+421 907 744 331

 

Odštartuj tvoju kariéru v marketingu

platenou stážou, ktorá má zmysel

 

Získaj praktické skúsenosti, nauč sa nové schopnosti a zarob si prácou vo sfére online marketingu aj bez predchádzajúceho vzdelania v tomto odbore .

 

Máš po škole prázdne CV-čko a po 5tich rokoch na vysokej škole chcú od teba firmy 10 ročnú prax v odbore? Máš veľa voľného času na rodičovskej dovolenke a chceš ho využiť zmysluplnou prácou?  Dá sa na teba spoľahnúť, pretože si zodpovedný a doťahuješ veci do konca bez toho, aby nad tebou niekto plieskal bičom? Vieš, že chceš v živote pracovať hlavou, bavil by ťa marketing, ale nemáš v ňom ani vzdelanie ani skúsenosti?

Teraz sa už nemusíš uchýliť k núdzovému riešeniu a s červeno-žltou šiltovkou na hlave baliť hamburgery s diplomom v zadnom vrecku tvojich nohavíc. Zahájili sme nábor pre stáž, počas ktorej sa vyskiluješ a raketovo odštartuješ tvoj profesný rast. Prepáč Mekáč.

 

Koho hľadáme

Nepotrebuješ mať v marketingu žiadnu prax. Nepotrebujeme, aby bol tvoj životopis nadupaný skúsenosťami na tri strany, referenciami zo zahraničia, či schopnosťou hovoriť plynule desiatimi jazykmi. Nepotrebujeme počuť, že si „flexibilný a odolný voči stresu.“ Vlastne tvoj životopis nepotrebujeme vôbec.

Potrebujeme však, aby:

 • si mal vnútornú motiváciu makať na sebe a učiť sa nové veci
 • sa na teba dalo na 100% spoľahnúť
 • bol digitálny marketing, copywriting, sociálne siete alebo grafika tvojou vášňou alebo ťa aspoň zaujímal
 • si mal chuť zlepšovať veci a mal cit pre detail
 • si mal vlastný notebook alebo počítač, na ktorom môžeš pracovať aspoň 3 dni v týždni
 • si anglickým textom rozumel, no rozprávať nutne nemusíš

 

Pre koho je táto stáž ideálna

Nediskriminujeme. Vyberáme si podľa tvojich predpokladov pre danú prácu, nie podľa ukončeného vzdelania či praxe.

Si študent po strednej škole? Nefrčíš hneď na vysokú školu, dávaš si dobrovoľnú či nedobrovoľnú pauzu, alebo si sa vlastne ešte ani nerozhodol kam ďalej… Dokončil si gymnázium, zmaturoval, chceš sa zamestnať, no nemáš prax? Využi stáž v MindLearn, zistíš, či je marketing oblasť, ktorou sa chceš ďalej uberať, v ktorej sa chceš vzdelávať, ktorou sa chceš živiť.

Si absolvent vysokej školy? Máš titul, ale zisťuješ, že s uplatnením je to už ťažšie… Naozaj ťa neláka úrad práce, vieš, že máš na viac, akurát potrebuješ prax? Vyplň formulár nižšie. Absolvuj stáž, získaj referencie, po absolvovaní získaj certifikát a ak budeš trieda, na konci od nás dostaneš aj job-offer.

Študuješ v zahraničí, chceš tam absolvovať stáž, si ochotný/á pracovať aj zadarmo, no firmy ti  tam nechcú dať priestor, pretože ovládaš len angličtinu, ale nie ich materinský jazyk? Vieme, že nie každý má možnosti vycestovať do Anglicka, USA či Austrálie a využiť svoju angličtinu pre získanie praxe. A tiež vieme, že Slováci študujúci na zahraničných školách bývajú pri žiadosti o stáž často odmietnutí slovenskými firmami, pretože na Slovensku sa stáže zatiaľ príliš „nenosia“. My sme sa to rozhodli zmeniť. Vyplň formulár nižšie a dáme šancu aj tebe.

Si mamička na materskej dovolenke? Máš každý deň pár hodín času, chcela by si ich využiť prácou z domu, nabrať skúsenosti a pripraviť sa na ľahší prechod späť do práce?

Hľadáš absolvenstkú prax, ale nemáš záujem prekladať v sklade krabice. Chceš sa naučiť zmysluplné schopnosti, ktoré ti otvoria dvere do ďalších firiem. Toto je pravdepodobne tá najlepšia prax pre absolventov na celom západnom slovensku.

Si medzi dvomi zamestnaniami? Dal si výpoveď pretože si potreboval zmenu… chceš zmeniť sektor, v ktorom pracuješ…chceš robiť niečo, čo ťa bude napĺňať a baviť, no podľa firiem v tom nemáš prax?

Si fanúšik mojich kurzov, no aktuálne ti cash-flow nedovoľuje si ich zakúpiť? Chceš sa naučiť anglicky, chceš sa učiť efektívnejšie alebo chceš zlepšiť tvoj Time Management… uchádzaj sa o stáž a ak si ťa vyberieme, môžeš vymeniť tvoje pracovné nasadenie za prístupy do mojich kurzov. A to výhodnejšie a rýchlejšie, než keby si ich klasicky zakúpiš.

Máš jednoducho veľa času, a chceš ho využiť zmysluplne? Vyskilluj sa v MindLearn a získaš na trhu práce konkurenčnú výhodu, ktorá môže znamenať, že po pohovore na lukratívne miesto uprednostnia firmy teba pred desiatkami ďalších uchádzačov.

 

 

Čo budeš robiť a v čom sa vyskiluješ

Už žiadne postávanie pri kopírke, či bezduché postávanie, sledovanie zamestnancov a prekladanie papierov z jednej kopy na druhú. Rob na úlohách, ktoré majú naozaj zmysel. Dostávaj tasky, ktoré ťa skutočne pripravia na tvoju kariéru.

Pamätáš si čarovný klobúk z Harryho-Pottera? Našim čarovným klobúkom je náš prihlasovací formulár. Vyplň ho a podľa tvojej osobnosti, schopností a pracovných predpokladov budeš zaradený do stážovej skupiny, ktorá sa ti najviac hodí.

 

1. Kreatívci

Ak v tebe drieme umelec, máš cit pre grafiku a na pracovnom stole si všetky veci ukladáš do pravého uhľa. Potom si náš kreatívec. Budeš čarovať s grafickým tabletom a Photoshop bude tvojim plátnom. Budeš vytvárať vizuály pre web a dokonalé infografiky a príspevky pre sociálne siete.

Čo ťa čaká:

 • vyskiluješ sa v grafických editoroch (napr. vo Photoshope)
 • instagram marketing
 • navrhovanie layoutov a vizuálov pre infografiky
 • postprodukcia a vizuálna úprava videí
 • vytváranie marketingových vizuálov a reklamy
 • vytváranie príspevkov pre sociálne siete

 

2. Extroverti

Ak je ťa plná miestnosť všade, kam prídeš…ak ťa ľudia nevedia prestať počúvať a si tak trochu závislý na sociálnych sieťach. Potom ťa u nás čaká extrovertná stáž. Budeš nahrávať youtube videá, menežovať sociálne siete a tisícky ľudí budú počúvať tvoj hlas, keď sa u nás budú učiť angličtinu. Fajn pocit, však 😉

Čo ťa čaká:

 • youtube marketing
 • nahrávanie, strihanie a postprodukcia videí v profesionálnych software-och
 • tvorba audia, jeho úprava a synchronizácia s videom
 • starostlivosť o klientskú bázu
 • telefonická a emailová komunikácia s našimi existujúcimi klientmi

 

3. Tvoriči

Ak najradšej pracuješ sám bez vyrušovania… ak nepotrebuješ šéfa za chrbtom, aby si veci dokončil včas… ak potrebuješ za sebou vidieť výsledok. Si ako my – tvorič. Budeš vytvárať články na našom webe, budeš tvoriť materiály, vďaka ktorým sa naši klienti naučia jazyky ešte rýchlejšie.

Čo ťa čaká:

 • vytváranie článkov a manuálov, ktorý pomôže tisícom ľudí naučiť sa angličtinu
 • umiestňovanie obsahu na web a jeho optimalizácia
 • tvorba a umiestňovanie edukačných PDF na web
 • strih audio záznamov
 • možnosť tvorby hodnotných prekladov v závislosti od tvojej úrovne angličtiny

 

Kreativci - staz MindLearn

 

Ako stáž prebieha

Ak si ťa vyberieme, dohodneme sa spolu na dĺžke tvojej stáže a počte odpracovaných hodín vrámci jedného mesiaca.

Aktuálne máš na výber z troch rôznych možností:

3 mesačná stáž 6 mesačná stáž 9 až 12 mesačný program

 

Pri každej možnosti si môžeš zvoliť, či chceš stáži venovať 40 hodín týždenne (full-time) alebo 20 hodín týždenne (part-time).
Firma MindLearn sídli v Nitre, no keďže sme online projekt, väčšina členov nášho teamu pracuje z prostredia, ktoré im najviac vyhovuje. Z domu, z kaviarne alebo z našich kancelárií…

Tvoja osobná prítomnosť sa nebude vyžadovať každý deň. Budeš manažérmi vedený a vzdelávaný online, preto väčšinu stáže absolvuješ vo forme home-office. Vopred ti dáme vedieť, ak bude potrebné, aby sme sa stretli v našich kanceláriách osobne.

 

Na základe vyplneného formuláru a tvojich schopností budeš zaradení do jednej z troch stážových skupín. Dostaneš úlohy, ktoré ti budú sedieť.

 

Od koho sa budeš učiť online marketing?

Budeš denne vedený a školený chalanmi z teamu MindLearn, ktorí sa v priebehu rokov vypracovali na špičku vo svojom obore.

 

Martin Hlinka

Od 2012 podniká online, umožňuje študentom, podnikateľom a pracujúcim učiť sa. Rapídne rýchlo. Vzdelávať sa efektívne. Pamätať si dlhšie. Využívať mozog lepšie. Jeho knihy Poraz školu! Stroj na jazyky a online kurzy ako 7 pamäťových lievikov pre bleskové ovládnutie angličtiny pomohli vyše 50.000 ľuďom na Slovensku a v Česku zrýchliť ich učenie a učenie angličtiny. Za jeho prácu v oblasti vzdelávania a angličtiny ho nadácia Pontis zaradila medzi 1000 sociálnych inovátorov Slovenska. Prezident Andrej Kiska ho pozval na diskusiu o vzdelávaní na Slovensku. Dokonca 2-krát

 

Pavol Markovič

Otestoval techninky efektívneho učenia na sebe a ako samouk sa naučil anglicky, nemecky, taliansky a učí sa španielsky. Vedie vo firme MindLearn team zákazníckej podpory a radí našim klientom, aké techniky sú ideálne pre ich dominantný štýl učenia. V Bratislave organizuje podujatia ToastMasters.

 

Martin Galaba

Od roku 2011 vedie marketing internetového projektu vo fashion sfére. Predal topánky za viac než 1,3 milióna eur. Expandoval s internetovými obchodmi do Česka a Maďarska a aktuálne pripravuje vstup na ďalšie trhy. Špecializuje sa na optimalizáciu užívateľského správania, zvyšovanie konverzných pomerov online projektov a na online reklamu.

 

Čo ponúkame

Skúsenosti u nás môžeš získavať buď ako full-time člen teamu alebo na part-time. V závislosti od tvojich odpracovaných hodín bude tvoja stáž odmenená až do 400 € / mesiac. Ak máš času menej, môžeš absolvovať stáž ako part-time stážista za 2,50 € / hodinu.

 

Ak máš záujem o moje kurzy a chceš si ich zmysluplne odpracovať, dostaneš za 3 mesačnú stáž plný prístup do kurzov:

 • TiME Management Efektívne v hodnote 259,00 €
 • Kurz Techník Efektívneho Učenia v hodnote 199,00 €
 • Kurz Strategické Plánovanie v hodnote 149,00 €
 • Online kurz AngličtinaRýchlo v hodnote 318,80 €

To sú kurzy v celkovej hodnote 925,80 € a profesionálne marketingové vzdelávanie, ktoré ti v živote prinesie mnohonásobne viac.

 

Kto sme a čo robíme?

MindLearn je vzdelávací start-up. Robíme tri veci, aj keď je to vlastne jedna vec. Robíme online kurzy, koučingy, workshopy, tréningy a vzdelávacie programy

 • techník efektívneho učenia
 • techník efektívneho učenia jazykov (AngličtinaRýchlo)
 • efektívneho premýšľania a riešenia problémov (problem solving skills)

Nerobíme milión rôznych vzdelávacích programov. Mohli by sme, ale nechceme. Chceme sa špecializovať na tieto tri veci a rozšíriť ich medzi ľudí.

Ak si bol niekedy na weboch www.anglictinarychlo.sk alebo www.ako-sa-naucit-skor.com, tak to sú naše weby. Grafika žiadna sláva, ale úspechy našich klientov žiaria tak, že je to jedno.

Viac o firme (vízia, misia, hodnoty) si určite prečítaj tu >>

 

Pár príkladov toho, v čom sme topka v rámci obchodného fungovania:

Obsah, ktorý dávame na net zdarma, je lepší, než platené e-booky našej konkurencie, ži už sa jedná o sériu o technikách efektívneho učenia, alebo o e-book Poraz školu!, ktorý si stiahlo cez 50 000 ľudí…

Vo všetkom, čo robíme, sme roky pred konkurenciou. Boli sme na Slovensku skôr, než drvivá väčšina online podnikateľov, prvé e-booky šli von už v 2011, takže máme s týmto trhom skúsenosti. Prvý kompletný online kurz o technikách efektívneho učenia a jazykov sme spravili už v 2012, odvtedy si ním prešlo cez 1800 ľudí, kde konkurencia s ich kurzami prišla až v 2016 a 2017…

Weby o technikách efektívneho učenia sú v tejto kategórii najnavštevovanejšie na Slovensku a z toho jeden web bol postavený prakticky za jeden deň… hej, taktiež učíme, ako zvýšiť osobnú produktivitu.

Na Slovensku sme predali naše vzdelávacie programy za vyše ¼ milióna eur. Vieme tu podnikať a to dokonca aj vo vzdelávaní.

 

Stáž MindLearn

Podľa čoho sa budeme rozhodovať, koho vezmeme

Nepotrebuješ mať v tomto odvetví žiadnu prax, stáž je vhodná aj pre študenta, ktorý je skiller a naozaj chce makať. Ako, je výhodou, keď už dačo za sebou máš, ale pokiaľ máš mozog, ktorý priam prahne po stimuloch, nezdolnosť, disciplínu a kritické myslenie a vieš sa vynájsť v každej situácii, tak na tvojej praxi nezáleží.

Dôležité je, aby si vedel, že sa dá vo veciach zdokonaľovať a mať tiež nejaké znalosti práce s ľuďmi. Je ok mať zatiaľ nezrealizovaný potenciál, ale je dôležité, aby si mal dosť sebadôvery, aby si nepotreboval neustály reassurance.

Ak však máš skúsenosti so vzdelávaním, alebo prácou v start-upoch, bude to pre teba výhodou.

 

Vyplň formulár a daj tvojej kariére šancu

Vyplň tento formulár a ozveme sa ti >>