+421 907 744 331
Ako začať podnikať: Ako som vďaka 1 triku vybudoval vo svojich 20 rokoch úspešné podnikanie s pasívnym príjmom vyše 2134€ mesačne a ako to môžeš urobiť aj ty
3. August 2014
9 nezvyčajných spôsobov, ako angličtina obohatí tvoj život
22. August 2014
Ukázať všetko

Prečo projekt AngličtinaRýchlo zmení Slovensko k lepšiemu?

anglictina rychlo martin hlinkaMoje meno je Martin Hlinka, mám 25 rokov, som online podnikateľ a toto je dôvod, prečo som založil projekt AngličtinaRýchlo.

Ak chceš celý príbeh a lepšie porozumenie, prečítaj si ho celý. Ak chceš rovno dôvod, tak skoč nižšie na „Rozdiel.“

 

Tradičné problémy s angličtinou

Roky som sa učil angličtinu v škole. Keď som bol na strednej, bol som bežný študent, nebavilo ma učenie. Musel som sa učiť anglicky, lenže angličtina ma frustrovala.

Po 11 rokoch som nielenže nevedel rozprávať, bol som zúfalý. Zo seba – myslel som si, že je so mnou niečo zle, keď sa to neviem naučiť.

 

Nemal som rád svoju učiteľku. Nerozumeli sme si. A kvôli nej som mal znechutenú celú angličtinu. Vtedy som si ešte neuvedomoval, že PRESNE kvôli tomu istému dôvodu milióny ľudí na svete končia s cudzími jazykmi…

 

Nudné učebnice, bifľovanie gramatiky, nulová prax, o dve generácie staršia učiteľka, ktorá na mne sedela. Mal som chuť s angličtinou skoncovať a nebol by som prvý kto by tak urobil. Avšak rozhodol som inak – rozhodol som sa skoncovať s učiteľkou a jej spôsobom výučby angličtiny.

 

Ako sa mám naučiť anglicky?

Hľadal som spôsoby, ako by som sa naučil angličtinu inak. Niektoré boli drahé, iné si vyžadovali veľa námahy.

Jazykovky neprichádzali do úvahy. Jednak som na ne nemal peniaze, jednak som tam nechcel chodiť. Mal som nízke „anglické sebavedomie“ – bál som sa, že tam budem musieť rozprávať, hoci si na to netrúfam. Že tam bude ešte viac gramatiky. Ešte viac pracovných zošitov. A že to nebudem časovo zvládať.

Kurzy typu skladaj pexeso a uč sa slovíčka neprichádzajú do úvahy. Mal som možnosť si to vyskúšať. Nulový efekt.

Každá metóda, s ktorou som sa stretol, mala svoj nedostatok, no postupne som v tom začal vidieť princípy fungovania anglického jazyka.

 

Spravil som si si vlastný štýl učenia angličtiny, naučil som sa rozumieť knihám, filmom, Američanom. Behom 6 mesiacov som spravil väčší progres v angličtine, než predtým za 6 rokov. Zlepšil som sa v škole, získal vyššie sebavedomie. Získal som prístup k anglickému internetu a všetkému vzdelaniu, ktoré sa tam nachádza. Bože môj, dovtedy som si nedokázal ani len predstaviť, čo všetko môžem vôbec vedieť. A ako rýchlo sa to mám naučiť.

 

Prínosy, o akých sa mi ani len nesnívalo

Kým všetci moji rovesníci sa 5 rokov na vysokých školách učia jeden odbor, väčšinou teóriu… Vďaka angličtine som sa za dva roky naučil programovať, tvoriť weby, vytvoril vlastnú stránku, naučil písať knihy, tvoriť predajné texty, naučil sa online marketing… a spravil si svoje prvé podnikanie:

Učil som ľudí (hlavne študentov) ako sa efektívne a rýchlo učiť. Napísal som knihy, vytvoril online kurzy. Rozbehol svoj malý biznis s príjmom mnohonásobne prevyšujúcim priemernú mzdu. Za dva roky.

 

Nádhera!

Moja kniha pomohla vyše 30 000 študentom (aj neštudentom) učiť sa efektívne, najviac sa ľuďom páčilo učenie jazykov. Moji klienti sa behom niekoľkých mesiacov naučili anglicky. Iní sa naučili nemecky. Švédsky. Hoci predtým navštevovali školy celé roky, skutočný pokrok mali až keď sa začali učiť INÝMI metódami.

A ja som si začal uvedomovať súvislosti:

Som v komunite mladých podnikateľov – kto vie anglicky, má prístup k najlepšiemu vzdelaniu a má konkurenčnú výhodu.

Uvedomujem si dôležitosť angličtiny. S angličtinou je život lepší. Lepšia práca, lepší plat. Lepšie vzdelanie. Väčšie možnosti.

Kto po anglicky nevie, ani netuší, o čo prichádza. Wow!…

A hoci milujem osobný a profesijný rozvoj. A mojou vášňou je školiť osobný a profesijný rozvoj. Uvedomil som si, že najlepší osobný a profesijný rozvoj bude, ak umožním Slovákom hovoriť a rozumieť anglicky.

 

Preto som sa rozhodol kompletne zmeniť smer svojho doterajšieho podnikania. Preto som sa rozhodol spraviť ten najlepší online kurz, aký som kedy vytvoril. Zameraný špeciálne na rýchle, bleskové, okamžité a praktické naučenie angličtiny. Aby som pomohol všetkým Slovákom a Slovenkám presadiť sa vďaka angličtine v zamestnaní, v zahraničí, alebo v podnikaní a žil tak kvalitnejší život. A takto to vyzerá:

 

Cieľ:

„Cieľom AngličtinaRýchlo je pomôcť každému Slovákovi a Slovenke presadiť sa vďaka angličtine v zamestnaní, v zahraničí, alebo v podnikaní a žiť kvalitnejší život.“

 

Prísľub:

AngličtinaRýchlo dodáva kvalitnejší život Slovákom a Slovenkám bleskovou angličtinou a osobným rozvojom pre praktické použitie v práci, na cestách a v osobnom živote.

 

Krédo: Nauč sa anglicky… rýchlo.

 

Prečo? 

AngličtinaRýchlo ponúka spôsob bežnému Slovákovi, aby si zlepšil svoj život a zlepšil Slovensko tým, že sa naučí anglicky. Angličtina ponúka lepšie možnosti vzdelania, konkurenčnú výhodu, vyššie platové možnosti, možnosť presadiť sa v zahraničí a mnohé ďalšie prínosy, ktorými chceme obohatiť životy Slovákov.

Bežný Slovák však nevie, že má možnosť naučiť sa anglicky rýchlo a jednoducho. Nevie, že má možnosť rozprávať anglicky za zlomok času, než sa to učil v škole. Nevie, že môže ľahko získať nové vzdelanie, lepšiu prácu, alebo začať podnikať.

Preto je misiou AngličtinyRýchlo vzdelávať nielen angličtinu, ale presadzovať tiež osobnostný a profesijný rozvoj. Pre vyšší zárobok a kvalitnejší život vo všetkých oblastiach.

 

Rozdiel:

Vieš, dnes som nesmierne šťastný, že nemusím drieť za nízku mzdu, ani nemusím pre lepší zárobok vycestovať do cudziny… otročiť 16 hodinovky pre ľudí, pre ktorých som „lacná pracovná sila z východu“ a ohŕňajú nado mnou nosom…

Vďaka angličtine som doslova na kolene (notebook som mal položený na kolenách) vytvoril online podnikanie. Robím to, čo milujem a čo ma baví. Mám za to dobre zaplatené. Výborné vyhliadky do budúcna. Nikdy by som to nemenil. Toto chcem prostredníctvom AngličtinaRýchlo umožniť aj Tebe.

 

 • Aby si sa naučil po anglicky tak rýchlo, ako je len ľudsky možné a presadil sa tu na Slovensku.
 • Aby si našiel vďaka angličtine lepšiu prácu.
 • Aby si získal kvalitné vzdelanie z anglického internetu, ktoré na Slovensku nie je dostupné, a vďaka tomu ďalšie povýšenia…
 • Aby si mohol robiť to čo ťa napĺňa a baví a mal za to zaplatené… (Ak som ja mohol vybudovať podnikanie na knihách o „efektívnom učení“ pre študentov, ktorí „nemajú peniaze“, ty sa môžeš presadiť tiež!)
 • Aby si sa mohol presadiť v zahraničí, ale prácou z domu… cez internet

Aby si mal konkurenčnú výhodu v podnikaní Aby si mal väčšie možnosti. Zarobil viac peňazí. Nebol viac na nikoho odkázaný. Žil kvalitnejší život.

Nepriateľ:

Najväčší nepriateľ AngličtinyRýchlo je tradičné školstvo a jeho metódy výučby angličtiny, ktoré deformujú pohľad ľudí na cudzie jazyky a na vzdelanie celkovo.

Tiež bojujeme proti pomalému učeniu angličtiny inými metódami, ktoré nedodávajú praktické výsledky, alebo vykrádajú peňaženky.

 

Štyri hodnoty:

Rýchle výsledky. Neznesieme dlhoročné učenie angličtiny. Neznesieme stratu času. Neznesieme stratu peňazí. Výsledky musia byť rýchle a použiteľné v praxi.

Za rozumnú cenu. Chceme, aby mal možnosť naučiť sa anglicky a zlepšiť svoj život každý Slovák.

Sranda. Ako vážne musí byť angličtina vážna? Nemusí. Môže byť zábavná, srandovná a zaujímavá. Taká, akú ju chceš mať.

Osobný a profesný rozvoj. Veríme v ustavičné zlepšovanie. Angličtinou len začína. A určite nekončí.

 

Ako môžeš pomôcť:

Ak nevieš po anglicky, najlepšie spravíš, ak sa ty sám po anglicky naučíš. Na tomto webe nájdeš množstvo tipov ako sa učiť anglicky a taktiež online videokurzy pre extra rýchle naučenie angličtiny. Podpor tento projekt tým, že sa do jedného z nich prihlásiš.

Ak vieš po anglicky, prečítaj si články ako zarobiť peniazeako začať podnikať. Premýšľaj nad tým. Zmeň prácu. Zarábaj viac peňazí. Zlepši svoj život. Zlepši život druhých ľudí.

Tak či onak, hovor ľuďom o tomto projekte. Povedz ľuďom, že anglicky sa dá naučiť rýchlo. Že môžu hovoriť anglicky behom pár mesiacov. Že môžu rozumieť angličtine behom pár mesiacov.

Povedz ľuďom, že vďaka angličtine majú na viac. Majú viac možností. Lepšie vzdelanie. Viac peňazí. Lepší život.

Projekt angličtina rýchlo
Date Published: 10/02/2014
Robíš skvelé veci a snažíš sa pomôcť mladým ľuďom, za čo si ťa veľmi vážim - Martin držím ti palce!
5 / 5 stars

Martin Hlinka
Martin Hlinka už od roku 2011 prináša na Slovensko techniky efektívneho učenia, o ktorých sa prostredníctvom jeho webov dozvedelo viac ako trištvrte milióna ľudí. Je autorom kníh a kurzov, ktorými si prešlo vyše 3000 klientov. Verí, že gramotní 21. storočia sú tí, ktorí sa vedia učiť a vzdelávať a že každý sa môže naučiť učiť sa a vzdelávať sa. Preto pomáha študentom a profesionálom vzdelávať sa rýchlejšie a lepšie. A vďaka technikám efektívneho učenia umožňuje naučiť sa angličtinu a iné cudzie jazyky aj ľuďom, ktorí na jazyky „nemali talent.“

6 komentáre

 1. Mária Shipka píše:

  Prečítala som si viaceré články, pozrela som si video o 7 pamäťových lievikoch, bola by som ochotná za ponúknutú cenu si objednať ale odradilo ma, že v objednávke požadujete okrem mena a emailu požadujete aj ďalšie osobné údaje a síce telefón, adresu, ktorá vzhľadom nato, že zaslanie predmetu objednávky sa predpokladá elektronicky, online sú podľa mňa nadbytočné. Vzhľadom na obavy z možnosti zneužitia svojich osobných údajov som sa rozhodla objednávku neposlať. Pretože som nenašla inú možnosť toto vám dať na vedomie, vložila som ho do komentárov.

  • Martin Hlinka píše:

   Zdravím Mária. Ďakujem za upovedomenie. Osobné údaje chránime a spracovávame na základe zákona č. 122/2013 Z.z. „zákon o ochrane osobých údajov.“
   V prípade, že je Vám aj tak nepohodlné objednávať elektronický kurz a zadávať dodatočné informácie,
   napíšte prosím na info@anglictinarychlo.sk a môžete si objednať bez zadávania adresy a telefónu.

 2. Monika píše:

  Dobry deň. Rada by som sa naučila anglicky.

 3. Tatiana Behrova píše:

  Dobry den pan Hlina,
  Rada by som sa s Vami stretla vo veci projektu implementacie noveho studijneho programu. Ak by ste mi mohli venovat kratke konzultacne stretnutie pre sirsie objasnenie zameru, potesilo by ma spolocne najst formu honorovanej spoluprace.
  S uctou
  Tatiana Behrova

  • Tím AngličtinaRýchlo píše:

   Dobry den pani Behrova,
   dakujem Vam za moznost spoluprace. Doriesime to emailom.
   Paolo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *