+421 907 744 331

30 DŇOVÁ GARANCIA
100% SPOKOJNOSTI

null

Čo napísali:

V priebehu prvých 30 dní používania pamäťových lievikov som sa zlepšil v angličtine viac, ako predtým za 3 roky v škole.
Peter Matuška, študent vysokej školy, Zvolen
Rýchlokurz 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny bol jednoducho fenomenálny. Aj pre človeka, ktorý už trochu vedel po anglicky to bol úžasný materiál. Umožnil mi zlepšiť sa z úrovne, kedy som rozumel, no bál sa rozprávať, na úroveň, kedy sa bez problémov viem porozprávať s Američanom, alebo s cudzincami, s ktorými sa stretávam. Úžasný kurz a hodný 10 násobku svojej ceny.
Marián Boran, Bratislava
Martin, kúpil som si tvoj kurz, 7 pamäťových lievikov. Konečne niečo, kde som dostal viac, než som zaplatil. V minulosti som vyskúšal viacero kurzov, no ani jeden ma neposunul v angličtine ďalej. Ako večný začiatočník som začal strácať nádej, no tvoj videokurz to všetko zmenil. Dnes ma angličtina baví a pomocou tvojich metód učím angličtinu aj moje deti a vnúčence.
Peter Slovák, dôchodca, Partizánske
Ďakujem Ti za vytvorenie kurzu 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny. Bol hoden 10x ceny. Zdokonalila som sa v angličtine v priebehu prvých niekoľkých dní.
Daniela Kleisová, účtovníčka, Košice

gopay logo

visa