+421 907 744 331

Online kurzy

Online kurzy angličtiny, time managementu a techník efektívneho učenia.

Jazykové online kurzy

Kurz pripravujeme

Rýchlokurz Najefektívnejšia technika 2022


Dnes už niektoré veci pre učenie angličtiny (a iných cudzích jazykov) nefungujú tak ako kedysi. Rýchlokurz Najefektívnejšia technika 2022 (ktorý môžeš získať zdarma ako súčasť Online kurzu AngličtinaRýchlo) obsahuje návod, ktorým sa vieš naučiť slovnú zásobu a pochopiť anglickú gramatiku napriek problémom v učení, ktoré moderná doba prináša. Vhodné pre začiatočníkov, večných začiatočníkov a stredne pokročilých.


Momentálne dostupné len ako súčasť Online kurzu AngličtinaRýchlo

Kurz pripravujeme

Online kurz QuickSpeakOnline kurz QuickSpeak je tu pre teba, keď angličtine rozumieš tak dobre, že vieš pozerať anglické filmy s anglickými titulkami, ale potrebuješ zlepšiť tvoje rozprávanie. Vychádza z overeného základu Online kurzu AngličtinaRýchlo a okrem toho obsahuje 8 hodín konzultácií a špeciálne cvičenia, vďaka ktorým budeš rozprávať v angličtine už behom týždňov, alebo mesiacov. Vhodné pre večných začiatočníkov, stredne pokročilých. Vhodné tiež pre pokročilých, ktorí síce angličtine rozumejú, ale nevedia rozprávať.


Pripravujeme

Nejazykové online kurzy

Systém efektívneho učenia

Systém efektívneho učenia


Systém efektívneho učenia ťa naučí základné a pokročilé techniky efektívneho učenia. Po ich správnom použití sa budeš vedieť na učenie lepšie sústrediť, budeš lepšie rozumieť tomu, čo sa učíš, lepšie si to zapamätáš a budeš si vedieť učivo ľahšie vybaviť. Študentovi pomôže pred skúškou, ale tiež aj v priebehu školského roka. Pracujúcim pomôže ku kariérnemu rastu a podnikateľom ku konkurenčnej výhode. Kurz je tiež vhodný pre mamy, ktoré chcú pomôcť ich deťom k lepším známkam.


Zisti viac

Time management efektívne

Online kurz TiME - Time Management Efektívne


TiME - Time Management Efektívne je jediný online kurz, ktorý ťa naučí, ako dokončiť viac vecí, získať viac času a zároveň ťa naučí ako získať viac energie a viac priestoru pre to, čo je pre teba v živote najdôležitejšie. Naučí ťa to prostredníctvom krátkych 10 minútových videí, ktoré môžeš pozerať v práci a prostredníctvom ľahkých úloh, ktoré ti zaberú minimum času. Tým, že ti úlohy dáva postupne, natrénuješ time management oveľa lepšie, než na živých školeniach.


Zisti viac

Kurz pripravujeme

Navigácia kariéry, biznisu a života


Online kurz Navigácia kariéry, biznisu a života učí, ako si stanovovať ciele v súlade s tvojimi hodnotami, ako efektívne plánovať ich dosahovanie, ako riešiť problémy a výzvy od ich koreňových príčin a učí, ako sa efektívne rozhodovať, keď máš pred sebou 2 a viac možností a nevieš si vybrať. Obsahuje lekcie na objavenie tvojich silných stránok, rozvoj vlastností potrebných pre úspech, lekcie na zvýšenie osobnej produktivity a 32 hodín otázok a odpovedí od predchádzajúcich účastníkov.


Pripravujeme

47 techník efektívneho sústredenia

Rýchlokurz 47 techník efektívneho sústredenia


Základom učenia a osobnej produktivity je tvoja schopnosť sústrediť sa na to, čo sa učíš, alebo na čom pracuješ. Tento rýchlokurz ti vysvetlí, aké veci majú negatívny vplyv na tvoju schopnosť sústredenia a ukáže ti 47 spôsobov, ktorými vieš prevziať kontrolu nad tvojou pozornosťou a smerovať ju tam, kde je pre teba prínosom.


Momentálne nie je v ponuke samostatne

Efektívne plánovanie

Online kurz Efektívne Plánovanie


Online kurz Efektívne Plánovanie obsahuje dve najefektívnejšie techniky plánovania - jednu pre kreatívne plánovanie a druhú pre vrcholové organizačné plánovanie. Pomôžu ti zmapovať cestu k tvojim cieľom a ukážu ti skratky, o ktorých si predtým netušil. Techniky sú vhodné pre ľudí, ktorí na sebe pracujú, podnikateľov a všetkých, ktorí chcú dosiahnuť ciele skôr.


Pripravujeme

Kurz pripravujeme

Online kurz Koreňová príčinaAk si niekedy riešil problém a po jeho vyriešení sa ti znovu objavil, tak si neriešil skutočný problém, ale iba symptóm (prejav) hlbšej príčiny. Online kurz Koreňová príčina ti ukáže, ako pomocou 6 nástrojov overenia logiky a Stromu prítomnej reality objaviť skutočnú príčinu problému, ktorý riešiš. Online kurz je vhodný pre firmy, pre manažérov, pre ľudí, ktorí robia v práci dôležité rozhodnutia a pre ľudí, ktorí sa zaujímajú o osobný rast.


Pripravujeme

Kurz pripravujeme

Online kurz Istota správneho rozhodnutia


Online kurz Istota správneho rozhodnuta učí, ako robiť dôležité rozhodnutia v dobe, kde máš množstvo možností, z ktorých si vieš vybrať. Ukáže ti, do čoho sa pustiť a na čo sa naopak vykašlať. Pomôže ti porozumieť tvojim rozhodnutiam, aby si viac nemal strach z toho, že niečo zameškáš, alebo vynecháš.


Pripravujeme

Osobná produktivita

Online kurz Ultra ProduktivitaOnline kurz Ultra Produktivita učí, ako zvýšiť osobnú produktivitu a produktivitu pri počítači. Obsahuje lekcie, ktorými zlepšíš tvoj spánok a maximalizuješ tvoj mentálny výkon, aby si dokončil veci skôr. Ukáže ti, ako sa vyhnúť vyhoreniu a byť produktívny dlhodobo a ukáže ti, ktoré doplnky výživy a nootropiká sú pre produktivitu prínosom a ktoré nie.


Pripravujeme

Sebadôvera

Online kurz Stornuj strachyOnline kurz Stornuj strachy obsahuje 10 krátkych video návodov pre zvýšenie sebadôvery.


Momentálne dostupné len ako súčasť iných kurzov

Kurz pripravujeme

Rýchlokurz Silné stránkyRýchlokurz Silné stránky učí ako objaviť vlastné silné stránky, aby si ich následne mohol využiť pre kariérny rast, úspech v biznise a úspech v živote.


Pripravujeme

Stáže

Stáž

Poď nám pomôcť zmeniť vzdelávací systém a získaj prax a schopnosti


Všetci vieme, že vzdelávací systém je potrebné zmeniť. Mnohí o tom hovoria, my na tom pracujeme - a máme skvelé výsledky! Pridaj sa ku nám a pomôž nám zmeniť svet jazykového vzdelávania. Získaš hodnotnú prax, naučíš sa skutočné schopnosti a ešte si aj privyrobíš. Poď ku nám na stáž. Vhodné pre študentov, zahraničných študentov a tiež pre všetkých, ktorí chcú priložiť ruku k dielu, ale zatiaľ nevedeli ako (a k tomu si chcú privyrobiť prácou z domu).


Už čoskoro