+421 907 744 331

Online kurz TiME – Time management efektívne

Kvôli koronavírusu sme zaviedli 40% zľavy. Využi túto príležitosť a staň sa kompetentným manažérom svojho času.

Jediný systém, ktorým získaš viac času, viac energie a viac mentálneho priestoru – prítomnej a sústredenej pozornosti pre to, čo je pre teba v živote skutočne dôležité

Chcem mať viac času a energie >>
kurz Time Management Efektívne - bezpečná objednávka

Využi 40% zľavu kvôli koronavírusu. Vstúp do Online kurzu TiME Management Efektívne teraz.

 

Keď si chcel mať niekedy viac času, viac energie, viac kontroly nad tvojím životom a viac priestoru na to, čo je pre teba v živote dôležité, tu si našiel riešenie, s ktorým to konečne dokážeš.

 

V rýchlosti ti poviem pár informácií o mne, aby si mal kontext toho, čo ti neskôr ukážem:

Volám Martin Hlinka, som špecialista na rýchle a efektívne učenie a učenie cudzích jazykov.

Moji klienti majú s angličtinou fascinujúce úspechy a majú ich v dobe, kedy sa bežní ľudia nevedia na učenie angličtiny takmer vôbec sústrediť.

Možno vieš, že som vytvoril firmu, ktorá mi priniesla prestížne ocenenia, ako

 • to, že ma prezident Andrej Kiska pozval na diskusiu o vzdelávaní. Dokonca 2-krát.
 • to, že ma Nadácia Pontis zaradila medzi sociálnych inovátorov Slovenska
 • to, že som prednášal na seminároch a na Univerzite Komenského
 • a to, že som bol dvakrát v televízii

mapa-soc
Martin Hlinka v médiach a v TV

Čo však pravdepodobne nevieš, je to, ako som toto urobil a to, ako som si organizoval môj čas tak, aby som nielen budoval firmu, ale aby som mal čas nielen na prácu, ale hlavne na môj osobný život.

Techniky na organizáciu môjho času som používal už na strednej škole, kedy som sa začal zaujímať o samovzdelávanie a podnikanie.

Organizoval som si môj čas, vytváral som si vlastné diáre, aby som mal celý týždeň ako na dlani, manažoval som si svoj voľný čas a využíval som ho na to, aby som na sebe pracoval a aby som oddychoval.

Už na strednej škole som napísal e-booky Poraz školu!, Poraz školu 2.0, Stroj na jazyky a Rýchlokurz pamäťových palácov, ktoré spolu čítalo cez 50 000 ľudí.

Keď som po strednej založil firmu, tak už v 2012 som niektoré techniky time managementu – organizácie a organizácie času učil v mojom Online kurze Hackol som učenie a jazyky.

Ako som následne budoval moju firmu, tak som hľadal ďalšie spôsoby, ako byť produktívnejší a dokončovať viac vecí skôr.

Prešiel som si knihy a kurzy o time managemente, prešiel som si knihy o tom, ako maximalizovať oddych a regeneráciu, prešiel som si knihy o vyjednávaní a o tom, ako hovoriť „nie“ tzv. časovým upírom, ktorí ľudí oberajú o čas… a prešiel som si tiež kurzy o psychológii a o lepšom rozhodovaní.

knihy1
knihy2
knihy3
kurzy

Mnohé z týchto poznatkov som zdieľal s členmi môjho teamu, takže viem, čo funguje nielen podnikateľovi – mne, ale viem, čo funguje rôznym druhom ľudí, ktorí pracujú hlavou.

S organizáciou môjho času mám za sebou úspechy, pri ktorých sa cítim možno trochu nesvoj, keď mám o nich takto hovoriť, ale postupom času sa stali legendárne – v priemere som za uplynulých 6 rokov na mojom biznise pracoval iba 12:45:00 týždenne.

Dokonca, aj keď som mal plne nabité pracovné mesiace, tak som pracoval maximálne 120 hodín mesačne, tj 05:27:00 denne, pri bežných pracovných mesiacoch som všetko postíhal za 80 hodín mesačne, tj 03:38:00 denne. Zvyšok času som tak mal k dispozícii pre môj osobný život.

Pôvodne som moje tipy na organizáciu času nechcel s nikým zdieľať, reálne mi to ani nenapadlo

Keď sme však v mojej firme s angličtinou minulý rok komunikovali s našimi klientmi ohladne toho ako sa im darí s kurzom, tak nám vraveli, že sú s ním spokojní, avšak veľa z nich malo problém s tým, aby si na učenie angličtiny našli čas.

Napadlo mi, že by som mohol pre nich urobiť jednoduchý kurz o time managemente, avšak potom som si spomenul na niekoľko vecí, ktoré som v priebehu mojej biznisovej kariéry zistil.

 1. Jednoduchý kurz na time management takmer nikdy nestačí na to, aby sa človek stal kompetentným manažérom svojho času – na to je potrebné niečo iné a v tomto videu sa dozvieš, čo to je
 2. Nestačí si manažovať len čas, je potrebné si manažovať aj energiu a ešte jednu dôležitú vec – zdroj – komoditu, o ktorej sa takmer nikde nehovorí
 3. Nestačí iba vedieť, ako si manažovať svoj čas, pretože o tvoj čas bojujú druhí ľudia – je potrebné vedieť, ako im povedať nie a to aj keď sú schopní manipulátori

Uvedomil som si, že viem vytvoriť riešenie, vďaka ktorému by si ľudia vedeli manažovať nielen čas, ale aj energiu, tiež najdôležitejšiu komoditu modernej doby a tiež by sa vedeli postaviť za seba tak, aby si vedeli svoj čas strážiť pred tzv. časovými upírmi.

Avšak ešte predtým, než ti poviem o tomto riešení, ti musím povedať jednu dôležitú vec:

Hoci chceš mať viac času, mať viac času v dnešnej dobe nestačí.

Čas už nie je to najvzácnejšie, čo môžeš získať.

Najvzácnejšou komoditou, ktorú si potrebuješ strážiť je tzv. mentálny priestor

Nakoľko žijeme v dobe vyrušovačov a informačného pretlaku, najvzácnejším zdrojom už nie je tvoj času, je to mentálny priestor – tvoja prítomná a sústredená pozornosť, ktorú dokážeš plne venovať

 • tvojej práci
 • tvojim blízkym
 • tvojim koníčkom
 • sebe samému a tvojim vlastným emočným potrebám

Keďže najdôležitejšou ingredienciou ľudských vzťahov je vzájomná emočná vnímavosť a schopnosť reagovať na emócie toho druhého… To znamená, že…

Potrebuješ mať nielen čas, ale potrebuješ mať energiu a odbúraný negatívny stres. Iba tak im dokážeš venovať tvoj mentálny priestor – tvoju plnú a sústredenú pozornosť.

Čas + Prítomná, sústredená pozornosť + Energia = tvoj úspech v tom, do čoho sa pustíš

Potrebuješ mať viac správneho druhu energie, aby si zároveň dokončoval viac vecí skôr a mal zároveň mentálny priestor pre tvojich blízkych. To znamená, že:

Potrebuješ mať nielen energiu

 • z kávy
 • zo zeleného čaju
 • z energeťákov
 • či z iných stimulantov…

Potrebuješ mať systém, ktorým zabezpečíš, že budeš mať dlhodobo dostatok energie a mentálneho priestoru na všetko, čo je pre teba dôležité. Čo dokážeš iba vtedy, keď tvoju únavu skutočne dospíš a zregeneruješ a keď spracuješ, alebo odbúraš tvoj negatívny stres (tzv. distress).

Otázka, ktorá z toho vyplýva, je nasledovná:

Ako si vytvoriť systém, ktorým si zmanažuješ nielen tvoj čas, nielen tvoje vyrušovače, ale získaš viac energie a odbúraš tvoj stres?

Pozri…

Time management je schopnosť.

Priebežné manažovanie tvojich vyrušovačov je schopnosť.

Odbúravanie tvojho stresu je schopnosť.

Prečo na to kladiem taký dôraz?

Pretože to nie je vedomosť, ani informácia. Nie je to niečo, o čom by ti stačilo pozrieť si článok na internete. Potrebuješ na tom pracovať istým spôsobom, pretože inak tvoje vzdelávanie vyústi iba v informačný pretlak.

Keďže je organizácia času, energie a mentálneho priestoru schopnosť, potrebuješ ju mať zautomatiovanú tak, ako máš zautomatizované šoférovanie:

Aby si ju vedel správne použiť automaticky a to aj vtedy, keď nastane kríza, alebo keď objavíš nové príležitosti.

Online kurz TiME je jediný kurz, ktorý ti umožní vytvoriť takýto systém (nikto iný toto neposkytuje)

Hľadal som a porovnával som výhody kurzov, ktoré sú momentálne na trhu k dispozícii, avšak žiaden z nich nesplnil kritériá, ktoré sú podľa mňa dôležité:

 • cenovo dostupný
 • nemusíš nikam chodiť
 • šetríš čas už pri vzdelávaní
 • prechádzaš si kurzom v tvojom vlastnom tempe
 • zautomatizuješ schopnosť time managementu
 • zautomatizuješ schopnosť managementu tvojej energie
 • získaš mentálny priestor
 • zautomatizuješ schopnosť získavania mentálneho priestoru

Preto som sa rozhodol vytvoriť vlastný kurz, ktorý by tieto kritériá spĺňal – vytvoril som Online kurz TiME – Time Management Efektívne.

Poďme sa pozrieť na to, ako prebieha:

 

Online kurz TiME – Time management efektívne

time management efektivne

Kurz prebieha online a základ trvá 28 dní. Každý deň dostaneš jedno krátke video s jednou jednoduchou úlohou.

Chcem mať viac času a energie >>

Využi 40% zľavu kvôli koronavírusu. Vstúp do Online kurzu TiME Management Efektívne teraz.

Ako prebiehajú tieto dni a čo sa v nich dozvieš?

Deň 1:

Prioritizácia – Ako sa dostať z chaosu a urobiť to najdôležitejšie – a to, aj keď si uviazol na mŕtvom bode a nevieš sa rozhýbať.

V tejto lekcii sa dozvieš:

 • Ako rýchlo určiť to najdôležitejšie, čo potrebuješ mať dokončené
 • 4 dôvody, prečo dokončiť to najdôležitejšie ako prvé
 • Čo je pre tvoju produktivitu oveľa dôležitejšie, než sila vôle (potrebuješ na tom pracovať)

Naučíš sa základnú schopnosť time managementu: ako správne prioritizovať – a to aj vtedy, keď máš v tvojom pracovnom živote, či vo firme, totálny chaos.

Začneme s touto lekciou, aby si si usporiadal možný chaos, pretože iba tak budeš mať priestor na použitie ďalších techník.

 

Deň 2:

Návod, ako získať viac energie na prácu a ako dokončiť viac úloh vďaka dvom dvojminútovým task management cvičeniam (a to, aj keď máš pocit, že sa ti nič nechce)

V tejto lekcii sa dozvieš, ako sa lepšie sústrediť na to, čo ťa čaká, vďaka dvom jednoduchým dvojminútovým cvičeniam.

Urobíš to vďaka tomu, že

 • Vytvoríš „mozog pre tvoj mozog“, kam môžeš odložiť informácie a dáta, aby sa tvoj mozog mohol naplno sústrediť na veci, ktoré potrebuješ dokončiť
 • Využiješ časť tvojho ja, ktorá chce robiť na zmysluplných veciach a dokáže produktívne pracovať mnoho hodín, iba potrebuje, aby jej niekto (ty) vysvetlil, prečo sú tvoje projekty a úlohy zmysluplné.
 • Zameriaš sa na cieľ a výsledok spôsobom, vďaka ktorému budeš mať viac jasno, na čom máš pracovať

Vďaka správnemu použitiu týchto 2x2min cvičení získaš viac energie na prácu, bude sa ti pracovať jednoduchšie a vydržíš pracovať dlhšie, čím dokončíš viac vecí.

 

Deň 3:

Ako mať pod kontrolou celý týždeň tým, že budeš mať všetky informácie ako na dlani

V tejto lekcii sa dozvieš jednoduchý spôsob plánovania tvojho času, ktorý ti dá totálny prehľad nad celým týždňom. Vďaka tomu získaš viac kontroly a viac istoty, že pracuješ v správnom čase na správnych veciach.

Zabezpečí ti tiež viac času, pretože vďaka nemu budeš vedieť lepšie povedať druhým ľuďom „nie“, a sústrediť sa na to, čo je dôležité pre teba a pre tvoju firmu.

Pomôže ti tiež prestať odkladať veci na neskôr a dokončiť ich skôr. Umožní ti to vďaka tomu, že budeš mať jednoduchý prehľad v tom, kde máš „vybookovaný“ – obsadený čas a nebudeš mať priestor tvoje úlohy odložiť.

Dozvieš sa tiež, ako zdvojnásobiť tvoju efektivitu (a tým zvýšiť tvoj príjem), keď si obchodník a keď ťa čakajú obchodné stretnutia.

Či už si v time-managemente začiatočník, alebo pokročilý, správne použité úlohy z tejto lekcie ti uvoľnia mentálny priestor na to, aby si sa mohol lepšie sústrediť na tvoju prácu – či už na obchodných stretnutiach, alebo pri počítači.

 

Deň 4:

Ako urobiť viac dôležitých vecí vďaka metóde amerického prezidenta

V dnešnej lekcii sa dozvieš, ako používať tzv. Metódu amerického prezidenta, ktorá ti umožní správne sa rozhodnúť, ktoré veci sú

 1. urgentné a dôležité
 2. dôležité a môžu počkať
 3. málo dôležité, ale urgentné
 4. málo dôležité a môžu počkať

Vďaka tejto schopnosti zlepšíš tvoju organizáciu, získaš nový nástroj na správnu prioritizáciu a dokončíš viac dôležitých vecí skôr.

Po správnom použití tejto techniky budeš mať lepšie zorganizovaný tvoj pracovný deň, čím nielenže dokončíš viac vecí, ale budeš mať viac mentálneho priestoru.

 

Deň 5:

Ako urobiť viac dôležitých vecí vďaka vylepšeniu Metódy amerického prezidenta

Metóda amerického prezidenta je super technika, avšak vieš ju posunúť ešte o úroveň ďalej.

Dozvieš sa tiež:

 1. Extrémny príklad efektívneho time managementu
 2. Prečo je lepšie riskovať ráznosť, než obetovať tvoj čas na nedôležité veci
 3. Čo urobiť ako prvé pre tvoj dlhodobý kariérny a podnikateľský úspech
 4. Ako znížiť počet vecí, ktorými ťa vyrušujú druhí ľudia

Vďaka správnemu urobeniu úloh z tejto lekcie prekabátiš tvoju tendenciu odkladať veci na neskôr tak, že dokončíš aj veci, ku ktorým si sa nevedel v minulosti dokopať celé týždne, mesiace, či roky.

 

Deň 6:

Ako dokončiť úlohy o 25-50% rýchlejšie správnym nastavením časových limitov

Parkinsonov zákon hovorí, že práca sa natiahne, aby zaplnila čas, ktorý je k dispozícii. Keď nemáš deadline, tak môžeš teoreticky na práci robiť nekonečne veľa času. Preto potrebuješ deadliny.

Bežne si však ľudia dávajú príliš dlhé deadliny, aby zvýšili pravdepodobnosť toho, že veci skutočne dotiahnu dokonca.

Vďaka správne použitej metóde z tzv. „Critical Chain Project Management nastavenia časových limitov“ zredukuješ čas, ktorý tráviš s tvojimi úlohami len na 50-75% tvojho bežného času. Za rovnaký čas tak dokončíš oveľa viac a ešte budeš mať priestor na oddych cez efektívne prestávky.

Budeš tak môcť dokončiť za jeden deň 1,5-2x toľko vecí, alebo získať viac času na tvoj oddych.

 

Deň 7:

Ako urobiť 20% vecí, ktoré ti prinesú 80% výsledkov

Stávalo sa mi, že som bol na správnej ceste, avšak nedokončoval som tie najdôležitejšie veci. Takžiež, mnohí ľudia vedia dokončovať dôležité veci, avšak sú to veci, ktoré sú dôležité pre niekoho iného.

Je potrebné, aby si robil tie najdôležitejšie veci a aby si bol zároveň na správnej ceste – na ceste za tvojimi cieľmi. Nestačí len jedno, alebo druhé.

V dnešnej lekcii sa dozvieš

 1. Ako skutočne robiť 20% vecí, ktoré ti prinášajú 80% výsledkov vďaka správne nastavenej a pravidelnej týždennej revízii
 2. Ako sa zmeniť, aj keď sa ti zdá, že sa dlhú dobu nevieš pohnúť z miesta
 3. Ako zistíš, či robíš na správnych veciach
 4. Čo spraviť, keď nerobíš na správnych veciach

Po správnom dokončení úloh z dnešnej lekcie budeš mať jasno v tom, ako na tom si a čo môžeš urobiť pre zlepšenie. Nájdeš čas na robenie tých najdôležitejších úloh, vďaka čomu sa budeš rýchlejšie kariérne posúvať, alebo dokončovať viac tvojich podnikateľských projektov.

Správne urobenie úloh z dnešnej lekcie ti tiež zabezpečí mentálny priestor jedným nevšedným spôsobom, ktorý som zatiaľ nikde inde nevidel vyriešený:

V priebehu dňa som zvykol vzadu v hlave premýšľať nad tým, že či idem správnym smerom, čo by som ešte mohol urobiť a naopak, čo som mal urobiť miesto toho, čo som urobil. Ono totiž, keď máš 20 rôznych možností, ako máš v dnešnom možnosťami preplnenom svete… tak si síce vyberieš tú najlepšiu…

Človek však potom môže začať premýšľať nad tým, že kokso, aj tých 19 zvyšných možností by možno bolo dobré urobiť… Takéto premýšľanie ma zbytočne zneisťovalo.

Keď som si urobil túto revíziu, tak som eliminoval takéto myšlienky z mojej hlavy a naplnilo ma to istotou a pokojom, ktorý mi dobre slúžil pri oddychu a pri robení na ďalších veciach.

Keď urobíš úlohy z prvého týždňa, budeš vedieť

 • prioritizovať
 • lepšie organizovať tvoje úlohy
 • dokončovať veci 1,5x – 2x skôr

Zároveň tiež zlepšíš tvoj mentálny priestor, odbúraš časť pracovného stresu a získaš viac energie. Vďaka tomu budeš vedieť venovať tvoju prítomnú, plnohodnotnú pozornosť aj veciam a ľuďom mimo tvojej práce.

 

Deň 8:

Ako mať viac energie tým, že si budeš správnym spôsobom manažovať tvoj oddych a regeneráciu

Premýšľanie je práca. Existujú rôzne druhy premýšľania

 • pozorovanie
 • zapamätávanie
 • vizualizácia
 • skúmanie
 • interpretácia
 • porovnávanie
 • posudzovanie
 • predpokladanie
 • skladanie
 • analyzovanie
 • počítanie
 • plánovanie
 • a mnohé ďalšie…

Bez ohľadu na to, ktoré z týchto druhov premýšľania robíš… keď premýšľaš, zapájaš tvoj mozog viac, než bežní ľudia.

Tvoj mozog len v pokoji spotrebuje okolo 20% energie tvojho tela, čo je obrovský nepomer vzhľadom na to, že obsahuje len 0,5-1,5% hmotnosti tvojho tela.

Keď začneš premýšľať, tak je normálne, že si po skutočne odrobenom pracovnom dni unavenejší, než bežní ľudia.

Na to, aby si mohol byť dlhodobo produktívny, potrebuješ vytvoriť systém, ktorý ti zabezpečí plnohodnotnú regeneráciu – zmysluplný oddych, vďaka ktorému budeš oddýchnutý, aj keď podávaš oveľa vyšší výkon.

Taktiež… Ak sa ti niekedy stalo, že si mal príliš veľkú únavu na to, aby si vedel pracovať, ale zároveň si mal príliš veľký stres na to, aby si vedel zaspať, táto lekcia je tu pre teba.

V tejto lekcií sa dozvieš:

 1. kedy je tvoja práca pozitívny stres a kedy je negatívny stres
 2. ako sa zbaviť úzkosti, keď si prepracovaný a k tomu workoholik
 3. ako zvýšiš tvoju produktivitu na ďalšie dva týždne tým, že na jeden deň prestaneš pracovať
 4. dve otázky, ktoré ti pomôžu zregenerovať aj tie najťažšie pracovné dni

 

Deň 9:

Ako byť dlhodobo produktívny a mať každý deň viac energie tým, že si budeš správne manažovať tvoj oddych – časť druhá

Za rovnaký čas dokončíš oveľa viac, než si zvyknutý, avšak dokážeš to iba vtedy, keď máš na to dôvod.

Väčšina ľudí však pri plánovaní robí jednu obrovskú chybu. Najprv si naplánujú úlohy, potom sa ich práca natiahne, aby zaplnila čas, ktorý je k dispozícii… a potom nemajú čas na zmysluplný oddych.

Nielenže tak idú spať unavení a budia sa unavení, ale tiež majú pocit, že cez deň nevyužili ich potenciál, pretože neboli dostatočne produktívni…

Preto je dôležité k tvojmu oddychu pristupovať inak, než si bol doteraz zvyknutý.

V tejto lekcii sa dozvieš

 1. Aké aktivity sú ten najlepší oddych
 2. Dôležité pravidlo pre hry, aby si pri nich skutočne zregeneroval tvoje telo a tvoju myseľ
 3. 26 rôznych aktivít, pri ktorých si oddýchneš ty sám
 4. 31 rôznych aktivít, pri ktorých si oddýchneš s druhými ľuďmi
 5. Ako vyzerá plánovanie tvojho oddychu v praxi s využitím techník, ktoré si sa doteraz dozvedel
 6. Môj tip organizácie času pre podnikateľov, freelancerov a obchodníkov

Keď správne použiješ úlohy z tejto lekcie, nielenže každý deň dokončíš o trochu viac, ale budeš mať každý deň o trochu viac energie. Tú následne môžeš využiť na ďalšie veci, ktoré sú pre teba dôležité.

 

Deň 10:

Ako odpovedať na e-maily až o 50% rýchlejšie a zároveň zvýšiť kvalitu tvojich odpovedí

Väčšina ľudí musí dennodenne komunikovať cez e-mail. Podľa toho, aký je tvoj druh práce, môžeš s e-mailami stráviť aj niekoľko hodín denne.

V tejto lekcií sa dozvieš moje tri tipy, ktorými skrátiš čas strávený s vybavovaním e-mailov o 25% – 50% a taktiež skvalitníš komunikáciu, ktorú vedieš s tvojimi zákazníkmi, kolegami, nadriadenými, dodávateľmi, či odberateľmi.

 

Deň 11:

Ako byť produktívnejší ráno po prebudení vďaka správnej večernej príprave

Množstvo ľudí má problém sa ráno rozhýbať. Ja som mával tento problém a každé ráno som stratil 30 (a niekedy aj viac) minút, ktoré som mohol venovať niečomu produktívnemu. Pomohol mi tip, ktorý ťa naučím v tejto lekcií.

Vďaka správnemu využitiu tohoto tipu sa budeš budiť pripravenejší do práce a každý pracovný deň sa ti bude začínať ľahšie.

 

Deň 12:

Ako mať produktívne ráno – 2 tipy od človeka, ktorému rána nikdy nešli

V dnešnej lekcií pokračujeme v tom, ako mať produktívne rána. Nadviažeme na predchádzajúcu lekciu tým, že

 1. využiješ jednoduchý tip, ktorý ti ráno zaberie iba 30 sekúnd
 2. využiješ druhý jednoduchý tip, ktorý ti ráno zaberie iba pár minút času

Prvý tip ti umožní mať ráno čistejšiu myseľ.

Druhý tip ti umožní prepnúť sa z reaktívneho (a rozospatého) módu do proaktívneho a produktívneho módu, v ktorom dokážeš tvoriť a riešiť problémy.

Po správnom použití úloh z dnešnej lekcie budeš vedieť tvoje rána začať s čistou mysľou, hneď ráno zabezpečíš prvé víťazstvá a vďaka tomu bude celý tvoj deň úspešnejší.

 

Deň 13:

Ako sa naučiť hovoriť druhým ľuďom NIE tým, že si správnym spôsobom ujasníš tvoje hlavné kariérne / biznisové ciele

Je plno spôsobov, ako si stanovovať tvoje osobné a kariérne ciele, sám som ich niekoľko vyskúšal, keď som si stanovoval moje ciele od roku 2010.

Stretol som sa však iba s jedným spôsobom, ktorý zabezpečí nasledovné:

Na to, aby si mohol skutočne robiť dôležité veci, potrebuješ sa zbaviť časových upírov. To sú ľudia, ktorí ťa oberajú o čas a o energiu a neštítia sa manipulácii, či zneužívania morálnych argumentov, aby ťa presvedčili, oklamali a zneužili.

Keď správne použiješ úlohy, ktoré sa v dnešnej lekcií nachádzajú, tak budeš mať solídny štít proti týmto časovým upírom.

Keď som použil túto techniku stanovovania cieľov, tak som mal zároveň jasno v tom, čo mám pre moje ciele začať robiť a čo naopak musím pre moje ciele prestať robiť, čo som nikdy dovtedy na takejto úrovni nezažil.

Po správnom urobení úloh z dnešnej lekcie zažiješ dva druhy prínosov:

 • Budeš vedieť ráznejšie odmietnuť žiadosti od druhých ľudí, ktoré ťa oberajú o tvoj čas a energiu
 • Budeš si vedieť lepšie vybrať, na čom pracovať, aby si sa posunul bližšie k tvojim kariérnym a osobným cieľom

 

Deň 14:

Revízia posledných 7 dní

Na to, aby si konštantne robil tých 20% vecí, ktoré ťa najrýchlejšie posúvajú k tvojim cieľom, je potrebné, aby si robil takéto pravidelné revízie. Tvoj mozog nemá mozog, ktorý by ťa skontroloval – musíš to jednoducho urobiť ty sám.

Po ďalších siedmych dňoch sa znovu zamyslíš nad tým, či si robil na 20% najdôležitejších vecí, ktoré ti prinášajú 80% výsledkov, ktoré očakávaš. Vďaka lepšie ujasneným cieľom budeš vedieť nájsť lepšie odpovede.

Vďaka správne urobeným úlohám z tejto lekcie budeš mať znovu viac času, viac istoty a viac mentálneho priestoru na ďalšie veci, ktoré sú pre teba dôležité.

 

Po prvých dvoch týždňoch nasleduje týždeň lepších rozhodnutí:

 

Deň 15:

Ako robiť viac správnych rozhodnutí

Pozrieme sa na to, ako tvoje rozhodnutia na seba navzájom nadväzujú a ukážeme si, prečo je dôležité začať robiť správne rozhodnutia čo najskôr. Dozvieš sa základ toho, ako robiť viac správnych rozhodnutí.

 

Deň 16:

4 kroky k lepším rozhodnutiam

 • Ktorú vlastnosť potrebuješ rozvíjať, aby si robil stále lepšie a lepšie rozhodnutia a návod ako túto vlastnosť rozvíjať
 • čo je tá najlepšia možnosť, keď nevieš urobiť správne rozhodnutie
 • z čoho vychádzajú dobré rozhodnutia
 • dôležitý dôvod, kvôli ktorému by si mal robiť rozhodnutia, aj keď nie sú perfektné

 

Deň 17:

Ako sa lepšie rozhodovať v kontexte dlhodobých následkov

V tejto lekcii sa dozvieš, ako sa lepšie rozhodovať vďaka konceptu druhého, tretieho a štvrtého radu následkov. Pozrieme sa na to, čo robí Homer Simpson nesprávne a prečo by si nemal obetovať tvoju budúcnosť za šošovicovú polievku.

Ukážem ti, ako som tento koncept použil na prekonanie samého seba, aj keď sa mi vôbec nechcelo a vďaka tomu som dokončil dôležité veci skôr.

Dnešná lekcia nadväzuje na predchádzajúce dve a znovu ti pomôže robiť lepšie rozhodnutia.

 

Deň 18:

Ako urobiť viac správnych rozhodnutí tým, že budeš správnym spôsobom a bez pocitu viny reprezentovať tvoje vlastné záujmy

Pre efektívny time management potrebuješ uprednostniť tvoje potreby pred potrebami druhých. Keďže však tvoje potreby nikto neháji a druhí ľudia za tebou chodia s ich záujmami, je potrebné vytvoriť systém, ktorý ti pripomína, že potrebuješ uprednostniť seba.

V tejto lekcii sa dozvieš overený návod na to, ako robiť správne rozhodnutia vďaka tomu, že sa naučíš reprezentovať záujmy tvojho vnútorného dieťaťa.

Dovolím si tvrdiť, že toto je jedna z najdôležitejších lekcii v celom kurze a ak by si použil iba túto techniku, tak ti umožní robiť lepšie rozhodnutia a zlepší tvoj dennodenný život.

 

Deň 19:

Ako si urobiť miesto pre správne rozhodnutia

Je síce možné, že chceš robiť viac vecí pre zlepšenie tvojho života, avšak každý máme len obmedzenú kapacitu – obmedzené množstvo vecí, ktoré reálne dokážeš v priebehu dňa urobiť.

Na to, aby si mohol začať robiť viac nových, efektívnych vecí, potrebuješ robiť menej neefektívnych vecí.

V tejto lekcií sa dozvieš jednoduchý spôsob, ako prestať robiť to, čo reálne môžeš prestať robiť.

 

Deň 20:

Ako zautomatizovať tvoje rozhodnutia

Každý deň máš k dispozícii isté množstvo mentálnej energie. V tejto lekcií sa dozvieš, ako si šetriť energiu na tie dôležité rozhodnutia vďaka tomu, že zautomatizuješ tie malé.

 

Deň 21:

Revízia posledných 7 dní:

Po ďalších siedmych dňoch sa znovu zamyslíš nad tým, či si robil na 20% najdôležitejších vecí, ktoré ti prinášajú 80% výsledkov, ktoré očakávaš. Vďaka lekciám z tretieho týždňa budeš vedieť nájsť lepšie odpovede.

Vďaka správne urobeným úlohám z tejto lekcií budeš mať znovu viac času, viac istoty a viac mentálneho priestoru na ďalšie veci, ktoré sú pre teba dôležité.

 

Deň 22 a 23:

Ako sa definitívne zbaviť časových upírov tým, že sa naučíš hovoriť druhým ľuďom „NIE“ (aj keď si z Fekišoviec)

Keďže nemám Facebook, tak sa ku mne slovenské memes dostávajú postupne. Keby však ľudia z mestského zastupiteľstva vo Fekišovciach poznali veci z dnešnej lekcie, nikdy by sa nenechali zdeptať ako malí školáci.

Veci z dnešnej lekcie ti umožnia presadiť tvoje záujmy a umožnia ti povedať druhým ľuďom nie a to aj v prípade, že jednáš s harpyami a manipulatívnymi hyenami.

Lekcia je rozdelená do dvoch dní.

 1. deň sa dozvieš
 • Správnu definíciu asertivity
 • 10 práv asertivity
 • 2 bonusové práva asertivity
 1. deň dostaneš dve videá.

V prvom sa dozvieš praktické príklady, ako robiť asertívne jiu-jitsu – ako využiť energiu tvojho nie-priateľa (toho človeka, ktorý ti nechce dobre a chce ťa manipulovať) proti nemu. Dozvieš sa čo robiť s ľuďmi, ktorí si nedajú povedať a ako reagovať protiotázkami na manipulatívne otázky.

Spoznáš morálny základ pre tvoje asertívne správanie. Keď sa s ním stotožníš, už ťa nikto nebude vedieť zmanipulovať do robenia vecí, ktoré sú proti tvojej srsti tým, že by apeloval na morálku, alebo náboženstvo.

V druhom videu sa dozvieš techniku od hlavného vyjednávača z FBI, ktorou presvedčíš ľudí, a techniku tzv. „rámcovania“ ktorá ti umožní odísť z každého rozhovoru ako víťaz.

 

Deň 24:

Návod ako urýchliť tvoje rozhodovanie

V dnešnej krátkej lekcií sa dozvieš, ako sa rýchlo rozhodnúť vďaka tomu, že porovnáš, ako sa budeš cítiť o chvíľu, o niekoľko mesiacov a o niekoľko rokov. Táto technika ti pomôže urobiť správne rozhodnutia pre množstvo vecí, ktoré musíš v priebehu dňa riešiť, takže ti zostane viac energie pre aktívnu prácu a iné aktivity.

 

Deň 25:

Ako dokončíš veci skôr tým, že sa zbavíš perfekcionizmu

Ak si perfekcionista, tvoje projekty trvajú zbytočne dlho, marketingové kampane sa naťahujú a všetko ostatné na čom robíš, trvá zbytočne dlho. Kvôli tomu je tvoj úspech a dosiahnutie cieľov odložené na neskôr, ak vôbec tvoje ciele dosiahneš. Niekedy ťa totiž kvôli tvojmu perfekcionizmu môžu druhí predbehnúť a vyfúknuť ti príležitosti spred nosa.

Koreňovou príčinou perfekcionizmu je snaha dosiahnuť, aby si svet o tebe myslel niečo, čo si o sebe ty sám momentálne nemyslíš, alebo s čím nie si stotožnený.

Keď správne použiješ riešenie z tejto lekcie, zbavíš sa perfekcionizmu natrvalo.

 

Deň 26:

Ako dokončíš veci skôr tým, že sa zbavíš perfekcionizmu – pokračovanie

Dozvieš sa,

 • ako si pravidelne pripomínať paretovo pravidlo
 • prečo je rýchlosť dôležitejšia, než kontrola
 • a kde sa nachádza GE bod tvojej produktivity

 

Dáš si povolenie urobiť to, čo potrebuješ urobiť a to aj keď by z neba traktory padali.

Dozvieš sa tiež, čo robiť, keď sa blížiš k dosiahnutiu tvojich cieľov a máš z ich dosiahnutia pocit neistoty, že čo bude potom.

Tieto veci ti pomôžu nielen zvíťaziť nad tvojím perfekcionizmom, ale tiež ti pomôžu dokončiť viac vecí načas.

 

Deň 27:

Od paniky k sebarealizácii – Ako sa rozhýbať, keď si sa ocitol na mŕtvom bode

Pri práci na tvojich cieľoch ťa čakajú dve oblasti, ktoré je potrebné prekonať.

Môže byť, že sa dostaneš s tvojimi projektmi do stavu, kde sa nebudeš vedieť rozhýbať, pretože si „zapadol.“ Ak sa nevieš pohnúť z miesta, pomôže ti 6-krokový postup, ktorým prekonáš psychologickú bariéru, ktorá ťa drží dole.

Taktiež – prekonávať samého seba a vystupovať z komfortnej zóny nestačí. Je potrebné vedieť tvoje úspechy správnym spôsobom spracovať a tvoju novú úroveň produktivity „stráviť“ – integrovať do tvojho života. V tejto lekcii sa dozvieš, ako na to.

 

Deň 28:

Finálna revízia a 28 otázok na každú nedeľu

Revízia posledného týždňa bude iná, než tie predchádzajúce. Obsahuje 28 otázok, na ktoré si spíšeš tvoje odpovede.

Pravidelné odpovedanie na tieto otázky ti umožní mať v tvojej mysli jasno (mať čistú myseľ) a vďaka tomu sa budeš vedieť každý týždeň lepšie sústrediť na tvoje priority.

Robením tohoto cvičenia do hĺbky porozumieš samému sebe, čo ti znovu umožní robiť realistickejšie a tým lepšie rozhodnutia.

Taktiež, keď sa stretávaš s opakovaným problémom v tvojom pracovnom, alebo osobnom živote, vďaka odpovediam na tieto otázky ho budeš vedieť ľahšie a skôr vyriešiť.

Táto finálna revízia ti bude každý týždeň pripomínať, čo máš robiť, čo nemáš robiť, ktoré techniky z kurzu TiME máš použiť a ktoré si máš pripomenúť, aby bol pre teba každý týždeň úspešnejší a úspešnejší.

Je veľmi jednoduché robiť túto revíziu pravidelne každý týždeň a keď ju budeš pravidelne robiť, tak si zároveň budeš pripomínať a znovu opakovať tie techniky time, ktoré potrebuješ dostať na úroveň automatickej schopnosti.

Toto je posledná lekcia v kurze.

Keď si ju prejdeš, tak nás kontaktuješ, pretože ťa čaká…

 

Záverečná konzultácia s manažérom TiME klientskej podpory

Na nej

 • spravíte zhrnutie toho, čo si sa dozvedel
 • dostaneš odpovede na tvoje otázky o time managemente a organizácii
 • získaš certifikát o absolvovaní kurzu

Po jej absolvovaní ti bude odomknutá extra lekcia:

 

47 návodov na efektívne sústredenie.

Behom prvých 28 dní budeš zlepšovať svoju organizáciu, svoj time management a svoju prioritizáciu. Budeš zlepšovať manažment svojej energie, svoje rozhodovacie schopnosti a budeš zlepšovať svoju asertivitu.

Lepšie spoznáš samého seba, získaš vhľady do situácii, ktoré sa v tvojom týždni vyskytujú a budeš tiež samému sebe lepšie rozumieť.

Tieto všetky veci ti umožnia mať nielen viac času, nielen viac energie, ale tiež viac mentálneho priestoru – viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti.

Ako som však hovoril v strede tohto videa, o tvoju pozornosť dnes bojujú médiá, sociálne siete a druhí ľudia a je potrebné sa voči tomuto všetkému obrniť. V extra lekcií, ktorú získaš po záverečnej konzultácii dostaneš 47 návodov, s ktorými sa

 • Zbavíš informačného pretlaku
 • Prevezmeš kontrolu nad tvojou pozornosťou
 • Získaš viac mentálneho priestoru, než si mal, odkedy si začal používať sociálne siete

Bude ti trvať približne 3 dni, kým urobíš tie úlohy, ktoré vieš urobiť, avšak keď ich urobíš, už takto o 31 dní z teba bude kompetentný manažér tvojho času, energie a mentálneho priestoru.

Budeš mať viac času, viac energie, viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti a vďaka tomu budeš vedieť robiť lepšie rozhodnutia, dokončovať viac vecí a stále mať energiu a priestor na tvoj osobný život.

Spolu dostaneš 8 hodín a 30 minút inštrukcií a návodov, avšak keďže to bude dávkované postupne, budeš vedieť každú jednu techniku vyskúšať, použiť a zapracovať do tvojho bežného života.

Všetky materiály ti zostávajú nastálo, môžeš sa k nim vrátiť, kedykoľvek budeš chcieť.

Taktiež, ak budeš mať po tomto mesiaci pocit, že si niektoré veci nestihol prejsť, alebo že by si ich chcel prejsť znovu, tak nám jednoducho napíšeš a všetky videá ti nastavíme, aby ti chodili pravidelne do tvojej e-mailovej schránky od začiatku, čím si môžeš celý kurz absolvovať znovu a bezplatne.

Ako to vyzerá v praxi? Pozri si skúsenosti našich klientov

Erik Danko

Ján Erdziak

 

Toto je Online kurz TiME – Time management efektívne.

time management efektivne

Je to najväčší, najrozsiahlejší a najkomplexnejší kurz pre získanie viac času, energie a mentálneho priestoru, aký momentálne nájdeš na trhu v dostupnej cenovej kategórii.

Čo je táto dostupná cenová kategória?

Koľko potrebuješ do Online kurzu TiME investovať?

Pozrime sa na to, aké sú tvoje možnosti a čo všetko v nich získaš.

 

Možnosť č.1 = TiME Audio v hodnote 179€, ktorý obsahuje

 • audio inštrukcie
 • audio na stiahnutie
 • prezentácie
 • PDF prepisy lekcií
 • manuály s úlohami
 • plnú klientsku podporu, čo znamená kontrola každého jedného vypracovaného manuálu a spätnú väzbu na tvoje úlohy
 • záverečnú konzultáciu
 • certifikát po absolvovaní kurzu
 • doživotný prístup k učebným materiálom

 

Možnosť č. 2 = TiME Video v hodnote 199€, ktorý obsahuje

 • video inštrukcie
 • video na stiahnutie
 • audio na stiahnutie
 • prezentácie
 • PDF prepisy lekcií
 • manuály s úlohami
 • plnú klientsku podporu
 • záverečnú konzultáciu
 • certifikát po absolvovaní kurzu
 • doživotný prístup k učebným materiálom

 

Súčasťou TiME Audio a TiME Video je tiež možnosť zopakovať si celý 28-dňový kurz znovu, od prvého dňa až po posledný, kedykoľvek sa rozhodneš, že si chceš kurz zopakovať. Toto je vec, ktorá v bežných online kurzoch nie je dostupná.

Keď si budeš chcieť o mesiac, či dva, znovu pozrieť niektoré z videí, tak ich budeš mať samozrejme, dostupné v členskej sekcii kurzu.

Keď sa však takto o rok, alebo o rok a pol rozhodneš, že si chceš zopakovať time management od základu, nemusíš si kupovať ďalšie školenia. Stačí ti spraviť jedno kliknutie na tlačidlo v záverečnom e-maili kurzu a celý kurz sa ti spustí znovu – od prvej lekcie až po poslednú, všetky lekcie ti budú chodiť do tvojej e-mailovej schránky znovu.

Toto môžeš po absolvovaní Online kurzu TiME urobiť až 5x znovu, vďaka čomu nebudeš musieť opakovane chodiť na žiaden ďalší kurz time managementu, či organizácie. Time management budeš mať poriešený definitívne. Je to, ako keby si si v predstihu objednal školenia time managementu na niekoľko rokov dopredu. Ale mal ich všetky v cene jedného.

 

Možnosť č.3 = TiME Video Team

TiME Video Team obsahuje celý Online kurz TiME, kde je bežná investícia za členské v kurze pre prvého člena tvojho teamu iba 199€ a za každého ďalšieho iba 50€.

online kurz time baliky online kurz time video online kurz time team

 

Prečo takéto nízke členské za Online kurz time managementu,

 • ktorý si môžeš prechádzať vtedy, kedy ty chceš
 • ktorý ti nielenže ukáže, ako dokončovať viac vecí skôr…
 • ale ktorý ti tiež ukáže, ako mať viac energie
 • ako mať viac mentálneho priestoru
 • a ktorý si môžeš kompletne celý absolvovať až 6x po sebe, kedykoľvek si ho budeš chcieť celý zopakovať
 • a do ktorého ti prístup zostáva navždy?

Prečo takéto nízke členské Online kurzu TiME, keď bežne sa cena 2 dňových školení time managementu pohybuje od 200€ do 300€ a niekedy aj nad 300€…

…Pričom neobsahujú žiadne techniky ako mať viac energie…

…Pričom neobsahujú ani návody na to, ako mať viac mentálneho priestoru…

…Pričom tam musíš dochádzať…

…Nemáš z tých kurzov záznam….

…A nemôžeš si ich znovu absolvovať bez toho, aby si ich znovu celé uhrádzal?

Prečo takéto nízke členské za Online kurz, ktorý je vlastne 3 Online kurzy v jednom a ešte si ich môžeš znovu absolvovať 6x a máš k materiálom doživotný prístup?

 

Pozri…

Faktom je, že pre ľudí, ktorí použijú techniky z Online kurzu TiME, bude mať kurz niekoľkonásobne vyššiu hodnotu, než bežné živé školenie time managementu.

Faktom je tiež, že možnosť zopakovať si kurz 6x je skvelá vec pre každého, kto sa v budúcnosti rozhodne, že si chce veci z kurzu pripomenúť a znovu si celý kurz absolvovať.

Taktiež, môže byť, že pri terajších projektoch budeš využívať niektoré techniky a v budúcnosti, pri iných projektoch, budeš potrebovať iné techniky time managementu. Je skvelé mať možnosť si kurzom prejsť znovu a nájsť nové vhodné techniky organizácie.

Prečo takéto nízke členské, keď by som si za takýto online kurz mohol pokojne pýtať 299€, alebo 399€ a stále by to bola výhodná kúpa?

Možno že si jedného dňa budem pýtať tých 399€. Pri mojom inom online kurze, AngličtinaRýchlo, ktorý roky vyvíjam a vylepšujem, som zvyšoval členské kurzu postupne zo 75€, cez 197€ až na 379€ … Je úplne možné, že jedného dňa zvýšim členské Online kurzu TiME a budem si zaň pýtať tých 399€.

Chcem však kurz urobiť dostupným nielen pre manažérov a majiteľov firiem.

Chcem ho urobiť dostupným pre všetkých, ktorí sa ešte len začali zaujímať o profesijný, či osobný rast, či už freelancerom, živnostníkom, obchodníkom, alebo ľuďom, ktorí robia iné povolania… A chcem ho tiež urobiť dostupný ľuďom, ktorí chodia do zamestnania alebo študujú a skrátka rozmýšľajú nad tým, ako mať viac času a viac energie.

Mojou filozofiou a filozofiou mojej firmy je poskytovať vysoko kvalitné vzdelanie za dostupnú cenu a robiť to dlhodobo.

A to je dôvod, prečo ti dávam túto výhodnú ponuku. Ak sa ti zdá byť skvelá a máš dojem, že Online kurz TiME získavaš veľmi výhodne, tak super. Vstúp do kurzu. Prejdi si ho. Urob jednotlivé úlohy v kurze a získaj viac času, energie a mentálneho priestoru.

Nemáš čo stratiť, môžeš iba získať. Na všetky tri možnosti ti totiž platí…

 

Nepriestrelná garancia vrátenia členského

garancia vratenia penazi | kurz Anglictina RychloVyskúšaš Online kurz TiME a ak ti nesadne, jednoducho mi ho vrátiš a ja ti vrátim tvoje členské.

Táto garancia je nepriestrelná preto, lebo kurz trvá iba 31 dní, ale ty máš až 40 dní na to, aby si si si premyslel, či je Online kurz TiME správne rozhodnutie.

Môžeš si prejsť kompletne celým kurzom.

Môžeš urobiť všetky úlohy, ktoré v kurze sú.

Dokonca nemusíš ani všetky lekcie prejsť načas. Nič sa nestane, keď si ich prejdeš o pár dní neskôr.

Stále máš k dispozícií niekoľko dní rezervu, aby si si rozmyslel, či sa ti to celé oplatilo.

A ak si ho aj nestihneš prejsť celý, behom 40 dní budeš vedieť zhodnotiť, či má pre teba zmysel v ňom pokračovať.

Keď teraz vstúpiš do Online kurzu TiME a po jeho absolvovaní nebudeš mať na 39. deň dojem, že si získal viac času, viac energie, že dokončuješ vecí skôr… ak na 39. deň nebudeš mať dojem, že sa vieš lepšie sústrediť, že máš viac mentálneho priestoru na to, čo je pre teba dôležité… ak takto o 39 dní nebudeš mať dojem, že ti kurz maximálne pomohol a že sa ti maximálne, maximálne oplatil, tak mi napíšeš a vrátim ti tvoje členské. Je iba fér, aby som si tvoje členské ponechal len vtedy, keď ti skutočne pomôžem.

 

Prečo dávam takúto garanciu vrátenia členského?

Prvý dôvod je ten, že viem, že je to niečo, čo by som ja sám chcel. Nakúpil som si množstvo vzdelávacích programov a niektoré z nich sa ku mne nezachovali fér – väčšinu obsahu zverejnili až po uplynutí garancie vrátenia členského. Mne sa to nepáčilo a chcem pristupovať k mojim zákazníkom a klientom férovo – Chcem ti dať možnosť vyskúšať si takýto krátky kurz predtým, než sa tvoje rozhodnutie v ňom zostať stane finálnym.

Druhý dôvod je, a toto je hlavný dôvod, a toto je to, že si za kurzom stojím. Viem, že keď si ním prejdeš a keď spravíš jednotlivé úlohy, tak budeš rád, že si tak urobil. Viem, že keď si ním prejdeš a keď urobíš jednotlivé úlohy, tak budeš mať viac času, viac energie, dokončíš viac vecí a budeš mať viac mentálneho priestoru. Viem to, pretože si kurzom prešli desiatky ľudí. Získali viac času, viac energie, dokončili viac vecí, získali viac mentálneho priestoru a boli radi, že kurz absolvovali.

Keď viem, že s kurzom budeš spokojný, tak ti týmto chcem dať možnosť absolvovať si kurz, takpovediac bez rizika, kde nemáš čo stratiť – môžeš len získať.

Preto poď a prihlás sa do Online kurzu TiME. Urob úlohy, ktoré sú v kurze. Sám si zaži, že takto o 4 týždne budeš mať dokončených viac vecí, že takto o 4 týždne budeš mať viac času, viac energie a viac mentálneho priestoru. Keď kurz dokončíš, tak si ho nechaj na pár dní odležať. Potom sa zamysli nad tým, čo ti priniesol. Ak zistíš, že kurz nenaplnil tvoje očakávania, tak ti vrátim tvoje členské.

Nemáš čo stratiť. Môžeš len získať.

 

Toto je bežná výška zníženého členského v Online kurze TiME – Time Management Efektívne. Kvôli situácii s koronavírusom som sa však rozhodol dať na všetky tri možnosti svojho online kurzu až 40% zľavy.

Byť zavretý doma, to veru nepoteší.

Pracovať z domu a potom byť zavretý doma poobede, keď by si inak chcel ísť von, to už duplom nepoteší.

Mať však k dispozícií plno času, ktorý môžeš využiť vo svoj prospech, je na druhej strane super, pokiaľ vieš, ako tento čas produktívne využiť.

 

Taktiež, práca z domu, alebo dobrovoľná domáca izolácia môže byť super, ale môže to byť obrovská diera, v ktorej zmizne tvoj čas.

Sám som si to zažil na vlastnej koži.

Pre mňa bol home office výzva, ktorú sa mi darilo zvládať, pretože som býval v byte sám a rozdelil som si to tak, že v jednej miestnosti som pracoval a v ďalších dvoch som oddychoval.

 

Nie každý však má takýto luxus.

Človek chce ísť doma pracovať, niečo spraví, pozrie si pár videí na internete a ani sa nenazdá a už je poobedie.

Alebo začne pracovať a je vyrušovaný ostatnými členmi obydlia a ani sa nenazdá a je večer – bez toho, že by niečo skutočne dokončil.

 

Či už potrebuješ

 • zlepšiť organizáciu svojho pracovného času
 • alebo chceš dokončovať viac vecí skôr
 • alebo si chceš lepšie zadeliť a lepšie využiť ten čas, ktorý máš kvôli koronavírusu k dispozícii

Online kurz TiME je tu pre teba.

 

Keďže je teraz viac ľudí, ktorí si potrebujú lepšie organizovať a strážiť svoj čas, rozhodol som sa dať na svoj Online kurz TiME – Time management efektívne zľavu 40%, aby som ho urobil dostupnejším pre všetkých, ktorí oň môžu mať záujem. A to vrátane ľudí, ktorí majú kvôli koronavírusu znížený príjem.

 

Ak si sa znenazdajky ocitol doma a potrebuješ si lepšie strážiť svoj čas, alebo chceš skrátka z domu dokončovať viac vecí, táto zľava je tu práve pre teba.

 

Ak stále chodíš do práce, tvoj život nebol koronavírusom až tak ovplyvnený, ale chceš si aj tak zlepšiť manažment svojho času, mať viac energie a mentálneho priestoru, táto zľava je ideálna príležitosť tak urobiť.

Preto poď a prihlás sa do kurzu TiME, aby si dokončoval viac vecí skôr a mal viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom tebe najviac záleží. Prihlás sa do online kurzu TiME teraz.

Čo
získaš?
TiME
Audio
TiME
Video
TiME
Team
PRIHLÁSIŤ SA PRIHLÁSIŤ SA PRIHLÁSIŤ SA
Okamžitý a časovo neobmedzený prístup do kurzu
Kompletné online tréningové audio inštrukcie s technikami na time management v hodnote 179,00€
Kompletné online tréningové videá s technikami na time management v hodnote 199,00€ x počet členov tímu
Audio, prezentácie, PDF prepisy lekcií, manuály s úlohami na stiahnutie
Plnú klientsku podporu (kontrolu každého jedného vypracovaného manuálu a spätnú väzbu na tvoje úlohy) a záverečnú konzultáciu
Certifikát po absolvovaní kurzu
Doživotný prístup k učebným materiálom
Možnosť si celý kurz zopakovať až 5x a lekcie priamo do tvojho emailu
Celková výška investície 179,00 €
iba 107,4 €
199,00 €
iba 119,4 €
199,00 €
iba 119,4 € + 50€ / ďalší člen
PRIHLÁSIŤ SA PRIHLÁSIŤ SA PRIHLÁSIŤ SA

Vyvinuté na skúsenostiach od vyše 3443 zákazníkov a klientov.

 

Upozornenie na záver:

Chcem ťa na záver tohto videa upozorniť ešte na jednu vec. Je to zároveň ten viac než 139 rokov starý liek na prokrastináciu, o ktorom som hovoril na začiatku tohto videa. Aby ti fungoval, je potrebné tento liek stráviť, preto ho prečítam trochu pomalšie.

Jedná sa o to, že Friedrich Nietzsche, nemecký filozof, písal knihy od 1872 do 1888. V jednej z nich, vyše 139 rokov dozadu, napísal myšlienku, ktorá je ten liek a ktorú budem parafrázovať nasledovne:

 

„Po celom svete sedia ľudia, ktorí čakajú. Len občas vedia, na čo čakajú a ešte menej si uvedomujú, že čakajú nadarmo. Niekedy zažijú také to volanie po dobrodružstve… takú náhodu, ktorá im dá „povolenie konať.“

Avšak častokrát toto povolenie prichádza príliš neskoro, keď už nemajú ani mladosť, ani silu ísť do akcie. Keď všetka sila a mladosť bola použitá na čakanie a odrazu si v strachu uvedomia, že je na akciu príliš neskoro.

Povedia si, že je už príliš neskoro na to, aby sa o niečo pokúsili a strácajúc dôveru v samých seba zomrú bez toho, aby niekedy v skutočnosti žili.“

 

Táto myšlienka ma vystrašila a podnietila konať, keď som mal 19 rokov a keď som ju počul prvýkrát.

Keď som sa k nej prednedávnom znovu vrátil, znovu ma podnietila konať, ísť a urobiť dôležité rozhodnutia.

Teraz je rad na tebe. Máš na výber.

Môžeš sa rozhodnúť čakať, odkladať a nerobiť nič.

Ak sa však rozhodneš na sebe nepracovať…

Ak sa rozhodneš tolerovať to, že nemáš toľko času, koľko by si chcel mať…

Ak sa rozhodneš tolerovať to, že nedokončuješ ani zďaleka toľko vecí, koľko vieš, že by si mohol dokončovať…

Ak sa rozhodneš čakať…

Ak sa rozhodneš odkladať…

Ak každý jeden deň a týždeň bude vyzerať tak isto…

Ak sa nikam v živote nepohneš…

Ak bude tvoja sila použitá na čakanie…

Tak rátaj s tým, že budeš čakať… nadarmo.

 

Na druhej strane

Keď sleduješ toto video, tak chceš dokončovať viac vecí skôr, mať viac času, energie a mentálneho priestoru.

Preto poď, konaj.

Vstúp do Online kurzu TiME.

Neodkladaj to na neskôr.

Nečakaj na povolenie od niekoho iného.

Vstúp do kurzu TiME a urob úlohy, ktoré obsahuje. Získaš viac výsledkov, viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom tebe najviac záleží.

Prihlás sa do online kurzu TiME teraz.

Chcem mať viac času a energie >>Využi 40% zľavu kvôli koronavírusu. Vstúp do Online kurzu TiME Management Efektívne teraz.

40-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Po dokončení Online kurzu TiME – Time Management Efektívne môžem povedať, že som maximálne spokojný a že je to jeden z najlepších kurzov, respektíve najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil. Takže som naozaj veľmi spokojný.
Kurz je odlišný od ostatných kurzov, s ktorými som sa stretol v tom, že sme lekcie dostávali deň po dni. Neboli dostupné nijako dopredu. Čo som ja osobne veľmi ocenil, pretože hoci by som mal chuť spraviť niekoľko lekcií naraz. Po urobení prvej lekcie som si uvedomil, že 1 lekcia denne znamená, že mám na každú lekciu skutočne priestor. Mal som vďaka tomu čas na to, aby som nadobudnuté vedomosti každý deň vyskúšal a mohol na to potom hneď nadviazať a budovať takú tú „snehovú guľu“ poznatkov. To sa mi na kurze veľmi páčilo.
Nepodarilo sa mi spraviť kurz presne za 28 dní, mal som tam aj nejaké pauzy medzi tým, ale nič som si nerobil popredu, šiel som lekciu za lekciou. Toto cítim, že mi padlo veľmi vhod, že som si mohol každú jednu lekciu v ten deň vyskúšať. Dokonca, niektoré som skúšal dva, alebo aj tri dni, pretože ich bolo dôležité správne absorbovať. Toto je určite jedna z najlepších skúseností s kurzom TiME.
Pred vstupom do kurzu som nevnímal time management ako nejakú vec, ktorá by bola nutná. Vedel som, že potrebujem mať vytýčené ciele, že treba robiť v časových blokoch a strážiť si svoju pozornosť, ale nie v takom tom merítku, neprikladal som tomu takú dôležitosť.
Keď som videl, že bol tento kurz vydaný práve od Martina a od vás, od jeho teamu, tak ma to hneď zaujalo, lebo knižky a kurzy, čo som od vás čítal... mám Online kurz AngličtinaRýchlo, mám 7 Kľúčov k Jazykom... so všetkým som proste spokojný a keď som videl toto video, tak som si ho hneď pozrel a veľmi ma to zaujalo.
Ako som pozeral celú tú štruktúru kurzu, tak som začal vnímať, že „dobre, že asi ten time management je naozaj veľmi, veľmi dôležitý“ a že človek ani nevie ako, dokým v ňom nie je dobrý a teraz už viem, na čom mám pracovať.
Vďaka kurzu mám jasnejšie v tom, aké sú moje priority, akých je mojich top 5 cieľov a takmer každý večer sa viem kriticky pozrieť na svoj deň a zamyslieť sa nad tým, či som bližšie k mojim cieľom, alebo nie a uvedomiť si, čo je ďalší krok k tomu, aby som sa mohol k môjmu cieľu posunúť. Ako sa mi blížila maturita, tak som sa rozhodoval, že čo chcem vlastne ďalej a vďaka tomuto kurzu si lepšie uvedomujem, že čo chcem robiť po škole.
Tiež mi prišlo veľmi vhod, že som si tento kurz absolvoval už počas maturít a v podstate behom maturitného týždňa. Bolo to stresujúce obdobie a vďaka tomuto kurzu som si to vedel rozčleniť, zariadiť a naplánovať, aby som v podstate bez stresu a v takých časových blokoch vedel učivo absorbovať, spätne nejakým spôsobom vybavovať. A to bolo v podstate bez nejakého väčšieho stresu, čo bolo naozaj super. Vedel som popri tom oddychovať a ešte sa popri tom pripravovať na IELTS, test z angličtiny na vysokú školu, ktorý bol ťažší, než maturita.
Hoci to bolo také ťažšie obdobie, myslím si, že aj vďaka tomuto kurzu som celkom dobre zmaturoval, pretože som mal čas prebrať aj nemčinu, aj angličtinu a ešte aj ten IELTS. Naozaj som za to veľmi rád.
Kurz TiME, teda lekcia o kritickom myslení, mi umožnila prísť na to, kde som v minulosti pri tomto IELTS teste robil chyby a spolu s kamarátkou sme to našli a na to sme sa zamerali. Potom sa mi podarilo test spraviť na 7.0, pričom minule som ho dal na 6.0.
Čo sa celého Online kurzu týka, tak som šiel v podstate na istotu. Keďže kurz pochádza od Martina, tak som vedel, že bude stáť za to. Keď som videl štruktúru, čo všetko je v kurze zahnuté a spomenuté, tak som si povedal, že to určite vyskúšam a kurz prekonal moje očakávania a dal mi oveľa, oveľa viac, než som čakal predtým, než som do neho vstúpil, pretože...
Hoci je čas veľmi dôležitý, predsa len momentálne máme času naozaj veľa, len si to možno neuvedomujeme, keď existuje naozaj veľa žrútov času. Tie som si ani ja neuvedomoval a teraz sa ich snažím minimalizovať, aby som mohol môj čas využiť na niečo iné.
Vďaka kurzu sa viem naozaj oveľa lepšie sústrediť a mám to už aj ja sám overené, že keď pracujem so správne nastavenými deadlinami, naozaj sa snažím dať všetky vyrušovače bokom a vtedy viem naozaj vec dokončiť oveľa, oveľa skôr, ako by som čakal a to je fakt super.
Tak isto, kurz mi pomohol zbaviť sa perfekcionizmu, ktorý som mal z povolania (kde pracujem s výberovou kávou). Uvedomil som si, kde ma spomaľuje a uvedomil som si, že v podstate, keď mám niekde nastavený cieľ, tak sa potrebujem držať toho princípu 80/20, aby som vedel zároveň napredovať aj v ostatných cieľoch, aby som nepracoval iba na jednom.
Vďaka kurzu TiME som si tiež našiel čas na novú príležitosť, ktorá ma vie posunúť kariérne vpred a to môžem povedať, že bez kurzu TiME by som na ňu nemal čas.
Mám celkom načítané knihy od Kyiosakiho, Iva Tomana a ďalších a dostala sa ku mne počas akademického jedna príležitosť, ktorá súvisí s finančnou nezávislosťou a hovoril som si, že neviem, že či budem stíhať teraz takéto niečo riešiť a uvidím... že skrátka, neviem, či mám teraz na to čas. Na to som si však povedal, že počkať, ja som si kúpil kurz na time management a tu hovorím, že nemám na to čas? Tak som sa nad tým poriadne zamyslel, bol som na pár stretnutiach a zrovna vtedy, keď som sa mal rozhodnúť, som pozeral jednu lekciu, kde bolo také grafické znázornenie o rozhodovaní a že kam ma môže rozhodovanie posúvať... a nad tým som sa zamyslel uvedomil som si, že si na to viem nájsť čas a že ma to posunie. Takže za toto som veľmi rád, že sa to zrovna v tomto období ku mne dostalo.
Ďalšia dôležitá kapitola, ktorú som si poznačil, je asertivita. Pracujem v gastronómii a asertivita je vec, ktorá je v mojom odbore veľmi dôležitá. Zvlášť, keď pracujem s výberovou kávou, ktorá môže byť pre zákazníka niečo nové – je veľmi dôležité vedieť so zákazníkom komunikovať a normálne to vysvetliť – podať to zákazníkovi a neodplašiť ho. Taktiež, myslím, že každý z náš zažil, alebo zažije nejakú manipuláciu a vďaka tomuto sa dá veľmi dobre natrénovať rozlišovať rôzne druhy manipulácie a vedieť sa im potom vyhnúť.
Kurz TiME by som určite odporučil druhým, už som ho aj odporučil veľa ľuďom, lebo ako som hovoril, ja som ani nevedel, že som nevedel, ako veľmi je time management dôležitý. Odporúčal som ho podnikateľom, o ktorých si myslím, že by ho potrebovali a ako hovorím, je to najlepší kurz, ktorý som absolvoval a práve preto ho chcem zdieľať aj s druhými ľuďmi.
Je to naozaj super, keď si človek uvedomí ako môže fungovať, že v podstate veci, ktoré potrebuje spraviť, môže spraviť za oveľa kratší čas a môže ten čas venovať niečomu inému, alebo oddychu, že nemusí toľko toho času venovať zbytočnostiam, čo si myslím, že je dôležité nielen pre podnikateľa, ale pre hocijakého človeka.
A na záver by som sa ešte chcel poďakovať, pretože naozaj hovorím, že najlepší kurz, už teraz mi dal veľmi veľa a to budem určite na time managemente ďalej pracovať.

Erik Danko

Erik Danko
(študent)
Toto nie je len kurz o time managemente... toto je kurz na lepší život. Tí ľudia ani netušia, čo všetko sa vďaka nemu o sebe dozvedia a ako ich to reálne zmení v dennom živote.

Martin Galaba

Martin Galaba
(Marketingový riaditeľ, OLIVIA SHOES)
Určite sa moje očakávania naplnili, zobral som si z toho kurzu dosť, bolo tam strašne veľa cenných informácií, ktoré, podľa môjho názoru, by sa mali ľudia učiť, aby dokázali efektívnejšie pracovať s tým svojím časom a na základe toho sa nejako zdokonalili a neostali v nejakej bubline, kde si myslia, že to, čo robili doteraz, im stačí a nemusia robiť nič naviac.
Najväčším prínosom z tohto kurzu pre mňa bolo najmä týždenné plánovanie a to, ako funguje metóda amerického prezidenta. To bolo veľmi zaujímavé a prínosné. Každopádne tam boli prínosné aj ostatné časti, ako napríklad, ako si plánovať odpočinok, ako si vytvárať nejaké časové limity, vďaka ktorým dokážete svoje úlohy splniť včas a efektívnejšie a je tam veľa skvelých myšlienok. Určite si myslím, že takéto niečo by si mal každý prejsť individuálne a len na základe toho dokáže posúdiť, čo mu to dá do života.
Prínosy z toho kurzu sú veľké. Neviem, či sa to dá zhrnúť takto do dvoch viet, lebo len vďaka tomu, že si spravíte ten kurz, je jedna vec, že si dokážete efektívnejšie plánovať nejaký time manažment, ale vďaka tomu aj viete, čo vám ten time manažment ruší, kazí, čo sú to rušiče, ako sa im vyhýbať, ako povedať ľuďom nie. Ja chcem pracovať na tom, čo mám teraz stanovené, a ďalšie tam bolo, ako si stanoviť ciele, ako budovať svoj intelekt do budúcna, ako vravím, je tam toho strašne veľa a vždy si človek musí pozrieť a zobrať si to najcennejšie z toho, čo sa mu páči a to aplikovať do svojho života.
Také tie úspechy sú pre mňa už len to, že vďaka tomu, že som si prešiel ten kurz a vďaka ešte aj klientskej podpore, kde mi to doplnili, teraz sa efektívnejšie budím, dokážem vstávať na čas. A druhá taká výhra pre mňa bolo to, že som ten týždenný time manažment úspešne dotiahol. Vždy som mal problém s tým, že som to preložil, potom mi to vypadlo, zabudol som na to a potom som zistil, že mi už horí pod zadkom. Začal som to riešiť rýchlo a pod stresom. Vďaka tomu, že som si spravil ten kurz, robím veci načas a nie som pod takým stresom, robím veci úspešnejšie, čo sa týka, po tom kurze ako predtým.
Určite by som kurz odporučil druhým ľuďom, každopádne hlavne tým ľuďom, ktorí chcú na sebe pracovať a to je zároveň aj to prečo, lebo ak chce človek na sebe pracovať, všetko, čo spraví naviac, je preňho len prínos. Aj keď si z toho kurzu odnesie len jednu informáciu, už je to preňho prínos, vďaka čomu sa môže on následne posunúť ďalej. Ja osobne by som ho naozaj odporučil každému, kto sa chce vzdelávať a má záujem pracovať na sebe.
Určite by som dodal ešte, že ak nad tým niekto váha, tak ja mu to reálne odporúčam ako spokojný zákazník. A bude skvelé, ak si to skúsi, ak si kurzom prejde a následne sa jeho predsudky alebo jeho zlé očakávania stratia, pretože s tým bude naozaj spokojný.Ján Erdziak
(študent, Štrba)
gopay
paypal