu sa dozvieš techniku od hlavného vyjednávača z FBI, ktorou presvedčíš ľudí, a techniku tzv. „rámcovania“ ktorá ti umožní odísť z každého rozhovoru ako víťaz.

 

Deň 24:

Návod ako urýchliť tvoje rozhodovanie

V dnešnej krátkej lekcií sa dozvieš, ako sa rýchlo rozhodnúť vďaka tomu, že porovnáš, ako sa budeš cítiť o chvíľu, o niekoľko mesiacov a o niekoľko rokov. Táto technika ti pomôže urobiť správne rozhodnutia pre množstvo vecí, ktoré musíš v priebehu dňa riešiť, takže ti zostane viac energie pre aktívnu prácu a iné aktivity.

 

Deň 25:

Ako dokončíš veci skôr tým, že sa zbavíš perfekcionizmu

Ak si perfekcionista, tvoje projekty trvajú zbytočne dlho, marketingové kampane sa naťahujú a všetko ostatné na čom robíš, trvá zbytočne dlho. Kvôli tomu je tvoj úspech a dosiahnutie cieľov odložené na neskôr, ak vôbec tvoje ciele dosiahneš. Niekedy ťa totiž kvôli tvojmu perfekcionizmu môžu druhí predbehnúť a vyfúknuť ti príležitosti spred nosa.

Koreňovou príčinou perfekcionizmu je snaha dosiahnuť, aby si svet o tebe myslel niečo, čo si o sebe ty sám momentálne nemyslíš, alebo s čím nie si stotožnený.

Keď správne použiješ riešenie z tejto lekcie, zbavíš sa perfekcionizmu natrvalo.

 

Deň 26:

Ako dokončíš veci skôr tým, že sa zbavíš perfekcionizmu – pokračovanie

Dozvieš sa,

 • ako si pravidelne pripomínať paretovo pravidlo
 • prečo je rýchlosť dôležitejšia, než kontrola
 • a kde sa nachádza GE bod tvojej produktivity

 

Dáš si povolenie urobiť to, čo potrebuješ urobiť a to aj keď by z neba traktory padali.

Dozvieš sa tiež, čo robiť, keď sa blížiš k dosiahnutiu tvojich cieľov a máš z ich dosiahnutia pocit neistoty, že čo bude potom.

Tieto veci ti pomôžu nielen zvíťaziť nad tvojím perfekcionizmom, ale tiež ti pomôžu dokončiť viac vecí načas.

 

Deň 27:

Od paniky k sebarealizácii – Ako sa rozhýbať, keď si sa ocitol na mŕtvom bode

Pri práci na tvojich cieľoch ťa čakajú dve oblasti, ktoré je potrebné prekonať.

Môže byť, že sa dostaneš s tvojimi projektmi do stavu, kde sa nebudeš vedieť rozhýbať, pretože si „zapadol.“ Ak sa nevieš pohnúť z miesta, pomôže ti 6-krokový postup, ktorým prekonáš psychologickú bariéru, ktorá ťa drží dole.

Taktiež  – prekonávať samého seba a vystupovať z komfortnej zóny nestačí. Je potrebné vedieť tvoje úspechy správnym spôsobom spracovať a tvoju novú úroveň produktivity „stráviť“ – integrovať do tvojho života. V tejto lekcii sa dozvieš, ako na to.

 

Deň 28:

Finálna revízia a 28 otázok na každú nedeľu

Revízia posledného týždňa bude iná, než tie predchádzajúce. Obsahuje 28 otázok, na ktoré si spíšeš tvoje odpovede.

Pravidelné odpovedanie na tieto otázky ti umožní mať v tvojej mysli jasno (mať čistú myseľ) a vďaka tomu sa budeš vedieť každý týždeň lepšie sústrediť na tvoje priority.

Robením tohoto cvičenia do hĺbky porozumieš samému sebe, čo ti znovu umožní robiť realistickejšie a tým lepšie rozhodnutia.

Taktiež, keď sa stretávaš s opakovaným problémom v tvojom pracovnom, alebo osobnom živote, vďaka odpovediam na tieto otázky ho budeš vedieť ľahšie a skôr vyriešiť.

Táto finálna revízia ti bude každý týždeň pripomínať, čo máš robiť, čo nemáš robiť, ktoré techniky z kurzu TiME máš použiť a ktoré si máš pripomenúť, aby bol pre teba každý týždeň úspešnejší a úspešnejší.

Je veľmi jednoduché robiť túto revíziu pravidelne každý týždeň a keď ju budeš pravidelne robiť, tak si zároveň budeš pripomínať a znovu opakovať tie techniky time, ktoré potrebuješ dostať na úroveň automatickej schopnosti.

Toto je posledná lekcia v kurze.

Keď si ju prejdeš, tak nás kontaktuješ, pretože ťa čaká…

 

Záverečná konzultácia s manažérom TiME klientskej podpory

Na nej

 • spravíte zhrnutie toho, čo si sa dozvedel
 • dostaneš odpovede na tvoje otázky o time managemente a organizácii
 • získaš certifikát o absolvovaní kurzu

Po jej absolvovaní ti bude odomknutá extra lekcia:

 

47 návodov na efektívne sústredenie.

Behom prvých 28 dní budeš zlepšovať tvoju organizáciu, tvoj time management a tvoju prioritizáciu. Budeš zlepšovať manažment tvojej energie, tvoje rozhodovacie schopnosti a budeš zlepšovať tvoju asertivitu.

Lepšie spoznáš samého seba, získaš vhľady do situácii, ktoré sa v tvojom týždni vyskytujú a budeš tiež samému sebe lepšie rozumieť.

Tieto všetky veci ti umožnia mať nielen viac času, nielen viac energie, ale tiež viac mentálneho priestoru – viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti.

Ako som však hovoril v strede tohto videa, o tvoju pozornosť dnes bojujú médiá, sociálne siete a druhí ľudia a je potrebné sa voči tomuto všetkému obrniť. V extra lekcií, ktorú získaš po záverečnej konzultácii dostaneš 47 návodov, s ktorými sa

 • Zbavíš informačného pretlaku
 • Prevezmeš kontrolu nad tvojou pozornosťou
 • Získaš viac mentálneho priestoru, než si mal, odkedy si začal používať sociálne siete

Bude ti trvať približne 3 dni, kým urobíš tie úlohy, ktoré vieš urobiť, avšak keď ich urobíš, už takto o 31 dní z teba bude kompetentný manažér tvojho času, energie a mentálneho priestoru.

Budeš mať viac času, viac energie, viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti a vďaka tomu budeš vedieť robiť lepšie rozhodnutia, dokončovať viac vecí a stále mať energiu a priestor na tvoj osobný život.

Spolu dostaneš 8 hodín a 30 minút inštrukcií a návodov, avšak keďže to bude dávkované postupne, budeš vedieť každú jednu techniku vyskúšať, použiť a zapracovať do tvojho bežného života.

Všetky materiály ti zostávajú nastálo, môžeš sa k nim vrátiť, kedykoľvek budeš chcieť.

Taktiež, ak budeš mať po tomto mesiaci pocit, že si niektoré veci nestihol prejsť, alebo že by si ich chcel prejsť znovu, tak nám jednoducho napíšeš a všetky videá ti nastavíme, aby ti chodili pravidelne do tvojej e-mailovej schránky od začiatku, čím si môžeš celý kurz absolvovať znovu a bezplatne.

 

Toto je Online kurz TiME – Time management efektívne.

online kurz time

Najväčší, najrozsiahlejší a najkomplexnejší kurz na tvoju organizáciu, aký momentálne nájdeš na trhu v dostupnej cenovej kategórii.

Čo je táto dostupná cenová kategória?

Koľko potrebuješ do kurzu TiME investovať?

Je to veľmi jednoduché.

Za bežných okolností máš tri možnosti.

 

Možnosť č.1 = TiME Audio, ktorý obsahuje audio inštrukcie + manuály s úlohami + plnú klientskú podporu (239,00€)

Možnosť č. 2 = TiME Video, ktorý obsahuje Video inštrukcie + audio na stiahnutie + manuály s úlohami + plnú klientskú podporu (259,00€)

Možnosť č. 3 = TiME Team, ktorý obsahuje 7x TiME Video a tiež 2x týždenne skype, alebo živú konzultáciu a ktorý je vhodný pre teamy do 7 ľudí (749,00€)

online kurz time baliky online kurz time video online kurz time team

 

259€ je fér investícia do tvojho vzdelania, vzhľadom na to, že keď budeš na úlohách robiť 31 dní, tak je to 8,35€ na deň… a vzhľadom na to, že keď ťa behom nasledujúceho roka čaká približne 250 pracovných dní, ktoré si vďaka tomuto kurzu lepšie zorganizuješ, tak je to len 1,04€ na zorganizovaný pracovný deň.

Viac výsledkov, viac času, viac energie len za 1,04€ na pracovný deň, možnosť zopakovať si kurz znovu kedykoľvek chceš a k tomu mentálny priestor – plnohodnotná sústredená pozornosť na tvoj osobný život a na tvojich blízkych v nevyčísliteľnej hodnote ako bonus… je podľa mňa veľmi fér investícia.

Na všetky možnosti platí 31-dňová garancia vrátenia peňazí – vyskúšaš kurz a ak ti nesadne, jednoducho mi ho vrátiš a ja ti vrátim tvoju investíciu.

Ako vravím, to je však bežne.

 

Unikátna, šibnuto výhodná, časovo obmedzená ponuka

Keďže si mi celý tento čas venoval venoval tvoju pozornosť… a keďže chcem tvoje rozhodovanie uľahčiť, mám vo zvyku dávať ľuďom, ktorí prvýkrát vidia moju ponuku… lepšiu, časovo obmedzenú ponuku.

Tou lepšou, časovo obmedzenou ponukou je nasledovné:

 

Keď sa prihlásiš do kurzu TiME behom nasledujúcich 72 hodín

1) Všetko môžeš získať o stovku lacnejšie

a) Možnosť č.1 = TiME Audio, ktorý obsahuje audio inštrukcie + manuály s úlohami + plnú klientskú podporu (239,00€ 139€)

b) Možnosť č. 2 = TiME Video, ktorý obsahuje Video inštrukcie + audio na stiahnutie + manuály s úlohami + plnú klientskú podporu (259,00€ 159€)

c) Možnosť č. 3 = TiME Team, ktorý obsahuje TiME Video a tiež 2x týždenne skype, alebo živú konzultáciu a ktorý je vhodný pre teamy do 7 ľudí (749,00€ 649€ – iba 92,71€ / člena tvojho teamu)

2) Keď sa prihlásiš behom nasledujúcich 72 hodín, získaš špeciálny darček– návod Ultra produktivita – Ako sa prespať k produktivite, ktorý obsahuje 13 návodov na zlepšenie tvojho spánku (v hodnote 65,00€)

prespi sa

3) Keď sa prihlásiš behom nasledujúcich 72 hodín, získaš tiež ďalší špeciálny darček– návod Ultra produktivita – Maximalizuj tvoj mentálny výkon počas tvojej práce, ktorý obsahuje 32 ďalších návodov na zvýšenie tvojej osobnej produktivity (v hodnote 96,00€) – tento darček máš tiež zdarma.

maximalizuj

4) A keď sa prihlásiš behom nasledujúcich 72 hodín, získaš ešte jeden špeciálny darček – návod Ultra produktivita – Produktivita na druhú, ktorý obsahuje 6 návodov, ako sa vyhnúť vyhoreniu a byť produktívny dlhodobo a zároveň 2 zvyšné techniky, ktoré ťa viem naučiť pre eliminovanie informačného pretlaku (v hodnote 56,00€) – týchto 8 techník, spolu v hodnote 65€, taktiež získaš zdarma.
na druhu

5) Toto však stále nie je všetko, pretože keď sa prihlásiš behom nasledujúcich 72 hodín, Získaš +1 jeden prístup spolu s darčekmi pre tvojho kolegu, zamestnanca, alebo člena tvojej rodiny, ktorý si chce lepšie organizovať svoj čas, energiu a mentálny priestor (v hodnote 456,00€ / 476,00€) – zdarma

 

Ak si vyberieš možnosť č.1 = TiME Audio, tak za investíciu len 139€ získaš

 • Online kurz TiME audio v hodnote 239,00€
 • Ultra produktivita – 13 návodov ako sa prespať k produktivite v hodnote 65,00€
 • Ultra produktivita – 32 návodov ako maximalizovať tvoj mentálny výkon počas tvojej práce v hodnote v hodnote 96,00€
 • Ultra produktivita – Produktivita na druhú v hodnote 56,00€
 • Plus +1 prístup pre tvojho kolegu, zamestnanca, či člena rodiny spolu s návodmi na Ultra produktivitu v hodnote 456,00€

Získaš tak za 1 investíciu iba 139€  kurzy v hodnote až 912,00€

Chcem mať viac času a energie >>

 

Keď si vyberieš možnosť č. 2 = TiME Video, tak za investíciu len 159€ získaš kurzy

 • Online kurz TiME v hodnote 259,00€
 • Ultra produktivita – 13 návodov ako sa prespať k produktivite v hodnote 65,00€
 • Ultra produktivita – 32 návodov ako maximalizovať tvoj mentálny výkon počas tvojej práce v hodnote v hodnote 96,00€
 • Ultra produktivita – Produktivita na druhú v hodnote 56,00€
 • Plus +1 prístup pre tvojho kolegu, zamestnanca, či člena rodiny spolu s návodmi na Ultra produktivitu v hodnote 476,00€

Získaš tak za 1 investíciu iba 159€  kurzy v 6 násobnej hodnote až 952,00€

 

time video+bonusy
Chcem mať viac času a energie >>

Ak si vyberieš možnosť č. 3 = TiME Team, tak za investíciu len 649€ získaš

 • Online kurz TiME pre 7 členov tvojho teamu v hodnote 7×259,00€ = 1813,00€
 • 2x týždenný skype / živý coaching s VIP manažérom klientskej podpory pre kurz TiME po dobu dĺžky trvania kurzu (2x týždenne x 4 týždne) v hodnote 384€
 • Ultra produktivita – 13 návodov ako sa prespať k produktivite v hodnote 65,00€
 • Ultra produktivita – 32 návodov ako maximalizovať tvoj mentálny výkon počas tvojej práce v hodnote v hodnote 96,00€
 • Ultra produktivita – Produktivita na druhú v hodnote 56,00€
 • Plus +1 prístup pre tvojho kolegu, zamestnanca, či člena rodiny spolu s návodmi na Ultra produktivitu v hodnote 476,00€

Získaš tak za 1 investíciu iba 649€ kurzy pre tvoj team v hodnote až 3170,00€.
time video+bonusy
Chcem mať viac času a energie >>

Prečo takáto ponuka?

Dôvody, pre ktoré ti dám toľkoto bonusov a darčekov, sú nasledovné:

 1. Môžem. Páči sa mi robiť veci úplne inak, než je bežné a dávať ľuďom šibnuto dobré ponuky ma vážne baví.
 2. TiME je nová značka, ktorú chcem rozšíriť medzi ľudí. Ponúkať obrovské množstvo hodnoty za dostupnú cenu je môj spôsob, ako ju chcem rozšíriť medzi ľudí.
 3. Keď bude tvoj priateľ, kolega, či člen rodiny… ktorého obdaruješ extra prístupom do kurzu, nadmieru spokojný s kurzom Time, bude šíriť moje dobré meno a moju značku ďalej.
 4. Keď budeš nadmieru spokojný s týmto kurzom, je vyššia pravdepodobnosť, že budeš šíriť moje dobré meno a moju značku ďalej.
 5. Sám som si nakúpil množstvo vzdelávacích kurzov. Vždy, keď som dostal viac, než som očakával, som bol spokojný a podľa pravidla „rob druhým ľuďom to, čo chceš, aby druhí robili tebe“, sa chcem podobne zachovať aj voči tebe.

 

Preto choď a prihlás sa do kurzu TiME, aby si sa stal kompetentným manažérom tvojho času, energie a mentálneho priestoru. Získaj viac výsledkov, viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom ti najviac záleží.

Využi túto časovo obmedzenú príležitosť, aby si ušetril až 100,00€ na tvojej investícii a získal všetky časovo obmedzené darčeky v hodnote 912,00€ až 3170,00€. Prihlás sa do online kurzu TiME teraz.

 

Čo
získaš?
TiME
Audio
TiME
Video
TiME
Team
OBJEDNAŤ OBJEDNAŤ OBJEDNAŤ
Okamžitý a časovo neobmedzený prístup do kurzu
Kompletné online tréningové audiá s technikami na time management v hodnote 239,00€
Kompletné online tréningové videá s technikami na time management v hodnote 259,00€ 7x
Prémiové návody na Ultra produktivitu v hodnote 217,00€ zdarma
Plus +1 prístup pre tvojho kolegu, zamestnanca, či člena rodiny spolu s návodmi na Ultra produktivitu v hodnote 476,00€ zdarma
Týždenný skype / živý coaching s VIP manažérom klientskej podpory (2x týždenne x 4 týždne) v hodnote 384,00€ 2x
Celková výška investície 239,00 €
iba 139 €
259,00 €
iba 159 €
749,00 €
iba 649 €
OBJEDNAŤ OBJEDNAŤ OBJEDNAŤ

 Vyvinuté na skúsenostiach od vyše 3443 zákazníkov a klientov.

 

 

Upozornenie na záver:

Na záver ti chcem dať ešte jedno upozornenie. Je to zároveň ten viac než 139 rokov starý liek na prokrastináciu, o ktorom som hovoril na začiatku tohto textu. Aby ti fungoval, je potrebné ho „stráviť“, preto si ho prečítaj trochu pomalšie.

Jedná sa o to, že Friedrich Nietzsche, nemecký filozof, písal knihy od 1872 do 1888. V jednej z nich, vyše 139 rokov dozadu, napísal myšlienku, ktorá je ten liek a ktorú budem parafrázovať nasledovne:

 

„Po celom svete sedia ľudia, ktorí čakajú. Len občas vedia, na čo čakajú a ešte menej si uvedomujú, že čakajú nadarmo. Niekedy zažijú také to volanie po dobrodružstve… takú náhodu, ktorá im dá „povolenie konať.“

 Avšak častokrát toto povolenie prichádza príliš neskoro, keď už nemajú ani mladosť, ani silu ísť do akcie. Keď všetka sila a mladosť bola použitá na čakanie a odrazu si v strachu uvedomia, že je na akciu príliš neskoro.

 Povedia si, že je už príliš neskoro na to, aby sa o niečo pokúsili strácajúc dôveru v samých seba zomrú bez toho, aby niekedy v skutočnosti žili.“

 

Čo je strašné.

 

Táto myšlienka ma vystrašila a podnietila konať, keď som mal 19 rokov a keď som ju počul prvýkrát.

Keď som sa ku nej prednedávnom znovu vrátil, zasa ma podnietila konať, ísť a urobiť to, čo je skutočne dôležité.

 

Čo s tým spraviť:

Ak zvažuješ, či sa stať v kurze TiME kompetentným manažérom tvojho času, energie a mentálneho priestoru, tak doň určite vstúp. Neodkladaj to na neskôr. Nečakaj na povolenie od niekoho iného. Urob to teraz.

Vstúp do kurzu TiME a urob úlohy, ktoré obsahuje. Získaš viac výsledkov, viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom tebe najviac záleží.

Využi túto časovo obmedzenú, šibnuto výhodnú príležitosť, kde ušetríš až 100,00€ na tvojej investícii a získaš všetky časovo obmedzené darčeky v hodnote 912,00€ – 3170,00€.

Prihlás sa do online kurzu TiME teraz.

Chcem mať viac času a energie >>

31-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Toto nie je len kurz o time managemente... toto je kurz na lepší život. Tí ľudia ani netušia, čo všetko sa vďaka nemu o sebe dozvedia a ako ich to reálne zmení v dennom živote.

Martin Galaba

Martin Galaba
(Marketingový riaditeľ, OLIVIA SHOES)
Sprehľadnilo mi to celý deň a po dokončení úlohy som pocítil veľkú spokojnosť so sebou.

(účastník kurzu TiME po 1. lekcii)
Dnešná lekcia mi ukázala, kde som doteraz robil chyby v riešení úloh. Napĺňa ma to energiou, že mám deň pod kontrolou.

(účastník kurzu TiME po 5. lekcii)
Cítim sa super a pokiaľ mi zvýšil dostatok času a energie, venujem sa úlohám, ktorým som sa chcel venovať až neskôr - zajtra.

(účastník kurzu TiME po 1. lekcii)
Dnešná lekcia mi ukázala, kde som doteraz robil chyby v riešení úloh. Som spokojný sám so sebou a dodáva mi to energiu. Napĺňa ma to energiou, že mám deň pod kontrolou.

(účastník kurzu TiME po 5. lekcii)
Nepoužíval som deadliny na rutinnú prácu / úlohy, teraz to zavediem do praxe. Veľmi užitočné informácie. Mám dobrý pocit lebo si myslím, že mi to pomôže využiť čas naplno.

(účastník kurzu TiME po 7. lekcii)
gopay logo visa