+421 907 744 331

30 DŇOVÁ GARANCIA
100% SPOKOJNOSTI

null

Čo napísali:

V minulosti som chodil do jazykových škôl, no stále som mal strach rozprávať po anglicky. Tréningový plán ho odstránil v priebehu prvých dvoch týždňov. Priznávam, bolo to vďaka tomu, že už som mal základnú slovnú zásobu, no aj tak – nikdy v živote som nezažil také zlepšenie v rozprávaní v angličtine.
Martin Janík, zamestnanec, Martin,
V minulosti som sa učila angličtinu na strednej, no moja angličtina znela strašne. Hrozný prízvuk a stále premýšľanie nad tým to, čo o mne povedia druhí – jednoducho som sa bála rozprávať po anglicky. Chcela som to zmeniť a to čo najrýchlejšie. Pokročilý tréningový plán – Ako sa stať rečníkom v angličtine mi to umožnil. Hoci som úlohy netrénovala pravidelne, zlepšenie v rozprávaní som počula v prvých 7 dňoch. Potom som trénovala intenzívnejšie, než odporúčaš. A po asi 20 dňoch som prestala trénovať, lebo moja angličtina už znela super!
Michaela Jeneyová, Košice, študentka VŠ
Ahoj, píšem ti, čo sa mi minule prihodilo. Trénoval som podľa tvojho tréningového plánu, moja angličtina sa samozrejme zlepšila, ale o to nejde. O čo ide: Šli sme s priateľmi do mesta a japonskí turisti sa nás spýtali na cestu. Čo ma prekvapilo: ja som bol ten, čo im odpovedal ako prvý. V skratke: Odprevadili sme ich a celou cestou som im rozprával po Slovensky, hoci ešte dva mesiace dozadu by som si na to netrúfol.
Andrej Sklár, študent VŠ, Bratislava

gopay logo
visa