+421 949 545 308

 

Áno! Chcem balík online kurzov, vďaka ktorému sa stanem kompetentným manažérom svojho času, zlepším svoju pamäť a svoje plánovacie a rozhodovacie schopnosti

.

Chcem tieto návody a postupy, ktoré mi umožnia o sebe povedať, že…

 • viem dokončiť viac vecí skôr
 • získal som viac času, viac energie a viac plnohodnotnej a sústredenej pozornosti pre to, na čom mi najviac záleží
 • mám lepšiu pamäť a viem sa ľahko naučiť všetko, čo potrebujem, k profesnému rastu
 • viem efektívne plánovať, rozhodovať sa a riešiť problémy od ich koreňovej príčiny

.

box mockup.

Tu je rýchle zhrnutie kurzov, ktoré dostanem: 

 • Online kurz TiME – Time Management Efektívne v hodnote 199,00€
 • Systém Efektívneho Učenia v hodnote 279,00€
 • Systém Strategického Premýšľania v hodnote 499,00€

 

A tu je rýchle zhrnutie toho, čo v kurzoch dostanem: 

 • kompletné online videá, ktoré môžem pozerať vtedy, kedy mi to vyhovuje
 • časovo neobmedzený prístup do všetkých lekcií všetkých online kurzov, takže sa môžem vzdelávať v mojom vlastnom tempe
 • úlohy, ktoré keď spravím, získam viac času, energie a pozornosti pre to, čo je pre mňa naozaj dôležité, naučím sa akékoľvek poznatky zábavnými spôsobmi a naučím sa efektívne plánovať, odhaľovať a odpáliť moje obmedzenia a vyriešiť každú dilemu
 • praktické príklady a príbehy, aby som vždy vedel, čo môžem očakávať
 • 44-dňovú garanciu vrátenia peňazí
 • … a omnoho, omnoho viac!

 

A práve preto teraz urobím investíciu vo výške iba

977,00 €

299 €

 

Ako si zabezpečíš tento balík online kurzov?

Na začiatok si vyber, či chceš balík kurzov uhradiť jednorazovo, alebo na výhodné splátky:

.

.

Ako si zabezpečíš tento balík online kurzov jednorazovou investíciou?

 1. Vypíšeš objednávkový formulár nižšie
 2. Vyberieš si, akou formou chceš uhradiť členské
  • Platobnou kartou
  • Online bankovým prevodom
  • Bežným bankovým prevodom na náš účet
  • alebo cez PayPal
 3. Akonáhle príde úhrada tvojej investície, zašlem ti na e-mail prihlasovacie údaje do chránenej členskej sekcie, ktorá obsahuje všetky 4 online kurzy

.

POZOR: odoslanie a spracovanie objednávkového formulára môže trvať až 30 sekúnd! Buď prosím trpezlivý a počkaj. Stránka sa automaticky načíta. Tlačidlo PRIHLÁSIŤ SA stačí stlačiť len 1-krát.

Odoslaním tohto formulára potvrdzuješ, že si sa oboznámil s obchodnými podmienkami a dávaš mi povolenie použiť tvoje osobné údaje na odoslanie Online kurzu. Máš s niečím problémy alebo ti nefunguje objednávka? Pokojne napíš: info@anglictinarychlo.sk

.

44-DŇOVÁ GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

null

Čo napísali:

Po dokončení Online kurzu TiME – Time Management Efektívne môžem povedať, že som maximálne spokojný a že je to jeden z najlepších kurzov, respektíve najlepší kurz, ktorý som doteraz zažil. Takže som naozaj veľmi spokojný.
Tiež mi prišlo veľmi vhod, že som si tento kurz absolvoval behom maturitného týždňa. Bolo to stresujúce obdobie a vďaka tomuto kurzu som si to vedel rozčleniť, zariadiť a naplánovať, aby som v podstate bez stresu a v časových blokoch vedel učivo absorbovať a spätne nejakým spôsobom vybavovať, čo bolo naozaj super. Vedel som popri tom oddychovať a ešte sa popri tom pripravovať na IELTS, test z angličtiny na vysokú školu, ktorý bol ťažší než maturita.
Čo sa celého Online kurzu týka, tak som šiel v podstate na istotu. Keďže kurz pochádza od Martina, tak som vedel, že bude stáť za to. Keď som videl štruktúru, čo všetko je v kurze zahnuté a spomenuté, tak som si povedal, že to určite vyskúšam a kurz prekonal moje očakávania a dal mi oveľa, oveľa viac, než som čakal predtým, než som do neho vstúpil.
Kurz TiME by som určite odporučil druhým, už som ho aj odporučil veľa ľuďom. Je to naozaj super, keď si človek uvedomí ako môže fungovať, že v podstate veci, ktoré potrebuje spraviť, môže spraviť za oveľa kratší čas a môže ten čas venovať niečomu inému, alebo oddychu, že nemusí toľko toho času venovať zbytočnostiam, čo si myslím, že je dôležité nielen pre podnikateľa, ale pre hocijakého človeka.


Erik Danko

Erik Danko
(študent)
Techniky, ktoré Martin učí, denne využívam v praxi a dnes už sa viem učiť rýchlejšie a kvalitnejšie, napríklad čítam 1 – 2 knihy týždenne. Učím sa to, čo ma baví a tak, že ma to baví. Martin má pre vás vo svojom kurze prichystanú samú kvalitku a informácie, ktoré vám nepovie žiaden profesor. Doba sa rýchlo zmenila. Denne prijímate kvantá informácií, ktoré vaši rodičia, či starí rodičia nemuseli nikdy riešiť. Ako ich spracovať čo najrýchlejšie? Ako sa ich naučiť a dostať nielen dobré známky? Ale si aj tieto informácie dlhodobo zapamätať a neskôr ich využiť v reálnom živote? Na toto všetko vám ponúkne odpoveď Martin Hlinka.

Adam Debnár

Adam Debnár
(známy slovenský blogger, podnikateľ a marketér)
Mal som nejakú základnú predstavu, čo chcem robiť, avšak ono sa to neustále utriasa nejak, ktorým smerom sa mám vybrať alebo na ktorú oblasť sa mám ďalej zamerať. V tomto mi tiež Strategický Vzdelávací Systém pomohol, pretože som si spravil tie Stromy prítomnej reality, budúcej reality a potom sa mi to ešte viac utriaslo. Keďže som vždy chcel mať vlastnú firmu, Strategický Vzdelávací Systém mi pomohol takisto v produktivite a projektovom manažmente. Rozhodne odporúčam strategický vzdelávací systém a vyzdvihol by som interaktivitu, to znamená, formu videí, taktiež MP3-iek, ktoré som počúval napríklad, keď som cestoval niekam, a pri každom cvičení sú ďalšie cvičenia v tvare PDF, ktoré sú výborné a keď si ich človek spraví, tak má ďaleko-ďaleko viac z toho kurzu a lepšie si to aj zapamätá. Taktiež to, že pokiaľ máte nejakú otázku, hocikedy sa môžete spýtať, napísať na support a dočkáte sa kvalitnej odpovede na vašu otázku.

Tomáš Bugáň

Tomáš Bugáň
(majiteľ firmy Bugesweb, s.r.o.)
gopay logo visa